Plate Plate 18,95 Hij is jonger dan zijn teller aangeeft TAXI? EUROTAX 69 4 60 19,95 leerling-drukker Radio Actief Horoscoop Mobil A (eurotax) Wij kunnen plaalsen een voor opleiding in ons interessanie bedrijf. Bij gebleken geschikiheid volgt komplete opleiding op Grafische School. Drukkerij van de Water Van Beverenstraat 1 b-c Tel. 67787-67763 - Schiedam Boucl€tapijt 100 breed prima kwaliteit per meter vanaf Gratis gelegd Woninginrichting jS"* - TV-defekt: Wij helpen direkt Bel 15 1604 na 6 uur 6 34 20 Ook plaatsen en repa- reren van antennes FINANCIERING TELEF. 010-65416 omdat Mobil hem beschermt Mensen die Mobil gebruiken weten, dat hun km -stand niet alles zegt. Dank zij de combinatie van Mobiloil Special en Mobil Special benzine telt elke kilometer minder mee. Mobiloil Special beschermt tegen: slijtage corrosie vervuiling en koolvorming Mobil Special benzine beschermt tegen: pingelen verbrande kleppen voortijdige ontsteking voor de week van 5-7 t.m. 11-7 FINtLUX de ideale houten vloerbedekking Gratis gelegd per m Woninginr ichting NIEUWLAND-NIEUWS KIJEXAMEN. Voor zijn derde rijexamen Was hij alweer gezakt. Maar inplaats van zich te schamen Zei hij: 'k Kan het met gemak 'k Had het stellig moeten halen Want ik heb het best gedaan Maar ik had telkens weer die kale Die mjj echt niet uit kan staan 't Was alleen om mij te plagen Dat hij mij steeds zakken liet 'k Ga een nieuw examen vragen En dan slaag ik ook subiet f 'k Zou daar niet te vast op hopen Vond ik als ik me niet vergis Zou het best zo kunnen lopen Dat het weer dezelfde is 't Scheen of dit hem nauwelijks raakte Neen, zei hij, je bent abuis Door een botsing die ik maakte Ligt hij in het ziekenhuis. A. M. Wilt gij uw zaak laten renderen Dan moet u toch adverteren U behaalt dan geen flater Als u adverteert bij de firma v. d. Water U gaat er met een copij even heen In het Westen v. Beverenstraat No. 1 Of u belt dan even Draai 67763 of 67787 Daar staat men direct voor u kl">«r En het komt fijn voor elkaar Waar het inkomt zal ik u zeggen En het u even uitleggen Westernieuws, Oostemieuws en ook Zuid Nieuwland en Kethelnieuws en dan is het uit Maar dat is toch heel wat Verspreid over de gehele stad Ieder die dit zal lezen Zegt: voor een advertentie moet men bij v. d. Water wezen. GROTE MARKT 10-11 SCHIEDAM - TEL. 67762 2800 m2 meubeltoonzalen Van nieuwe en gebruikte auto's draglines machines verkrijgbaar bij: AUTOMOBIELBEDRIjF.V. D. ENDE Dealer D.K.W. en Auto-Union voor Schiedam en omstreken MGR. NOLENSLAAN 458 - TELEF. 62238 KASTEN ALLE SOORTEN Schuine keukenkastjes. Commodes, Boxen, 1-2-3 deurs hang- en legkasten Aanrechtkastjes enz, Mariastraat 43 Tel. 62159 Schiedam Alle voorkomende repa- raties en schoonmaak- werkzaamheden van H AARDEN en KACHELS FRANS WALTMAN Rotterdamsedijk 402 Telefoon 68948 Tegeis voor keuken en douchecel vanaf 12c Hard- board v.a. f 1.50 m2. Co ovynil tegeis. Plastic pla- fondtegels 50x50 f 0.50 Mariastraat 20 tel. 62959 Autofinanciering? Zowel nieuw als gebruikt Informaties onder no. E 63 bur. v. d. blad TELEFOON Ram ran 11/8-20/4 Probeer eens wat minder snel te reageren en daarom al te lmpulsief te handelen. Daardoor kunt u veel moeilijkheden voorkdmen. Bedenk, dat u niet alles ineens kunt bereiken; het moet nu eenmaal z'n tijd hebben. Verder zult u bij een be- paalde gelegenheid, boe vervelend ook, niets mogen verzwijgen. Stier van 81/4—20/5 Over het algemeen staat u er zo slecht nog niet voor en gaat alles zelfs naar wens. Toch