10709 betalende bezoekers van oon OUDE TIJD Meuivs uit STAD EN OMTREK Hoofdbestuur: „uniek voor ons land Uit die goede DeInhabé VLAARDINGEN St. Eloy in feest stemming Duizendste schip in Rotterdam MAANDAG 24 JANUARI 1955 PAGTN4 Jubilea en nog wat Vader en zes zoons Huldiging MELK OVER DE STRAAT BURGERLIJKE STAND K. F. A. SCHIEDAM WAT SCHIEDAM VERLOOR EN VOND Gestorven NED. KATH. GRAF. BOND E.S.S.-UPS EN DOWNS FIETS VERDWENEN BALDADIGHEID - Brederode brengt: BOEVEN EN MEIZOENTJES IN ROTTERDAM OP GLADDE DEK UITGEGLEDEN BURGERLI JKE STAND VAN ROTTERDAM MAX CROTSET VOOR V. U 1-| uur vertraging BOVENLEIDING DEFECT FAILLISSEMENT Uitslagen Pol, Lange Kerkstraat 31; sjaal, J. Harte- veld, Overschiesestraat 56b; grijze heren handschoen. v. d. Poel. v. Ruijsdaellaan 40a; zwart lederen motorhandschoen, Zwa- neveld, Vlaardingerdijk 133b; glacé da meshandschoen, C. Zandwijk, Emmastraat 32; witte sok L. Esbach, Oude Sluis 7a; kinderwantje, M. Clarijs, Boerhave- laan 77; sjaal, C. Daalmeijer, Villastraat 81; 1 paar kinderwanten. B. v. d. Harg, Potgieterstraat 50a; overschoen, K. Volle- brecht. v. Beverenstraat 12b; gebreide bivakmuts, K. Holleman, Heerenstraat 29; wollen das, H. Hendriks. Lange Kerkstraat 50a; kinderwant, W. v. d. Brink, Nassau- laan 26; witte das, F. Winkelman, Oude Kerkhof 3; 1 paar glacé herenhandschoe nen. Hogeling, Jan Vermeerstraat 16b; washandje, Eenhoorn. Savornin Lohman- laan 72; geblokte sjaal, M. Van Walsum, Marconistraat 55b; 1 paar glacé en 1 paar gebreide handschoenen. C. M. Ver meulen, Iepenlaan 44; kinderwant, P. v. d. Graaf, Gasstraat 25; grijze kinderwant, D. Westerholt, Aleidastraat 136b; zwart glacé damenshandschoen, H. Kramer, le Tuinsingel 16; 1 pr wollen kinderwan ten, Loggers, P. F. Hendrikstraat lb; sjaal, Schreij, Iepenlaan 68; 1 paar da meshandschoenen. G. Mosterd, Harreweg 15; rode kinderwant, D. Plooij, Fabriplein 4; bruin glacé herenhandschoen, D. van Houten, Singel 200b; kinderportemonnaie, L. Sterrenberg, Schiedamseweg 180; kin derportemonnaie inh. spaarzegels, Gran- dia, Hoofdstraat 147; portemonnaie met inh., K. de Jonge, Halleystraat 46; sport- portemonnaie, F. Jazet. J. A. Alb. Thijm- straat 73a; groene portemonnaie, W. Meervoort, J. A. Alb. Thijmstraat 27b; kinderportemonnaie. Torenvliet. B K. laan 245; kinderportemonnaie Wansing P.K.O.laan 115b; rode portemonnaie, w! Gosens, Voornesestraat 28; slee, H.Na- dels, Dr. de Visserlaan 26; slee. j. Holle man, P. Potterstraat 45b; fietspompje, Janson, Molensingel 133; sierstuk van bumper, A. Romeijn, Pr. Mauritsstr. 22b; schroevendraaier, L. Barendrecht, B.K. laan 249a ;passer, Kreeft, Da Costastraat 13 (tel. 68671); baal jutezakken, Bosman, Lange Haven 123; halsband, C. Klein, Willem Brouwerstr. 25; passerdoos, J. van Doorn, Flat Nieuwland 23; gevlekt poesje. L. de Bruin, Rubensplein 10b; Zaterdagavond hield de afdeling van de Ned. Kath. Metaalbewerkers Bond 'n uitstekend geslaagde feestavond in „Mu- zanda". Er was reden te over voor deze feestviering. De afdeling telde niet min der dan drie jubilarissen, n.I. de heer H. Gunneweg, die 45 jaar lid is van St. Eloy en de heren A. C. Pauwels en W. Schipper, die hun zilveren jubileum vier den. Bovendien had de afdeling een mijlpaal in haar ontwikkeling bereikt. Na een woord van welkom door de voorzitter, de heer J. Hoekstra, en een bijzonder woord van welkom tot de ju bilarissen en het 200e lid, was 't woord aan de districtsbestuurder, de