Haags gemeentepersoneel helpt vluchtelingen Nieuwe kliniek voor derma tologie en otologie 1 1 l tyjj =3/ 1 1 I 1 I 1 1 1 I 1 1 fietst m 1 i i i i i 8 1 I I 1 I I 1 I I 8 1 I li TYPISTE BIM en de ontvoering van Moneypump Junior is niet te vervangen Vrouwelijke jongste Bediende Surinaamse Staten aanvaarden gewijzigd kiesreglement Maar gemeenteraad was verdeeld Voor Europa's politieke eenheid De Franse defensie geheimen In Utrecht De subsidieregeling voor schilderwerk N.V. Suikerwerkfabr. ARBA FLINK MEISJE BIJVERDIENSTEN Knip deze prijsvraag uit en grijp Uw kans mmmmmmmmmmm V J GEZOCHT DINSDAG 7 DECEMBER 1954 NSC PAGINA 3 Politie-gratificatie Congres in Baden-Baden NIEUWE TSJECHOSLOW. GEZANT TRAANPRIJS VERTOONT OPLOPENDE TENDENS NIEUW HANDELSVERDRAG TUSSEN INDONESIË EN AUSTRALIË UITBREIDING VAN HET STADS- EN ACADEMISCH ZIEKENHUÏS RESERVES STERLINGAREA GEDAALD In Overijssel: CONSULTATIEBUREAUX IN CAFE'S EN KELDER FRANKRIJK ZAL NIET DEVALUEREN Geen nieuwe belastingen ROTTERDAM eerste maal ig optreden Nederland. Illlllllllllllllllllllillliülüliilllllllllllllilllllllllilllillllllilllllln sgwaj Welke beroepen worden door deze tekeningen uitgebeeld y Een nieuwe grote ROOMBOTER PRIJSVRAAG van Moeder Veenstra, wederom met b. MAAK RECLAME VOOR UW ZAAK 1 (Van onze Haagse redactie) Met 35 tegen 8 stemmen heeft de Haag se gemeenteraad gistermiddag zijn goed keuring gehecht aan het voorstel om het gemeentepersoneel in staat te stellen mede te werken aan de uurloon-actie ten bate van de vluchtelingenhulp en het door hen bijeengebrachte bedrag te verdubbelen. Man kan moeilijk zeggen, dat 't een spon tane gift was Want aan het besluit ging een urenlange discussie vooraf. Het voor stel was reeds in twee vorige vergaderin gen aangehouden wegens tijdgebrek. Tegen werd gestemd door de C.P.N.- fractie, de heer Van Lisse Wessel (KNP) en door enige leden van de A.R.- en de V.V.D.-fractie. Met uitzondering van de heer Van Praag (CPN) waren echter alle sprekers overtuigd van het goede doel. De heer Van Lisse Wessel meende echter, dat als er geholpen moest worden eerst de Indische Nederlanders in aanmerking zouden moeten komen. Voorts achtte hij verdubbeling ten laste van de gemeente kas in strijd met de wet en de jurispru dentie, welke slechts uitgaven zouden toe laten, die in het belang van de gemeente zijn. Voor dit laatste argument waren ook mej. Ten Broecke Hoekstra (VVD) en de heer Nieukerke (VVD) gevoelig. Laatst genoemde stemde echter toch voor omdat er nu eenmaal reeds een verwachting was gewekt Mej. Ten Broecke Hoekstra kon zich echter niet accoord verklaren. Boven dien vond zij de methode, waarop de actie gevoerd werd, weinig fraai. Er zou te weinig vrijheid zijn voor het personeel om te weigeren. De heer De Lint <C.H.) betoogde, dat ook hij wel juridische bezwaren kon op sommen. maar tenslotte stamden deze uit de verre verleden tijd. Andere tijden, andere inzichten en daarom zou zijn frac tie vóór het voorstel stemmen. Mevrouw Van den Bosch (VVD) zei, dat men in der* kwestie slechts het hart mocht laten spre ken. Ook de heer Weijters (KVP), evenals de heer Smitskamp (A.R.), waren bereid over de juridische bezwaren heen te stap pen. Voor twee leden van de A.R.