1 DIT IS JANTJE.. KANTOORBEDIENDE (Mni.-vn.) nette MEISJES PLATE, MEUBELSIOFFEERDERIJ I „EDY" I I VROUWEN, JONGENS en MEISJES DE KINDERKOLONIEHUIZEN BEDIENDE GEVRAAGD, OVERTREKKEN van clubs, bankstellen enz. WOENSDAG 4 SEPTEMBER 1946 PAGINA 8 MOOIE PIANO RADIO GEVRAAGD R.K. DIENSTBODE AANKOMENDE BEDIENDE (Mnl.) Opbouwkeuken compleet 35.- //V4* DE GELDINZAMELING VOOR voor alle gezindten t.b.v. het zwakke kind, IN SEPTEMBER A.S. 'n Prettige werkkring in heldere omgeving v.d. Bergh's en Jurgens' Fabrieken n.v. Dienstaanbiedingen Personeel gevraagd Goederen gevraagd Goederen aangeboden In ruil aangeboden Verloren Huizen en Kamers Handel en Bedrijf Lessen Ondertrouwd ALBERT WITTKAMPF en TINY KRUITWAGEN Schiedam, 4 September 1946. Nassaulaan 69. Tielman Oemstraat 7. Huwelijksvoltrekking op Dinsdag 24 September om 10 uur in de kerk van de H. Li- duina, Nieuwe Haven. Recep tie na de H. Mis in de Pasto rie. Toekomstig adres Rem- brandtlaan 9 b, Schiedam. N.V. De Beukelaer De Jonge's Houthandel Overschiescheweg (Achtersin gel 3) Schiedam. Oproeping van Aandeelhou ders voor de gewone jaarl. Vergadering op 26 Sept. 1946 om 13 uur, ten kantore van dfe vennootschap. Echtpaar zoekt 2 ONGEM. KAMERS m. gebr. van keuk. ken, man 50 j., vr. 45 jr. en dochter v. 16 jr., de vrouw is eventueel genegen huiswerk te verrichten. Br. onder no. A 633, bur. v. d. bl. Broers- vest 8, Schiedam. aangeboden, merk „Swerm- bach", pracht toon, 3 jaar garantie, prijs 700.Mer- tens Pianohandel, Zwaans hals 342, Rotterdam. Alle typen, het oudste tot het allernieuwste. Direct uit voor raad leverbaar met één jaar garantie en volle fabrieks garantie op lampen. RADIO „FARRANTI" Diergaardesingel 69-72, R'dam NETTE zelfstandig kunnende werken Hoog loon. P. L. v. d. Bosch Bilderdijkstraat 29. Schiedam CAPSULEFABRIEK „HOLLAND" vraagt Aanmelden dagelijks van 9 tot 12 en van 2 tot 5 uur, Schie 88, Schiedam. Gevraagd op Fabrieks- kantoor, voor spoedige in diensttreding Leeftijd plm. 17 jaar. Persoonlijk aanmelden BAKKER, v/d VORM CO., Hagastraat 71, Schiedam. Kleuren: zwart of staalblauw Aantal punten 70 yfo Kwallt.: Hollandsch degelijk vering uil voorraad HAARDEN. KACHELS EK FORNUIZEN Rotterdam Meent 104 V/y Schiedom: R damschedijk 247 /V, Jantje is een zwakke jongen: Hij Is pips, kan het gezande speeltempo van zijn kameraadjes niet volgen, kortom Jantje draagt de gevolgen van 6 nare oorlogsjaren. Hij moet een maand naar buiten. Jantje had eigenlijk reads buiten moeten zijn, doch de bekende KOLONIEHUIZEN gingen in den oorlog goeddeels verloren. Daarvoor is nu: leder speld j e is een sieenije voor hef nieuwe koloniehuis VOOR DIRECT GEVRAAGD Schriftelijke sollicitaties N.V. v. d. Btlrg Muis, Schie 38-44, SCHIEDAM. Op DISTILLATEURSKANTOOR te Schiedam wordt geheel bekend met de expeditie voor het bedrijf en vrij van militaire dienst. Brieven met volledige inl. en verlangd salaris onder no. 1488 bur. van dit blad, Broersvest 8, Schied. dat is wat wij, naast goed loon te bieden hebben aan boven de 16 jaar. Verpakkingsafdeeling der Nassaukade no. 3, Rotterdam. Meld je by den hoofdportier en breng je vriendin mee (Wy hebben geen