ZEETIJDINGEN
I binnenlandsche havens
Rotterdam aangekomen
STOOMVAARTLIJNEN
•Si
m
buitenlandsche havens
SCHIPPERSBEURS |1
VISSCHERIJ
WATERHOOGTEN
WATERSTAND OP DEN RIJN
19 Juli namiddag:
3.45 LOTTE HALM, Holm v. Wijlt, Papen
burg, Rijnhaven 9, ledig; 4.15 BRNO, Erhardt
Rekkeds, Bostock, Maashaven Zz., ledig; 4.45
(SANTIAGO, D. Burger Zoon, Londen, Werf
(Wilton, ledig; 5.45 DUISBURG, Lenders, Japan,
ïdaashaven 3, stukg.8.30 WASABORG, N. A.
B- O., Rouaan, Waalhaven B, ledig.
8.40 STELLING, W. Broer, Immingham,
.Waalhaven (P. Swarttouw), kolen; 10.45 WAL-
I RONIA, N.V. Gebr. v. d. Boom's Stoob. Reederij,
Rysekil, Binnenhaven, graniet;
I 20 juii voormiddag:
19.30 ERIKA, Fried Krupp, Nicolaieff, Waal
haven (F. Swarttouw), erts; 1.40 TAGILA,
kS.E.A.M., Lulea, Waalhaven 6, erts; 2.10 JOSEF
RERGENDORFF, S.E.A.M., Otterbacken, Waal-
leaven IS, erts; 3.20 HARELDA, P. A van Es
Co., Antwerpen, Parkhaven, stukg.; 4.20 VOLL-
RATH THAM, Hammerstean's Reedertjbedrijf,
Narvik, Waalhaven A, erts; 4.25 ALSTER, Wam-
hersie Zoon, Hamburg, Parkhaven, stukg.;
6-53 JANE MAERSK, N.V. Ph. V. Ommeren's
j Scheep v. bedrijf, Curagao, Benzineterrein, ben-
eine; 0.35 GUN VER, N.V. Ned.-Zwits. Scheepv.
^Rj., Povena, Waalhaven 30, erts; 8.FE»
i LlXSTOWE, Hudig Pieters, Harwich, Park
kade, stukg.; 8.35 ANTINOUS, Rotterdam
Oceaan Scheepvaart Mij., Mobile, Waalhaven (F.
Swarttouw), stukg.; 10.THUBAN, N.V.
Aschaffenburg, Archangel, Waalhaven 74, hout;
ÖUNTSMAN, Hoym. Schuurman Scheeps-
I agentuur, Rangoon, Maashaven 11, rijst; CHIOS,
Cargacl. Scheepv.k. Levant en Oostzee, Alexan-
flus, Lekhaven, stukg.TAMBORA, Ruys Co.,
j Batavia, Llioydltade, stukg.
Uren van aankomst in den Nieuwen Wa
terweg.
7.20 BATAVIER III, Wm H. Müller Co.,
Ronden, Boompjes, stukg.; HALIARTUS, P. A.
V. Es Co., Duinkerken, Rott. Droogdok, ledig;
I 20 Juli namiddag:
i 12.10 TANTO, N. A, B. O., Amsterdam, Waal-
I haven 10, ledig; 12.20 KARLSRUHE, Stand,
i Iransp.-Mi), Hamburg, Maashaven Nz., stükg.:
I BCDWILD, Jullanaveen, Danzig, Rijnhaven 3.
Hffcer; 1.15 RONCHI, N.V. Walsum, Huelva,
Waalhaven C. Swarttouw, erts.
Ï7IEUWE WATERWEG aangekomen
l 1.55 TILDUM, Archangel;
vertrokken:
20 Juli voormiddag:
10.— CASTOR (Nept.), Koningsbergen; 10.50
RELGA BOGE, Mollersvlk; 11.15 KOTA RADJA
Batavia; 11.55 DêP. PIERRE GOUJON, Rou-
aan; SCHOKLAND, Leith;
20 Juli namiddag:
j 12.15 CHATWOOD, Rouaan; CAP. PRIEUR,
Rouaan; 12.35 CRISTALES, Santa Marta; STED-
Ring, Newcastle; 1.10 PACUARE, Jamaica; 1.55
j Beursplein, oxeiosund.
Wind Oost, flauwe koelte, kalme zee, helder.
RlEUWE WATERWEG aangekomen:
I 19 Juli namiddag:
i 1.10 SOLVE, Lysekil voor Schiedam3.55 THE-
RESIA L. M. RUSS, Londen, bunkert;
20 Juli voormiddag:
12.45 OSTERLAND, Narvik voor Vlaardin-
£en: 2.40 HELGA BOGE, v. Londen (bunkert);
4.20CLARA, V. Ostende (bunkert); 5.20 VIEN-
NA, Harwich voor Hoek v. Holland; ARCHAN-
GEL, Harwich voor Hoek v. Holland; 10.PEG-
TVEN, Londen voor Maassluis:
vertrokken
19 Juli namiddag:
3.30 TERNATE, Hamburg; 4.50 ROKEV. Fre-
I drtkshamn; SILVANIA, Civ. Vecchia; MARVEL,
Oslo; MARGARETE SCHRODER, Danzig; PAL-
i Ras, Kopenhagen: IMBER, Manchester; 7.—
COOTE, Cardiff; PRATOMAGNO, Savona; OHIO
Nar U, Japan; TH ERE,SE, Goole; ELIN, Dan-
I Zig; 8.— SAUTERNES, Havre; KRIEMHILD,
1 Stettin; 8.15 BATAVIER II, Londen; SERULA,
I Liverpool; 8.50 PERA, Hamburg; 9.20 BATA-
Tier I, Bordeaux.
9.45 UNGHERIA, Leningrad; 10.5 JONGE ELI
1 SAEETH, Barcelona; STEDA, Alexandra! 10.25
•PASQUALE ROMANO, Spezia; BALZAC, Oslo;
U.10 W1TTEKIND, Yxplla; THESIA, L. M.
