Als de winter komt.... Werkzaamheden aan het Julianakanaal- Mgr. Schioppa bezoekt voor de eerste maal Hulst. - ZATERDAG 9 NOVEMRER 1929 FORSTE READ. PAGTK* I j fe Düsseldorf raakte een auto tusschen twee trams die haar zoo plat als een dubbeltje maakten. Mgr. Schioppa bij zijn bezoek aan Hulst (Z.J bij gelegenheid van de plechtige viering van het jeit, dat de St. Wil- lebrordus-kerk tot voor enkele weken gedeeltelijk in het bezit van anderen in Katholieke handen overging laat Sinterklaas, in verband met de heerschende alastrim, zich voor zijn tocht uit Spanje naar oefent de familie Tekkel in de etalage van het ons land, inenten, waarbij Zwarte Piet, hier helaas niet zichtbaar, hem trouw gezelschap houdt. warenhuis Tietz te Berlijn zich in het schaatsenrijden' L.en interessant kijkje in den bouwput van eender sluisgangen van het Julianakanaal bij Roos teren, ivaar de werklui en balken bijna doen vergeten dat er binnenkort meters water staan. In het veen ziet men op geen turfje, behalve dan de Hollandsche jongens, die zulke turfjes belangrijk genoeg achten. )p de Londensche autotentoonstelling was een autobus voor twintig personen geëxp0 seerd, die behalve van gemakkelijke zetels, van ee(i piano voorzien was. Op een vluchtheuvel in de Avenue des Chatnps-Elysees te Parijs, had zich deze week een schilder geïnstalleerd, die er, ongewoon onderwerp, het autoverkeer schilderdet koopt men alvast zijn Kerstgans op afbetaling, volgens de uitvinding van een handig Berlijnsch poelier. arriveeren de trawlers, die in het Koorden gingen visschen met een dikke studeeren de matrozen hun Kerstliederen in, zooals de maatjes aan boord van het Engelsche ijslaag in het vaderland, zooals dit schip deze week in Boston aankwam opleidingsschip Warspite, die zich oefenen in gezelschap van hun mascotte. zorgt Miss Auburn, de vrouw van een Ameri- kaansch i industrieel voor het verwaarloosde Fransche kind, door een gift van 1.700.000 francs.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 4