z u v. d. Zouwen's Oliehande! H i m I N I G A A RDOLI E MEER WARMTE G E E N R O E T KRUISWOORDPUZZEL 'Si programma s handelsdrukwerk boekwerken folders sets reklamedrukwerk '7 Horoscoop v. 20-9 t. 3-10 DRUKKERIJ A. L. VAN DE WATER STIPTE LEVERING IN HANDIGE SCHENKBUSSEN Vat of tank vulling per slang met de nieuwste meet apparatuur. Opslag: Emmastraat 12 Schiedam Bestel adres: Bootsmansstr 17 Rotterdam-W lei 257798 Giro 180318 s 7 9 V V Beschikbaar gesteld door A. de JONG Groenelaan hk. Beierlandsestraat 2 waardebonnen van f 2.50 Oplossingen binnen een week aan dit adres Reserveer nu reeds uw loten voor de komende loterijt Thans ook Telefonisch bereikbaar onder nr. 264773 Mevr. W. VAZ DIAS-NOACH Voor Nieuwland en Kethel Henri Polakstraat 120, Schiedam Kleine, doch modern ingerichte boekhandel heeft plaats voor een Assistent(e) voor de administratie, die tevens behulpzaam wil zijn bij de winkelverkoop. exclusieve maatkleding en confeciie a. wolcken zoon - schiedam Voor al Uw drukwerk en in iedere gewensie oplage: Van Beverenstraat 1 b-c Schiedam Telefoon 67787-67763 1 2 5 6 8 to It 11 15 IH 15 16 ,4 >9 20 21 21 Zb 2¥ 25 26 IS V) So 31 32 35 35 it. 58 Horizontaal: 1 nieuwsblad, 4 plaksel, 7 achting, 9 weinig lucht, 11 naschrift, 12 vies, 15 idee, 17 N.V. <Frans), 18 partner, 19 Ned. Spoorwegen, 20 doorgang, 21 afvoerkanaal, 22 als eerder (afk.), 23 klein hert, 24 water in Friesland, 26 plaats in Noord-Brabant, 29 schoeisel, 32 gram (afk.), 34 naamloos, 35 ramp, 37 bloem, 38 mannelijk rund. Vertikaal1 eendekroos, 2 zuursoort, 3 voorzetsel, kroon (afk.), 5 plaatsje bij Nijmegen, 6 bewoner van Ned. provincie, 8 lengte- maat, 10 Frans lidwoord, 11 rivier in Italie, 13 dichterbij, 14 kleur, 15 kalklaag op vingers en tenen, 16 onderling, 22 zilverpopulier, 25 meisjesnaam, 27 stekelig dier, 28 dokter (afk.), 30 meisjesnaam (afk.), 31 tegen, 33 lidwoord, 35 pers. voornaamwoord, 36 boom- soort. HASTEN deurt hang- en legkasten ALLE SOORTEN Aanrechtkas jet er*, Fchulne keukenkastjes. Hariastraat 43 Tel. 42959 Commodes, Boxen, 1 -2-3 Schiedam Tegels voor keuken en douchecei vanaf 12c Hard- board v.a. f 1.50 m2. Co ovynil tegels. Plastic pla- fnndtegeis 50x50 f 0.50 Mariastraat 20 tel. 42959 collectrice Ned. Staatsloterij Brieven vermeldende leeftijd, opleiding en eventuele praktijkervaring te zenden onder nr. 723 aan bureau van dit blad. Alle voorkcmende repa- ratles en schoonmaak- werkzaamheden van H AARDEN en RACHELS FRANS WALTMAN Rotterdamsedijk 240 Telefoon 68948 rotterdamsedijk 409 - tel. 68164 Ram. In het algemeen handelt u voorzichtig en weloverdacht, zonder daarbij uit het oog te verliezen, dat u vooruit moet in de wereld. Toch is het aan te bevelen tegenover de anderen niet zo gesloten te zijn en meer open. Men zal u anders verkeerd beoordelen. Neem deze raad ter harte en u zult van anderen meer gedaan kunnen krijgen*. Door uw grote ijver en werklust bent u in staat goede resultaten te boeken. Tracht deze dan te besten- digen en uit te buiten. Geef uw omgeving een voorbeeld van werk lust en ijver. Stier. U wilt steeds op anderen een goede indruk maken en daarin slaagt u wonderwel. U streeft verder naar onafhankelijk- heid en daarom schenkt u anderen niet zo gauw uw vertrouwen, bang om onafhankelijk te worden. U bent wat gevoelig en daar- door vooral streeft u naar idealen en naar het bewijzen van dien- sten aan anderen, zonder daarbij aan eigen voordeel te denken. Dit zijn gelukkig uw goede eigenschappen. Uw gevoelens getuigen van een zekere ridderlijkheid en u raakt gauw in vlam voor gees- telijk hoogstaande dingen en u wilt steeds eerlijk zijn. Tweelingen. U moet zich niet blind staren op een gemakkelijk behaald succes. U moet daarom eerlijk gezegd nog meer op uw qui vive zijn. Uw wijze van doen is in het algemeen soepel, maar ook dikwijls wat te nerveus. Doordat u gemakkelijk en vlot kunt praten, maakt u op velen indruk. Dit kan een groot voordeel zijn. JJ voelt u in deze tijd zeer vitaal en u kunt dit nog lang blijven mits u zich goed in acht neemt. Van een eventuele ziekte herstelt u snel. U hebt verder een realistische kijk op mensen en zaken, maar ook veel fantasie. Kreeft. In deze tijd is uw observatievermogen sterker dan anders. U is soms erg kritisch en somtijds wel overdreven en onbillijk. Beteugel dit om onaangenaamheden te voorkomen. Als u wat nerveus mocht zijn, is deze periode bijzonder geschikt om er een eind aan te maken na de oorzaken er van te hebben op- gezocht. U geeft verder blijk van taktisch te kunnen optreden, wat zeer in uw voordeel zal zijn. Van de andere kant is u weer erg gevoelig en laat u gauw door medelijden meeslepen, wat u soms wel eens een