Kerkelijke plechtigheden te Scherpenheuvel (Belg) en te Steenbergen- ondsten in het Nemimeer. - De badplaats Miami (Am.) na den orkaan Ws^mm WOENSDAG 6 NCT' 192'J EERSTE BLAD. PAGTNAj <:vn Zondag vond te Steenbergen de plechtige onthulling van het nieuwe H. Ilartmonument, dat op het marktplein is opgericht, plaats, waarna een optocht gehouden icerd. Links het vertrek van den kinderstoet, rechts het onthulde monument. Naast een autoweek, een vliegweek en andere fees ten, heeft Londen thans een rattenweek. Deze draagt echter voor de ratten een minder aangenaam karak er, leant het is er op aangelegd om zooveel mogelij! van dat ongedierte te dooden. En nu er voor he eerst ook gas bij gebruikt wordt, slaagt men ei behoorlijk in, zooals onze foto wel laat zien. Arabische vrouwen, gesluierde en ongesluierde, hebben te Jeruzalem een congres gehouden om te protesteeren tegen het optreden der Britten. Prinses Marie José van België, die een volledigen Villa Malta te Rome, sedert vele jaren de doorloopende residentie vah verpleegsterscursus volgde, als verpleegster. den juist overleden voormaligen Duitschen RijkskanselierVorst v. BüloW De kaarsen processie te Scherpenheuvel heeft gisteren haar ronde gedaan. Een kijkje langs den weg. dien de processie volgde, waar de omstanders druk bezig zijn met het ontsteken van kaarsen. hen paar hoogvliegende, babies: Barbara Judge met haar tweelingzusje, die, hoewel eerst zestien maandjes, vliegen iets heel gewoons vinden. Mevrouw Power de echtgenoote van een bekend Berlijnsch dierentemmer, heeft er blijkbaar ook slag van om met de discipelen van haar man om te gaan. En het lijkt, dat de kolossen in hun schik zijn, haar zulk een zitje aan te bieden. ondsten in het Nemimeer: metalen koppen van het schip van keiiet. Caligula, dat onder leiding van prof. Antonielli droog gelegd is. Hoe hei er uit ziet, wanneet een orkaan gewoed heeft. Het strand van net luxe-ontspanningsoortl Miami in Amerika, waar huizen en boomen duchtig te lijden hadden van een passeerenden orkaan. Een aanwinst voor Zaandam: het nieuwe postkatnoor, uxtarvan oe opening oinnen aorteh tijtl tegemoet gezien kan wordeneen gebeurtenis die jn deze plaats met vreugde begroet wordt

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 4