De legermanoeuvres in Gelderland-De Moerdijkbrug in reparatie ;.v. J De legermanoeuvres in Gelderland. Gecamoufleerd licht geschut op de vlucht voor den „vijand". De soldaten schijnen het geval nogal kalm op te nemen. fn het Oosterdok te Amsterdam is een sleep boot van de Amsterdamsche ballast Maat schappij op een paal gevaren en gezonken. Een sociale studieweek. In het missiehuis St. Jan te Soesterberg is dezer dagen een sociale studieweek gehouden door den bond van R.K. Werkliedenvereenigingen in het Aartsbisdom Utrecht. De deelnemers voor het Missiehuis. De legermanoeuvres in de omgeving van Ede. De gemeente Ede wist wat een soldaat toekomt en liet een wagen „gemeente-pils" aanrukken om de dorstigen te laven. In hgrnwooidighcid van den Utrtog van Brabant is deze weck dc eerste steen gelegd van de abdij-kerk, die gebouwd wordt op üe plaats van de ruines der oude beroemde abdü van Orval, die tijdens de Fransche revolutie werd verwoest. feesten ter eere van den H. Stephanus norden in Hongarije met veel luister gevierd. Verschillende eremomes hebben plaats, waaronder ook een processie, waaraan geheel dc geestelijkheid en de wereldlijke autoriteiten deelnemen. Richard Crook, de, naar het heet, beroemdste en best betaalde levende tenor, komt Dinsdag 8 October in het Concertgebouw te Amster dam een concert geven. De Moerdijkbrug In reparatie. Een gevaarlijk werkje is het voor de arbeiders, die op 't oogenblik de telefoonpalen langs dc Moerdijkbrug moeten schoonmaken en schilderen. Toen de „Graf Zeppelin" boven Tokio verscheen, liep alles uit, om het statige luchtschip boven de stad te zien kruisen. Deze week is de eerste steen gelegd voor de nieuwe abdij-kerk van Orval, op de plaats der ruines, waar de oude abdij tydens de Fransche revolutie verwoest werd.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 12