-fractie wogen deze echter te zwaar. In zijn ver dediging deelde wethouder Van den Oever mede, dat het gemeentepersoneel reeds 21.000 of gemiddeld 1.80 per persoon heeft bijeengebracht Het voorstel om de politiemannen een gratificatie te geven van 50 wegens het extra werk, verzet bij de staatsiebezoeken kreeg algemene toejuiching. De burge meester zegde desgevraagd toe te zullen onderzoeken, of de loonbelasting hierop voor rekening van de gemeente genomsn kan worden. Op het voorstel om de complexen K 7 en K 8 (resp. 174 en 206 woningen in Mor genstond) niet te laten uitvoeren door da N. V. Hawoma in liquidatie, kwam. critiek los van de zijde van de heer Buijs (P. v. d A.). De wethouder zou te weinig voort varend zijn geweest en daardoor was de raad in een dwangpositie gekomen. Wan: in die tijd waren de goede werkkrachten uit de Hawoma weggegaan en nu zat -r voor de raad niets anders op dan het voor stel van B. en W. te accepteren. Wethou der Feber wees dit verwijt van de hand. Besluiten van het college worden steeds onmiddellijk uitgevoerd. Voor het object K 7 was een inschrijving gehouden tussen de Hawoma en de enige particuliere firma in korrelbetonbouw Deze firma had 3Vi maand nodig gehad om haar prijs te bere kenen en dit was volgens de wethouder heel normaal. Na dit kruisen der degens werd het prae-advies van B. en W. me» algemene stemmen aanvaard. In het Kurhaus van Baden-Baden is gisteren een Europese voorhoede aange treden met de bedoeling het ad acta ge legde ontwerp voor een Europees politiek statuut nieuw leven in te blazen. De constitutionele commissie van de Straatburgse „Vergadering Ad Hoe", die indertjjd het ontwerp-statuut heeft uit gewerkt, had in Straatsburg besloten tot zulk een actie over te gaan ten einde de gedachte aan een politieke vereniging van Europa niet te laten inslapen. In de Duitse badplaats, waar de zes Europese ministers van buitenlandse za ken hun eerste negatieve beraad ever het statuut hielden, heeft de voorzitter der constitutionele commissie, Von Brentano. thans de Europese activisten weer samen geroepen. Onder de deelnemers aan de tweedaagse samenkomst zijn de Frans man Teitgen, de Belg Dehousse en onze landgenoot Van der Goes van Naters. Von Bretano heeft de vraag aan de orde gesteld, hoe de Parijse verdragen tot uit gangspunt voor een verder strekkende Europese constructie gemaakt zullen kun nen worden. Het ontwerp-statuut voor een politie ke gemeenschap was in Maart 1953 door de Straatsburgse „Vergadering Ad Hoe" aanvaard. Het was oorspronkelijk be doeld als middel om er toe bij te dra gen de inmiddels overleden Europese Verdedigingsgemeenschap voor de meer derheid van de Franse parlementsleden aanvaardbaar te maken. Naar het blad „Rude Pravo". het voor naamste communistische blad in Tsjecho- Slowakije meedeelt, is Viktor Sandor be noemd tot gezant van Tsjecho-Slowakije in ons land. De huidige Tsjechoslowaakse gezant bij het Nederlandse hof, dr J. Martinic, is reeds sedert April 1952 af wezig. De heer V. Stökl, tweede secretaris, is op het ogenblik zaakgelastigde ad int. Normaal worden door deze „Vliegende Pijp" straaljagers en bommenwerpers in de lucht van brandstof voorzien; op deze foto wordt er echter een kunstmatige regenstorm mee verwekt. De bommenwerper op de achtergrond ploegt zich door deze stortbui heen en de aardigheid hiervan is nu, dat de bemanning toch een goed uitzicht moet behouden dank zij de nieuwste regen- afstotende middelen, waarmede het glazen cockpitdak is bewerkt. Gilles Martinet, een van de hoofdredac teuren van het linkse neutralistische weekblad „France-Observateur", is gis teren aangeklaagd wegens misdrijf tegen de buitenlandse veiligheid van Frankrijk. De aanklacht staat in verband met het uitlekken van Franse defensiegeheimen. In kringen die in nauwe verbinding staan met het militaire tribunaal van Pa rijs, is verklaard, dat het blad artikelen had gepubliceerd over de zeer geheime besprekingen die de nationale defensie commissie op 14 en 26 Mei voerde over de militaire toestand in Indo-Chlna. Zoals bekend, zijn in verband met het uitlekken der geheimen Jean Mons, voor malige secretaris van de nationale defen siecommissie en twee van zijn assistenten, René