RU SS, Hamburg; 11.40 STANISLAS, Grange-
ötoutb
20 .lull voormiddag:
12.20 ST. DENIS, Harwich.
20 Juli voormiddag:
1.15 TRITO, Dublin en Belfast; 3.20 TRENT,
Nyborg: 5.05 FAGERBRO, Goole; 8.— PATRIA
(Zw.), Gothenburg: CLAN MACGIDLPVRAY,
Glasgow; DORINE. Nantes; 8.25 ANDREA,
Torre Annunziata; RISSKOV, Archangel; MA
DELEINE, St. Servan.
IJMUIDEN aang. 19 Juli FANTOFT, Llanelly
(kolen); HUBBASTONE, Swansea (kolen);
AIRE, Goole (kolen); OLGA TOPIC, Manchester
(ledig); CHE. RUSS, Kemi (hout); JANTJE,
Ronden (hout); ADRIATIC, Archangel (hout);
Vertr. GUNDBORG SEGRELL, Oskarshamn;
®lMON BOLIVAR, Colon; COMMEWYNE, Suri
name; CRBMON, Hamburg;! MONTE CER-
TaNTES, Spitsbergen; AMSTELSTROOM,
'GDYNIA BOLHEIM, Leningrad; KALMAR,
Bamburg; VICTOR. Sundsvall: EMILE R. BO-
NaN, Danzig; THESEUS, Barcelona; BIRTE,
Rotka; PROTECTS. Kopenhagen; BRUNLA,
Gsio; BOOMBERG, Leningrad;
Wind N.W., helder, flauwe koelte, kalme zee.
IJMUIDEN aang. 20 Juli: CITRINE, Havre
(kalken); ERATO, Aaiborg (stukg.); PLATEA.
Gran (bunkert); NIEUWENDAM, Londen (zwa-
velzuur); GOUWESTROOM, Fowey (klei); PAL-
RAH (Duit), Archangel (hout)
vertr.: 20 Juli: TANTO, Rotterdam; OLGA
Ropic, Brahestad.
BATAVIER LIJN.
■BATAVIER II, 20 (7.25 v.m.) v. Rotterdam te
Gvavesend.
HOLLANDAMERIKA I.UN.
STATEXDAM, Rott .n. N.-York 19 v. South
hampton.
®dAM, N.-Orleans n. Rott. 19 v. Vigo.
^ICTHEROY, Rott. n. Vancouver 19 v. Londen.
HOLLAND—AFRIKA LIJN.
"ILHtoN (uitreis) 18 fPt Sudan.
^LlPFONTEIN 18 v. Rotterdam te Hamburg.
jBRINGFONTEIN (uitreis) 19 te Algoabaai.
HEEMSKERK (thuisreis) 19 te Dar-es-Salaam
ij'kUWKERK (uitreis) 18 v. Mozambique.
jRLVSBURG Wabana n. Rott. p. 19 Lizard.
HOLLAND—WEST-AFR1KA LIJN.
i gRRAID (uitreis) 18 v. Campo.
ft'RECHTSTROOM (uitreis) p. 19 Finisterre.
NSTELKERK (uitreis) 19 te Accra.
|EA1StroOM (uitjreis) p. 19 Ouessant.
jGRCANUS (uitreis) 19 te Gr. Bassam.
GReldeSTROOM (uitreis) 19 v. Las Falmas
IRSTROOM (thuisreis) 18 v. Sassandra.
"SIvERK (thuisreis) p. 19 Ouessant.
HALCYON LIJN.
ROZENBURG 19 v. Sunderland n. Lissabon.
HOLLAND—OOST-AZIë LIJN.
ALDERAMIN (uitreis) 19 te Manilla. J Jj>
HOLLAND—AUSTRALIë LIJN. f»
ALMKERK (uitreis), p. 19 Ouessant.
ALCHIBA (thuisreis) p. 19 Perim.
ABBEKERK, Brisbane n. Rott. 19 V. Adelaide.
JAVA—NEW-YORK LIJN.
TAPANOELI, 19 v. Boston te N.-York.
SIMALOER.-I9 te Boston voor N.-York.
BREEDIJK, Java n. N.-York 20 v. Pt. Said.
HOLLAND—ENGELSCH-INDIë LIJN.
MEERKERK (uitreis), p. 19 Ouessant.
KIELDRECHT (thuisreis) p. 19 Malta,
SOMMBLSDIJK (thuisreis), 20 v. Colombo.
HOOGKERK (thuisreis), 19 te Kurrachee.
JAVA—CHINA—JAPAN LIJN.
TJIKINI, 19 v. Batavia te Manilla.
KON. NED. STOOMBOOT-MIJ.
BENNEKOM 18 v. Corral n. Valparaiso.
ADONIS 19 v. Fiume n. Venetië.
SIMON BOLIVAR 19 v. Amst. n. Colon.
COMMEWYNE 19 v. Amst. n. Suriname.
THESEUS 19 v. Amst. n. Barcelona.
PROTEUS 19 V Amst. n. Kopenhagen.
IRENE Amst. n. Midd. Zee p. 19 Gibraltar
CRYNS'SEN 19 v. Bremen n. Hamburg.
V. RENSSELAER 17 v. Curasao n. Pt. Columbia
VENEZUELA 18 v. Curasao n. Pto. Cabello.
STUYVESANT Barbados n. Amst. p. 18 Azoren.
STRABO Amst. n. Kopenhagen p. 19 Holtenau
PERSEUS 19 v. Kopenhagen te Aarhuus.
AJAX Algiers n. Amst. p. 19 Gibraltar.
EUTERPE 19 v. Uddevalla n. Amsterdam.
ERATO 20 V. Kopenhagen te Amsterdam.
HAARLEM, Amst. n. W.-Indiö 19 te Pt of Spain
HEBE 19 V. Genua n. Savona.
IRENE 19 v. Malaga n. Melilla.
MARS 19 V. Algeciras n. Lissabon.
NERO 19 v. Bordeaux n. La Pallice.