desillusie en spijt zal veroorzaken. Leeuw. Uw privegeheimen weet u goed te verbergen, wat soms heel goed is, en daardoor zijn er ook maar weinigen, die u kunnen doorgronden. Daarom verwonderen anderen zich dikwijls over u en vormen soms een heel verkeerd oordeel, zowel ten goede als ten kwade. Wat zal het beste zijn? Dit is heel moeilijk te zeggen. Houdt u voorlopig maar bij het oude, tenzij er een vriend komt, waarvoor u als een open boek wilt zijn en die zelfs uw intiemste gedachten mag kennen. Dit verandert de zaak totaal en zal u zelfs een onverdeeld geluk schenken, veroorzaakt door zuivere vriendschap. Maagd. Eventuele onrust moet u, koste wat kost, voor alles trachten te overwinnen, anders brengt dit maar narigheid en dit is te voorkomen. U gedraagt zich steeds gereserveerd, wat z'n eigenlijke oorzaak vindt in het feit, dat u min of meer verlegen bent en ook al omdat u bang bent om uw vrijheid en zelfstandig- heid te verliezen. Verder ook omdat u bang bent grote verant- woordelijkheden op u te moeten nemen. Het komt er echter op aan de gulden middenweg te kiezen. Pleeg wel vodrdat u iets besluit, overleg met uw geweten, wat of verantwoord zal zijn. VVeegschaal. U hebt de gave anderen te kunnen overtuigen en voor uw plannen te winnen. Over vitaliteit en uithoudingsvermo- gen hebt u niet te klagen. Uw reactievermogen zal dezer dagen zelfs uw behoud zijn. Pas er wel voor op om uw krachten niet voor verkeerde of nutteloze zaken in te zetten. Blijf wel steeds vechten tegen een eventuele passiviteit en ontwijk uw werk niet. Gebruik uw aangeboren soepelheid in opbouwende zin. Mocht u zich deze tijd onevenwichtig voelen, verzet u daar dan met alle kracht tegen. U zult zich daarna veel gelukkiger voelen. Schorpioen. Mooie en goede dingen van het leven trekken u aan en u voelt er zich gelukkig bij. Dit is geheel in overeenstem- ming met uw gevoel voor harmonie en evenwicht. Ga komende geschillen uit de weg, maar als ze onvermijdelijk zijn, probeer dan verzoenend op te treden. Kies verder met zorg uw vrienden. Deze zullen binnenkort in uw leven de grootste steun zijn. Probeer dit goed te waarderen en wees een voorbeeld voor anderen. Juist door uw sterke persoonlijkheid bent u daartoe in staat. Het kan niet worden ontkend dat u veelal een opportunist bent, wees daar blij om, want het heeft voordelen. Boogschutter. Doordat u mensen en toestanden om u heen weet te doorzien en naar waarde te schatten, bent u geschikt voor leider. De naaste toekomst zal dit aantonen. U zult het wan- trouwen van anderen weten te overwinnen. Verder houdt u niet van dreigementen, maar als het binnenkort nodig zal blij ken, doet u het wel. Toch zal er ook veel zelfbeheersing van u geeist worden, want geweld moet nooit de voorrang hebben. Vermijdt ten slotte iedere overhaasting. Op uw eigen vertrouwd terrein staan u verheugende gebeurtenissen te wachten. Maak daarvan een goed gebruik. Steenbok. Wees niet al te actiefspaar uw gezondheid en ver- lies vooral niet uit het oog, dat er ook nog een gulden middenweg bestaat. Breng deze periode vooral uw uitgaven en inkomsten met elkaar in evenwicht om narigheden te voorkomen. Vermijd dus een zekere roekeloosheid. U wilt hervormingen doorvoeren, maar beschikt niet steeds over de vereiste tact, om de moeilijk- heden, die zich daarbij voordoen, het hoofd te bieden en te over winnen. Jammer, anders zoudt u veel meer tot stand kunnen brengen. Het is dus de moeite waard hieraan bijzondere aandacht te besteden. Waterman. Met de u aangeboren scherpzinnigheid weet u be- trekkelijk gemakkelijk waarheid van schijn te onderscheiden. Uw soms radicale denkbeelden zullen binnenkort een zeer speciale betekenis kunnen krijgen. Ook is het daarbij niet uitgesloten, dat u daardoor in conflict zult komen met tegenstanders van uw zienswijze. Los dit soepel op, denk aan de spreekwijzemen vangt meer vliegen met honing dan met azijn. Door uw goedmoedigheid zult u veler sympathie wekken, maar laat u niet al te zeer door uw geweten leiden, anders is de kans groot, dat men van uw welwillendheid misbruik maakt. Vissen. Het ziets er naar uit, dat u dezer dagen een oplossing zult vinden voor bepaalde problemen, die u al zo lang bezig hielden. Er zullen zich bovendien goede kansen voordoen, die alle een grote wending ten goede zullen betekenen. Benut dit alles dankbaar. Het is waarschijnlijk, dat een van uw vrienden in deze dagen uw hulp en steun bijzonder nodig zal hebben. Zorg er voor om in dit geval een welwillende houding aan te nemen. Uw hulp en go«de raad kan van het allergrootste belang zijn voor de betrokkene, veel meer dan u kunt vermoeden.

Nieuwland Nieuws | 1964 | | pagina 2