Een auto voor den Paus - „Katholiek Amsterdam" bijeen «h MHhm «f" .Wï* »*•- - l.<: Een aardig snapshot van den Engelsehen minister van f.nanciën, Mr. Char et ill en diens ecntgenoote, 05 weg naar de Kamers. Een belastingbetaler, die het blijkbaar met het financieel beleid van den minister nogal eens is, Jcht zijn zoontje op, ten einde hem een goeden kijk te geven op bet ministerieel echtpaar Een tooneeltje, dat men dagelijks op den Dam te Amsterdam kan bewonderen. De jeugd heeft haaf portie in den afgeloopen winter nog niet gehad, en doet het op rolschaatsen nog eens dunnetjes ovef Door de Itaiiaansche Automobielelub, waarvan de koning van Italië Eere- voorzitter is, zal binnenkort aan den H. Vader een speciaal vervaardigde Isotta Fraschlniauto, van 45 P.K., 8 cylinders en 3 remmen op eik wiel, worden aangeboden. De carosserie is donkerrood gelakt. De handgrepen der portieren zijn van massief zilver en voorzien van de familie-wapens van den Paus. Hel interieur ls bekleed met rood damast en rood leer. In den auto Is plaats voor 6 personen, doch de plaatsen zijn zoo ingericht, dal niemand den H. Vader den rug behoeft toe te fceeren. Een foto van het Interieur van den schitterenden wagen Emiel Hullebroeck, de bekende Viaamsche Zanger, wordt dezer dagen te Amsterdam gehuldigd, naai, aanleiding van zijn zilveren jubileum als openbaar kunstenaar. Wie is er in ons land, die zijn naam en zijn liederen niet,kent? Ue neer Max Guillaume, directeur der Kon. Harmonie te Roermond, vierde aldaar Zondag zijn zilveren jubileum onder algemeene belangstelling. De bekende musicus die een zeer bekwaam vlolist is. bij den lessenaar Zondag 14 April had de eerste sociale bijeenkomst plaats van „Katholiek Amsterdam" in het Ignatiuscoilege aan de Hobbemakade aldaar, waarbij alle standen vertegenwoordigd waren. Een overzicht van het gemeenschappe lijk ontbijt De moordzaak te Glessen-Nieuwkerk van voor eenige jaren, is door het verzoek om revisie en door het herroepen der eenige getuigen verklaring, waarop het veroordeelend vonnis rustte, in de algemeene belangstelling komen staan. We geven hierboven de Bijzondere Strafgevangenis te Leeuwarden. Geheel'links (zie pijltje) de cel waar Tennissen ls opgesloten Bij gelegenheid van de jfficieele open stelling der nieuwe los- en laadhaven te Roermond, maakt burgemeester J. H. A. Stelnweg, het touw van het eerst binnen komende schip aan den meerpaal vast

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 12