ORPHEUS 19 V. Gijon n. Oporto.
SATURNUS 19 V. Varna te Constantza.
TELLUS 19 V. Vigo te Lissabon.
BRIELLE, Amst. n. Curasao 19 (12.37 n.m.) 45
mijl Z.O. v. Land's End.
MINERVA, Londen n. Liverpool 19 (9.55 v.m.)
50 mijl Z.W. v. Niton.
ORIJNSSEN, 20 v. Bremen te Hamburg.
KON. HOLLANDSCHE LLOYD.
DRECHTERLAND 19 v. B.-Ayres n. Amst.
GAASTERLAND (thuisreis) 19 V. Balit&.
GELRIA (vacantiereis) 20 V. Reykjavik.
RIJNLAND 20 V. Hamburg n. Amsterdam.
WATERLAND (uitreis) 19 te Santos.
GAABTERLAND (thuisreis) 19 te Bahia.
ORANIA (uitreis) p. 19 Ouessant
KON. PAKETVAART MIJ.
TASMAN, 19 te Belawan.
NIEUW-ZE ELAND, 18 V. Singapore.
ROTTERDAM—ZUID-AMERIKA LIJN.
ALPHERAT (thuisreis) p. 19 (n.m.) Ouessant,
21 (7 v.m te Rotterdam verwacht.
ROTTERDAMSCHE LLOYD.
TERNATE 18 v. Rott. n. Hamburg.
KOTA INTEN, Batavia n. Rott 19 (6 v.m.) te
Marseille.
SCHOUWEN (uitreis), p. 20 Gibraltar.
GAROET (thuisreis), 20 te Alexandrië.
TAMBORA, 20 v. Batavia te Rotterdam
GORONTALO (uitreis), p. 20 Gibraltar.
ATRIA (uitreis), "19 v. Marseille.
KOTA INTEN (thuisreis), 19 v. Marseille.
TABANAN (thuisreis), p. 2-0 (4 v.m.) Perim.
KOT ARADJA 20 v. Rotterdam n. Batavia.
KOTA BAROE (uitreis), 20 te Sabang.
STOOMVAART-MIJ NEDERLAND.
ROTTI (thuisreis) 19 te Londen.
P. C. HOOFT (thuisreis) 20 te Genua.
KAMBANGAN 19 v. Probolingo n. Europa.
MANOERAN (thuisreis) 19 v. Pt Sudan.
RIOUW (thuisreis) 20 v. Colombo.
SEMBILAN (thuisreis) 20 te Genua.
BORNEO (uitreis) p. 18 Perim.
PRINS DER NEDERL. (uitreis) 19 v. Singap.
JOHAN DE WITT (uitreis) p. 19 Ouessant.
STOOMVAART-MIJ OCEAAN.
LYCAON, Japan n. Rott. 18 te Singapore.
JASON, Batavia n. Amst. p. 20 Gibraltar.
SARPEDON, Dairen n. Rott. 19 V. Penang.
PRIAM Java n. Amst. p. 18 Perim
CITY OF MELBOURNE Rott. n. Japan p, 19
Gibraltar.
CITY OF TOKIO Rott. n. Kobe 18 v. Hongkong
ALM. ALEXANDRINO Rotterdam n Santos 18
.v. Havre.
ALSTER Rott. n. Tslngtao 19 te Pt. Said.
AUDACITY, 18 v. Zwündrecht te Londen.
ANTWERPEN, 19 te Ldn. uitgekl. n. Antwerp.
BUSSUM, 18 v Rotterdam te Archangel
BEIJERLAND, 18 v. Tyne n. Brussel.
BURGERLAND Rott. n. Japan 17 te Genua.
BOUGAINVILLE, Rott. n. Haiphong 16 v.
Marseille.
CITY OF ALEXANDRIA, Rott. n. Z.-Afrika 17
te Kaapstad.
CONDOR, 16 v. Rotterdam te Kopenhagen.
CORRIE, mv., 17 v. Stettin n. Vlissingn.
CHOLET Rott. n. Kingston (J) 19 v. Penzance.
DIRKSLAND, 18 v. Sunderland te Hamburg.
DURHAM CASTLE, 18 v. Rotterdam te Londen
ELLA, m„ 19 v. EHekom te Londen.
ELLA, m., 19 te Ldn. uitgelei, n. Ellekom
FOSCOLO Rott. n. Barri p. 17 Gibraltar
FANEFJELD, 16 v. Rotterdam te Gothenburg.
GALATA 18 V. Rottm te Hamburg.
GIDEONA, Fekkes, 18 v. Aaiborg te Hamburg.
GELDERLAND, 18 v. Tyne te Hamburg.
HENNJE, 19 V. Abei'dour n. Londen.
HOLSTKIN, 18 v. Rotterdam te Bremen.
HEDDY, 18 V. Rotterdam te Shields.
JANTINA, Fekkes, Holding n. Ilbg. p. 18 Holt.
JOHNNY, Rott. n. Spezia p. 18 (11.30 v.m.)
Niton.
JEANNETTE, 18 v. Middlesbro n. Svendborg.
JAPAN, 17 v. Rottm te Gothenborg.
KINDERDIJK (Soil.), 18 v. B.-Ayres n. Santa Fé
KATRIENA, m., 19 v. Antwerpen te Londen.
KAJAK, 12 v. Rotterdam te Uleaborg.
LIBELEE, m., 18 v. Duinkerken te Londen.
LAPLAND, N.-York n. Antw. 20 v. Plymouth.
LBPANTO, 17 v. Rotterdam te Pt. Natal.
LIBELLE, Boerma, 17 V. Duinkerken n. Ldn.
LORENZO BOZZO 16 v. Rott. te Spezia
LEKHAVEN, 20 v. Antwerpen n. Venezuela.
LACKENBY, 19 v. Rotterdam te Shields.
LAMPAS, 16 v. Curagao te Stockholm.
LUTETIAN, 16 v. Curagao n. Land's End.
