GUNSTIGE ORDERPOSITIE VAN GELDER I KiWPIOË Waarborg' kleding ook voor jongens CsA kinderkleding modern en spotgoedkoop! NETTE MEISJES MAGAZIJN KNECHT MEISJES STRIJKSTERS Weet gij Moderne Dames Pyama s ■m-.' Aandeelhouders hebben kans op agio-reserve Limburg exposeert op Luikse tentoonstelling Het kan gebeuren Onder een heiblok Mr H. J. Reinink I VROUWEN MONTEUR KAMPIOEN- AFSLAG B? 9.90 THOMASSTICHTING Openbare Vrijwillige Verkoping Openbare vrijwillige verkoping Openbare vrijwillige verkoping DINSDAG 30 MAART 1954 PAGINA 6 LIBERALISATIE VAN FRANSE INVOER UTRECHT LEENT AAN JAARBEURS Tijdens Jaarbeurs voor Metaalindustrie VERLICHTING VOOR HESS C.S. AMERIK. BUITENLANDSE ECONOMISCHE POLITIEK Eisenhower zendt boodschap aan het Congres Heier gedood Benoemd bij Noord-Atlantische Raad N H H N N H NEDERLANDSCHE H 0 HANDEL-MAATSCHAPPIJ, N.V. 8 jj DEVIEZENBANK |j In Waarborg jongenskleding vindt U de allernieuwste snufjes aan pakjes, jasjes, broekjes, bloesjes, truitjes enz. enz. in een grote sortering. De nieuwste kleuren in allerlei leuke modellen. Modern, voordelig èn Waarborg-kwaliteit 39.7 5 Scandy coat Blaxers 15.' 2.5 Sport-jacket 1, Binnenweg-Eendrachtstraat Zwarijanslraat 60-64 Beijerlandselaan 87-93 Nieuwe Bmnenweg 447 ROTTERDAM Liiil ,alve riag' Van Za" Diversen 75 A w N.V. Simetaux - Schie 16 a - Schiedam ADVERTENTIE ADVERTEER IN .'ONS BLAD' DOE HET GEREGELD CLOQUETTE PYAMA'S ZEPHIR PYAMA'S De directie van de N.V. Van Gelder Zonen heeft op de Maandag gehouden al gemene vergadering medegedeeld, dat de toekomst niet vertrouwen tegemoet ziet. De machines zijn op het ogenblik volle dig bezet, terwfll ook de orderportefeuille vol zit. Zelfs is de positie in het afgelo pen kwartaal gunstiger te noemen dan het gemiddelde van het vorige jaar is ge weest. Op de vraag van een der aandeelhouders, of het niet mogelijk was een hoger divi dend uit te keren, daar de fiscale winst ruim 3 millioen hoger is dan de commer ciële, antwoordde de directie dat zij m.h.o. op haar liquiditeitspositie de uitkering van een hoger dividend niet nodig achtte. Zvj wilde gaarne de mogelijkheid over wegen nu deze door de minister onlangs is opengelaten, om de agio-reserve t.b.v. 2.472.000 aan de aandeelhouders uit te keren. Het steeds hoger wordende bedrag, dat voor het personeel gereserveerd wordt houdt verband met de geregelde uitbrei ding van het personeel. Daar de bankrente het afgelopen jaar aan de lage kant is ge weest, werd slechts een klein deel van de liquide middelen belegd Vandaar dat de post in het verslag: Fondsen genoteerd ter beurze een stijging van ruim 1.1 millioen te zien geeft. Goedgekeurd werd het reservefonds als bedrijfskapitaal te be zigen. Tot directeur werd benoemd de heer P. Aan een maaltijd van de Kamer van Koophandel te Rijssel heeft de Franse ministerpresident, Joseph Laniel, ver klaard, dat Frankrijk overtuigd het prin cipe van vrije Europese handel is toe gedaan, maar dat het dit doel voorzich tig moet benaderen, opdat zijn binnen landse economie niet in gevaar komt. Ondanks zijn moeilijkheden zal Frank rijk zijn liberalisatie niet tot zuiver sym bolische omvang verminderen. De minis ter gaf geen aanwijzing omtrent het per centage, waartoe besloten zou worden, maar deelde wel mede, dat de regering vast besloten is onverwijld tot een per centage over te gaan, dat aanzienlijk hoger is dan het bestaande. Hij wees er op, dat het streven van Frankrijk altijd geweest is op de