EXTRA openingsverrassing gratis! Nu is Uw tientje elf gulden waard! Berweets wijst U de weg nest* betere bieding F bovendien Een aparte deur Kom vrij rondneuzen in het nieuwe, reusachtige Bervoetspand. Een van de gezelligste modehuizen waar U ooit bent geweest. Een ontdekkingstocht waard! Op de parterre vindt U alles voor de jongens, I 'n keurcollectieDe heren gaan 'n trapje hoger; voor hen is de gehele le etage gereserveerd. En op de 2e en 3e etage is het een feest van kleur en lijn voor de dames en meisjes. Kom, kijk en vergelijk: Bervoets zet haar ■HÉfek. J 60-jarige kwaliteitstraditie op waardige wijze voort! Daar is de deur die toegang geeft tot de „eigen" zaak voor de heren! Tot de Bervoets speciaalzaak voor herenmode Daar is het rustig en overzichtelijk... daar wordt U vakkundig te woord gestaandaar vindt U de mooiste overhemden, dassen, hoeden, sokken enz. uit alle windstreken! Loopt U die deur eens binnen! Een dubbel Een echt aparte en feestelijke attentie gratis voor ieder die in de eerste dagen voor minstens f 10.- koopt in ons nieuwe pand Bulgersteyn Rotterdam Bervoets opent Bulgersteyn. Bervoets bestaat 60 jaar, feest, dat gevierd wordt met een extra verrassing voor iedereen. Van Donderdag 29 September tot en met Zaterdag 8 October, krijgt U een gulden terug van èlk tientje. Voor elke tien gulden die U dan contant besteedt, geeft Bervoets een waardebon van een gulden. Bij een mantel van f60.-..voor 6 guldens waardebonnen, bij een costuumvan f 120.-12 guldens waardebonnen,enz. Waardebonnen die geldig zijn vanaf Zaterdag 15 Oct. a.s. en dit hele jaar geldig blijven. Waardebonnen waarop U gratis alles kunt uitkiezen wat U maar wilt. Deze uitzonderlijke jubileum-attractie geldt niet alleen voor Bervoets Bulgersteyn, maar ook voor Bervoets Beijerlandselaan Rotterdam, Bervoets Schiedam en alle andere Bervoets zaken elders in ons land. Zorg dat U vóór 9 October flink wat waardebonnen-winst veroverd hebt!

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1955 | | pagina 10