MERWEDE, 19 te Ldn uitgekl. n. Gorinchem.
MAASDIJK, Antwerp, n Brazilië p. 19 Dover.
MARTHA, Beck, 17 v. Londen te Duinkerken.
MARTA, mz„ 17 te Gravelines.
MITRA, 18 v. Vlaardingen te Hamburg.
KBERLANDIA, Hylkema, 17 v. Gothenb. n. Rye
NORDLAND 16 v. Rottm te Narvik.
NOORDFRiESLAND, Kunst, 17 v. Duinkerken
n. Ostende.
NAGARA, 17 v. Rotterdam te Vladivoatock.
OOSTERLAND, 19 v. Rotterdam te Newcastle.
PEGWEN, 18 v. Maasteluis te Londen.
P. L. M. 21, 14 v. Rotterdam te Narvik.
P.-RKLAAN, Emden n. Rlo Jan. 19 (n.m.) 1710
mijl W. v. B.-Head.
PATRIA, Groen, Assens n. Hbg. p. 18 Holtenau.
P L. M. 12, Rott. n. Mars. p. 16 Finisterre.
PRINSES JULIANA, 17 v. Emden n. Halmstad.
QUEENWORTH, 18 v. Rott. te Immingham.
RIKA ANNECHIENA, Bruning, 18 v. Harburg.
ROB, Houtstra, 18 v. Harburg te Hamburg.
REMI, in., 19 v. Nieuwpoort te Londen.
ROBERTA, 19 te Ldn. uitgekl. n. Antwerpen.
RESNOVA, m., 19 te Ldn. uitgekl. n. Beverwijk.
ROLAND, 17 v. Antwerpen te Santos
SEINE 18 v. Rotterdam te Rouaan.
SAGOLAND, Rottm n. Lulea p. 14 Helsingborg.
STUREHOLM 17 v. Galveston te Gothenburg.
ST. JANSLAND, 18 V. Tyne n. Sluiskil.
SCHIELAND, 19 v. Tyne n. Sluiskil.
SPIE.ILA, 17 v. Rott. ts Los Angeles.
STERN, 16 v. Gent te Stettin.
SPEiSSART, 17 v. Rotterdam te Helsïnfors.
SLOTLAAN, 19 (v.m.) v. Concepclon n, St.
Vincent v.o.
TYNE, 20 v. Rotterdam te Altona.
TAR.A, IS v. Rotterdam te B.-Ayres.
TWEE GEBROEDERS, Bonninga, 18 v. Holvik
te Harburg.
UGO BAS-SI, 12 v_ Rotterdam te Ancona.
UARDA, Rott. n. Japan 17 v. Dalny.
WEST VLAANDEREN, 19 v. Antwerpen te Ldn.
WINHA, 16 v. Zaandam te Helsingfors.
WIIRI, 12 v. Rotterdam te Uleaborg:
WOENSDRECHT. Constantza n, Rouaan p. 19
Gibraltar.
ZWALUW, m„ 19 te Ldn. uitgekl. n. Nieuwpoort.
ZWALUW, Salomons, 17 v. Duinkerken n.
Nieuwpoort.
ZWERVER, mz. 17 v. Neuwied te Gothenburg.
fE ROTTERDAM VERWACHTE SCHEPEN
ANSOIR v. Japan 17 v. Pt. Said.
ANDES MARU v. Japan 13 v. Pt. Said.
ALF1ER1 v. Genua p. 17 Gibraltar.
AENEAS v. Japan p. 17 Gibraltar.
ATSUTA MARU v. Japan 18 v. Marseille.
ALCHIBA v. Brisbane p. 19 perim.
AMBASSADOR v. La Plata 11 te B.-Ayres (of
nr. Antwerpen).
ALEARDI v. Hamburg 15 te Antwerpen.
AUG. THYSSEN 18 v. Vartan.
ARDENHALL v. Whyalla 17 v. Pt. Natal.
ALCOR v. Santa Fé 16 te San Nicolas.
ABBEKERK v. Brisbane 19 v. Adelaide.
ALBI 5 v. Libreville via Bremen.
ALHENA v. B.-Ayres 17 v. Victoria (Brz.)
ALBTREO v. B.-Blanca p. 17 Madeira.
AUTOMEDON v. Japan 13 v. Sabang.
ALPHERAT v. B.-Ayres p. 19 Ouessant.
ANNA MAZARAKI v. B. Blanca 17 v. Tenerlffe
ALTAI MARU v. Japan 16 v. Shanghai.
ALDABI 18 v. B.-Ayres.
ALKMAAR v. Chili 15 v. Curagao.
AMALF1 v. B.-Ayres 12 v. St. Vincent.
ALTENFELS v. Bombay 15 v. Pt Said.
ADELIA 7 V. Genua via Bona.
AQUARIUS v. N.-Orleans 19 te Bremen.
ARGENTINA v. B.-Ayres 9 te B.-Blanca.
ALNMOOR 10 v. Narvik.
AG1RE MENDI v. Pto Obligado 13 v. B.-Ayres.
AMUR MARU V. Duinkerken 18 te Antw.
ATLANTIDE V. Civ. Vecchia 10 te Aguilas.
ARACATACA 11 v. Santa Marta via Bremer tl.
ANHALT v. Japan 15 te Vladivostock.
ASMUND v. Wabana p. 19 Lizard.
ADRA 13 v. B. Blanca (of n. Antwerpen).
ALBLASSERDAM 16 v. Riga.
ALASKA 8 'V. Curagao.
ALBERT KASIMIR, 12 v. Kotka via Rouaan.
(BATAVIA 19 v. Oslo.
BODEN 18 v. Oxeiosund.
BRUNO 18 te Londen uitgekl.
BODWILD 16 v. Danzig.
BEVERWIJK 18 v. Montreal.
BELPAREIL v. San Nicolas (o£ n. Antw.) 13
te B.-Ayres.
BANGALORE v. Calcutta 18 te Londen uitgekl.
via Antw.