stof) GROTE MARKT 31 SCHIEDAM TELEFOON 67763. ^Kampioenen De prijs bedraagt tot 20 woorden of afkortingen van woorden f 1.Ieder woord meer 5 ets. Maximum 50 woorden. Plaatsingsdagen Woensdag en Zaterdag* B. z. a. nette R.K. werkster ook genegen thuis werk te verrichten. Br. no. S2164, bur. van dit blad. B. z. a. nette R.K. Huis houdster, 25 jaar, in klein gezin. Liefst te Schiedam. Br. no. S 2160, bur. van dit blad. Wie heeft werk voor R.K. persoon, als magazijn-bedien de of portier? Br. no. S 2167 bur. van dit blad. B. z. a. een R.K. boeren arbeider, ook genegen ander werk te verrichten, onver schillig wat. Br. no. S 2168 bur. van dit blad. B. z. a. R.K. gevorderd leerling kapster, v.g.g.v voor Intern. Br. no. S 2172, bur. van dit blad. Zwak in wiskunde Regel matig bijhouden voorkomt er ger. Delfts student heeft nog eenige uren beschikbaar voor het geven van wiskunde-les- sen. Br. no. S 2157, bur. van dit blad. Jongeman, 30 j., 9 j. werk zaam gew. als verk. in Hee- ren- en kinderkl Mag. Gesl. voor examen Heren- en Ktn- derconfectie en bedr. kleed, zoekt pass. werkz.heden. V.g. g.v. Br. onder No. 2201, Zaag- molenstr. 47, R'dam. Bijverdienste gezocht voor de avonduren. Administratie, etc. Brieven no. T 6152, bur. van dit blad. Biedt zich aan gediplom. Kraamverzorgster voor wijk verpleging 2 x daags, na 1 October. Br. no. H487 bur. v. dit blad. Gevraagd Dagmeisje of Meisje v. d. e. n. in klein gez. 's Zondags vrij. Mevr. Huis in 't Veld, Lijsterbeslaan 38, Schiebroek. Voor direct gevraagd een net meisje voor hele dagen met goede kost. O. Delft 237, Delft Gevraagd op tandtechnisch Laboratorium 1 bode, liefst gepens. pers., 1 bankwerker of instrumentmaker, 1 met selaar, 1 leerling, Aanm. da gelijks tussen 10 en 5 uur Tandtechn. Labor. G. Hal- vax, West Molenstraat 1, Schiedam. Timmerman om mee samen te werken gezocht, door ad ministrateur v. huizen. Br. no. H 504, bur. van dit blad. Gevraagd dagdienstbode, gez. van drie personen. Mevr. Os kamp, Noordsingel 204, Rot terdam. R.K. Meisje gevraagd, 15 16 jaar, in klein gezin. Goede behandeling en goed loon. A. v. d. Bosch, Essenburgstraat 48a, Rotterdam. Gevraagd net meisje voor heele of halve dagen J. de Frankrijker, Spoorwegstraat 15, Gouda. B. z. a. R.K. Meisje voor heele dagen of als werkster, leeftijd 20 jaar, zelfst. kunn. werken. Reeuwijk of Gouda. Br. no. Z 4110, bur. blad. B.z.a. R.K. werkster Maan dag en Woensdag nog vrij. Briev. Zestienhovenstr. 19 b,, R'dam, omtrek Noorden. School- of actetas te koop gevraagd. Brieven met prys- opgave no. H 5026, bur. blad. Te koop gevraagd Weck- glazen, 1% en 2 Liters, Joh. A. Kester, Abswoude B 195, Schipluiden. Te koop gevraagd een hut koffer, in prima staat. Br. onder no. H 509, bur. van dit blad. Gevraagd Haard (compleet) in zeer goeden staat. Claes de Vrieselaan 107a, R'dam. Ruilen. Prima jongens Rag lan Regenjas, plm. 12 jaar v. kinderschoenen (laarsjes) m. 26. C. J. Reicher, Heim. Dul- laertplein 46 b. Aangeboden in prima staat zynde naaimachine. Te zien dag. tusschen 5 en 7 u. Een- drachtsstraat 165, Rotterdam (onderste bel). Te koop: 9 zwarte bessen- struiken en enig tuingereed schap. Adres Gr. Florisstr. 