s UISHOUD-PUZZLE'S L DAALM EY|R J H. KREUGER „DE LANDBOUW" it 2e feo«4e vootW fU wetitf» Deze week weer f163.-aan premies GEZ. WILLEMS Jioopt in éfpaait de MiduHmm STADSNIEUWS. ROTTERDAMSCHE RECHTBANK. Firma J. H. v. d. WATER, NU Adverteert in deze rubriek ROTTERDAM. f 25.— 7.50 5.50 f 5.— f 2.50 f L— VAN HET KANTONGERECHT OF DE V. V. H. NOODIG IS. EXCURSIE R. K. VROUWENBOND. TWEE INBREKERS DOOR DE POLITIE ONTMASKERD. Dank zij een stoker, die op zijn qui vive was. BRANDWEER IN FEBRUARI. NOTEERING MOUTWIJN EN SPIRITUS. DE „VEENDAM" AANGEKOMEN. SCHOUW. OPGELOST DOOR; m Stook Uzuinig frfeLbrandstoffen van NjSïwe Hav€r$229 - Telef. 68296 VLISCO, KERCO EN FAVORIET N.V. MELKHANDELAREN-VEREENIGING Voor Berliner Leverworst Schouderham Rookvleesch SPECIAAL ADRES: DAM 5 2 TELEFOON 67664 HOOGSTRAAT 156 TEL. 68324 DRAAGT ELKANDERS LASTEN. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK. BURGERLIJKE STAND. ERNSTIGE AANRIJDING. DE GLAZENWASSCHERS EN DE VORST. VAN DE TRAP GEVALLEN. R. K. BEGRAAFPLAATS CROOSWIJK. De tijd voor inkoopen is weer aangebroken. Het allereerst denkt U aan de Midza-zaken waar U van alles kunt koopen goed bediend wordt en met de gespaarde bonnen zeker een premie kunt winnen. f 15. f 10.— f 6.— f 4.50 f 4.— f 3.50 f 3.— f 2.— Nog steeds wordt tegen inzending va" 125 gulden bonnen op Uw verzoek vC°r een doorioopend toegangsbewijs van e Polyantha gezorgd. De arbeidswet overtreden. Het oude fort van Wiborg (Viipuri), ivaarop nog steeds de Finsclie vlag wappert. P. G., slager te Schiedam, had zich voor den Kantonrechter mr. P. B. Cos, te verant woorden, omdat hij twee in zijn dienst zijnde personen arbeid had laten verrichten in een tijd dat zij vrij moesten zijn. Verdachte was niet verschenen en had mr. P. van Bockhove als zijn gemachtigde gestuurd. Bij verstek was verdachte reeds veroordeeld tot 5 dagen hechtente. De ambtenaar van het O. M., mr. R. H. F. H. M. Grasso, eischte nu 2 x 15 of 2 x 10 dagen. Mr. v. Bockhove wees er in zijn pleidooi op dat de overtreding was gekomen omdat op verzoek van de knechts de arbeidstijd was veranderd. Conform de eisch werd verdachte veroordeeld. F. J. C., afwerker te Overschie heeft met zijn rijwiel gereden op een voor alle ver keer afgesloten rijweg te Overschie. De eisch was 2.50 of 1 dag. De uitspraak werd con form de eisch. Nog een arbeidsovertreding. De bedrijfsdirecteur K. M. v. B., wonende te Rotterdam, heeft in zijn bedrijf vier per sonen arbeid laten verrichten op een tijd dat zij vrij moesten zijn. Verder waren er geen arbeidslijsten of een arbeidsregister aanwezig. De eisch luidde 5 boeten van 5 of 5 x 2 d. De raadsman van verdachte, mr. M. L. v. d. Berg uit Rotterdam, wees er in zijn pleidooi op, dat de drukte in de fabriek tusschen Kerstmis en Nieuwjaar groot is. Op het laat ste moment weigerde de arbeidsinspectie de overwerkvergunning. De uitspraak werd conform de eisch. Gelijk men zich zal herinneren werd in de maanden Januari en Februari jl. respectie velijk ingebroken in de Dames-confectie fabriek van de firma M. J. Wortelboer aan den Nieuwe Binnenweg 310 en in het maga zijn van de N.V. Hivema aan de Aelbrechts- kade 93. Uit de wijze, waarop men zich tot de beide panden toegang had