BELLATRIX v. Huil 15 te Antwerpen.
BOCCACCIO v. Hamburg 17 te Antw.
BARRINGTON COURT v. Batavia 16 te Mars.
BRITISH TRANSPORT v. San Nicolas 12 v.
Ibicuy.
BBNVORLICH v. Vancouver 12 v. Colon.
BAGE v. Santos 7 Vi Pernambuco.
BELLEPLINE 12 v. Baltimore via Hampt RAs.
BRAVE COEUR 8 V. GalveStCTn vla Havre.
BUCOARI v. Melilla p. 16 Gibraltar.
BALT1CO v. Val di Torre p. 17 Gibraltar.
BELTANA 18 te Londen uitgekl. via Antw.
BUCURESTI v. Donau 10 v. Braila.
BOUTRY v. W.-Afrika 13 v. L. Palmas.
CUYABA v. Santos 14 te. Hamburg.
CITY OF GLASGOW V. Japan 16 v. Pt. Sudan.
CITY OF SINGAPORE v. Manilla 9 v. Colombo
CLUNEPARK V. Rosario p. 15 Madeira.
CLEARTON v. B.-Ayres IS v. St. Vincent
CARDUCCI 16 v. Genua.
CAMPANIA 3 v. La Plata.
CALAFATIS v. San Nicolas 5 v. Montevideo.
CUTHBERT V. Para 15 oP 32.24 N. en 16 W.
CAKELIA v. Mantyluoto 17 te Antw.
COMM. MAGES v. Haiphong 5 te Duink.
CAP D'ANTIFER v. Casablanca p. 18 Ouessant.
hty of HALIFAX v. Middlesbro 14 te Antw.
Clïv of WEATHERFORD 16 v. N.-Orleans.
CAP. LUIGI, 16 V-. Bilbao.
DISCIPLINA v. Porto Torres p. 19 Niton.
DRECHTDIJK v. Vancouver 11 v. Colon/
DOCT. P. BENOIT v. Japan 13 v. Oran.
DAILWEN v. San Nicolas 13 v. La Plata.
DELFINU3 v. Rouaan via Bordeaux p. 17 Oues-
DINTELDIJK v. Vancouver 13 v. Los Angeles.
DELIA TERZO IS v. Huelva.
DUCE v. Aneona 6 te Algiers-
DIETER H. STINNES 13- lj v. Uleaborg.
DUNAFF HEAD 11 v. Montreal.
DRINA 13 v. Civ. Vecchia via Bona.
DIANA v. Danzig p. 19 Brunsbuttel.
DERFFLINGER v. Japan 17 bij Tslngtao ge-
DéPUTé JOSS. DE ROHAN 19 v. Paimboeuf.
DUBURG 12 v. Leningrad.
DEUTSCHLAND v. Levant 1» v. Salonika.
DOHODAK v. Seriphos P- 18 Gibraltar.
DOROTHEA v. Algiers 15 te Rouaan.
DALILA 19 v. Rouaan.
EX.GS v. Helsingfors p. 20 okagen.
ESSEN, 20 v. Hamburg.
ELGO 16 v. Helsingfors.
EMBLA 16 v. Hernösand.
EASTMOOR, 16 v. Narvik.
ELSE H. STINNES 15, v. Yxpila p. 20 Holtenau.
ESCI-IERSHEIM 18 v. Thamshavn.
EMSLAND 15 v. Lulea.
ESSEX FRIAR v. Montreal 8 v. Sydney C.B.
EDAM v. N.-Orleans 19 v. Vigo.
ENDICOTT v. Galveston 20 te Bremen
EEMDIJK v. La Plata (of n- Antw.) 17 te
Diamante.
ELENI v. BBlanca 9 v. St. Vincent
EKNAREN v. Why alia p. H Thursday EiL
ELMPARK v. Madras 6 v. Colombo.
ELSA KOPPEN 12 v. Leningrad.
EBERSTE1N 9 v. New-York.
EVERGUNAR 15 v. Nystad.
EEM 18 v. Kasko.
EMSGATT 16 v. Narvik.
FREYA (bergingsv.) p. Slbt. Hudson 16 v. Cadix.
FELIX v. Oostzee 16 te Memel.
FRAM 13 V.' Archangel.
FRIELINGHAUS, 17 v. Zulea.
GAASTERLAND 20 v. Grangemouth.
GRAAFJELD v. Archangel P- 10 TromsS.
GLAMORGANSHIRE v. Vancr 4 v. Cristobal.
GLENIFFER, v. Japan p. 19 Rerim.
GRELHEAD 28 v. Rosario.
GRANTULLY CASTLE v. Z.-Afrika 2 te Ldn.
GLENUrIDGE v. Rosario (of n. Antw.) p. 1
Fern. Noronha.
GAROET v. Batavia 20 te Alexandrle.
GRANGESBERG 18 v. Lulea.
GRIJPSKERK v. Beira p. 17 Perim.
GERMAINE L. D. v. Santa Fé 30 v. La Plata.
GERNIS v. Donau 3 te Galatz.
GOOLISTAN v. Montreal 18 (8.30 n.m.) 200 m(jl
Z.W. v. Valentia.
GROOTENDIJK v. Vancouver 14 v. Portland (O)
GENERAL MITRE v. B.-Ayres 19 v. Madeira.
GRANGEPARK v. Savannah vla Londen 19 (9.9
v.m.) 140 mUl v. Land's End.
GRENA 13 v. Pto Fcrrajo via Melilla.
GERWIN v. La Plata 30 te Rosario.
HAN SI 13 v. Philadelphia.
HAKONB MARU v. Japan 19 v. Singapore.
HINDENBURG v. Japan 28 te Vladivostock.
HANDICAP v. Vancr. 16 te Liverpool.
HOHENSTEIN, v. La Plata 16 te Santa Fé.
HOLM v. La Plata 11 te B.-Ayres.
HOOGKERK v. Bombay 19 te Kurrachee.
HERAKLES v. La Plata 30 te B.-Ayres.