is maar een kleinigheid nodig om met zeker iemand In conflict te komen. Tracht dit dus op de eerste plaats te voorkdmen. Geef liever het een en ander maar toe, ter wille van de lieve vrede. U trekt toch wel aan het langste eind. T wealing en 11/5—21/8 Deze week biedt u geschikte gelegenheden om uw werk op gang te krijgen en om er zich beter op te concentreren. Deel uw tijd goed in, beter ten minste dan voorheen en pak de dingen aan wanneer de tijd er guns tig voor 1s. Concentratie en wilskracht zullen u daarbij uitmuntend van dienst kunnen zijn. Kreeft 22/8—22/7 Bij het volvoeren van een bepaald plan moet u er rekening mede houden dat u heel wat weerstand zal ondervlnden hetgeen vertraging te weeg brengt en uw geduld erg op de proef zal stellen. Niettemin moet u flink doorzetten hetgeen uiteindelijk toch tot succes zal leiden, hetgev* een Leeuw 23/7—23/8 grote voldoening zal schenken. Overweeg dit alles eens goed. U houdt niet van sleur en lafheid en laat dit ook goed blijken. Zorg er voor deze week de vereiste kalmte te bewaren, want dan zult u veel meer kunnen bereiken. Het zal niet altijd meevallen, doch het is nu eenmaal hard nodig. Door u kwaad te maken bereikt u het tegendeel. Maagd 24/8—23/9 U heeft steeds neiging om scherpe kritiek uit te oefenen. Dikwijls is er goede red en voor, doch doe het dan zo, dat u de mensen niet tegen u in het harnas jaagt. De wijze waarop u zelf de zaken aanpakt getuigen van een goed inzicht waardoor u ten slotte de bewondering van anderen krijgt. Weegschaal 21/923/10 Dank zij uw vastberadenheid en volharding zult u een innerlijk evenwicht bereiken, dat men zelden bij anderen aantreft. Dit geeft reden tot optimisme en daarom zal uw werk ook vrucht afwerpen. Een reis zal aangename verpozing met zich mee- brengen en u helemaal opmonteren. Scborpioen 34/10—O/ll U streeft er naar uw kundigheden uit te breiden, waarbij het noodzakelijk is u aan te passen aan nieuwe omstandigheden. Uw verbeeldingskracht is sterk ontwikkeld, dat kunt u in deze dagen zelf weer gewaar worden. Het zal u zelfs, goed toegepast, een voorsprong op anderen geven. Boogschutter 23/11—21/12 Met grote werklust en veel geduld offert u zich op voor een eenmaal op u genomen taak en de daaraan verbonden ver- plichtlngen. Daarbij zult u blijven streven om de onderlinge harmonie te bewaren en te bevorderen. U weet zich gelukkig uitstekend aan de omstandigheden aan te passen. Steenbok 22/12—20/1 In uw oordeel komt uw sterk ontwikkeld rechtvaardigheids- gevoel duidelijk tot uitdrukking. Daarbij trapt u wel eens op lange tenen, doch uiteindelijk zal men toch eerlijk moeten toegeven, dat u het aan het rechte eind had. Blijf daarom steeds recht door zee gaan, ook al is dat soms voor anderen minder prettig. Probeer wel steeds eerlijk te zijn. Waterman 21/1—19/2 U moet er op bedacht zijn, ondanks het feit, dat u gewoon bent als bet er op aankomt om energiek en doortastend op te treden, dat u deze week bepaalde dingen nog niet kunt door zetten, omdat u eerst nog heel wat tegenstand te overwlnnen krijgt. Dit houdt de zaak nog een tijd lang tegen. Vissen 20/2—20/3 U staat deze week wel een weinig onder hoogspanning. Dit heeft ook z'n goede zijde, daar er tegelijkertijd een zekere aanmoedlging in zit. Het zal u daarom zeer ondernemend maken en geschikt om uw financiele belangen te behartigen. Benut dus deze tijd heel goed. GROTE MARKT 19-21 SCHIEDAM - TEL. 67762 2800 m meubeltooezalen

Nieuwland Nieuws | 1964 | | pagina 4