Turpin en Roger Labrusse, in staat van beschuldiging gesteld. De Nederlandse Mjj voor de Walvis vaart heeft dit seizoen nog geen verko pen afgesloten en de directie der Mij prijst zich hiermee gelukkig, aangezien de traanprijs een oplopenden tendens vertoont en Inmiddels reeds meer dan de helft van de werldproductie door middel van voorverkopen haar weg heeft gevon den. Wat de olie en vetvoorziening betreft is de toestand van het nijpende wereldte kort definitief voorbij. Dat wil echter niet zeggen, aldus de directie op de ge houden jaarvergadering, dat er een periode van overvloed voor de deur staat. De productie neemt in lichte mate toe, maar de behoefte stijgt door de be volkingsaanwas sneller dan de productie. De ontwikkeling van de traanprijs is steeds nauw verbonden geweest aan die voor palmolie. Dit is merkwaardig, aan gezien de zuurgraad van palmolie veel hoger ligt. waardoor het raffinement van traan ongeveer tien percent beter is dan van palmolie, terwijl traan ook nog an dere voordelen biedt. De prijs van palm olie is inmiddels regelmatig opgelopen tot thans ongeveer 80. De directie heeft de indruk dat het met de voorver kopen thans ongeveer gedaan is en zij ziet de verdere prijsontwikkeling met vertrouwen tegemoet. De kostprijs van de nieuwe Willem Barendsz zal 35 h 40 millioen bedra gen. afhankelijk 'van eventuele loonron- den etc. De kosten van het oude schip inclusief verbouwing beliepen 12 mil lioen. Het nieuwe schip, dat aanzienlijk goedkoper zal werken dan het oude, zal naar verwachting in Juni of Juli van het volgend laar worden opgeleverd en tijdig genoeg gereed zijn voor het volgende vangstseizoen. Hoewel er nog wel meer uit sje afval producten zou zijn te halen (o.al een uit stekend varkensvoeder) stelt de directie zich met de vervaardiging van 3 4000 ton vleesmeel tevreden. Aangezien de bouwgrond (het schip) voor verdere uit breiding van installaties en opslagplaat sen te duur is. In het gebouw van de Bank Indonesia te Djakarta is de nieuwe handelsovereen komst geparafeerd tussen Indonesië en Australië voor de periode van 1954—1955 Namens de Indonesische regering teken de de voorzitter van haar dedegatie A Basorie van het directoraat voor dë bui tenlandse handel van het ministerie van economische zaken. Voor Australië teken de de voorzitter van de delegatie Eric P. Mclintock, directeur van de afdeling Trade Promotion van het ministerie van handel en landbouw, in Melbourne. Onder de nieuwe overeenkomst zullen Indonesië en Australië voor een totale waarde van 5.375.000 Australische ponden aan goederen van elkaar betrekken. Dit bedrag was bij het vorige verdrag vastge steld op 4.865.000 pond. Indonesië zal gedurende een jaar onder meer aan Australië leveren: rubber, tabak, koffie, melasse, sago, tapioca, oliezaden en -noten, specerijen, thee, kinine, hout, rub berlatex, kapok en terpentijn. Uit Austra lië zal Indonesië ondermeer betrekken: voedingsmiddelen waaronder melk, phar- maceutische producten, chemicaliën, ma nufacturen, textiel, optische en medische instrumenten, papier en levende dieren zoals paarden, pluimvee en varkens. (Van onze Utrechtse redacteur) Langs de spoorlijn Utrecht-Arnhem te Utrecht zal een nieuwe kliniek voor der matologie en otologie worden gebouwd, als een uitbreiding van het Stads- en Academisch Ziekenhuis. De architectuur is van het Ingenieursbureau Stuivinga. Tuynenburg Muys en Gerritsen te Zeist en de bouw is bij onderhandse aanbeste ding gegund aan de laagste inschrijver, de N.V. Dura Aannemings Mij te Roterdam. Het wordt een 100 m. lang gebouw met een breedte van 14 m. terwijl het hoogste punt zal reiken tot 25 m. In de linker vleugel komt het verpleeggedeelte met 136 