HAIJLERWIJK v. Montreal p. 19 Scilly.
H. H. ASQU1TH v. La Plata 14 te V.-Constitu-
cion.
HIDLEFJORD v Tamplco (of n. Amst.) p. 10
Key West.
HEEMSKERK v. Beira 19 te Dar es Salaam.
HASTINGS 10 v. Pensacola.
IMMACOLATA v. Algiers p. 16 Gibraltar.
ILMAR v. Japan 18 v. Penang.
INDRAPOERA v. Batavia p. 17 Perim.
INDIAN TRANSPORT v. Rosario 18 v. St. Vine.
INSULINDE v. Batavia 19 te Singapore.
ILVINGTON COURT v. B.-Ayres 17 v. L. Palm.
IDOMENEUS V. Japan 14 te Shanghai
IMPORT 20 v. Londen.
IRIS (Noor.) 20 v. Bergen.
JABIRU 20 v Liverpool.
JANUA v. Genua p. 19 Gibraltar.
J. B. AUG. KESSLER 7 v. Curagao (nr. Vlaard.)
27 verw.
JAMAICA PRODUCER 13 v. Kingston (Ja).
JONGE ANTHONY v. Napels 18 te Tunis.
JOHANN BLUMENTHAL 13 v. Jacobstad via
Ridham Dock.
JONGE JACOBUS v. Oran p. 18 Gibraltar.
KIRUNA 15 v. Tampa (n. Vlaardingen).
KING NEPTUNE 15 v. B.-Blanca.
KONIGSBERG v. Japan 14 v. Kole.
KING DAVID v. Whyalla 16 v. Dakar.
KALYAN v. Hull 27 te Londen.
KING STEPHAN 7 v. B. Blanca.
KORIANNA v. La Plata 10 te Rosario.
KINDERDIJK v. Vancouver 16 v. Cristobal
KIELDRECHT v. Calcutta p. 19 Malta.
KASHIMA MARU v. Japan 19 v. Aden.
ICAIRGUAN V. Pt. Gentil vertr. 18—19 v. Hbg.
KANDAVA v. Libau 17 v. Windau.
KOTA INTEN v. Batavia 19 v. Marseille.
KEDOE v. Batavia 11 v. Colombo.
KINGSWOOD v. B.-Blanca (of nr. Amst.) 5 v.
B.-Ayres.
KERKPLEIN 16 (10 n.m.) V. Narvik.
KARLSRUHE v. Hamburg 19 v. Cuxhaven.
LOKE v. Ornskoldsvik 17 te Amsterdam.
LOCH KATRINE v, Vancouver 15 te Portland (O)
LOBITO v. Lissabon 1 verw.
LOCHGOIL v. Vancouver 17 v. Liverpool*
LUDENDORFF v. Japan p. 17 Gibraltar.
LAHORE v. Japan jp. 18 Gibraltar,
LUNEBURG v. Hamburg 19 v Cuxhaven.
LIPPB v. Japan 18 te Hankow.
LYCAON v. Japan 13 v. Manilla.
LAHN v. Japan 18 v. Hongkong.
LOYAL DEVONIAN V Archangel (nr. Schied.)
18 (11.52 n.m. 200 mijl N.O. v. Wick.
LIBERTY GLO 5 v. Savannah.
MAID OF ATHENS v. Alexandrië 15 te Hamburg.
MARNE 18 v. St. Nazaire.
MATSUMOTO MARU v Japan 16 v. Pt, Said.
MARIONGA J GOULANDRIS v. Rosario 10 V.
St. Vincent.
MAGDALENA VINNEN V. Santa Fé 19 (4.39
v.m.) 60 mijl O.N.O. v. Land's End.
MABRITON v. B.-Blanca p. 16 Madeira.
MARKEN v.. B.-Ayres 18 v. St. Vincent.
MARVEL 18 te Londen uitgekl.
MAIN v. Japan p. 15 Perim.
MEDAN V. Bassein via Hbg. 13 v. Colombo.
MATINA v. Santa Marfa 19 (7.54 v.m.) 100 mijl
W. v. Land's End.
MENADO v. Probolingo 8 v. Padang.
MAGDAPUR v. Calcutta 18 v. Pt. Said.
MENTOR v. San Nicolas 16 v. St Vincent.
MALANGE v. Lissabon vertr. 21 v. Hamburg.
MINCIO 18 v. Huelva.
MAASBURG v. Wabana p. 19 Lizard.
MIAMI 12 v. Tela via Bremerhaven.
MENTOR v. Bremen 20 te Hamburg.
MAAS KERK v. W.-Afrika p. 19 Ouessant.
MEONIA v. Kopenhagen 17 te Norresundby.
MONA 17 v. Holmsund
MACCLESFIELD 20 v. Grimsby.
MEREL 20 v. Londen.
MAREMMA v. F.ollonica p. 19 Gibraltar.
MAAS 19 v. Sundsvall.
MAAS 20 v. Hamburg.
NEVADA 13 v. San Nicolas.
NATIA v. B.-Ayres 16 v. Rio Grande.
NAALDWIJK v. Bilbao p. 19 Ouessant
NYSSTENA 13 te Londen uitgekl.
NJASSA v. Beira 18 v. Lissabon.
NEMAHA v. Pensacola 16 v. Mobile.
NILE v. B. Blanca 7 v. Rio Janeiro.
NAVASOTA v. B.-Ayres 19 te Havre.
NEWBURY v. Oran p. 17 Gibraltar.
NOVARA v. Calcutta p. 18 Perim.
NBWMINSTER 20 v. Newcastle.
NICOYA 11 v. Santa Marta.
NEERLANDIA, 1., 20 v. Hamburg.
NORDLAND 18 v. Narvik
NORMA v. Almeria p. 19 Ouessant.
OYARZUN* v. Barcelona p. 19 Gibraltar.
OUSE 20 v. Goole.
OLIVA, v. Japan p. 15 Perim.
OQSTKERK v. Japan 18 v. Penang.
