71 m Winnende wolmuts cfuweiier Dienstencentrum „De Woudhoek" „'t Centrum" Bingo by "De Roode Zon" Aktiviteiten wykvereniging Kistkaart voldoet uitstekend Het weefgetouw Anton Pieck was in Schiedam- noord Ratteneiland in de Orinocorivier Ihi IN 25 november 1981 \Mrfrr IkkMrfrft PAGINA 3 Stichting Raad voor het Bejaardenwerk Heyermansplein 36 - Schiedam - Telefoon 70.95.55 Uwadres voor een goede fiets -en bromfiets Noordeinde 2 - Kethel Telefoon 706874 Tevens alle reparaties Onbarmhartig is je greep waarmee jij slaafse vrouw - feller staand dan eenge zweep - striemt en kwetst: jij weefgetouw. Knielzittend voor je snaren, - gelijk een harp wens jij bespeeld - moet zij jou schoonheid baren, wil jij door haar gestreeld. Zij maakt jouw hemel open waaraan jij 7 blauw ontsteelt. Jij klampt die vast met knopen. Jij weet je rijkelijk bedeeld. Jijplukt haar bloemguirlanden. Wat deert jou brandend' ogen? Jij telt alleen haar handen. Maakt schoonheid tot een logen! D.B. EEN NIEUW HORLOGE OF EEN SIERAAD KOOPT U BIJ DE VAKMAN Het dienstencentram "De Woud hoek" wil een ontmoetingsplaats zijn voor ouderen en (Oudere) niet-werkenden. Wij zijn geopend op werkdagen van 10.00-16.30 uur. Er is gelegenheid om te kaarten, biljarten, dammen en schaken. Ouderen van 50 jaar en ouder kunnen aan de volgende aktivitei- ten meedoen: - Yoga, gymnastiek, stijldansen, volksdansen, creatieve handvaar- digheid, boetseren, pitrieten, handwerken, makrame, houtbe- werking, teken- en schilderles, zangkoor, biljartgroep, bridgen, engels (beginners en gevorderden), praatgroep voor ouderen. - Reaktiveringszwemmen op maan- dagochtend of middag in het sport- fonsdenbad. - kooklessen (vooal voor oudere heren).In de Techn.School "Schie- land". AKT1VITEITEN DOOR ONS GEORGANISEERD IN DE "BLAUWE BRUG" - Dinsdagmorgen Spreekuur voor ouderen van 10.00-12.00 uur. Oudere alleenstaanden kunnen hier hun formulier verkrijgen voor de aanvraag van de eenmalige uit- kering. En hulp krijgen bij het invullen hiervan. Creatieve Handvaardigheid van 10.00-12.00 uur. Gymnastiek van 11.15-12.00 uur Yoga van 10.00-11.00 uur. Voor verdere informatie over de aktiviteiten en de kosten hiervoor kunt u bellen telefoon 70.95.55. DIENSTVERLENING - Spreekuur voor ouderen: Dage- lijks(na afspraak). - Warme maaltijden: Op maandag, woensdag en vrijdag om 12.00 uur in het dienstencentrum, of bij u thuis. Op aanvraag. - Huisbezoekdienst: Op aanvraag - Pedicure Op dinsdag en woens dag (alleen na afspraak). - Kapster Donderdagochtend en vrijdagochtend vanaf 10.30 uur. - Herenkapper Maandagochtend 11.00 uur - Bibliotheek Dinsdagochtend en donderdagochtend van 9.00-11.00 uur. Tevens verkoop van RET kaarten 65 taxibonboekjes, kerstkaarten. Dat de aktieve Schiedamse voetbal- vereniging "De Roode Zon" wel wat meer voor zijn leden doet dan alleen een partijtje voetbal bewijst de Bingo-dansant (met St. Nicolaas en z'n zwarte Pieten) wel weer. Deze gezellige avond wordt op vrijdag 27 november a.s. gehouden in de kantine. Aanvang 20.00 uur. De bingo kent - gewoontegetrouw - talrijke goede prijzen, w.o. een T.V. en een fiets. De afd. „Societeit" van de Wijk- vereniging Groenoord e.o. organi- seert in Boerderij Landvreugd, Sweelincksingel 7, Groenoord-Zuid (tel. 702363) de volgende aktivi teiten: Zondagmiddag 29 november: Dis- cotheek OHIO voor de jeugd van 10 t/m 16 jaar. Toegang 2,--. Aanvang 14.00 uur. Woensdagavond 2 en 9 December Damesbingo om 20.15 uur. Zaterdag 19 december: Kerstmid- dag voor bejaarden- aanvang 14.00 uur. Zaterdag 19 december: Kerstbal, aanvang 21.00 uur. ONTSPANNINGSAVONDEN/ MIDDAGEN OPEN HUIS OP ZONDAG van 13.30-16.30 uur op 22 november en 6 december. 