weten te ver schaffen en in verband met het feit, dat bij de Hivema een brandkast a la sardine-blikje was opengescheurd, viel de verdenking van de politie op dpn 47-jarigen bankwerker C. v. d. W., doch aangezien men geen zekere be wijzen had en men de overtuiging was toe gedaan, dat van der W. onmogelijk alleen de kraakjes had kunnen volbrengen, ging de politie niet tot diens arrestatie over, maar wel werden de gangen van den verdachte nagegaan. Het geluk was met de politie, want op Za terdag 17 Februari jl. werd de bankwerker C. van der W. op heeterdaad betrapt bij een inbraak in het magazijn van de Rotterdam- sche Engroshandel in optiek en fotografie R.E.O.F. aan de Groot Markt 12. Dank zij het kordaat optreden van den stoker van de cen trale verwarming dier firma, die zich plotse ling zag gesteld voor twee inbrekers, die het echter op een loopen zetten, zoodra zij zich ontdekt zagen, is het gelukt na een achter volging door de binnenstad, waarbij spoedig politie-hulp aanwezig was C. van der W. in zijn kraag te grijpen. De tweede dader om wien het mede te doen was, wist echter te ontkomen. De wijze, waarop van der W. en zijn hand langer zich ook nu weer toegang hadden ver schaft tot het pand aan de Groote Markt, kwam wederom sterk overeen met de ma nier, waarop men bij vorenbedoelde inbra ken was binnengekomen. De politie had de vaste overtuiging, dat V. v. d. W. ook schul dig was aan de beide vorige kraakjes, doch de verdachte bleef aanvankelijk ten stellig ste ontkennen. Intusschen echter gelukte het aan de po litie, na een uitgebreid voortgezet onderzoek het buitenlandsche geld op te sporen dat was ontvreemd bij de firma M. J. Wortelboer. Het geld werd achterhaald in een café in de binnenstad. De bankwerker van der W. werd geconfronteerd met den eigenaar van het café, die den verdachte onmiddellijk herken de als de man, die het vreemde geld had in gewisseld. Van der W. erkende tenslotte dat hij het geld had gewisseld, doch het was niet van diefstal afkomstig, hij had het van een hem onbekenden man in ontvangst genomen. De „onbekende" werd door de politie opge spoord en bleek te zijn de 41-jarige chauf feur M. v. d. B. Beide verdachten zijn ter beschikking gesteld van den Officier van Justitie. In de maand Februari werd in totaal 319 maal brandalarm gemaakt voor 579 slan genwagens. Er werkten 5 motorspuiten met 14 stra len, 1 drijvende brandspuit met 1 vaste straal, 34 slangenwagens met 40 stralen op de waterleiding, 2 slangenwagens met gum mislang op slangwaterleiding en 41 met gummislang. De motorladder is één keer in dienst geweest. 6 Maart: Groote Schouwburg, Bohème (Ital. Opera), 8 uur (boven 18 jaar). 7 Maart: Groote Schouwburg, Drei- maderlhaus, (Fritz Hirsch-Operette), 8.15 uur (boven 18 jaar). 