Een nacht-safe - Is de lente op komst? - Treinbotsin: Swats in de bijna gereed gekomen R. K. Kerk te Halfweg, zullen de hierboven afgebeelde drie bronzen By Regensburg had, ten gevolge van het driemaal passeeren van een onveilig signaal een geweldige treinbotsing plaats, waarbij vier klokken worden opgesteld personen gedood werden en zeven gewond. Op onze foto de locomotief van den D-trein, die in volle vaart op den goederentrein inreed Aan het bijkantoor der Incasso-Bank te Rotterdam, is aan den gevel een nachtsafe aangebracht, waar men zijn geld en andere kostbare documenten, als men zulks verkiest, ook des nachts kan deponeeren. Dit wordt dan automatisch op de minuut af geregistreerd. Eenvoudig, ja, maarsafe? Op de Engelsche scholen krijgen de kinderen les in het gorgelen, als uitstekend voorbeeld, dat navolging verdientl Op het schoolbord staat vrij vertaald: „Gorgel dagelijks om geen Influenza te krijgen!" voorzorgsmaatregel tegen de Influenza- of Griepepidemie. Voorwaai een Te Hulsberg bij den landbouwer v. d. Broeck, wierp einde der vorige maand een boe 'n drieling. Het geval is te zeldzaam dan dat we bet onzen lezers willen ontbonden Een driemotorig Fokkervliegtuig, dat dienst deed op de lijn Parijs—Berlijn stortte vorige week te Epinay tusschen het geboomte van het park neer. Slechts de mecanicien werd gewond. Het nu 16 M. hooge vliegtuig in z'n benarde positie Is de lente op komst? Men zou het inderdaad gaan gelooven wanneer men alleen maar keek naar deze foto van een ooi met twee lammetjes, dezer dagen geboren op een boerderij In de omgeving van Middelburg Een foto van het Ned. Stoomschip „Jan van Nassau", dat, twee dagen nadat het door de Ned. Stoomboot- Mij. aan een Chileensche reederjj was verkocht, tijdens een hevlgen storm nabij Valparaiso Is gezonken De bladen meldden vorige week een aanslag op den pauselijken nuntius te Madrid, Mgr. Tedeschlnl, wiens portret we hierboven afbeelden, en die gelukkig geenerlel letsel bekwam

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 4