Daarom: Ga naar C&A! Hei is Uw eigen voordeel! Mi&uwtte, juccewea Als U een ulster of een windbreker neemt van een bepaalde kwaliteit, dan weet U zo zeker als twee maal twee vier is dat U hiervoor bij C 8. A èltijd minder betaalt dan waar ook. „MONTREAL" van onze Herenmode-afdeling Fantastische aanbieding Overhemden Wolvilt „VANCOUVER" Kleine dingen van groot belang! Dassen. Neem er een mee uit AP onze rijke collectie 2.95 1.95 /3ct Ie vëél Canadese windbrekers van ijzersterke jeans met warme teddy bontkraag en teddy voering Zelfde model met teddy kraag en vel- vetine voering jê "J C Een zéér gewild model! Echt iets voor U! En U kunt kiezen uit een weergaloze collectie. Want deze prachtige winterjas kunt U krijgen in diverse zware wollen winterstoffen, in verschillende dessins en kleuren. Uw winterjas hangt bij ons klaar voor 79- Poplin overhemd A90 met 2 losse boorden en dubbele manchet vanaf Khaki overhemd m. 2 opge stikte Harmonica zakken m. klep. Pracht keperkwaliteit Uni overhemd met vastboordgoed was- baar 5.90 Dit kan alléén CAl Prachtige Eden hoeden in twee superkwaliteiten Haarvilt 2-rij canadienne van zware winddichte katoenen gabardine met alpacca shawl- kraag en im. lambskin-voering Sokken. Pr. kwaliteit m. lastex Q JJ? top in 4 kleuren Heus waar voor y J ct Shawls. Wollen shawls in de nieuwste dessins 4.95 3.95 im Met deze rijke Ulster bent U vorstelijk ge kleed. Werkelijk een topprestatie! Deze jas voldoet aan de hoogste eisen van coupe en pasvorm. Zware velours prachtige aangeweven ruit- voering - warm gewatteerd beleg. Dit is niet te overtreffen! Iets héél bijzonders voor de ongelofelijk lage prijs van 98.-

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1951 | | pagina 14