heer Schef- fer. Deze huldigde de jubilarissen en vergeleek de sociale positie van de ar beider van toen met de huidige toestand. De heer Scheffer overhandigde vervol gens aan de heer Gunneweg het fraaie gouden bondsinsigne, terwijl de heren Pauwels en Schipper het zilveren insigne ontvingen. Namens de afdeling huldigde vervol gens de voorzitter de jubilarissen. Hij bood de heer Gunneweg hierbij een doos sigèren aan. De dames van de heren Pauwels en Schipper ontvingen elk een couvert. Het 200e lid, de heer H. Post, ontving een doos sigaretten ten geschenke, ter wijl de vader van de 6 zoons, de heer A. Post, een doos sigaren in ontvangst mocht nemen. Hierna volgde het vrolijke gedeelta van de avond. Dit werd verzorgd door het „Maria-gezelschap" uit Overschie. De aanwezigen hebben genoten van hetgeen hier in een zeer vlot tempo werd gebo den. Het liep reeds tegen 12 uur, toen de voorzitter, de heer J. Hoekstra, de goed geslaagde avond besloot met dank aan het cabaret-gezelschap en een welterus ten voor de aanwezigen. UITSLAG DECLAMATIE-WEDSTRIJD. De uitslag van de vorige week gehou den declamatie-wedstrijd is als volgt Groep I (11 tot en met 13 jaar) Jan Ligthartschool, B. Versteege; Admiraal de Ruyterschool, G. Nijssel; Hugo de Groot school, J. Bakker; Prins Bernhardschool, R. Kievit en H. Willigen; Willem de Zwij- gerschool, J. J, Drop; Nicolaas Beets- school, J. de Zwart; Dr A. Kuyperschool, A. Polderman; St. Mar.iaschool, E. Foncke en A. Hillenaar; St. Jozefschool, B. Rem merswaal; Groen van Prinstererlyceum, A. v. d. Veer. Groep II (14 jaar en ouder) St. Ma- riaschool, R. Lakwijk; Groen van Prin- stererschool, L. C. de Jong; Chr. Huis houd- en Industrieschool, A. Maarleveld en R. Stam; Dr H. Colijnschool, B. de Bruijn; Julianaschool, W. den Boestert. De eindwedstrijd zal p^ats vinden op Woensdag 2 Februari 1955, te 19.30 uur in de zaal „Harmonie", alhier. De deelnemers aan de eindwedstrijd moeten met dezelfde declamatie deelne men, als waarmede aan de selectie-wed strijd werd deelgenomen. WIM SONNEVELD VOOR IIET KUNSTCENTRUM. Voor een tot de laatste plaats bezette Stadsgehoorzaal heeft Wim Sonneveld met zijn cabaret-gezel- Vrijdagavond de leden van het V.K.C. een vrolijke avond bezorgd. Wim Sonneveld arriveerde te laat in Vlaardingen, zodat hij eerst kwart voor 9 voor het voetlicht trad. Hij werkte zijn programma in vlot tempo af. Hij heeft er slag van zijn publiek mee te ne- jnen. Waar hij alleen optreedt, met zijn humor, pakt hij het publiek. Waar zijn medewerksters optreden, weten ook zij de juiste toon te treffen. We denken aan de aardige sketch met de drie schuin- tamboers en de bruiloft. Een daverend applaus toonde de instemming van het publiek. P. de D. melkhandelaar, kwam Zater dagmiddag op de Stadhouderslaan met zijn handwagen in botsing met een 6-wie- lige tankauto. Er braken 7 flessen, waar van 5 vol waren. Morgen wordt in De Kroon voor ge gadigden een uiteenzetting gegeven in zake de mogelijkheden tot het huren van standruimte op de Inhabé, de beurs, welke van 29 April tot en met 10 Mei op de Broersvest gehouden wordt. De bijeen komst vangt om 8 uur aan. GEBOREN Gerardus, zn van J. H. A. C. v. d. Meijden en W. M. Martens. Eugenius Hyacinthus W., zn van H. Brug- geman en C. A. M. Collignon. Johanna H. H., dr van M. Broeren en M. de Ronde. Elizabeth M„ dr van P. Jaspers en E. Otten. Ellen, dr van J. D. Sprong en J; Koning. OVERLEDEN P. Vrijland, 32 