9 M a a r tDoelen, Philh. Orkest, 3.15 uur. 12 M a a r tZuiderkerk, Matthaeus-Passion 7.45 uur. D a g e 1 ij k s. Tivoli-schouwburg, Mottige Janus (De Rotterdammers) 8,30 uur (volw.). Bioscopen: Goedgekeurde programma's tot en met Donderdag 7 Maart in: Grand: Verdwenen meisjes (volw.); Lumière: De groote vraag (boven 18 jaar); Studio: De regen kwam (volw.); Luxor: Congo ex press (v. volw.) Thalia: In het vreemdelin genlegioen (boven 18 jaar); Scala: Ultima tum; Colosseum: Gibraltar en De vader die zich zelf beschuldigt (volw.); Prinses: Yoshiwara en De man die wonderen kan doen (volw.); Corso: Levensdans (boven 18 jaar); Victoria: The drum en Hoera, ik ben papa (volw.); Ooster: Parelvisschers van Makassar en Juarez (boven 18 jaar); Asta: Drie razende jockey's en De geheim zinnige ruiter (boven 18 jaar); Harmonie: Charlie Chan in 't spookhuis en 't Gebeur de in Napels (volw.); City: De duivel van de jungle (v. volw.); Capitol: Huurkazerne en Wat heb je aan een man? (volw.); Olympia: Cassidy en de dubbelgangers en Een onge luk komt nooit alleen (boven 18 jaar); Cen traal: Dynamietchauffeurs en Waar' het spoor kruist (boven 18 jaar); Cineac: ac tualiteiten. Tentoonstellingen: Tentoonstelling „RotterdamBatavia" (Schiedamsche Singel 55), dagelijks 1017 en 1922 uur, Zondags van 12—17 uur (tot 15 Maart) Kunstzaal Unger, Eendr.weg 27b, schilderijen en teeke- ningen van Lajos von Ebneth en mozaïeken van Maria Scholten (tot 10 Maart). Schiedam. Passage (t.m. Woensdag): Slavenjacht en Alarm in de Middellandsche Zee (boven 18 jaar); Monopole: Het gevaarlijke eiland en Het vlammende woud (boven 18 j.). SCHIEDAM, 6 Maart. Officieele noteering van de commissie uit de Kamer van Koop handel. Moutwijn. Moutwijn 46 pet. 17 per H.L. Spoeling. Spoeling 1.40—1.50 (niet officiéél). Zitting van 5 Maart. Jeugdige inbrekers. De 19-jarige metaalbewerker B. T„ gede tineerd, de 18-jarige nageljongen M. v. d. B. en de 18-jarige K. V., gedetineerd zouden zich in October en November aan een aantal inbraken hebben schuldig gemaakt. Op 23. October bekenden zij te hebben ingebroken in het gebouw van de Aardbeienveiling te Charlois, waar zij wat appelen en potlooden hadden weggenomen; op 6 November hadden zij zich door verbreking van een ruit toe gang verschaft tot een consumptietent op het voetbalterrein van de Charloische Leeuw, waar zij reepen chocolade, koeken, pakjes kauwgum en toffee's hadden weggenomen; op 13 November hadden zij, eveneens na ver breking van een ruit, zich toegang verschaft tot twee schoolgebouwen, waaruit zij een klein bedrag aan geld en een paar stukken toiletzeep hadden weggenomen. Nadat de benadeelden als getuige waren gehoord, heeft de vertegenwoordiger van het O.M. mr. C. W. baron van Dedem in zijn requisitoir opgemerkt, dat deze jongelieden zich gedragen hadden als inbrekers van pro fessie. Bij al deze inbraken hebben zij ge bruik gemaakt van handschoenep en van groene zeep tot het onhoorbaar indrukken van ruiten. Toen zij werden aangehouden waren zij op weg naar een andere inbraak en daartoe hadden zij zelfs een koevoet mee genomen. In de op te leggen straf zal ver schil moeten zijn. T. die de oudste is, kan ook als de aanvoerder worden aangemerkt. Over hem is een psychiatrisch rapport inge wonnen, dat tot de conclusie komt, dat hij een crimineele psychopaat i is met een actie ven inslag. Hoewel dit rapport aanbeveelt dat verdachte geplaatst zal worden In de strafgevangenis voor jongelieden, meent spr. dat hij daar in het geheel niet op zijn plaats is. Deze verdachte verdient een ernstige be straffing. Tegen hem eischt spr. 1 jaar en 3 maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest. Wat