26 november: Optreden van Green Forest Selection en het Vaude Ville orkest. Zaal open 19.30 uur. Aan vang 20.00 uur. Entree1,50 met gratis kopje koffie. 6 december: St. Nicolaasmiddag voor grootouders en kleinkinderen. Met bezoek van de Sint. Aanvang 13.30 uur. 10 december: Bingomiddag aan vang 13.30 uur. Siuitingsdagen Feestdagen: Ons dienstencentrum is op 25 en 26 december, 31 december en 1 janu- ari gesloten. YOGALESSEN In de Woudhoek kunnen er nog deelnemers/sters worden inge- schreven. Op maandagmorgen van 8.30-9.30 uur is er een groepje van 15 deelne- mers, na afloop wordt er een gezellig kopje thee gedronken. ENGELSE LES IN DE WOUDHOEK Deze lessen zijn op maandagmid- dag bij de groep 2de jaars gevor derden kunnen nog deelnemers bij. GYMNASTIEKLES In het wijkcentrum "De Blauwe Brug". Voor de gymnastiekles op dinsdagmorgen van 1115-12.00 uur kunnen we nog deelnemers inschrijven. Inlichtingen over Yoga-Engelse en Gymnastiekles telefoon 70.95.55. fende appel. Wat men erg waar- deert is de extra informatie over smaak en bereidingswijze die op de kaart is aangebracht. Voor de volledigheid nog even voor welke appelen de kistkaart wordt ge- bruikt: Alkmene, Benoni, Blonde en Rode Goudreinette, Cox's Orange Pip pin, Discovery, Elstar, Gloster, Golden Delicious, James Grieve, Jonagold, Karmijn de Sonnaville, Laxton's Superb, Lombarts Calvil- le, Melrose, Mutsu, Odin, Rode Mantet, Septer, Spartan, Summer- red, Tydeman's Early, Winston. Voor wie meer informatie over appelen wil, ligt de Nationale Appelkrant in de groentewinkel en op de groente-afdeling van de supermarkt. De kistkaart die sinds 1 September van dit jaar op kisten appelen van le kwaliteit is te zien, voldoet uitstekend. Zowel teler, als detaillist, als consument verklaren tevreden te zijn. De consument ziet meteen dat hij le kwaliteit koopt en weet bovendien de naam van de betref- Wi— Zaterdag j.l. was de bekende Anton Pieck te gast bij Boekhandel Mer- curius in het winkelcentrum Hof van Spaland. Helaas was het ons onmogelijk dit vah te voren bekend te maken, omdat de komst niet geheel zeker was. De 86-jarige schilder, tekenaar en graficus had echter over belangstel- ling niet te klagen. Werkgroep Vastenaktie Schiedam- Vlaardingen-Maassluis schrfjft ons: Alvast vooruitlopend op de vasten aktie in het voorjaar van 1982 willen wij uw aandacht vestigen op de komende B.B.-t.v.-show op 27 november, waarin pater Benneheij geintervieuwd wordt. Ook ons projekt is bestemd voor het Ratteneiland in Venezuela waar pater Benneheij werkzaam is. Pater Benneheij behoort tot de orde van de Salesianen, die ook hier in Schiedam werkzaam is. Misschien om wat meer van ons projekt te weten te komen, is het leuk om naar deze show te kijken. Werkgroep Schiedam-noord. 1 I m\\ss Zowel voor beginnende als ervaren breisters is er ook dit najaar weer een eigentijdse collectie in Zuiver Scheerwol. Met tal van truien, jurken, vesten en leuke accessoires in vier persoonlijke stijlen. Voor elk wat wils. Van geraffineer- de kleuren en fijne structuren in een ,,nieuwe chic" tot grof gebreid comfort, fantasierijke dessins in gewaagde kleuren maar ook fol- klore-invloeden in een aparte stijl. De foto's en werkbeschrijvingen van alle modellen zijn gebundeld in het ..Kreatief Werkschrift", een uitgave van het Wolmerk, waar in uitvoerig en duidelijk wordt uitge- legd hoe u te werk moet gaan. inclusief informatie over pendikte en wolsoort. Wie juist in deze tijd met ietsje minder naar meer kwaliteit toe wil, vindt in dit Werkschrift de inspira- tie om zich ,,rijk" te breien. Het schrift is in de Wolspeciaalzaak te koop voor slechts/ 2,95. Dr. Wlbautplein 15 - Telefoon 70 69 05

Noorder Akkoorden | 1981 | | pagina 3