15 Schiedam. Te koop een lange zwarte bontjas, Amer. lam, 150.—, 4042. Te koop of in ruil een groene winterjas met bruin bont. Gevr. een 2-pers op- klapbed in ruil voor 1-pers., compleet event, met bijbeta ling. Br. onder no. S 2156 bur. blad. Te koop witte bruidsjapon m. tasje, maat 4244, geklede zijden jurk, m. 40-42, eikenh. bureau, z.g.a.n. Oosteinde 229, Delft. Te koop Tweedjas, plusf.pak. en gev. korte broek, leeftijd 13 jaar, 35.Na 6 u. Jozef straat 166a, Rotterdam. Te koop een vooroorlogs paar dentuig. zoo goed als nieuw, adres: H. Wesseling, Boven- dijk 215, Overschie. Te koop aangeb. een 2-pers. eiken wastafel met marmeren blad en opstand z. g. a. n. AdresG Olsthoorn, Joppelaan 12, Kethel. Brandvrij filmtoestel normaal (Ica), met reservelamp. Bevr. Boonstoppel, Weissenbruchstr. 29, Dordrecht. Te koopSportcombinatie, blauw colbert en grijs- gestr pantalon m. 48 en korenbl. dames-mantel-costuum maa 40, B. C. de Vos, Tarwestr. 57, R'dam-Zuid. Te koop pracht Erres Radio met namenschaal, donkere winterjas. Engelsch Heeren rijwiel, nieuwe banden, geh. compl., Breede Hilledijk 13b, lx b. R'dam-Zuid. Te koop aangeboden mooie Kraagbont event, te verw. op mantel. Donkerslootstr. 105b, R'dam-Zuid. Te koop 16 Hazewinden ori gineel (Grey hounds) 7—9 w. k. C. H. de Voogt, Hille dijk 267. vanaf 40.Rot terdam-Zuid. Te koop Studieboek, Gran de methode, compl. par. Ar- ban. voor trompet of piston. Vaste prijs 25.H. T. Griesdoorn, Doedesstraat 8a. Rotterdam (W.) Te koop Hoogfrequent (be- straler-apparat) tegen Rheu- matiek en andere ziekten v. 125.Rodenrijschestr. 10a Rotterdam. Te koop 'n chique bruidsja pon met lange sleep. v. o. Adres R. P. Jansen. Span jaardstraat 117b, R'dam. Gestoffeerde zit-slaapkamer aangeboden met volledig pen sion in het W. van Rotter dam. Brieven onder no. H 516 aan het bur. van dit blad. Modern wandelwagentje te koop. 's Avonds na 7 u: H. Klarenaar, Willemskade 37. Schiedam. Te koop aangeboden 2 paar werkschoenen, maat 41, goe de kwaliteit. Adres: Verleng de Singelstraat 49, Delft. Te koop aangeboden zwarte avondjapon met onderjurk, maat 44, benevens een aqua rium. Adres: Delfgauwschew. 247, Delft. Te koop aangeboden een goed spelend modern radio toestel. Oranje Plantage 46, Delft. Te koop een smoking voor slank figuur, een gebreide wollen jurk en meisjesmantel beide nieuw, voor meisje van 9 jaar. Dubbeldamschew. 99r. Te koop 395 boeken 200. Pick Up 15.w.schoenen m. 44 7.50, D. W. mantel, m. 44 35.H. p. Horloge 17.50, Schalk, Burgerstr. 26b. electr. bel. R'dam-Zuid. Te koop 2 armfauteuils en 4 stoelen, 1 pers. ledikant m. spiraal, kinderledikant en kinderstoel, eiken dressoir en wieg. H. Verschoor, Botha- straat 31 2 x b, R'dam-Zuid. Te koop Bruin colbertcos- tuum 15 gld., geknoopte hangmat 10 gld. Groen vilt- hoedje 6 gld. zwarte bont muts 3 gld. C. Fockstraat 43 Delft. In prima staat, viool 75.-, mandoline 38.-, jazztrompet 140.