lange duur te komen tot de 75 pet, vastgesteld in de code van de O.E.E.S., welk per centage reeds in 1950 in Frankrijk werd bereikt, maar later weer losgelaten moest worden. Laniel legde er de nadruk op, dat een nieuw terugkomen op de vrije handel, als in 1952, vermeden moet wor den. Dit keer, zo zeide hij, is Frankrijk tegenover zijn Europese partners tot liberalisatie-maatregelen van duurzame aard verplicht. B. en W. van Utrecht hebben aan de gemeenteraad voorgesteld aan de Mij tot Exploitatie van jaarbeursgebouwen te Utrecht ten behoeve van de financie ring van de bouw van een nieuwe ex positiehal op het terrein aan de Croese- laan een geldlening te verstrekken van 2.500.000 tegen parikoers, rentende 3% procent 's jaars en af te lossen in 30 na genoeg gelijke termijnen. B. en W. willen voor deze lening de opbrengst bestem men van de gemeentelijke lening op ge lijke voorwaarden, waartoe de raad in het begin van deze maand besloot. Smith van Gelder, die per 1 April zijn functie zal aanvaarden. Hij volgt zijn vader, de heer W. C. Schmith van Gelder op, die wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd eervol ontslag heeft gekregen. (Van onze Limburgse redacteur) Van 24 April tot 9 Mei as. wordt te Luik een grote Jaarbeurs gehouden, die gewijd is aan artikelen der mteaallndustrie. Bij deze gelegenheid wordt in het Sportpaleis aldaar een internationale tentoonstelling ingericht, die tot doe) heeft de autoritei ten in binnen- en buitenland te wijzen op de betekenis, welke het Maasbekken heeft voor de Kolen- en Staalgemeen schap. Maastricht, Aken, Antwerpen, Hasselt, Charleroi, Namen, Luxemburg en Noord- Oost Frankrijk doen aan deze expositie mee. In een geest, die door loyaliteit en ob jectiviteit wordt gekenmerkt, wil men op de drie afdelingen, waaruit de ten toonstelling bestaat, de aandacht vestigen op de problemen, die speciaal betrekking hebben op het goederentransport en de huisvesting der arbeiders. Een der grote wanden van dit gebouw is voor het Limburgse Maasland gereser veerd. Op deze muur, die een lengte van 21.75 m. heeft, worden in vier taferelen de historische ontwikkeling, bevolking, productie en noodzakelijk geworden in dustrialisering van dit gewest geschetst. Aan Daan Wildschut, die zich van de me dewerking van de bekwame fotograaf Frans Lahay heeft verzekerd, is de ar tistieke verzorging van deze stand op gedragen. Prachtige foto's, die gemiddeld een afmeting van een vierkante meter krijgen, zullen aan de bezoekers een in druk geven van dg verscheidenheid aan historische gebouwen, waaraan de Lim burgse Maasstreek rijk is. Maastricht met zijn O. L. Vrouwebasiliek, Oude Maas brug en St. Servaasprocessie, waarin de Noodkist wordt meegedragen, zal daar vertegenwoordigd zijn evenals het teras- senkasteel van Nedercanne en de crypte in de eeuwenoude abdij van Rolduc. Wildschut brengt zelf de decoratieve wandschilderingen aan waarop hij o.m. Parma's beleg uit de tweede helft der zestiende eeuw in beeld brengt. Met beelden van Charles Vos en Charles Eyck, schilderijen van Limburgse kun stenaars, een servies, dat d»or Edmond Bellefroid werd ontworpen en andere artistieke voorwerpen o.m. een Ju- piterbeeldje, dat te Grevenbicht werd opgegraven, wordt een verantwoord ge heel verkregen. Foto's en grafieken geven een over zichtelijk en bevattelijk beeld van de hoge ontwikkeling die het Zuid-Limburg se industriegebied heeft bereikt. Het gebeurde in een