De overbrenging van het stoffelijk overschot van Mgr. van de Wetering Een gevangenis met Radio. - Kerstpuddingen in de maak. VftTTf» AC 1^0 oil W-, piFr>c«TF HT n PACPJA Gisteren had te Utrecht de overbrenging plaats van het stoffelijk overschot van Monseigneur van de De lijkstoet op weg naar de Kathedraal in de bocht, welke naar de Maliebrug gaal Wetering naar de Kathedrale kerk. Het lijk wordt uit het Aartsbisschoppelijk Paleis gedragen. waarna men langs Brigettenstraat de Nieuwe Gracht opging. De Engelsche leger keukens zijn druk in de weer om kerstpuddingen te maken, die over het heele rijk gedistribueerd worden. Tommy mag ze uit het magazijn halen, De stoet op weg naar het kerkgebouw, waar het lijk opgebaard zal worden. De De lijkkist in de Kathedrale Kerk, tijdelijk opgebaard voor het défilé der geloovigen. Tijdens de lijkdiensten Brigettenstraat wordt juist verlaten en de Nieuwe Gracht ingeslagen. zal het stoffelijk overschot vlak voor het altaar geplaatst ivorden. De secretarissen van het Aartsbisdom J. v. d. Burg en dr. IV. Bejaarde inwoners van het oudemannenhuis te Philadelphia bezig met de fabricage van kinderspeelgoed. Mulder droegen hoed en eereteekenen van den overledene. Op deze wijze worden honderden kinderen voorzien van hun Kerstcadeau. Een vierhoornig schaap uit Thibet. Dit dier, waarvan het bestaan bij ons bijna niet bekend is, wordt door de Minders als lastdier gebruikt Schiebroek heeft een nieuwe brug over de Ringvaart gekregen, die thans deel voor het verkeer geopend is. Wintersport in Canada. Het kasteel van Frontenac een buitengewoon mooie baan voor toboggans, avonds is er feestelijke verlichting. De heer v. d. Mortel, die morgen zijn 25.jarig ambtsjubileum als bur ge- meester van Cuyk viert. In Sing Sing, de bekende gevangenis te New York' de gevangenen gelukkig gemaakt met radio. Iedere heeft een stopcontact, zoodat de directie den aard gedistribueerde mededeelingen en muziek regelen

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1929 | | pagina 4