- N.we Binnenweg 427c, W. Berck. Rotterdam. Te koop Beige mantel maat 44, te bevragen Wed. de Boon, Prins Alexanderstraat 23b, R'dam (Noordereiland). Ruilen een misdienaarstoog leeftijd 12 jaar voor een jurk (12 jaar) Imitatie Bontman tel voor wintermantel, maat 44, Archipellaan 37, Delft. Ruilen kinderfietsje met goeden banden van 612 jaar voor opklapbed met ombouw v. Leeuwenhoekstraat 51a, Schiedam. Verloren 1 paarlen oorknop tegen hoge beloning terug te bezorgen O. Delft 237, Delft. Wié ruilt mooi zonnig be nedenhuis Vlaardingen voor vrij beneden- of bovenhuis te Schiedam of randgemeente. Br. no. S 2163, bur. v. d. blad R.K. Wed. met schoolgaan de jongen en zuster (ongeh.) zoeken ongem. kamers met stookgelegenh. of gebr. van keuken in Schiedam. Br. no. S 2159, bur. van dit blad. Ruilen. Aangeboden zon nig benedenhuis. Gevraagd vrij bovenhuis, liefst omtr. Singel. Br. o. 1. S 2158, bur. van dit blad. Te huur aangeboden, grote ongem. zit-slaapkamer, even tueel met gebr. van keuken. Br. no. S 2171, bur. Blad. Twee R.K. Tekenaars wil len kleine ruimte als teken kamer inrichten. Ieder ka mertje is welkom. A. v. d. Burg, B. Meineszlaan 21fy. Rotterdam. Aangeboden in rustig gezin zijkamer, str. zijde W., keu- rigen stand voor R.K. Heer. Br. no. H 500 bur. v. d. blad. Woningruil. Gezocht woning liefst centr. of W. R'dam te gen woning A'dam. Inl. Alei disstr. 41, R'dam, Tel. 39248 Ongem. kamer aangeboden voor nette weduwe z. k. of ongeh. juffr. tegen prestatie huish. werk te verrichten bij R.K. heer met zoon. Brieven onder no. H 491 bur. blad. Te huur te Gouda gestoffeerde en gedeeltelijk gemeub. kleine balconkamer. Netten stand. Telefoon en fietsenbergplaats aanwezig. Brieven onder no. Z 4108 bur. blad. Wie wil ons helpen aan twee ongemeub. kamers met gebr. van keuken? Van Poelgeest, v. Leeuwenhoeksingel 16, Delft. Wie ruilt ben. huis, 3 kamers, keuken en tuin voor grotere woning, liefst sousterrain. A. v. d. Bosch, Essenburgstr. 48a, Rotterdam. R.K. Jongelui, middenstan ders, vragen gem. of gestof feerde kamers met keuken. In of omgeving Schiedam. Brieven onder no. H 453 bur. blad. Te koop Philips Radio met verl. namenschaal, lange, k. en uitrak. golf.G. J. Mulder straat 85b. Rottrdam. Het spek puilt eruit, alleen bij ,,De Ware Jacob", Tiend straat .27, R'dam. De best belegde broodjes van heel Rotterdam. Maatkleermakerij Johan Mil tenburg Zonen, le Gijsingh- strgat 7-9, Rotterdam. Door goede personeels-bezetting is 't ons weer mogelijk Dames- en Herenkleding aan te nem. (ook op korte termijn) Nieuw ste coupe. Prima afwerking. Aanbevelend, Johan Milten burg Zonen. Wij hebben nog eenige ge bruikte rolluiken, markiezen en jalouzieën. Aflevering ge schiedt compleet geplaatst. Reparatiebedrijf J. W. Nieu- werf, Justus v. Effenstraat 16, Rotter dam-W., Tel. 37457 of even een briefkaartje. PrijsverlagingOns bekend niet afgevend vloeibaar be hangsel, nu geen gulden meer maar 82 cent kilopak. M. de Man, Noordmolenstraat 46, Rotterdam. Pasfoto's klaar terwijl U wacht. Walgs Fotam Studio. Goudsesingel 551, bij Jonker- fransstraat, R'dam. Van de oudste portretten maken wy moderne foto's. Verlovings-, Huwelyks- en Geboortekaarten weer voor radig by: Drukkerij „For- tuna", Passerelstraat 23. R'dam-West, tel. 36566. Spe ciaal adres voor rouwwerk. Turfstrooisel wordt door ons weer regelmatig afgeleverd. Vraagt prijs. Wederverkoo- pers speciale condities. P. v. d. Kooij Zonen, Geuzen- straat 1, R'dam, telef. 