De overbrenging van het stoffelijk overschot van Mgr. v. d. Wetering. Gemeenteraadsverkiezingen te Berlijn. - Begrafenis van Mevr. Zoebkoff. J8I ?c% II DINSDAG 19 NOVEMBER 1929 EERSTE BLAD. n (fl feapitein Schneider, de wereldberoemde temmer, temidden van zijn leeuwen, die thans. vermoedelijk door, kolendampvergiftiging, omgekomen zijn. Het slot Cronberg in de Taunus, waar Mevrouw Zoebkoff, een geboren Prinses van Pruissen en zuster van keizer Wilhelm. Zaterdag bijgezet is. Het kasteel is een bezitting van haar gaster, de, Landgravin vaft H.essen, Een scene uit e'en Ufa-film: De vrouw in de ide wereldruimteraket klaar, voor, den start* V oorafgegaan van professoren en studenten van het Groot-Seminarie Rijsenburg werd gisteren-namiddag het stoffelijk overschot van wijlen Mgr. van de Wetering het seminarie uitgeleid, om te worden overgebracht naar het Aartsbisschoppelijk Paleis aan de Maliebaan te Utrecht. Het vertrek van de rouwkoets met het stoffelijk overschot. De oud-Zouaaf Johannes Janse, in dienst tijdens het beleg van Rome, overleed te Rotterdam. De Brabantsche Motorclub heeft met een feestelijken rit haar twaalf en hal}-jarig bestaan herdacht. De start voor den „Kegelrit". Miss Mabel Langton bekleedt een ongeivone positie: ze is Franschc nouveauté's voor Sinterklaas en Kerst- tamb.-maj. v. d. Hoogesch.-kapel v. Huntingtonpark (Ca.) mis: boekenst'anders „De dansers". Ue Westelijke gevel met zij-irgangen van het gebouw, dat thans dienst als woning van den eersten gezant van Vaticaan bij Quirinaal. Het stoomschip „Ameland" dat Zaterdagmiddag te water gelaten werd. Het schip, gebouwd op de werf van de R'damsche Droogdokmij, is bestemd v. d. Stv.mij. R'dam Te Berlijn vonden gisteren de verkiezingen plaats de stadsvertegenwoordiging. President von Hindenb verlaat als een der eerste kiezers het stemlokaal'

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 4