OLDENBURG v. Japan 13 v. Singapore.
OLYMPOS v. Levant IS te Morphou.
OITUZ v. Donau p. 8 Zea.
OPHELIA v. Levant 18 te Patras.
OUDERKERK v. Japan 10 v. Yokohama.
OILTRADER v. S. Francisco 5 v. Colon.
OREGONSTAR 9 v. B.-Ayres (of n. Antw.).
OSTARA v. Jacobstad 13 te Ostende.
ODIN 15 v. Lulea.
ORANJEPOLDER 20 v. Londen.
OLGA 19 te Londen uitgekl.
PORTA v. S-nta Fé p. 19 Ouessant.
PFALZ v. Japan 8 v. Madras.
PALEMBANG 16 v. Batavia.
PERSEUS v. Japan p. 18 Perim.
PRAHOVA v. Donau 9 te Braila.
PASCOLI v. Londen 19 te Hamburg.
POLLENZC 27 v. B.-BIanea.
PROMETHEUS t 3 v. Baytown (24 verw
PETRARCA v. Fiume 15 v. Bari.
PANDION 20 v. Manchester.
PLUTO (Nept.) 17 v. Sines.
PURLEY OAKS 16 v. Leningrad.
PERSEUS (Nept.) v. Danzig via IJselmonde
p. 20 Brunsbuttel.
P. L. M. 21 16 v. Narvik.
QUARRINGTON COURT v. Japan 18 te Manilla.
ROTTERDAM (H.A.L.) 16 v. N.-York.
ROVERBELLA v. Les Falaises 14 v. Oran.
RHEINLAND v. Japan IS te Chef00.
RANDFONTEIN v. Beira 7 v. Kaapstad
RHE1N v. Japan 17 v. Dalny.
RONCHI 12 v. Huelva.
ROTTERDAM (t), 14 v. N.-Orleans.
RIDDERKERK v. Bombay p. 18 Perim.
RHENANTA 18 te Ldn. uitgekL (nr. Keulen).
ROUNTON GRANGE 6 v. La Plata.
REGINA 14 v. Stettin.
RAUL SOARES v. Santos 16 v. Rlo Janeiro.
RIETFONTEIN v. Beira 15 te Pt. Natal.
RINDA v. Gothenburg 16 te Duinkerken.
ROYAL CROWN 11 v. B.-Ayres.
REGGESTROOM v. W.-Afrika 16 v. Freetown.
ROTHLEY 13 v. San Nicolas.
SREBRENO v. Oran p. 16 Gibraltar.
SCH5NFELS v. Calcutta 16 v. Malta.
SAUERLAND v. Japan 18 te Genua.
SI KIANG v. Japan 8 v. Shanghai.
SASSEN HEIM v. Houston 15 te Bilbao via
Povena.
SARPEDON v. Dairen 17 v. Pt. Swettenham.
SIRETUL v. Donau 3 te Gaiatz.
SCHIEKERK v. Calcutta p. 17 Perim.
SKIPSEA v. B.-Ayres 16 v. St. Vincent.
SAARDAND v. Japan 16 v. Manilla.
SAMALA v. Santa Marta via Bremerh. 17 (1.11
n.m.) 15 m(jl'Z.O. v. Land's End.
SACO 10 v. N.-York.
SOMMELSDIJK v. Calcutta 20 v. Colombo.
SYGNA v. Bagnoll 8 te I-Iornillo.
SABOR v. Santos 12 v. Bahia.
SAN PIETRO 11 v. Venetië via Huelva.
SUWA- MARU v. Japan 18- v. Kobe.
SAPPHO v. Newport 16 te Swansea.
SPERBER v. Tallinn 12 te Riga.
STAD ZAANDAM v. Rande 19 (12.12 v.m.) 120
mijl Z.W. v. Niton.
STRIJPE 19 v. Swansea.
SPARTIVENTO 12 V, Catania via Bona.
SURSUM CORDA 13 V. Venetië.
STRAUSS v. Bremen 18 te Antwerpen.
SEGOVIA v. Marseille p. 16 Gibraltar.
STAD ARNHEM 17 v. Lulea.
NAGEKOMEN ZEETIJDINGEN
TE ROTTERDAM VERWACHTE SCHEPEN.
ARNO 18 v. Warnemunde.
PINNAU 17 te Leningrad.
BUITENLANDSCHE HAVENS.
OREST 19 v. Rotterdam te Koningsbergen. j>;
VULCAN 19 V. Rotterdam te Danzig.
THESEUS 18 v. Rotterdam te Bremen.
TROMPENBERG 19 V. Skelleftea n. Londen.
AMéRIQUE, Matadi n. Bord. p. 17 Teneriffe.
ASIE 17 v. Bordeaux te Matadi.
CHANTILLY, Mars. n. Saigon 17 v. Singapore.
LECONTE DE LISLE, Maurit. n. Mars. 17 V.
Majunga.
TT.F DE FRANCE 20 V. N.-York n. Havre.
CAP. VARELLA 20 v. Haiphong n. Bordeaux.
ORDUNA, L'pool n. Chili p. 17 Bermuda.
BRAZIL MARU, Rott. n. Japan 19 te Singapore
LKVERKUSEN, Rott. n. Japan 19 te Singapore
INDIANIC, Amst. n. Brisbane 20 te Fremantle.
AGRA, Rott. n. Japan 19 v. Pt Swettenham.
BANGKOK, Rott. n. Japan 20 v. Singapore.
STAGPOOL 23 v. N.-York te Antwerpen verw. I
JEAN JADOT 22 v. N,-York te Antw. verw.
LIGURIA 17 v. Hamburg te Quebec.
INCEMORE 18 v. Quebec n. Londen.
OAKFIELD 18 v. Quebec n. Leith.
MANCH. BRIGADE 3 8 v. Montreal n. Manch.
CANADIAN RANCHER 15 v. Montreal n. Antw.
METAGAMA 18 v. Montreal n. Antwerpen.
PEURSITM 19 v. Norfolk n. Danzig.