j. K M. Dekker, 95 j., wed. van J. Troost. We herinneren hier nog even aar^ de voorstelling Tan de film „Brief Encoun ter", welke hedenavond vanwege de Ka tholieke Filmactie om 9 uur in het Mono- pole Theater gegeven wordt. De film is gereserveerd voor volwassenen. Er zijn nog enkele plaatsen aan de zaal verkrijg baar. gervinkjes, dat doodgemoedereerd een nestje begon te maken en binnen enkele dagen drie eitjes bebroedde. Hopelijk laten de vogeltjes zich niet beïnvloeden door het transport naar huis. De trekking van de tentoonstellingslo terij heeft dezer dagen ook plaats gevon den. Voor de uitslag verwijzen wij naar de advertentie, in ons blad. Financieel heeft de tentoonstelling aan de organisatrice, de Schiedamse afdeling van de Bond van Vogelliefhebbers, geen voordeel gebracht (men hoopt zo onge veer quitte te spelen), doch ideëel zijn de voordelen legio. Men heeft duizenden Schiedammers en vooral de jeugdige stadgenootjes iets laten zien en geleerd van de natuur en het vogelleven. Bo vendien hebben door deze demonstratie van wat men thuis kan bereiken met liefde en toewijding, tientallen mensen de weg gevonden naar een nieuwe en mooie liefhebberij. En dat is een resul taat, dat zich niet in geld Iaat uitdruk ken Zondagavond om tien uur sloot de deur van de Korenbeurs achter de laat ste bezoekers van de Vogeltentoonstelling en ontsnapte een zucht van verlichting de bestuursleden van de Bond van Vo gelliefhebbers. Geen wonder Gedurende tien dagen is dit bestuur, geassisteerd door vele leden, onafgebro ken in touw geweest om van deze ten toonstelling de hele tien dagen door iets bijzonders te maken. Woensdag nog wer den alle planten en bloemen vervangen door verse, om toch maar tot de laatste minuut aan het geheel die fleurige en natuurlijke aanblik te geven van de ope ningsavond. En bijna elfduizeend bezoekers betalende bezoekers gingen door de glazen sluisdeuren van de Beurs, tiental len scholen brachten klasgewijze bezoe ken, vele deskundigen uit verre omtrek kwamen zich in Schiedam overtuigen van de ongelooflijke resultaten, welke men hier heeft weten te bereiken. Voeg daar bij de technische verzorgSpg van het ge heel, het onderhouden van planten, het voederen van vogels en de vele tientallen andere werkzaamheden, welke een ten toonstelling als deze met zich brengt en men kan zich voorstellen, dat ondanks de voldoening om het succes het be stuur blij is deze tentoonstelling achter de rug te hebben. Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie, tussen 9—12.30 uur en 2—5 uur: Hondenriem. slee, gymschoen, geruite halsdoek, hoofddoek, rood kinderpantoffel, tje, overschoen, verschillende handschoe nen en sleutels, trouwrnig en armband. Te bevragen bij de vinders; Armband, G. Dal, Oude Kerkhof 14a; halsketting, C. Kruithof, Lorentzlaan 44a; vulpen, B. Akkerman. Willem de Zwijgerlaan 18; vulpen. L. v. d. Hoeven. L. Costerstraat 12b (na 18. uur); huissleutel, v. d. Waard, P. K. O,laan 93; vulpen in étui, L. Hage- stein. Marconistraat 31b; gevlamde vul pen, J. Arzbach, Rotterdamsedijk 399b; Lipssleutel. B. J. v. Kersen, Mariastraat 40; vulpen. Postkantoor Tuinlaan; ge vlamde vulpen. C. Blom. Lange Singel straat 32; étui inh. vulpen en vulpotlood, F. v. d. Grijp, Goeman Borgesiuslaan 76; vulpotlpod, F. Velisec, Anth. Muijsstraat 47; huissleutel, N. van Geloven, v. Beve renstraat 46a; kinderwantje, H. Kuijk, Lek straat 100; glacé herenhandscboen. Re- niers, Mariastraat 