bedden, terwijl de rechtervleugel be stemd is voor operatiekamers en labora toria e.d. Voor de patiënten worden één-, twee- en vier-persoonskamers ingericht. In het z.g. onderhuis komt een ruimte om bedden te bergen, een afdeling audiologie, een modern geoutilleerde geluidarme ka mer, 'n draaikamer. laboratoria en werk plaatsen. allemaal ruimten ten dienste van de otologie. De eerste en tweede bouwlaag zijn bestemd voor verpleeg- afdeling, laboratoria, bibliotheek, opera tiekamers, röntgenafdeling enz. voor oto logie, terwijl de derde, vierde en vijfde bouwlaag ter beschikking komen voor dermatologie, met ongeveer dezelfde af delingen, waaraan toegevoegd worden klimaatkamers en een solarium. Bij de behandeling van de voorgestelde wijziging van het Surinaamse kiesregle ment werden in de Staten twee amende menten ingediend en aangenomen. Vol gens de geldende bepaling zou het Suri naamse kiesreglement van kracht blijven tot 31 December 1954. De Surinaamse re gering had daarom een ontwerp aangebo. den aan de Staten, teneinde het regle ment zijn kracht te doen behouden na die datum. De Staten hadden in hun voorlopig ver slag op dit ontwerp drie suggesties ge daan: ten eerste om een voorziening te treffen waardoor, zonder dat men in Suri name zou komen tot een stelsel van even redige vertegenwoordiging, tussentijdse verkiezingen voor candidaat-plaatsver- vangers zou kunnen voorkomen, voor namelijk gezien de grote kosten, die deze met zich brengen; ten tweede stelden de Staten voor, drie kieskringen samen te trekken tot een kieskring; ten derde wil den de Staten de candidaatstelling voor de begin volgend jaar te houden verkie zingen zien vastgesteld op een later tijd stip dan „in Januari 1955" (zoals het kies reglement voorschrijft). Deze laatste suggestie heeft de Suri naamse regering overgenomen; tegen beide andere maakte zij bezwaar, daar naar haar mening enige tijd nodig is om deze zaken goed voor te bereiden en zij meent, dat voor een samenvoeging van de kieskringen de tijd nog niet geko men is. In de Statenvergadering zijn thans resp. met 12 tegen 6 en 12 tegen 7 stemmen amendementen in de door de Staten ge wenste geest aangenomen, waarna het ge hele voorstel tot wijziging van het kies reglement werd aangenomen met 16 tegen 2 stemmen. Gedurende de maand November daalden de goud- en deviezenreserves van het sterlinggebied met 11 millioen verge leken met een stijging van S 35 millioen in October. De totale reserves beliepen aan het einde van November 2925 mil lioen vergeleken met 2936 millioen eind October. Het gehele gebouw zal als betonskelet worden opgetrokken met een gedeelte lijke bekleding van geglazuurde hand vormsteen en vullingen van geprofileerde gekleurde schokbetonnen elementen, waarbij het skelet volledig in het zich blijft. Voor verwarming, ventilatie en de oplossing van acoustische problemen wor den zeer moderne methoden toegepast. De operatiezalen krijgen een nieuw verwar mingssysteem. dat speciaal voor déze bouw is ontwikkeld. Ook de vloeren van de operatiekamers zullen van een in Ne derland tot heden ongekend procédé zijn. Het ligt in de bedoeling naast dit gebouw te zijner tijd ook een nieuwe kliniek en polikliniek voor de chirurgie te plaatsen, welk gebouw twee maal zo groot wordt. De subsidieregeling voor schilderwerk in de wintermaanden is voorlopig stopge zet voor Rotterdam, 's-Hertogenbosch, Breda, Zeeland en Zuid-Limburg, terwijl voor Amsterdam. 