bekende levens middelenzaak in Schiedam: Een keurig geklede dame betreedt de winkel, voorzichtig een grote gebakdoos voor zich uitdragend. Even voorzichtig wordt de doos op de toonbank geplaatst, waarna de dame aanstalten maakt haar bestelling op te geven. „U bent juist op tijd. mevrouw", zegt het verkoopstertje met een blik op de grote electrische klok, die tien uur aanwijst, en vandaar op de forse gebaksdoos, „we gaan direct koffie drinken". „Pardon? O juist ja", zegt de dame met een lachje „ja, ik krijg straks visite en daarom heb ik wat slagroomgebakjes ge kocht, daar ben ik zó dol op, ik kan er gewoon niet afblijven. Het verkoopstertje beaamt dat slag roomgebak wel het summum van heer lijkheid is en dat zij er ook niet kan af blijven. De dame wordt inmiddels be diend, stopt haar boodschappen in een tas, hangt de tas aan haar arm en wan delt de winkel uit. „Mevrouw" roept het verkoopstertje. „U vergeet Uw gebak jes". „Ach. wat dom", zegt de dame, komt terug en neemt behoedzaam de doos weer in beide handen, „daar zou ik toch bijna m'n slagroomgebakjes vergeten" Al pra tend met de verkoopster is de dame de deur genaderd, ziet echter niet dat een andere klant aanstalten maakt deze open te duwen, een gilletje.... een bons.... de doos valt op de grond en de verkoop ster schiet ijlings toe. niet anders ver wachtend of er ligt een troosteloze ruïne van verpletterende slagroomsoezen op de blankgeschrobde tegels. Plotseling begint het verkoopstertje echter met lange gierende uithalen te lachen, te lachen tot haar de vlammen uitslaan van benauwdheid. Wat was er uit de grote gebakdoos gerold? Vier rollen van een zeker soort hygië nisch papier, die de dame met een hoog rode kleur van verlegenheid in haar tas stopte. meent te weten, dat het programma van de president in grote lijnen geïnspireerd is door de aanbevelingen van de commis- sie-Randall. Een van de voornaamste punten is ver moedelijk de verlenging van de wet op de handelsovereenkomsten op basis van we derkerigheid, die in Juni a.s. ophoudt van kracht te zijn. Het zou de bedoeling zijn deze wet gedurende een periode van 3 jaar te verlengen, nadat enige wijzigin gen zijn aangebracht. De wijzigingen, die president Eisenhower wil voorstellen, zou den o.m. een zeer kleine verlaging van de Amerikaanse invoerrechten inhouden. De Britse minister van buitenlandse za ken, Eden, heeft Maandag in het Lager huis medegedeeld van zijn Sovjet-collega Molotof een bevestigend antwoord heb ben gekregen op zijn voorstel tot verzach ting van de behandeling der voormalige vooraanstaande Duitse nationaal-socialis- ten, die de hun opgelegde gevangenisstraf fen in de gevangenis van Spandau uitdie nen. President Eisenhower zal vandaag aan het Congres een boodschap zenden over de buitenlandse economische politiek, die de regering van plan is te volgen. Men Bij het verplaatsen van een 11 meter hoge heistelling over de ongeveer 7 meter brede Tochtsloot in Moordrecht verzakte een van de damwanden, waarop de balk voor de heistelling rustte. Hierdoor ging het gevaarte overstag. De 57-jarige heier M. A. Boere uit Reeuwijk, die de heistel ling op zich af zag komen trachtte zich nog te redden door in de sloot te springen- Ongelukkigerwijs kreeg hij echter het blok van de heistelling op zijn lichaam. Met 19 man slaagde men er eindelijk in het hei blok te verwijderen, doch de levensgees ten waren reeds geweken. Dc secretaris-generaal van de NATO, Lord