MONSUN, 16 v. Rotterdam te Narvik.
MAPLE BRANCH, 19 v. L'pool n. Magallanes.
MIDSLAND, 19 v. Rotterdam te Shields.
MOREA, Ldn. n. Japan 18 v. Marseille.
MALWA, Ldn. n. Japan IS te Hongkong.
MASHOBRA, 20 v. Calcutta n. 't Kanaal.
MANELA, Ldn. n. Calcutta 18 v. Tanger.
MtlNDRA, 20 v. Londen n. Bombay.
MIJDRECHT. 19 v. Rotterdam te Constamtinopel
MALAREN, 19 v. N.-York n. Stockholm.
MARPESSA, Thames Haven n. Curagao p. 17
St Kitts.
SAALE 18 v. Bremen te Seattle.
SIERRA CORDOBA IS v. B.-Ayres n. Bremen.
SIERRA MORENA 20 v. La Plata te Bremerh.
WESTFALEN 16 v. Norfolk n. Bremen.
NEIDENFEL.3 18 v. Calcutta te Dublin.
JUNO 18 v. Rotterdam te Kopenhagen.
HEIMDAL 17 v. Rotterdam te Stockholm. I
EKING, z., Cllili n. Hamburg 17 te Iquique.
NARKISSOS 17 v. Triest ru. Algiers.
BENWYVIS, Londen n. Japan 18 te Genua.
LINCOLN ELLSWORTH 18 v. Singapore te
Marseille.
ROTTERDAM, 20 Juli.
Viet- en Hchterwerk 240 ton f 11, 360 ton f 14, t
alles per dag. Vaarwerk 300 ton zw. g. naar
Utrecht ƒ1.65 per last. 300 ton coprah n. Her- j
dingen f 150, 500 ton graan n. Duisburg f 225.
Motor 250 ton n. Cleef, op en af ƒ230. kaanhuur
n. d. Rijn 3 ct. per ton per dag Ruhrort leveren,
ertsvrachten n. d. Ruhrhavens 100110 ct. met
4 of 8 losdagen. Idem n. Grimberg 1.201.30.
Sleeploon n. d. Rijn 40 cents tarief.
KRALING SCHEVEER, 20 Juli. Aangevoerd
9 St. Jacobzalmen 1.80—2.60, 13 kleine zalmen
2.25—3.30 en 2 groote zalmen 2.202.60. Alles
per pond.
ROTTERDAM, 20 Juli. Heden kwamen aan
de vischmarkt alhier 5 motorvaartuigen en wer
den van IJmuiden, Nieuwediep en elders 120
manden en lciSten versche visch aangevoerd.
De prijzen warenmiddel tong 72 80, kleine
tong 32—40, tarbot f 12—22, griet 10—16,
middel schol f 1422, kleine schol 36, schar
13, schel visch 3—C, gul 5—10, makreel
f 1014, alles per mand; versche paling 4 5,
gerookte paling 8/12 per kistje.
ROTTERDAM, 20 Juli. (Scheveningsche markt.)
Aangevoerd 80 kisten bokking 35 ct., 100 kis
ten spekbokking 6—8 ct. per stuk, scharren 7
manden groote 6980 ct., handgroot 4555, mid
del 25—40 ct., krit 1522% ct. per bos.
20 Juli il dag voor V.M.»
Sedert de opg.
Waameming3-
Bi vieren nnnten
Rijn Keulen
Lobith
Nijmegen
Waal gk Andries
Boven GorinchemHW
Merwede I-W
Dordr. HW
Oude Maas oor<1r. l.W
Arnhem
Vreeswijk HW
Neder-Bi jn LW
en Scboonh. I1W
Lek LW
Krimpen HW
LW
Rotterd. H.v.Holl. HW
Waterweg LW
Westejrvoort
Deventer
Kampen
Maastr. 'sluis)
Venio
Grave
St Andries
Hedel HW
LW
Heusden HW
LW
M.d.DongelI W
LW
Holl. Moerdijk UW
Diep UW
Rellev.sl.HW
Hanngvl. i.yy
JSruinisseHW
in pe LW
1) 1.53 M. boven nul
n. achter het uur van waarneming
namiddag van 19 Juli.
2 Onder invloed van opstuwing.
IJssel
Maas
Water
Tijdstip
hoogte
v.waarn
37.52 l)
8.— V
10 23
9.v
7.93
9.— v
2.85
9.— v
1.39
610 v
0.23
2.30 v
1.04
5.20 v
-0.68
0 25 V
7.85
9.— V
1.25
6.05 V
0.48
2 40 V
0.97
6.00 V
-0.39
1.30 V
0.89
5.15 V
—0.71
0 40 V
0.75
2.50 V
-0.78
10.— n
8.45
9i— V
2 38
V
—0.10
9.— V
43.10 2)
9.— V
8.44
9,— V
7.51 2)
9.— V
0.92
9.— V
0.76
8.- V
0.10
4.— v
0.74
7.40 v
0.01
3.15 V
0.94
6.15 v
-0.70
MO v
1.18
4.45 v
-0.93
11.— n
0.82
3.25 V
-0.95
9.55 n
1.34
3.— V
1 -1.70
8.26 n
der schaal.
h. 1.
in c.M,
5
10
10
5
1
6
3
6
9
3
9
4
9
1
6
2
6
7
7
7
0
0
6
6
0
7
3
16
0
4
- 12
beldek ent
19
Juli
20 Juli
Cunstanz
3.89
3.86
Hun in ven
1.43
1.41
Keil!
2.64
2.60
Manniieim
3.19
3.17
Hingen
1.82
1.76
Caub
1.95
1.90
Coliienz
1.95
1 94
Keulen
1.63
1,58
19 Juli 20 Juli
Duigburg
Ruhrort
Kostheim
Ems
Trier
Mulheira R.
Wnsel
Emmerik
0.07
0.34
036
0.98
0.23
1.17
010
1.36
0.01
0.22
0.30
0.98
0.19
1.17
-0.01
1.26