is thans geopend. Courante-Confectie X Prijswaardigheid. Keuze. EEN UITERST CHIC CACHET. Berlijn, Amsterdam, Amsterdam, (Rotterdam, Groningen, Leeuwarden Sneek. I" de grootste voordeelen biedt. Deze voordeelen zijn Onze 14 groote Etalages geven U een mooi overzicht van het geen thans modern is. Wij verzoeken beleefd onze aanbiedingen te willen vergelijken. Een ieder, die, de hoofdwinkelstraten passeerend, onze étalages van de laatste dagen met belang stelling gadesloeg, zal het opgevallen zijn, dat de mode voor dit seizoen, in afwijking met vorige jaren, als II O 11 V C «l U t C slechts G 6 11 genre brengt. Geheel lange paletots (uitsluitend ISO—140 c.M. lang) zoowel in fantasie als effen, gekleurd als zwart, zoowel in fluweel als laken is het artikel dat en massa tentoongesteld is, in één woord Zware wollige stoffen hoofdzakelijk in bruin- en groenachtige tinten, zeer kleurenrijke schakee ringen, geven aan het geheel een echt winterachtig aanzien. Bij den thans grooten modernen kraag en revers of shawl wordt veelal de kleurige achter kant. der deux-faces geweven stoflen ter garneering gebruikt of waar de vaak schreeuwerige kleuren dit minder gewenscht doen schijnen, is door opmaking met fluweel of laken een elegant geheel verkregen. Dit in verbinding met den nieuwen legéren lossen pasvorm, meest met 2 a 3 mooie groote knoopen gesloten, geeft aan het geheel in Mantelcostiimes worden, buiten de steeds gaarne gekochte blauwe kleuren, de bovengenoemde tinten veel gevraagd. De groote kraag en revers der ulsters zijn ook in dit artikel zeer gezocht, terwijl voor garneering zijde, tresse en knoopen veel gebracht worden. De lengte der mantels ligt tusschen 75 en 90 c.M. Iedere dame wil modern gekleed gaan en iedere dame tracht dit op de Toordeeligste manier te bereiken. Rest de vraag, waar te koopen. Het mag van algemeene bekendheid heeten, dat de^f groote speciaalzaken der N.V. Algemeene Confectiehandel van Königstrasse 33, Nieuwen dijk 197-201, Leidschestraat 39, Hoogstraat 278, Vischmarkt, Waagplein, Oosterdijk, m verreweg de eerste op dit gebied is en beslist Onze buitengewone prijswaardigheid vindt haar oorzaak in onzen geweldio-en omzet en in ons systeem van zaken doen. Onze omzet in courante confectie bedraagt thans millioenen en wordt m Nederland door niemand ook slechts bij benadering bereikt. Buitengewoon voor deel ige offerten der eerste fabrikanten zijn hiervan het gevolg, terwijl tevens door dezen Ge weldigen omzet onze onkosten in verhouding zeer laag zijn, waardoor wij in staat Gesteld worden onze goederen met zeer lage winstberekening om te zetten. Ons systeem is In- en Verkoop uitsluitend a contant. Wij geven en vrawen GPPn P,wliPt Het is duidelijk, dat dit zoowel voor fabrikant als consument van het grootste belang is Hierbii gevoegd de strengste realiteit in de prijsberekening (wij verkoopen alle goederen zoowel de bekende als de minder bekende met dezelfde lage winstberekening), dan ligt het voor een ieder die nadenkt voor de hand, dat door dit systeem de grootste voordeelen geboden worden. Zooals algemeen bekend, bieden wij eene enorme keuze. Wij hebben uitsluitend het zoogenaamde COURANTE genre. (Dure confectie houden wij niet na). TenGevolGe van de geweldige navraag moeten wij steeds een zeer grooten voorraad hebben en slaan lie dames vaak verbaasd over de rijke sorteering, die bij ons geboden wordt. Dooi onze permanente aanwezigheid te Berlijn (wij openden daar verleden voorjaar zooals bekend een groot magazijn) zijn wij meer dan ieder ander in staat met de nieuwste scheppingen der mode op de hoogte te zijn en kunnen wij door onzen geweldigen omzet hier van steeds direct onze clietèle laten profiteeren. Het Her de Ulster beheerscht de mode. Brenninkiiiejjer

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1911 | | pagina 3