's-Gravenhage en Eind hoven in zeer bepe-bte mate subsidietoe zeggingen zullen worden verzonden. Een en ander houdt verband met de bestaan de werkgelegenheid voor schildersgezel len ter plaatse. (Van onze correspondent). Ged. Staten van Overijssel hebben Prov. Staten voorgesteld een fonds van. 50.000 te vormen voor het verstrekken van renteloze voorschotten voor het bouwen van wijkgebouwen door vereni gingen van het Wit-Gele Kruis of het Groene Kruis. De provinciale besturen van deze twee Kruisverenigingen hebben hierom in een gemeenschappelijk adres gevraagd, betogend, dat een wijkgebouw geen luxe is, maar een centrum van activiteit op sociaal-hygiënisch gebied. In verscheidene plaatsen in Overijssel, zo schrijven zij, worden consultatiebureaux gehouden in café's, verenigingsgebouwen, consistoriekamers en in één geval zelfs in de verwarmingskelder van een vereni gingsgebouw. Op een persconferentie heeft de Franse minister van financiën o.m. verklaard, dat het economisch herstel van Frankrijk zich op de goede weg bevindt en dat de sedert een jaar verkregen resultaten de verwachtingen hebben overtroffen. Dit herstel zal kunnen worden voortgezet zonder nieuwe belastingen en zonder de valuatie. gebouw v.a. 7 DECEMBER iedere avond 8 uur PRUZEN van f. 1.50 tot f. 5... PLAATSBESPREKING DRINGEND AANBEVOLEN. IEDERE AVOND 8 UUR. Zaterdagen Zondag MATINEE, AANVANG 4 UUR. 1 Klnder-matinée tegen gereduceerde prijzen: Woensdag 15 December, aanvang 4 uurI VOORVERKOOP: BREEDVELD, v. Cittersstraat 1, Tel. 31442 HORDIJK, Noordmolenstraat 51, Tel. 47132 MILOT, le lerichostraat 56, Tel. 25956 CASSA's Ahoy'Gebouw, Tel. 113280 - 113281 MILOT, Slaghekstraat 36Tel.-77686 KOOIMAN, Henegouwerlaan 120-. Tel. 36622 DE AHOY HAL IS AANGENAAM VERWARMD iitiiiuiiii ii tii i Het PERSONEEL van de Rozenburgscstr. 14, Schiedam, dankt langs deze weg haar Directie hartelijk voor het prachtige St Nicolaas-pakket. Gevraagd bij echtpaar z. k. v. d. en n. liefst boven 20 j. Aanm. Donderdagavond tussen 6 en 8 uur Mevr. Altschul, Molenlaan 59, R'dam-H'berg, Tel. 49065. Gevraagd personen, die ln de avonduren door ons op te geven adressen kunnen bezoeken op prov. basis. Het werk is in hoofdzaak van vakorganisatorisclie aard. Uitv. br. met opgaaf van leeft., werkkr., godsd. enz. onder no. 82115 bur. bl. Dienstaanbiedingen Er bieden zich aan twee werk lieden, terreinopruimers met auto en rijbewijs. G. Timmers en G. Timmers, Schiedamseweg 19, Schiedam (Kethel). Goederen aangeboden Te koop: nieuwe babycape; 1 paar jongensschoenen, in maat 38 en regenjas voor jongen, leeftijd 11 jaar. J. Sterenburg, Edisonstraat no. 59 B. Handel en bedrijf Inlijsten van platen en foto's en aquarellen, schilderijen scherpe prijzen en toch 2 jaar garantie. C. van Loenen, Dam 41-43, tel. 66192,. Showroom Vlaardingerstraat 6. Grote sortering bloembollen, Hyacinthen, Narcissen, Tulpen Crocussen, Scilla's voor de tuin. Nu is het bollentijd. Bloemisterij „De Valk", Lange Nieuwstraat 193, Tel. 66191. Plumozagroen voor garnering voor fruitmanden, vle'esscha- len, etalages, tafelversiering, enz. Aarde voor kamerplan ten, grote maat bloempotten o.a. voor Ficus en Clivia. Bloemisterij „De Valk", Lange Nieuwstraat 193, Tel. 66ldl. Kamerplanten, Ficus, Sansie- veria Anthurinum, Bromelia, Sanpoulia, varens, vetplantjes Ruime sortering sierpotten. Bloemisterij „De Valk", Lange Nieuwstraat 193, Tel. 66191. Uw adres voor turfmolm, la vasteen en flacstones voor voilière, aquarium, kippenhok en tuin, bij J. A. J. de Valk L. Nieuwstr. 193, Tel. 66191. Wasmachines. Dë bekende Er- res en Miele, Wringers Erres en Acmé, Manden en borstel werk. Elshof, Dam 40-44, Tel. 68598. 