de beide andere verdachten betreft, meent spr. dat zij wel in aanmer king komen voor een heropvoeding. Tegen hon eischt spr. 1 jaar gevangenisstraf, te on dergaan in de strafgevangenis voor jonge lieden. Mr. C. J. W. van Dam, optredend voor v. d. B. en mr. A. Bouman sprekend voor K. V., drongen er op aan, dat aan deze ver dachten een voorwaardelijke straf zou wor den opgelegd. Uitspraak 19 Maart. Uitspraken. De rechtbank heeft veroordeeld J. H., 37 jaar, chauffeur, wegens het aan zijn onvoorzichtig rijden te wijten hebben, dat de door hem bestuurde vrachtauto op 26 Augustus aan de Coolhaven in aanrijding was gekomen met een uit de richting Lage Erfbrug komende auto, tengevolge waarvan deze tegen een langs den weg staanden boom Is gebotst, waarbij twee der inzittenden ver wondingen hadden bekomen, tot 60 boete, sub. 20 dagen hechtenis. p. S„ 66 )aar> weduwe van H. M„ wegens overtreding van de Hamsterwet, tot 25 boete, subs. 10 dagen hechtenis, met ver beurdverklaring van de gehamsterde koffie, thee en zeep. In den afgeloopen nacht is het s. Veendam van de HollandAmerika Lijn van New- York te Rotterdam aangekomen. Het schip had 74 passagiers aan boord die zich van ochtend hebben ontscheept. Van koestal tot winkel- F. Z., melkslijter te Vlaardingen, heeft zon der vergunning van B. en W. van Vlaar- dinger-Ambacht een woning veranderd, waarna deze woning tot winkel is ingericht. Verdachte was niet verschenen. Als zijn ge machtigde trad op mr. W. L. Schippers uit Vlaardingen. Gemachtigde ontkende het ten laste gelegde. Het was vroeger geen woning maar een koestal. Een paar kleine ruitjes zijn vervangen tot een groote ruit. Dit is gedaan voor licht. Teneinde den verbalisant als getuige te kunnen hooren, werd de zaak acht dagen aan gehouden. Op een slecht onderzoek volgde vrijspraak. De chauffeur B. M. v. E. wonende te R'dam heeft met zijn auto niet genoeg rechts ge houden. waardoor een aanrijding was ont staan. Als getuigen worden de verbalisant en de eigenaar van de aangereden auto gehoord. Hierbij blijkt dat de verbalisant bij het on derzoek geen enkele afstand gemeten heeft. Alles is maar geschat. De ambtenaar van het O.M.; „Dat is geen onderzoek". Het ten laste gelegde acht spr. niet bewezen. Mr. Grasso vraagt vrijspraak. De uitspraak werd vrijspraak. De vestigingswet overtreden. De Rotterdamsche bakker J. A. v. H. heeft in de Boterstraat in Schiedam een bakkerij- bedrijf uitgeoefend en in stand gehouden zonder vergunning van de Kamer van Koop handel. Verdachte zeide een oude vergun ning te hebben. De ambtenaar O. M. wijst er op dat hetgeen verdachte gedaan heeft in strijd is met -de vestigingswet. De oude vergunning is niet meer van kracht omdat verdachte zijn zaak, waarvoor de vergunning was heeft opge ruimd. De eisch luidde 2 x 25 of 2 x 10 dagen voorwaardelijk met een proeftijd van een jaar. Conform den eisch was de uitspraak. Weer de arbeidswet. P. C. N„ fabrikant te Vlaardingen heeft de arbeidswet overtreden door twee arbei ders te lang arbeid te hebben laten ver richten. Verdachte ontkent. De betreffende arbei ders stonden op iemand te wachten. De zaak werd 8 dagen aangehouden ten einde de verbalisant te kunnen hooren. Bij of krachtens wetten