Ismay, heeft gisteren te Parijs be kendgemaakt, dat mr H. J. Reinink, se cretaris-generaal van het Nederlandse ministerie van O., K. en W., tijdelijk is benoemd tot adviseur voor culturele be trekkingen van de Noord-Atlantische Raad. Mr Reinink, die op het gebied van inter nationale culturele betrekkingen over ruime ervaring beschikt is door de Ne derlandse regering gemachtigd om voor de NATO een „diepgaand deskundig onder zoek in te stellen naar de bestaande cul turele contacten tussen de ledenstaten, waarbij bijzondere nadruk dient te worden gelegd op de trans-atlantische banen". :ac.Hasac3E::B Goederen gevraagd m 86 KANTOREN IN NEDERLAND ALLE BANK-, EFFECTEN A ASSURANTIEZAKEN |j ■XKaBBiaeaeasBaRasacBsRaeaetBaesBaBP 20 woorden f Lelk woord meer 5 ets extra, tot een maximum van SO woorden bij vooruitbetaling Personeel gevraagd Suikerwerker. Gevraagd half was suikerwerker, goed kun nende koken. Aanmelden N.V. Suikerwerkfabriek „Arba", Rozenburgsestraat 14, Schie dam. In gezin met kleine kinderen wordt net meisje voor de mid daguren gevraagd. Aanm. des avonds na 7 uur: Singel 64. Schiedam. Dagmeisje gevraagd v.g g.v. 9-12 uur. Jan van Avennestr. 19, Schiedam. Kinderpakjes met en zonder revers. Opgestikte zakken, in tweed en kamgaren. v.a. 26.50 3 delige jongenspakken met plusfours en korte broek, nieuwste modellen. van melton en zeeduffel in div. nieuwe tinten v.a. 26.50 Corduroy tuinbroekje m. voor stuk en bretelsv.a. 10.75 v.a. in 1 en 2 rij. Ge biesd en ongebiesd in diverse kleuren v.a. Jongens culotte in katoenen poplin v.a. kort en lang mo del. Mod. tinten, v. 6 jaar. v.a. Jongeheren pan talon rayon en kamg. v. 10 j. v.a. 1, Jongens blouses en hemdjes met korte en lange mouw, uni en geruit v.a. 3.40 Jongens pantalons met elastiek in corduroy en flanel v.a. 9.2j Te koop gevraagd voor eva cué, een goede handnaaima chine. Brieven: Daltonstr 33. Schiedam. Goederen aangeboden Te koop: kinderstoel, box m. dek en hobbelpaard, alles z.g.a.n. Ostadelaan 39, ben. Te koop: N.S.U. Lux, 200 cc, '52. Havendijk 144 b. Te koop: kinderwagen, baby- badje, box, pakhuis, t.e.a.b. Tot 9 uur nm.: De Jong, Dr De Visserlaan 56, Nieuwland. Huizen en kamers Aangeb.: zit-slaapkamer, sir. water, met pension. Centrum Schiedam, Korte Singelstraat 22 II, Tel. 65845. Woningruil. Te ruil aangeb 1 woning, bevatt. voorkamer 2 tussenkamers, 'achterkamer en keuken te R'dam, voor kleine woning te Schiedam. Te bevragen: Moekestorm, Haspelstr., R'dam. Handel en bedrijf Kopen en sparendat kar bij Het Motorpaleis, waar U spelenderwijs Uw motor bij elkaar spaart. Schepenstr. lil -115, R'dam-Blijdorp, tel. 8295U Het Motorpalels levert U een nieuw motorrijwiel. Desge wenst betaalbaar in 24 maan den zonder verplichte verze kering Dus enorme kostenbe sparing, zeer lage rentevoet. Het Motorpaleis, Schepenstr 111-115, R'dam-Blijdorp, lel. 82950. Op de grote tentoonstelling van 4 t.m. 10 April in de Ahoyhallen te Rotterdam, vindt U de beste bromfietsen, motorrijwielen, scooters, le deren jassen, accessoires en onderdelen. Dagelijks geopend van 10-10 uur, vrij entree; opening Zaterdagavond 3 Apr. 8 uur. Het Motorpaleis, Sche penstraat 111-115, R'dam- Blijdorp, Tel. 82950. Wat een keus, wat een sorte ring! Lederen jassen, lederen mantels, Jekkers, vesten, rij- bfo^kbn. voor spotprijzen :n Het Motorpaleis. Renvesten f 49.50. jekkers f 99.50, lange herenjassen f 139.-, dames- 129.