gewoonte HUWELIJK GROTE TERESIA NOVENE K AMPTO.17.iVFN Zware brand in oliefabriek mu&nd r<*n de m*$ond Aank. Machinestikster en Meisje Het doei van de spaaractlé is foei aankweken van de spaar- PAGINA 6 ZATERDAG 20 SEPTEMBER 1952 moet het verder gaan: Jeugd- en school- sparen moeten steeds meer een bestanddeel van blijvende waarde bij de opvoeding van onze jeugd worden. Vele van onze jongens en meisjes beginnen daar al iets van te begrijpen. Dat blijkt wel uit het feit, dat bij de laatste Jeugd- spaaractie het aantal afvallers aanmerkelijk minder, het aantal „doorzetters" veel groter was dan bij vorige acties. En bij het schoolsparen kwamen - dank zij de medewerking van tienduizenden leer krachten afvallers bijna nooit voor. Dit is een verheugende ontwikkeling. Zo Ouders, in het belang van Uw kinderen, ondersteunt dit streven. Hoe meer het spa ren bij de jeugd tot een vaste gewoonte wordt, des te meer zullen de kinderen de goede invloed daarvan in hun leven ondervinden. Gosderen aangeboden N.V. Gebr. J. W. F. GOODE, Overschiese- weg 160, Schiedam, vraagt: Huizen en kamers Lessen Wintermantel Andere kleuren Weet U, dat wij behalve een pracht collectie njotorrljwielc het uitgebreidste onderdele en accessciresmagaziin v? Rotterdam hebben?? Komt i eens kijken bij Het Motorm leis, Schepenstr. 111-113 Rn' terdam (Blijdorp), Tel. 8203". Kinderwagenkappcn overtrek ken f 9.Prima 1 eerdoek, regenzeiltjes met mica 4.70. Wagens spuiten, verchromen en bekleden. Wordt ook afge haald. Bouterse, Boezemstraat 64. R'dam. Telef. 82496. Voetverzorging met moderne elcctrlsche apparaten. Tevens aanmeten van steunzolen. Mevr. DriesHoeboer, med. god. chiropodist. Boerhavelaan 89, Tel. 63633. Spreekuren da gelijks van 2—5 uur, behalve 's Woensdags. Tevens Dins dag- en Donderdagavond van 7—9 uur. Verder volgens af spraak. Ook behandeling aan huis. Kramer De Groot, Telef. 67617. Dam 2, Geen toegif- artikelen, geen kortingen, maar de allerlaagste prijzen. Reclame koffie vanaf 1.7(1: reclame thee vanaf 1.25 pel' U kg. Glasplaten voor ronde tafels etr theemeubelen, glas in lood. verzilveren van verweerde spiegels en moderniseren. Ad vies gratis. Van Loopik's Glas industrie. Botevstr. 39. Schie dam, Telef. 68945. Wegens plaatsgebrek te koop een gashaard, in prima staat. Oranjestraat 69, des avonds tussen 67 uur. Prima petroleumkachel te koop aangeboden 6.-. Te be vragen Singel 215b. Te koon: zwarte mantel, wei nig gedragen, maat 38, tegen elk aannemelijk bod. Buys Bal lotsingel 114, Telef. 65408. Baby-commode 29. kinder ledikant je 19.50. Ton- en an dere modellen: alles gelakt.. Tussenbroek, Edisonstraat 31a. Schiedam. Rechtsreeks vanaf fabriek: Nieuwe Haardplaten a ƒ9.59. Moffelen van: oude Haardpla ten ƒ5, oude Vloerplaten ƒ4. Wocrmeijer, Singel 102, Telef 65789. Uit voorraad: de overbekende Kaptein Mobylette. Alle on derdelen met 100 pet service'. Bij de hoofdagent van Schie dam: J. Huis. Rotterd.dijk 14S. Telef. 69522. Schiedam. R.K. lntell. j. dame v. g. huize, 49 j„ aardige, jeugdige versch., natuurlleth. m. gevoel voor gezellige, huiselijke sfeer, zou gaarne kennism. m. R.K. Heer m. goede pos. Absol. geheimh. verzekerd en gevr. Serieus gemeende br. (desgew. voorl. ano niem) onder no. IIZ 57376 bur. De Maasbode te Rotterdam. 27 SEPTEMBER-5 OCTOBER A.S. Al degene, die een grote liefde en verering voor de kleine H. Teresia hebben, worden uitgenodigd de novene met ons te bidden, welke elke avond om haif acht gehouden wordt in de Teresia kerk, Lange Hilleweg, Rotterdam-Zuid (te bereiken met lijn 9 of autobus U-W-X en Z). Intenties ook van bulten Rotterdam kunnen schriftelijk opge geven worden aan de Pastoor. Men wordt verzocht (dit is helemaal vrijblijvend) een aal moes daarbij ln te sluiten ter bestrijding van de onkosten en om een arme kerk te helpen; of te storten op giro 288370: Directeur Teresia Broederschap. Rotterdam. Zondagavond 5 October te 7.30 uur Is de wijding en uitdeling der rozen. Moge Teresla ook dit jaar vele gunsten voor ons verkrijgen. Verleden jaar mochten wij vele brieven over gebedsverhoring ontvangen. F.eleotr. kachels vanaf 12.50 tot ƒ69.-, grote sortering, dlv. merken. Magazijn „Hakor"', Groenelaan 61, Schiedam, Tel 67669. van 14 t/m 16 jaar voor lichte fabriekswerkzaamheden. Woningruil. Benedenhuis voor-, achterkamer, keuken, grote tuin voor iets grotere woning. Te bevr. De Jong, Maasdam- sestraat 6a. (vrl.)i leertijd 16-17 jaar. Prettige werkkring. Brieven onder no. 12765 aan Serv. Bur. Braun N.V., Nieuwe Binnenweg 175, Rotterdam. SINGEL 142—150 TEL. 89929 verven. Diep zwart, keurig geperst Aflevering in enkele dagen. Loopmeisj.e gevraagdLoon f 15.p. w. Apotheek: ,,'t Gouden Hert", St. Liduinastr. 58, Schiedam.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1952 | | pagina 6