of verordeningen voorgeschreven en andere officieele af- en aankondigingen van het Gemeentebestuur. Ter kennis van de eigenaars van de lande rijen en erven, liggende in de gemeente Schiedam, tusschen den polder Oud-Mathe- nesse en de bebouwde kom der gemeente, wordt gebracht, dat op Woensdag 20 Maart a.s. des voormiddags om 9 uur, een schouw zal worden gedreven over de slooten om hun land of erf met de kunstwerken daarin. Schiedam, 6 Maart 1940. VOOR OVERHEMDEN BROERSVEST 6 (naast de Hema) LAGE PRIJZEN 1ste KLAS HEERENMODES Vellevest 16-18 SCHIEDAM Tel. 68239 Vraagt Uw leverancier onze gepasteu riseerde KARNEMELK in flesschen. is het de juiste tyd om Uw corset, band of bustehouder te laten wasschen en repareeren. ALLEEN Eenige Haagóche dames schrijven'ons: Wij hadden een gesprek met een hoogge plaatst officier van het veldleger. Zijn op somming van feiten gaf een schrijnend beeld van het leed, als gevolg van de mobilisatie, dat voor het over groote deel gelenigd kan worden, als wij vrouwen allen onzen plicht kennen. Het bracht ons tot ernstige bezin ning. Gaarne geven wij gehoor aan het ver zoek, in wijderen kring bekendheid te ge ven aan de stille offers, die door een deel van ons volk gebracht worden. We laten onzen zegsman hier even aan het woord: „De stemming in den troep is best, of schoon onze jongens het hard hebben in de „rimboe". Daar heeft men in de steden geen flauw idee van. U begrijpt, als we daar met 3 a 4 duizend man in een paar dorpjes neer strijken, waar ze het zóó arm hebben, dat de officieren een van hun dekens afston den aan de bévolking dat daar niet veel te verwachten is. Maar er wordt niet ge klaagd, er wordt gewerkt. Met Kerstmis heb ben we, dank zij de hulp van O. en O. een mooi feest voor de mannen gehad. Maar er zijn andere dingen, welke naast het nuttige werk van O. en O., zoo uiterst urgent zijn. Waar kan ik daarvoor de hulp krijgen? Daar is b.v. een man, die voor drie dagen op verlof gaat. Vrouw en drie kinderen thuis, de vierde wordt geboren. Vrouw en klein grut blijven zonder verzorging achter de man blijft vijf dagen weg. Dat mag natuurlijk niet. Hij wordt gestraft, maar daarmee is het gezin nog niet geholpen! Een ander komt thuis bij vrouw en vijf kin deren; zijn zaakje verloopen, de steun on toereikend, geen cent meer in huis. Hij tracht die paar dagen wat bij te verdienen, blijft ook twee dagen langer ervoor weg. Om z'n vrouw wat geld achter te kunnen laten, steelt hij tenslotte komt voor den krijgsraad krijgt gevangenisstraf.... och en zoo zijn er zoovele gevallen! Is „Was schert mich Weib, was schert mich Kind" de houding die men verwachten moet? Er moest een instantie zijn, waar ik in der gelijke gevallen kon opbellen, welke de zorg voor hun gezin van deze mannen over nam. Zij worden weggeroepen om voor land en mede-burgers paraat te staan. Wat doen de medeburgers voor hen? Ja, in sommige ste den, zoeals te Rotterdam, doet de Vrijwil lige Vrouwelijke Hulpdienst reeds prachtig werk. Elders is hij in wording. Maar net zoo goed als de soldaten van het geheele land komen, zoo hebben we ook over het heele land vrouwen noodig, met open oog en open hart, die helpen! Nog eenige, hiermede verband houdende onderwerpen