-. stormguards f 129 Valhelmen f 17.50 en verder alles voor u en uw motor Schepenstraat 111-115 Rotterdam-Blijdorp, tel. 8295C Even lezen. Wij vlechten rot ting en blezen stoelen, slijoen scharen, messen enz v Net- aen' ?r°£1sYeId 41 h. Schie- dam. Hecht t.o. de Passage. Inlijsten van platen en foto's en aquarellen Schilderijlijsten scherpe prijzen en toch 2 jaar garantieG y Loenen, Dam vL 66192. Showroom: Vlaardingenstraat 6. ?JU,Vr,fen wasmachine bij „At- eIlaan 61' tel' 65381 Maandag en Dinsdag f 2 - n hajve dag vanaf Woensdag utir f 2 Maar>dagmorgen 7 Glasplaten voor ronde tafels en theemeubelen, glas in lood verzilveren van verweerde spiegels en moderniseren, ad vies gratis. Van Loopik's Glasindustrie, Boterstraat 39, Schiedam, Tel. 68945 De Textielhoek heeft voor U een mooie collectie balatum aangekregen, 200 cm. breed f 3.10 p. m. Gratis prijsopga ven. Minimum legloon. Paul .T. J. Verspeek, Kethel Bnl-monturen in nikkel, dou blé en celluloid v.a. f 5.25. Eigen slijp-inrichting. H. A. Dieterieh. jg 50% goedkoper. Horlogemaker, goudsmid, Prof. Kam. Onneslaan 98 Grote sortering speelgoed o.a. hijskranen, snoren, blok- en bouwdozen, Trix en Necobo- metaalbouwdozen. Bokhorst Groenelaan 36 en Hoogstr. 34 Oud-Hollandse koperstukles groot en klein, zo luist ont vangen tegen ontzettend lage Tirijzen. Bokhorst, Groenelaan 36 en Hoogstraat 34. Prima kwaliteit zeem. in traan gelooid f 1.69. Bokhorst. Groe nelaan 36 en Hoogstraat 34. Rijwielen moffelen met. bijle- veiing van kettingkast, spa ken. jashepehermer en spat borden, f 37.50. incl. demon teren en monteren. F. Walt- man, Rntterdamsedijk 240, Tel. 68948. Behangen, witten, gedipl. vak man G. J. J. Ponjé, Schaper laan 61, Tel. 65506. Nieuwste dessins licht-echt en afwas- baar behangsel. Vraagt vrij blijvend advies stalen en prijs. Kindermantels 60-100 ollen arraché. Het nieuwste ,,box-coat model. 70 cm. cm. In Kleutermanteltjes 45-60 cm. Met capuchon. Zuiver wollen zomervelours, met handborduurwerk. Alle maten Meisjesjackets 4-13 jaar. Zware peau de pêche Lange 4 rits. Embleem op de mouw. Div. tinten. 9 jr Meisjesjurkjes 60-95 cm. In de originele Everglaxe kwaliteit Sp.eciale aanbieding 1-90 90-95 cm 7.90 75-85 cm 6.90 60-70 cm Plooirokjes 4-13 jaar. Originele Schotse ruitdesslns en In p 7C unl-„liocco kamgaren. Royaal geplooid. 8 jaar Truitje» vestjes - blousjei tino's etc.. In de grootst denk bare sortering van kleuren, maten en modellen en vanzelfsprekend tegen ongekend lage C A-prijxen Zeiljoppers 5-13 jaar. Extra ver rwaarde kwaliteit. Wa- 4 *\7fv Embleem 1 0 )aa teratstotend. op d mouw. Jongenspakken 5-13 jaar. In de nieuwste „multi-colours" tweeds. 1 ste klas fabrikaat prima binnenwerk. Plusfour-costuum 8 jaar Culotte costuum 6 jaar Pluslour-costuum met extra culotte 8 jaar Jongensjackets 5-13 jaar ijzersterke jeans. Lange rits. Embleem op de mouw Kleur, en wasecht 10 jr Korte broeken 5-13 jaar In de bekende poolvaste cor- p OC duroy. Achterzak en el" ttek ih de band. 8 i Tino's, hemden, blouses en kousen met stopkaartje etc. in fantastische verscheidenheid van kleuren, maten en modellen en dat lies tegen échte C A-prijzen Er kunnen enige geplaatst worden. Stoom- en Chemische Wasserij EDELWEISS Westmolenstraat 16-18 GEVRAAGD: Aanmelden: WIJ KUNNEN PLAATSEN ook voor halve dagen. halfwas of vakbekwaam man voor on- derhouds-werkzaamheden. Dagelijks aanmelden van 8 tot 5 uur Stoomwasserij DE PAUW, Stadhouderslaan 3, Schiedam illill hoe groot een nachtegaal is? Niet langer dan 10 cm. en toch hebben wij hier met een weergaloze zanger te doen. Zo ook ts het nuttig ef fect van een kleine omgekeerd evenredig aan haar formaat en prjjs. Op Vrijdag 2 April 1954, des v.m. 11 uur in het Gebouw van de Ned. R.K. Volksbond, Lange Haven 71, te Schiedam, van: Zeven panden, elk be staande uit beneden- en twee bovenwoningen en erve, te Schiedam, PARALLELWEG nummers 96, 98 100, 103, 104, 100 en 108 staande in veiling resp. op f 4900.