110; gebreide kinder muts. v. Katwijk, Lange Nieuwstraat 33; kinderwantje. Brand, Goenelaan 55; kin derwantje, J. Jagt, Zwartewaalsestraat 4; glacé herenhandschoen, v. Rossen, Ploegstraat 37; gebreide muts, M. v. d. Er zijn echter ook schaduwzijden te melden. Van de heer Van Vollenhoven die tientallen prachtige vogels op de ten toonstelling had staan is de fraaie, op gewekte beo gestorven. Oorspronkelijk dacht men dat de vogel alleen wat schor was, omdat de bezoekers steeds weer op nieuw trachtten het dier aan het praten te krijgen, doch bij onderzoek men heeft de vogel zelfs naar Diergaarde Blij- dorp gebracht bleek het longontsteking te zün. Van een ander lid stierf een bij zonder zeldzame en kostbare Klarinet vogel en ook voor een paar kleur-kana- ries bleek de tentoonstelling en het vele bekijks te vermoeiend. Voor de eigenaars is dit een hele strop, vooral met het oog op het broeden. Dat niet alle vogels zich evenveel van de drukte aantrokken, werd ert; aardig bewezen door een paartje tij- De inleiding die de heer Th. H. Oltheten voor de studieclub van de Ned. Kath. Gra fische Bond afd, Schiedam zal houden, heeft als onderwerp: „De productiviteit". Dit onderwerp, dat tegenwoordig in do grafische wereld grote belangstelling ge niet, wordt behandeld op Woensdag a.s. des avonds te 8.15 uur, in de foyer van „Musis Sacrum". Voor de competitie van de Rotterdamse Schaakbond speelde E.S.S. 1 ditmaal in Delfshaven tegen Westertoren 1, op papier een der zwakkere tegenstanders uit de betreffende groep. De score liep dan ook snel op tot 52 voor de Schiedammers. Reistma, Schermer en Ering wonnen, ter wijl Janssens, Domselaar, Spruit en Van Wingerden remise speelden. De afgebro ken partijen van Van Eden, van Heini- gen en Stahlie zullen echter samen niet meer dan één punt opleveren. Alleen de eerste staat n.I. gewonnen, de ande ren zullen zonder verder spelen opgeven. Een krappe 64 dus voor E.S.S. Het tweede tiental had een overwin ning hard nodig en tegen S.R.A. 1 uit Rot terdam werden dan ook alle zeilen bijge zet. De Schiedammers wonnen inderdaad, met 6%—3%. Met het derde tiental is het droevig gesteld. De serie nederlagen is met één vergroot, doordat verloren werd tegen H.V.O. 2 uit Vlaardingen. Het werd zelfs de zwaarste van de serie, 1%8 VzE.S.S. 3 heeft 2 punten uit 5 wedstrijden en het degradatiegevaar kan alleen nog afge wend worden door de laatste ontmoeting (tegen Wilton-Fijenoord) te winnen. Maar dat zal niet meevallen. De belangstelling voor het werk van de Bond heeft de verwachtingen van het bestuur verre overtroffen en van de zijde van het hoofdbestuur dat voltallig naar Schiedam kwam was men van oordeel, dat deze Schiedamse prestatie de natio nale tentoonstellingen volledig in de schaduw stelde. Geen geringe lof voor het nijvere be stuur van onze plaatselijke afdeling Niet alleen in het aantal tentoongestel de vogels, doch ook in zeldzaamheid en soort en niet te vergeten, inrichting van Set geheel, won Schiedam het met glans. In een der vitrines bevond zich bijvoor beeld een niet geïdentificeerde bruine lijster en ondanks de ijverigste nasporin gen, ondanks het opslaan van dikke bin nen- en buitenlandse ornithologische boe ken, kan niemand vaststellen hoe deze vogel heet en waar zijn vaderland ligt. Een hele zeldzaamheid dus....! Vele amateurfotografen hebben in de afgelopen tien dagen hun hart opgehaald met het fotograferen van de fraaie vitri