werden aangeroerd, maar dit zou ons hier te ver voeren. Wie wij spraken, reserve-officieren, onder, officieren of minderen, het was schrijnend duidelijk een groote plicht wordt nog verzaakt, alle prachtige, in Nederland bij uitstek bloeiende vrouwenvereenigingen ten spijt. Hebben wij vrouwen den treurigen moed, degenen die ons reeds vóór gingen als pioniersters, in haar zware taak alleen te laten en dezen toestand te laten voort duren? voortduren? Over het algemeen weet men te weinig, hoe voor velen de toestand feitelijk is. Hier door dreigt er een kloof te ontstaan tus schen militairen en burgers; een stil ver wijt eenerzij ds onwetende oppervlakkig heid anderzijds. Het moet mogelijk zijn, den gemobiliseer- den, die bereid zijn hun leven voor land en volk te offeren, het geruststellende gevoel te geven, dat er voor hun gezin, indien in moeilijkheden, gezorgd wordt. Slechts dan kan men redelijkerwijze verwachten, dat de goede stemming bewaard blijft. In Zwitserland zijn de moeilijkheden reeds practisch opgelost. Dus „mogelijk" is het. Bovenstaande geldt natuurlijk ook voor Schiedam. Een verdere aanbeveling lijkt ons nu noodig. Schiedamsche dames twijfelt niet langer meer. Geeft U op als lid van de V. V. H. Er is nog zooveel te doen. Uw hulp is hard noodig. Naar de Sunlight Zeepfabrieken. De tweede excursie naar de Sunlight Zeep fabrieken te Vlaardingen, vindt plaats op Maandag a.s., mits er voldoende deelneemsters zijn. Ten einde dit te kunnen vaststellen, worden allen die nog wenschen deel te nemen verzocht, uiterlijk morgenavond (Donderdag) dit kenbaar te maken door hun namen schrif telijk op te geven aan het secretariaat: mevr. v. Oppen, Hoogstraat 182. Later zal tijdig be kend gemaakt worden, of de excursie door gaat. Deze keer mogen ook de dochters der leden aan de excursie deelnemen. DISTRICTS ARBEIDSBEURS. Bijna 200 werkzoekenden minder. Op 31 Januari 1940 stonden ingeschreven 4101 werkzoekenden. Het aantal inschrijvingen gedurende de maand Februari 1940 bedroeg 668; afgevoerd werden in dezelfde maand 640 inschrijvin gen; het aantal plaatsingen bedroeg 282, zoo dat op 29 Februari 1940 ingeschreven stonden 3847 werkzoekenden. Op Donderdag 30 Mei d.v. wordt door de Christelijke Oratoriumvereeniging (dir. C. H. van Kooten), Geref. Oratoriumver. „Laus Deo" (dir. W. A. Houtman), Ned. Hervormd Kerkkoor (dir. A. Schellevis) en Schiedamsch Christelijk Mannenkoor (dir. H. C. de Hoog) een kunstavond georganiseerd, ten bate van bovengenoemd fonds. Elk dezer koren zal een of meer nummers zingen, terwijl aan het slot door de gezamen lijke koren iets zal worden ten gehoore ge bracht. Ook zal door een spreker het woord gevoerd worden. Voor vöVdere bijzonderheden verwijzen wij naar de advertenties, die tegen dien tijd zul len verschijnen. De openbare Leeszaal en Bibliotheek heeft in Februari 1940 in totaal uitgeleend 18,951 boeken, tegen 18,864 In Februari vorig jaar. Het hoofdkantoor aan de Lange Haven leende 16.617 boeken uit; daarvan waren 2015 kinderboeken, 5874 studiewerken, 8728 ro mans. Het filiaal in de Gorzen leende 2334 boeken uit, waarvan 333 kinderboeken, 1140 studie werken en 861 romans. Het aantal houders van leeskaarten bedroeg 2411; het