v. d. Water L. BOLK Koopt bij de Voor al uw drukwerk De slager van het Oosten W. J. A. Engering r Horoscoop Drukkerij Hces?] Clly Hoogerwaard van Beverenstraat 1 b-c Schiedam Tel.67787-6/763 exclusieve maatkleding en confectie a. wolcken zoon - schiedam Het zit hem vooral in de kwaliteit als u daar op staat koop dan uw vlees en vleeswaren bij KROMMENHOEK in de Edisonstraat Ook voor Diepvriesgroenten, Vis, Kip en Braadkuikens EDISONSTRAAT 58 TELEFOON 66581 Erkend Juwelier Het van ouds vertrouwd adres Lorentzlaan 22 SCHIEDAM Tel. 153151 Huishoudelijke artikelen ijzerwaren Div. gereedschappen tuinartikelen voor de week von 2-8 t.m. 8-8 NIEUWLAND-NIEUWS GEDIPLOMEERD SCHOONHEIDSSPECIALISTE cosmetic sans soucis FRANSELAAN 283d •Telefoon 153196 wegens vakantie gesloten van 25 juli t/m 15 augustus '64 ROTTERDAM-7 MODERNE TIJDEN Het is nu een eeuw van raketten en kemen En het schijnt eerdaags in vervulling te gaan Hij krijgt nog gelijk, de oude Jules Verne Het wordt heel gewoon, we gaan naar de maan. Nu gaan ze om beurten, daar moet u op letten Dat is de nieuwste rage of sport Explosies en schieten met raketten En week na week volgt het nieuwste record. Ach, vroeger was het makkelijk en simpel Nu moet alles veel sneller en groter Toen ging het sportief om de blauwe wimpel Voorheen met de fiets en nu met de scooter. Kijkt men eens naar het drukke verkeer Straaljagers iets anders als een trekschuit Er bestaat geen snelheid meer Gaan boven de snelheid van het geluid uit. Auto's, scooters, brommers zjjn niet meer te tellen Het gaat zo ver, dat is ook wel iets Terwijl ze dit met de nodige herrie vergezellen Dan zegt men: „Kijk, daar gaat er een op een fiets. Oudere woningen worden op zij gezet Klassieke muziek is te stemmig en hoi Nu willen ze alleen maar een flat Ze willen lawaai, dus rock an' roll. Bij dit al kijken we toch niet somber Soms prachtige brommers ziet men gaan Jongens van 15 of 16 rijden al op een brommer Wij ouderen vragen wel eens hoe komen zij er aan. De tijden zijn veranderd en het gaat erg snel Het stemt ons wel tevree Wij gunnen het de jongeren wel Wij moeten met de moderne tijd mee. ZONDAG- EN NACHTDIENST APOTHEKEN vanaf zaterdag 25 juli tot zaterdag 1 augustus Apotheek Van Westendorp, Parkweg 207. vanaf zaterdag 1 augustus tot zaterdag 8 augustus Apotheek Nieuwland, Dr Wibautplein vanaf zaterdag 8 augustus tot zaterdag 15 augustus Apotheek 't Gouden Hert, St. Liduinastraat 58 vanaf zaterdag 15 augustus tot zaterdag 22 augustus Apotheek Gouka Co., Groenelaan 127 rotterdamsedijk 409 - tel. 68164 v. 's-Gravesandestraat 53 Schiedam Gevestlgd slnds 1933 Telefoon 15 38 27 Herenhorloges v.a.f 18.00 Dameshorloges v.a. f 26.00 Goud - Zllver Bijouterleen Verlovlngsringen Koekoek klokken Pendulei Wekkers Sola artlkelen Rep. aan a 11 e uurwerken onder voile garantie 11 Als u een goede sigaar wil kopen, Behoeft u heus niet ver te lopen. Sigarenmagazijn Fabri in het Westen, Daar bekomt u de allerbeste. U weet toch waar die zaak staat? In het Midden van de Fabristraat. Verschillende soorten, komt eens kijken, Ruime keus cigaretten, dat zal wel blijken. Ook souvenirs, aanstekers, tellen ook mee, U kunt ook meedoen met de toto van S.V.V. Bent u 's morgens vroeg, geen bezwaar, Wij staan om zes uur voor u klaar. Ram ran *1/2*2/4 U moet niet zo weifelachtig zijn, anders zal dit u nog eens parten gaan spelen. Verder zal waardering voor uw bedrijyigheid niet uitblijven tot vreugde ook voor uw naaste omgeving. U kunt ook rekenen op handhaving zo niet verbetering van uw