nes en tientallen lampjes hebben er des avonds geflitst, hoewel ook overdag de animo groot was. Men heeft voor deze tentoonstelling buitengewoon veel mede werking ondervonden, hetgeen 't bestuur tot grote dankbaarheid stemde, naar het ons verzekerde. Van mevr. H. V. D. werd Zaterdagmid dag uit de B.K. laan een rijwiel ont vreemd, dat zij niet had afgesloten. In de telefooncel op het St Liduinaplein hebben onverlaten de hoorn en verklik ker losgesneden en meegenomen. De Yaracuging Zaterdagmiddag van de werf „Gusto" met goed gevolg te water. Het fraaie schip, even voor dat het van de helling gleed. Het R.K. Toneelgezelschap „Brederode" geeft op Maandag 31 dezer in Musis Sa crum een voorstelling van „Boeven en Meizoentjes", een komische thriller van George Batson, onder regie van Karei Tubbing. Na afloop groot Oranjebal met „The Rhythm Aces". Passage: „Zij, die zich verkopen" (18 j.). Monopole Theater; De dans om de galg" (14 jaar). Om 9 uur Filmvoorstelling K.F.A, „Brief Encounter", (volwassenen). Sportfondsenbad: Van 6—9 uur club avond „Start". R.K. Openbare Lees- en Studiezaal en Bibliotheek: Geopend iedere middag van 25 uur, behalve Maandag, en iedere avond van 78.30 behalve Donderdag en Zaterdag Stedelijk Museum Dagelijks van 2 tol 5 uur. Tot en met 28 Januari tentoonstel ling Precieuse tafereeltjes. Filiaal Gorzen (H. Hartkerk): Dinsdag avond van 6.308 uur; Vrijdagavond van 7—8 uur uitlenen van boeken. Filiaal Kethel (R.K. Ver. Gebouw! elke Zondag van balf twaalf tot balt één. NACHTDIENST APOTHEKEN De nachtdienst voor de apotheken wordt deze week waargenomen door Apotheek Rembrandt. Rembrandtlaan 5. Dinsdag 25 Januari TONEEL EN MUZIEK Schouwburg 8 uur: ..Sag* beim Abschied leise Servus" (Hoofdstadoperette) Groote Schouw burg: Besloten. BIOSCOPEN Programma's van 21 t/m 27 Januari: Arena: Romeo en Julia (14 j.). Capitol: Het mysterie der twee vrouwen (volw.). Centraal: Gevaarlijke liefde (18 j.). Cineac: Richard Leeuwenhart (14 j.). Colosseum: Zeven broers zoeken zeven meisjes (a.l.). Harmonie: Een liefde in Parijs (volw.). Lu- tusca: Paniek in het circus (18 J.). Luxor: Een vrouw in tweestrijd (14 J.). Passage (Schiedam): Zij, die zich verkopen (18 J.). Prinses: Demetrius en de gladiatoren (18 J.). Rex: In de greep van de Casbah-bandieten (18 j.) 't Venster: Sans laisser d'adresse )str. voiw.L Victoria: Richard Leeuwenhart (14 J) Tijdens het verrichten van werkzaam heden aan boord van de rijnaak Josef Schuurmann 39 in de 2e Katendrechtse- haven is de 18-jarige Duitse schippers knecht H. H. Schneider, op het beijzelde dek uitgegleden en in het 4 meter diepe ruim gevallen. Vermoedelijk met een paar gekneusde ribben werd de man in het Havenziekenhuis opgenomen. Aangiften van 21 Januari): BEVALLEN: a. J. van Leeuwen geb. Warnau z. E. P. M. van Dalen geb. Esbeukman z. A. Beurmanjer geb. van Noort d. j. M. A. Vlasblom geb. Koenen z. G. Borst geb. Borst d. Th. J, van Diejie geb. Boekhorst d. L. Streefkerk geb. Wel We z. p. e. Beek geb. Tanis z. - M. C. Wijmans geb. de Wolf d. - A. L. Zandstra geb. Linsen d. L. Houtkamp geb. Hencjrikse zM. C. Toonen geb. van de Ven z. A. M. Kok geb. Kramer z. B. van Kamperdijk geb. van Winsen z. A. J. van Rijsselberg geb. Veenman z. E. M. Bol geb. Vries d. C. J. van Gangelen geb. van Wens- veen z, H. de Jel geb. Houtman z. T. Wehrmeijer geb. van Kleef z. - C. de Bruijn geb. van der Kaaden d. J. A. Duijf geb. van Oeveren d. B. Bevaart