boekenbezit bedroeg 37.404. GEBOREN; Ida C., dochter van B. Bons en C. de Smits, Dr. Noletstraat 1 Cornelia M., dochter van P. A. Elberse en G. Bullee, Nassaulaan 75 Gerardus J., zoon van J. van Smirren en A. M. P. Va vier, Numans- dorpschestraat 15 Antonius H., zoon van A. H. Bekker en C. Faling, Halleystraat 19. OVERLEDEN: A. S. A. M. Meijer, 79 jaar, St. Liduinastraat 20 A. S. de Haan, 22 jaar, Nassaulaan 75 Th. L. Verdel, .65 jaar, L. Singelstraat 23. Slachtoffer in bcwusteloozen toestand naar het ziekenhuis. Op den Pompenburgsingel heeft zich gister avond een ernstige aanrijding voorgedaan. De 51-jarige wielrijder G. v. d. Burg, wonen de aan den Noordsingel, werd, toen hij met zijn fiets de straat wilde oversteken, aange reden door den 27-jarigen motorrijder J. H. uit de Van der Duynstraat. Beide personen kwamen te vallen. De wielrijder bekwam een hersenschudding en een gapende wonde aan het achterhoofd en is in bewusteloozen toe stand overgebracht naar het izekenhuis aan den Coolsingel. De motorrijder is er zonder letsel afgekomen. Op schriftelijke vragen van het raadslid Schalker hebben B. en W. geantwoord: De Gemeentelijke Dienst voor Maatschap pelijk Hulpbetoon heeft in gevallen, waarin glazenwasschers, tengevolge van de vorst periode, in tijdelijke moeilijkheden verkeer den, aanvullenden steun verleend. Elk geval is'op zichzelf beoordeeld en daarbij is reke ning gehouden met de omstandigheid, dat een deel van de werkzaamheden van den glazenwasscher ook in een vorstperiode voortgang kan vinden. Er is geen reden de tot nu toe gevolgde gedragslijn te herzien. De 16-jarige A. M. van Gilst, wonende in de Schooterboschstraat, is gisteren in de stempelfabriek aan de Roovalkstraat van de trap gevallen. Met een hersenschudding en een gescheurde bovenlip is de jongen over gebracht naar het ziekenhuis aan den Berg weg. De maandelijksche H. Mis op de begraaf plaats Crooswijk zal worden opgedragen op Donderdag 7 Maart. r)ir MIDZft Mevr. B., Jan v. Avennestr. 55. Mevr. S., Lange Kerkstraat 33a. Mevr. K.» Zsli^-straat 3. Mevr. R-, Brugmanstraat 1. Mevr. K., B. K. Laan 191. Mevr. S., Groenalaan 123b. Mevr. K., Halleystraat 10b. Mevr. L., Dacostastraat 8b. Mevr. V., Boterstraat 60. Mevr. D., Rembrandtlaan 60a. Mevr. W., St. Liduinastraat 37a. Mevr. C., IJselmondeschestr. 15. Mevr. V., Nieuwe Maasstraat 9b. Mevr. M., Mesdaglaan 24a. Mevr. M., Rubenslaan 3b. Mevr. V., Spinhuispad 19- Mevr. M., Nieuwe Maasstr. 38a. Mevr. G., Edisonstraat 10b. Mevr. Z., Oude Kerkhof 14. Mej. H„ Vlaardüngerdijk 273a. Mevr. S., Aleidastraat 92a. Mevr. T., J. A. Alb. Thijmstr. 67b. Mevr. W., Singel 17b. Mevr. C., Vlaardingerdijk 43a. Mevr. B., v. Leeuwenhoekstr. 28. Mevrf S., Fabriplein 24. Mevr. B., Jan Steenstraat 1» Mevr. L., Fr. Haverschmidtl. 17. Mej. B„ Lange Achterweg 8/15. Mevr. O., Nieuwe Haven it>u. Mej. G., Westvest 10. Mevr. K., Warande 156 Mej. N„ Heerenstraat 49. Mevr S., Lange Kerkstraat 33 a. Mevr. S., Strijenschestraat 62. Mevr. V., Boteretraat 60. Mevr. B., Prof. K. O. Laan 183a. Mevr. T., J. A. Alb.Thijmstr. 67b. Mevr. R., Brugmanstraat No. 1. Mevr. G., Noordmolenstraat 46. Mevr. K., Warande 156.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1940 | | pagina 2