DONDERDAG 13 FEBRUARI 1954 CASTELLA is erin geslaagd, de geur van bloeiende seringen te vangen in de heerlijke, nieuwe CASTELLA Bloemcnzeep. CASTELLA Bloemenzeep (thans in Seringen- en Rozengeur), wordt u gepresenteerd in vijf fijne, beschaafde kleuren.... een lust voor het oog. De zeep wordt onverpakt geleverd, zodat u reeds bij het kopen van kleur en geur geniet. En de grootste verrassing is de prijs: slechts 20 cent. Nu geldt dan ook meer dan ooit te voren: CASTELLA, de klassieke schoonheids- zeep- Bereid met kostbare oliën, die de huid voe den en sterken. Diep en mild reinigend. Geurend naar de bloesems van het warme Franse Zuiden. CASTELLA Spécial, met het wonder baarlijke schuim. Als u houdt van een zeep, die bijna onuitputtelijk blijft schuimen en die han den en gelaat overdekt met koesterend, roomdik schuim, vraag dan naar CASTELLA Spécial. Ook DAT telt! Als U de was de deut uit doet, wint U per jaar ook minstens 60 dagen, die U veel beter kunt gebruiken. Vraagt de tarieven van een bij de Stichting Wasserij-Voor lichting aansloten wasserij! Toen mijn man niet meer wilde, dat ik nog langer zélf waste, informeerden we overal en rekenden precies uit wat het beste zou zijn/ De wasserij bleek nauwelijks meer te kosten dan zelf wassen. Maar het is bovendien de enige manier, waardoor U en ik helemaal van de natte wasboel in huis afkomen. Nu geniet ik al jaren van de goede wasserij die ik toen zocht. I En m'n goed? Dat mag gezien worden! i Daarom zeg ik 't nu tegen iedereen: Doe mee aan de komende f 40.000.- prijsvraag! Maar....km 'n wasserij, die is aangesloten bij de Stichting Wasserij-Voorlichtingl Koffie is na, meer dan ooit, de goede zorgen van de huisvrouw waard! U moet er zeker van kunnen zijn dat U koffie vers van de branderij krijgt. Want daar zit alle kracht en alle geur nog in! Denkt U er aan Door de nieuwe verpakking blijft Van Nelle's Koffie tweemaal zo lang vers! met die échtepittige smaak! Castella Bloemeozèep in Seringen- én Rozengeur Castella Schoonheidszeep 2 stuks 50 cent Castella Spécial: 32 cent PPp® Cadeau:c, waar V wat aan hèbt! Spaar de punten voor die mooie en practische Van Nelle cadeaux. Er zitten er wel 25 op een pak.'

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1954 | | pagina 8