De Pauselijke zegen Urbi et Orbi - Sneeuw in de Riviera S»P Kort nadat het otficieele bericht verspreid was, dat Z. H. de Paus niet komen zou, barstte een stortregen los over de tienduizenden, die op bet groote plein van St. Pieter waren verzameld. Het parool was echter: toch staan blijven en roepen om den Paust Die ten slotte ook kwam» Onze foto toont een deel van de vergaderde menigte onder een afdak van regenschermen hef teekenen van het Concordaat heeft Z. 11. de Paus, ofschoon dit aanvankelijk niet z(jn plan was, toch den zegen Crbi et Orbl gegeven vanaf het uiterste balcon van den St. Pieter Drie Urker Visschers zagen zich vorige weck gedwongen, doordat hun boot te Enkhuizen was ingevroren, te voet over het Us hun woonplaats te bereiken. Een foto van de drie dappere mannen, die een waagstuk hebben volbracht, dat sedert menschenheugenis niet gedaan werd. De namen zijn jan de Boer, Corn. Post en Luit. Bakker Een foto van een hoog gelegen renbaan: n.l. de proefbaan waarop alle auto's die de Fiat-fabriek te Turijn (Italië) verlaten anHM forden beproefd, aangelegd boven op het dak der enorme fabriek Rechts: Op Marken was het Zondag zeer druk! Vanuit Amsterdam, Alk maar, Haarlem zelfs trok men per schaats naar 't schilderachtige eilandje in de Zuiderzee, waar de bewoners geen handen genoeg hadden om de dorstigen te laven en de hongerigen te spijzen na den langen tocht over het Us Over een lengte van verschillende kilometers heeft de RUn zich In de buurt van Keulen vastgezet. We zien hier de beroemde kromming aan den voet van de Lorelei, waarover men zich te voet van den eenen naar den anderen oever begeeft Een zeldzaam gezicht leveren de besneeuwde palmen van Cannes aan de Riviera op. Het gebeurt niet dikwijls dat de strengheid van den winter zich ook daar doet gelden en dat de Jeugd zich met sneeuwballen gooien kan vermaken

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 4