-, f 4100.-, f 4200.», f '1400.-, f 3800.-, I 3900.- eh f 3600.-. Notaris A. S. H. A. BLAISSE, Schiedam, tel 68116 geruit jasje, aangeknipte mouw met zwarte panta lon, zeer moder- 4 4 ne kleuren-com- I j _nsl binaties ww rriet rouche langs aange knipte mouw, contraste rende garnering, latex in de taille groen OP DE DAM Katholiek Medisch Opvoed kundig Bureau Wegens drukke werkzaam heden vervalt gedurende de maand April zo wel 't spreek uur te Rotterdam (Koningin Emmaplein 14, Dinsdags van 10-12 uur) als te Schiedam (Nieuwe Haven 121, Dinsdags van 10-12 uur). Notaris P. Schaberg te Schie dam zal op Vrijdagen 2 en 9 April 1954, telkens v.m. 11 uur in het Gebouw Ned. R.K. Volksbond, Lange Haven 71 te Schiedam, in het openbaar verkopen bij veiling en afslag: Het Herenhuis met garage, tuin en erf te Schiedam a. d. OVERSCHIESESTRAAT 42 groot 3 are 52 ca. Totale huuropbrengst f 956.20 P. j. Grondbel. f 84.94, Straat bel. f 29.72. Aanv. en bet. 10 Mei 1954. Bezichtiging als gewoon. Bre der bij biljetten. Nadere in lichtingen en toegangsbew. ten kantore van de notaris, Tuin- laan 102, Schiedam. Nots. P. Schaberg te Schie dam en E. Bennink Bolt te Amsterdam zullen op Vrijda gen 2 en 9 April 1954, telkens v.m. li uur ln het Gebouw Ned. R.K. Volksbond, Lange Haven 71 te Schiedam, ln het openbaar verkopen bij veiling en afslag: EEN COMPLEX PANDEN bestaande uit 5 huizen, elk bevattende een beneden- en 2 vrije bovenwoningen; een winkelhuls met 2 vrije boven woningen; een winkel met bovenwoningen van 2 étages, een toegangspoort en 4 pak huizen; een huis, bevattende een benedenwoning met ver gaderlokaal en 2 vrije boven woningen, met erven en open grond, alles te SCHIEDAM ALEIDASTRAAT 34 a-h-c-, 34 a-h-c-, 38 a-b-c-, 40 a-b-c-, 43 a-b-c-, 44 a-b-c-; hoek van Beverenstraat en VAN BEVERENSTRAAT 43, 41 en 39 a-b-c-, tezamen groot 14 are 24 ca. Te veilen in 8 percelen: afslag afzonderlijk, in combinatiën en in massa. Grondbel. totaal f 799 21; Straatbel, totaal f 271.33; totale huuropbrengst per Jaar f 11.108.20. Breder bij biljetten. Bezichti ging Woensdag en Donderdag 31 Maart en l April 1954 van 10-12 en van 2-4 uur. Inl. en toegangsbew. t.k.v. Nots. P. Schaberg, Tuinlaan 102, Schiedam. Nots. P. Schaberg te Schie dam zal op Vrijdagen 2 en April 1954 telkens v.m. 11 uur in het Gebouw Ned. R.K. Volksbond, Lange Haven 71 te Schiedam, ln liet openbaar verkopen bij veiling en afslag: I. Het pand bevattende op slagplaats en afzonderlijke bovenwon, met erf te Schie dam, BROERSVEST 45, groot 68 ca. Verhuurd: bene den voor f 6.45 p.w., boven voor f 6.45 p. w. Grondbel. f 63 72. Straatbel, f 22,43. II. Het woonhuis met erf te Schiedam, GROFBAAN 89, groot 65 ca. Verhuurd voor f 4.- p.w. Grondbel. f 15.23. Straatbel, f 5 33. Aanv. en bet. 10 Mei 1954. Be zichtiging als gewoon. Breder bij biljetten. Nadere inl. en toegangsbew. t.k.v. de notaris Tuinlaan 103, Schiedam.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1954 | | pagina 6