Een glazen huis in Rotterdam - Zittend begraven Een mes met 100 bladen werd op een tentoonstelling te Philadelphia vertoond door bovenafgebeelde lieftallige jongedame. Men baD bet. volgens de fabriek, voor 1000 verschillende doeleinden aanwenden. Maarion men er ook mee kannen snijden?..,.» Een foto van den broeder van generaal Foch, na zijn bezoek aan den grootcn doode, die gisteren op staat» De aanmaak van dit monstermes dnnrde drie maanden kosten Is begraven. Zooals men weet, Is de broeder van den maarschalk Jezniet Op de zesde Paaschveetentoonstelling te 's-Bosch gehouden, gaf de Bossche Burgervader, Mr. F. van Lanschot. daad werkelijk blijk, verstand van koeien te hebben. Zijn Edelachtbare bij het bezichtigen van een der fraaie tentoongestelde runderen We geven nierboven een foto van de nieuwgebouwde Tabaks- en Koffiefabriek der fa. van Nelle te Rotterdam, welke hoofdzakelijk is opgetrokken uit beton en glas, zoodat er in de fabriek een overvloed van licht Is. De hoogte vn het geweldige glazen hals Is dertig meter Gelukkig dat ze van alle staatskundige beslommeringen af zijn, poseeren de heer en mevrouw CooHdge voor de deur hunneij eenvoudige woning te Northampton. Dit ongedwongen kiekje van den afgetredèn president van Amerika met zijn echtgenoote spreekt voor zich zelf De metropolitaan van Griekenland, Neophitos, is overleden, en naar de rytus van de Grieksche geestelijkheid wordt zijn stoffelijk overschot in zittende houding begraven. De wel zeer eigenaardige begrafenisplechtigheid in beeld Enkele dagen na generaal Foch is ook generaal Sarrail, wiens naam in den wereldoorlog ook veel werd genoemd, te Parijs overleden. Diens stoffeltf k overschot zal eveneens op staatskosten worden begraven en worden bijgezet in de Dóme des Invalides De Nederlandsche Bank-Associatie geeft aan haar clientèle spaarbussen uit van 'O zeer bijzonder systeem, waarbij de ouderwetsehe varkentjes het moeten afleggen* Een busje, waarin men zoowel dubbeltjes, kwartjes, guldens, als rijkdaalders en zelfs papiergeld kan stoppen, zóó, dat men precies kan zien hoe rijk men is. De sleutel ervan berust bij de Bank, en de geldstukken komen alle in afzonderlijke vakjes terecht

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 4