31418. Hoenderpark en Konynen- fokkerij „G.G." Kralingsche- weg 246, Rotterdam heeft tö koop 2 st. 12-del. konynen- hokken 80x80x60 te zien en bevragen Noordersingel 19, Berkel (Z.H.) Geld verdienen. Indien U nog heeft op te ruimen, veren bedden, stoelen, fauteuils, naaimachine, kinderwagen, kleding enz., br. onder letter S 2145 bur. blad. Nog enkele reprod. van Hen ri Pieck verkrijgbaar, iedere map bevat 32 platen van Bu- chenwald na ontvangst post wissel k 6.wordt direct toegez. Broekman's Boekh., Vlaardingen. Z. g. a. n. vooroorlogsche stroomlijnkinderwagen f 125 en een z.g.a.n. Eng. model f 150.Kinderwagenrepa ratiebedrijf, Joubertstraat 42c Rotterdam-Zuid. Geopend v. 9 tot 6 uur. Kamers, keukens, Imitatie Glas in Lood en ander Schil derwerk. Goedkoopste adres F. Hendriks Sr. Voorburgstr. 86b, R'dam-N. Alleen binnen werk. Direct door Stoffeerder Laat Uw ameublement opn. overtrekken, repareeren, leg gen, vermaken, loopers, gor dijnen, zeilen, enz. Vraagt prijsopgaaf. Telefoon 25565, Molendijk, Boezemsingel 48, ((naby Boezemstraat) R'dam. Wordt wakker Laat Uw oude meubelen moderniseeren door Joh. Bakker, Bergweg 162164, Rotterdam. Vraagt prijsopgaaf. Telefoon 49153 of briefkaart. HeerenHeeft U een coupon stof? Binnen 2 a 4 weken maken wij een modern cos- tuum. P. Maas, Lischstraat 21 a, Tel. 49861, Rotterdam. Schrijfmachines. Zoekt U een schrijfmachine of is Uw machine defect? Wendt U tot ons. Jonker's Kantoormach.- bandel, Haringpakkei^tr. 44, R'dam. Tel. 34981. Voor motorrijles, motoren en reparaties naar E. Wes- sels, Schermlaan 21, R'dam, Tel. 32029. Lessen. Gevraagd voor V. M. T. O., privé-lessen in na tuur- en werktuigkunde. Br. no. S 2169, bur. blad. Chauffeursschool Will A. Loutve is weder heropend met modern materiaal en er kende instructeurs. G. J. Mulderstraat 79, telef. 30321, Rotterdam. Dames en Heren, leert nu pianospelen. Ik heb nog eenige uren disponibel. Vluggo methode. Corry v. d. Heijden, gedipl. pianolerares. Oost singel 55, Delft. Voor Autoles naar Autorij school Benzo, Westzeedijk 14, Zalmhaven 26, R'dam, tele foon 21586, Diversen Herenkapsalon „De nieuwe Tijd", Benthuizerstraat 79, R'dam (N.). Tarief: Scheren 20 cent, Knippen 40 cent, Ge schoold personeel. Bel op 73368 voor vracht vervoer door 't gehele land. Billijke prijzen. Burg. Dahlia straat 44d, R'dam-Zuid. Net R.K. middenstands meisje zoekt R.K. vriendin, leeftijd 17 jaar. Br. no. S2162 bur. van dit blad. Voor uitbreiding van een Hoenderpark wordt gevraagd 2 2% mile, hoge rente of deelgenoot. Br. onder no. H 515, bur. van dit blad. Openlijk dank aan God voor verkregen gunst op voor spraak van de H. Maagd Maria, na het houden van de novene der drie Weesgegroe ten. Openlijk dank aan God voor verkregen gunst op voor spraak van de H. Maagd, de H. Joseph en den H. Anton. Openlijk dank aan God voor verkregen gunst op voor spraak van de H. Maria van Altydd. Bijstand en den H. Joseph, na het bidden van de Noveen der 3 Weesgegroeten.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1946 | | pagina 8