inisteneele uilles Storm aan de Chileensche S E ra E2 on BJ Aan de kust Tan Chili heeft een hevige storm gewoed; verseheidene schepen zijn vergaan. Te Antofaga- sta zijn groote verwoestingen aangericht. De overdracht van de portefeuille van Waterstaat, welke Maandag plaatshad. Van links naar rechts: minister van de Vegte, secretaris-generaal van Waterstaat, de heer v. d. Meulen en de heer P. J. Reymer, de nieuwe minister van Waterstaat. Pirelli, de Italiaansche gedelegeerde ter conferentie te Den Haag, wordt door de journalisten bestormd met vragen om nieuws. De aankomst der deelnemers aan de Europa-rondvlucht op Schiphol. Miss Spooner en_ haar mecanicien Camfbell voor hun toesteL De landjuweel-l'eestcn in Borgerhout (Antwerpen). Groote festiviteiten zijn in liet Belgische plaatsje gehouden. Ken grootsche historische optocht vormde het glanspunt van den dag- De 45-jarige de Jonge, die bij de ontplof fing in de Hollandschc Kunstzijdefabriek te Breda eveneens het leven verloor. Een foto-mitrailleur, waarmede men 12 foto's per seconde kan maken, is beproefd op Miller Field in Amerika. Het toestel is bestemd, om terrein-overzichten te fotografeeren. Brabantsche Studenten aan de Brabantsche Koffietafel. De Brabantsche Studenten van Hoogesoholen Universiteiten hebben drie dagen in Brabants dreven genoten. Men ziet ze in Alphen by de traditioneele Koffietafel. In de HoIIandsche Kunstzijdefabriek te Breda is een apparaat met samen geperste lucht uit elkaar gesprongen. Een gevecht met zonderling hoofddeksel. Als de soldaten van "e Amerikaansehe leger zich oefenen in sabclgevecht, dan dragen zij ee zonderling gevormd vizier. De 44-jarige F. de Bruininge, die daarbij het leven verloor.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 4