Watervliegbooten naar Indië - Locomotief in de schuur Te Oud-Gastel derailleerde op eersten Paaschdag In een bocht de passagiers tram, en kwam, na eerst enkele meters over de straat te hebben geloopen, In de schuur van den heer Balemans terecht. Behalve de ingeramde schuur, welke wij op onze foto zien, was de materiëele schade aan de tram onbeduidend, en waren er geen gewonden te betreuren Een zwaluw maakt nog geen zomer, al bemerkte onze fotograaf op zijn omzwervingen op tweeden Paaschdag een vroeg-rijpe stroohoed, gedragen door een optimist! De aankomst van de kostbare schilderijen, welke op de tentoonstelling van Hollandsche Kunst in Londen geëxposeerd waren, aan het Rijks museum te Amsterdam, waar ze met de uiterste voorzichtigheid worden afgeladen Een April is reeds lang voorbij, maar anders zoudt u kunnen denken aan een grap bi) het zien van deze 81-jarige oude dame op de schoolbanken, bezig, haar kennis van de allereerste beginselen weer eens op te frisschen. 't Is, wie zou daaraan twijfelen, een Amerlkaansche De verkeersagent bij de Catbarjjnebrug te Utrecht heeft een keurig ingerichte zon- en regenvrüe tent gekregen, waar hij als op een troon het aldaar zeer drukke verkeer regelt Onze fotograaf nam den agent op een kalm oogenblikje in den vroegen morgen De honderdmeter lange schutting, welke men voor den nog overgebleven windhoos weggerukt entegen deurgrond geslagen. Het verkeer voorgevel van het Leidsclie Stadhuis had geplaatst, is Zondagmiddag door een stond er geruimen tyd voor stil. Er kwamen echter geen ongelukken voor

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 12