11. Eindelijk had Krijntje de voorsteven bereikt van de boot die aan het geheim zinnige vaartuig grensde. Geen levend wezen scheen zich aan boord te bevinden. Hij had niet gezien hoe Geoffrey Wicked, die zijn spelen met aandacht had gevolgd, behoedzaam weer aan boord van zijn boot was geslopen. Krijntje was een nieuwsgierig jongetje en de boot trok hem aan. „Hoe zou het er in de kajuit uitzien" dacht hij. En daar Krijntje niet tot de bangsten behoorde, bedacht hij zich niet lang, maar nam een sprong en kwam in het vreemde vaartuig terecht. Nauwelijks was hij daar aangeland, of de zwarte boot schoot met een ontstel lende snelheid van de oever weg, zodat het schuim voor de boeg opspatte. Voordat Krijntje begreep wat er gebeurde was het vaartuig al minstens vijftig meter van de wal verwijderd. Een verbaasde visser keek het schip, dat zo snel was gekomen en zo snel weer vertrok, na. „Daar is iets niet pluis", dacht de visser. Onverwoestbare trapleren, strijkplanken, kuipen, keuken en keukencomb. tafels, wrin- gerbokken. De grootste sort. Bijna 100 jaren Elshof voor solide houtwaren. Dam 40-44. Tel. 68598. Glasplaten voor ronde tafels en thecmeubelen, glas in lood, vérzilveren van verweerde spiegels en moderniseren; advies gratis. Van Loopik's Glasindustrie, Botcrstraat 39, Schiedam, Tel. 68945. Filmstroken, grote sortering 1.Projectors v.a. 6.40. Foto K. van Vuuren, Hoog straat 106, tel. 66720. Het Radiohuis, Hoogstraat 92. Voor jongens: Electric, bouw dozen 6,70, 7.80 13,75. Kristal bouwdozen 15,50 2 temps ra dio bouwdoos 27.50. Koptele foons 7.50; soldeerbouten 5.75, 6,25, 11,40. 14.80. Boeken van de Muiderkring. 1 gj A 4 1$, 10.O mr aan, jeétyrfz&t/, Wat U moet doen: Hierboven staan 10 genummerde tekeningen afgebeeld. Elke tekening stelt een beroep voor. Schrijf op een apart vel papier achter elk nummer het beroep, dat door de betreffende tekening wordt weergegeven. Dus zo: 1. Metselaar, enz. Bij meerdere goede oplossingen geeft de volgens de jury beste beantwoording van vraag 2 in onderstaande antwoordcoupon de doorslag. Zend Uw oplossing uiterlijk 10 Januari naar het Bureau Roomboter Prijsvragen, Postbus 6072, 's-Gravenhage-West. Uw oplossing dient vergezeld te gaan van 4 Rijksbotermerken (op elk pakje roomboter staat er één; ook op de pakjes goedkope koelhuisboter). Onderstaande antwoordcoupon, volledig ingevuld, eveneens in te zenden. Hoofdprijs van f 5000.- 3 prijzen van 500.- 10 prijzen van f 100.— 100 prijzen van f 25.- in contanten Grijp Uw kans op het winnen van een der vele geldprijzen! O O O tx O o (mei de lijst ran de gevonden beroepen in te zenden) 1. Gebruikt U regelmatig roomboter op het brood Ja/Nee 2. Schriji hier een zin waarin „roomboter op het brood" voorkomt 3. Uw naam en adres: 4. 32 Naam en adres van Uw roomboterleverancier (Deze coupon mag ook op een apart velletje papier worden overgeschreven) De uitslag van deze prijsvraag zal omstreeks eind Januari in de dagbladen worden bekend gemaakt. De beslissing van de jury, onder voorzitterschap van Notaris J. Th. Dunselman te Amsterdam, is onherroepelijk Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. De uitslag van de 4e Roomboter Prijsvraag is op 19 November in alle dagbladen gepubliceerd. I Het Radiohuis, Hoogstraat 92.I f Philips radiotoestellen vanaf!f 98.—. Infraphil 37.50, Hoogte- zon Utraphil tijdelijk 61.50. Remington schcerappara'cn 88.98.Philishave 49.50. Strijkijzers 14.65, 16.45, 16.75, 28.50. Luidsprekers vanaf 9.75. Openlijk dank Openlijk dank aan het Heilig Hart van Jesus voor gebeds verhoring. J. V. Openlijk dank aan God voor gebedsverhoring op voorspr. van de H. Gerardus J.V, SCHEEPVAARTBEDRIJF te Rotterdam, vraagt GEROUTINEERDE (Nederlands Duits). opgewekte werkkring. Brieven onder Nr. 6596 aan Adv. bur. P. Keuzenkamp, Roehussenstraat 269, Rotterdam. per 1 Januari a s. voor klein handelskantoor te Rotterdam (Westen) Bij voorkeur M-U.LO -opleiding. Brieven S 772 Nieuwe Schied. Courant, Dam 18.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1954 | | pagina 8