De auto voor den H. Vader - Groote brand te Rotterdam De Ingenieurs der Fiat-fabrieken verklaren aan den H. Vader de constructie van de auto, die de „Fiat" Hem ten geschenke aangeboden heeft. Nadat de H. Vader met belangstelling de uiteenzetting gevolgd had, maakte h?J een tochtje doer de Vaticaansche tuinen De Ned. R.K. Ver, van Handelsreizigers „St. Christoffcl" hield einde vorige week haar algcmeene vergadering |n bet Hof van Holland te Breda. Den eersten dag werd de verecniglng officieel op het Stadhuis ontvangen* De vergaderden op de stoep voor bet Stadhuis Een moment uit den optocht met oude motorvoertuigen, welke dezer dagen in Londen werd gehouden. Een der eerste door de Renault-fabriek gebouwde wagens heeft een der laatst gebouwde auto's op sleeptouw Zaterdagmorgen arriveerde te Ctrecht Miss Ena Best, de Engelsohe Spoorwegkoningin, de vertegenwoordigster der spoorwegarbeiders In Engeland. Ze sal verschillende redevoeringen honden over den wereld-vrede. De plechtige ontvangst in het gebouw der Ned. Spoorwegen te Utrecht Zaterdagavond werd de heer Jac. de Wit, die met zijn bediende, den heer E. H. de Haas, ln perceel Bloemgracht Amsterdam zat te werken, door vijf gemaskerde bandieten overvallen en beroofd van ongeveer duizend gulden en zijn gouden horloge. Een foto van het lokaal waar de berooving plaats had Een overzicht van wat er over bleef na den geweldigen brand welke Zaterdagavond Van Reeuwüks meubelmaga zijnen in asch legde. De brandweer stond machteloos tegen de vuurzee en kon niet verhinderen, «at een vijftien tal aangrenzende perceelen een prooi der vlammen werden In een der vele potlooden-fabrieken in Neurenberg had 25 April een ontploffing plaats, waardoor niet minder dut tien personen om het leven kwamen In de vlammen, welke onmiddellijk uit de Ucht-brandbare lakken oplaaiden In Philadelphia werd kort geleden een wedstrijd gehouden in „spijker-staan". Degene der dames, die het eerste met bet inslaan van vijf spijkers gereed was, won den wedstrijd. Onze foto werd genomen even voor den aanvang

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 12