geb. Hoogesteeger d. H. E. vgn Leeuwen geb. evenbergen d. L. Rei.ierman geb. Put d. E. M. van Gils geb. Vrijhof z. -- S Hanenberg geb. Romer d. - C. J. de Wit geb. den UiJfï d. A W. van Houdt geb. van der Graaf d. J. Laurman geb. Hoogmoed d. -- P. Spoei geb. Kraak z. J. C. Kwant geb. Dost d. OVERLEDEN: A Zwikstra, vrouw van C. Feddes 39 j. Mooten, wedr van J. Zwaan 86 j. W. J. Brouwer, wed. van J. G. Krijnen 77 ~~*,n ■iPn2®J}nS d. 4 d. A. Pak, ong. vrouw "O Hekkers, ong. vrouw 76 j. j. Hekking, man van M. van Gooi 81 j. J. Both, man van J. Bra ven boer 77 J. w. A. van Nispen, ong. vrouw 82 j. C. Edelenbos, vrouw van R. Vis 54 j. J. Witkam, man vnnt J. Kaptein 75 j C J. Paul, wedr van L. A. M. C. Klapwijk' 73 j J- M- Voorwinde, wed. van J. j. Bliek 75 j c- c- Gardenier, w*d. van G. Heinernann 53 j. - Chr M. Kelll-r, wed. van H Paling 8' 1- Voorts als leven- loos aangegeven: A. P- 0I?sa^0 6eb. van Dalen d. J. E. M. de Wit geb. Maaskamp z. In de haven van Rotterdam ishet 1.000 ste schip van dit jaar aangekomen. Het was het 2201 brt. metende ss „Sousana Papadatos", rederij Papadatos te Piraeus dat gistermiddag leeg uit Londen te Rot terdam aankwam en ligplaats koos in de Waalhaven. Vorig jaar kwam het 1.000ste schip op 25 Januari binnen. Woensdaga! vond zal Max Croiset voor de Volks Universiteit te Rotterdam ter herdenking van Tsjechof een voordracht geven van drie novellen van deze Rus sische schrijver, n.I. Jonitsj, Verdriet en Doordat in de nacht van Zaterdag op Zondag op het noordelijk bruggehoofd van- de Willemsbrug een tramstel van lijn 2 uit de rails liep, geraakte de boven leiding defect. Tengevolge hiervan werd het tramverkeer in beide richtingen on geveer lVg uur gestagneerd. De Rotterdamsche rechtbank sprak he den (7 Mei 1902) het faillissement uit van Cornelis van der Hoeven, barbier en win kelier, Dam 18, te Schiedam. Rechter commissaris mr G. W. baron van der Feltz, curator, mr D. Lodder, advocaat en procureur te Schiedam, (Nwe Schiedamsche Courant, van 8 Mei 1902). Een opname uit Communistisch China: Amerikaanse gevangenen van de Com munistische Chinese autoriteiten tijdens een maaltijd. Zij waren 't onderwerp van de reis van Dag Hammarskjoeld naar Peking. De Chinese regering heeft aan geboden^, dat verwanten van de mannen naar Clima kunnen komen voor een be zoek. De regering van de V.S. kan ech ter een dergelijke reis niet aanmoedigen. 77ste Jaargang No 22670 De kantoreD der Redactie eD Admini- nistratie zijn gevestigd te Schiedam, Dam 18, tel. 66152. Giro-nummer 590943. Abonnementsprijs 6.25 per kwartaal, 2,15 per maand, 0.50 per week. Advertentieprijs op gewone kolombreedte 0.15 per millimeter hoogte, Ingezonden Mededelingen op redactionele kolombreedte 0.30 per millimeter hoogte Bij contract gelden lagere tarieven welke bij de administratie of bij de erkende advertentiebureau* verkrijgbaar zijn. Kampioenen (kleine advertentiën) tot 20 woorden 50 cent. Elk woord meer 3 cent Maximum 60 woorden. Plaatsing uit sluitend bij vooruitbetaling. Alle advertentie-orders worden afgesloten en geplaatst overeenkomstig de Regelen voor het Advertentiewezen. Hoofdklasse: QuickWifra 55, Spar ta 2—Wibo 5—5, Sparta—Luck Raek 46, NedlloydTreffers 46. Overgankskl. A; EffectBatswingers 1—9, Eendracht—VVV 5—5. USV 2—Wil- no 10—0, Rotterdam—Wifra 3 1—9, DOS 2—Carbon 55. Overgangsklasse B; Trelfers 2—Feijen-

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1955 | | pagina 2