positie, dank zij uw doorzettingsvermogen. Stlar van 21/420/5 U wilt, en terecht, veranderingen doorvoeren, maar het ont- breekt u eigenlijk aan voldoende tact om de moeilijkheden, die zich daarbij voordoen, te overwinnen. Toch hent u er voor in staat om dit met succes te doen, mits u met voldoende over- leg en geduld en met de nodige tact te werk gaat. Twaellngen *1/5*1/1 Het is te verwachten, dat er zich in de komende dagen goede kansen voordoen. waarbij u kunt tonen wat u waard bent. Weet een juist gebruik van uw gaven te maken. Bovendien zult u velen tot steun kunnen zijn. Bederf de zaak echter niet door u zelf te veel op de voorgrond te plaatsen. Kreeft 22/4—22/7 Hoewel u veel fantasie bezit, zult u toch niet uw tijd verdromen. Daarvoor is u veel te actief en toch ook weer te nuchter om daaraan toe te geven. Daden gaan bij u voor gedachten. Hoewel dit ook weer het gevaar meebrengt om te impulsief te handelen met het gevolg dat men u soms verkeerd begrijpt. Leeuw 23/7—23/8 U zult in deze week een ervaring opdoen, waarvan u in later jaren veel nut zult hebben. Uw ondernemingslust paart zicb aan een prettige zelfstandigheid. De inspanningen welke u zich ge- troost, zullen u een flink stuk vooruit helpen. Uw ondernemings lust is te prijzen. Maagd 24/8—23/9 U neemt gelukkig uw plichten ernstig op en u probeert de op u genomen taak gewetensvol te vervullen. Toch moet u heus soepeler worden en wat aangenamer voor uw omgeving. U meent het beslist goed maar bederft dikwijls iets door uw halsstarrigheid en bekrompen inzicht. Tracht hienn verbetering te brengen. U zult er veel gelukkiger door worden. WeegBchaul 21/923/10 Een onbestemde angst, die u vooral de laatste tijd geplaagd heeft zult u eindelijk overwinnen. Meer dan voorheen is u in staat om echt zelfstandig te zijn zonder te veel aanmatiging en volop rekening houdend met uw omgeving. U maakt daardoor u zelf en anderen gelukkig. Sohorpioen 14/19—0/11 Ook al lijkt het soms, dat u na tegenslagen bij de pakken gaat neerzitten als het er op aan komt, zult u toch steeds de moed en innerlijke kracht bezitten om voort te gaan op de ingeslagen weg. Rustig overleg komt bij u op de eerste plaats, de rest komt dan vanzelf. Boogschntter 23/1121/12 U bent gelukkig een mens, die weet, wat-ie wil en die dan ook het eenmaal voorgenomen doel tracht te bereiken, echter niet zonder de nodige voorbereiding en met groot doorzettingsver mogen. Uw zucht naar geluk is redelijk maar zorg ook, dat u /anderen gelukkig maakt. Steeubok 22/1229/1 U moet uw besluiteloosheid meer overwinnen en ook uw zucht en verlangen om steeds maar weer alles te willen uitstellen. Natuurlijk moet u niet overhaast te werk gaan, doch dat yoort; durende uitstellen en op de lange baan schuiven is ook uit den boze. U mist er veel kansen door. Waterman 21/119/* U zult niet te klagen hebben over iinancieel geluk en de materiele vrijheid, die hiervan het gevolg is, geeft u mooie kansen tot geestelijke ontplooiing. Met eigen middelen zult u zich omhoog kunnen werken. Aan uw behoelte tot onaf- hankelijkheid zal dan ook voldaan kunnen worden. Viuen 29/3—28/3 U weet uw energie gelukkig in goede banen te leiden, maar u is toch 'n sterke neiging tot overdrijving. Besel toch dat er grenzen zijn die men meestal niet ongestraft overschrijdt. U moet niet te veel van u zelf vergen. Uw sterk ontwikkelde intu- itie kan u helpen bij het nemen van de juiste hesluiten. Over- denk dit alles eens rustig en probeer de juiste weg te kiezen.

Nieuwland Nieuws | 1964 | | pagina 3