Pijptabak Groentesoep Belevenissen van een jong gezin met een geheel eigen karakter l^'CZLl radio Avonturen VERZOEK AAN ONZE ABONNé'S WOENSDAG 13 FEBRUARI 1957 Verkoop uitsluitend via erkende handelaren PHILIPS Een ideale, nieuwe melange van Douwe Egberts. Zachte, geurige baaitabak, gemengd met fijne, aromatische mixture. Een nieuwe pijptabak met een geheel eigen karakter. Vele uitgelezen groenten worden - zomervers en fris - voor Honig's Groentesoep verwerkt. Vaklui koken voor U de soep met zorg en zö voortreffelijk, als alleen 'Honig' dat al jaren weet te doen. 90 cent in handige tabakszak Voedzame vermicelli maakt ook deze Honig's soep juist zö als ook U ze zo graag geniet. riJLUA Wil jij even kolen scheppf1' net mijn handen gewassen- Wil jij de tafel even dekken; mijn handen zijn zo vuil. 189. Ach, wil jij het schone wasgoed even binnen brengen; mijn handen zijn zo vuil. Met zorg gekozen kruiden geven Honig's geurige Groentesoep juist dat, dat smaakt naar méér Honig's Groentesoep is één van de vele soepen, die Honig voor fijnproevers maakt! Wijst hen eens op eeu artikel, dat speciaal Uw aandacht heeft getrokken. Geeft ons blad aan Uw vrienden of kennissen, die nog niet op onze courant geabonneerd zijn, eens ter lezing. T6LEVISlfc In de PHILIPS Toonkamers vindt U de volledige reeks modellen van: Televisie-apparaten Radio-apparaten, ook voor scheepvaart en de tropen Radiogrammofoons, grammofoons en platenwisselaars Bandrecorders Biosol hoogtezonapparaten Infraphil Philishave snelscheerapparaten I Elektr. koffiemolen, ventilator Radio bouwdozen Luidsprekers Voorts demonstratie-mogelijk heid van ideale winkel- en 1 etalage-verlichting. j; ECBERt- sproken", antwoordde Créghel, „ga maar naar de kombuis, maar schiet op, want ik heb trek voor tien." „In orde kapitein," zei Créghel en verdween in het kajuitje. De professor vond het alleraardigst om aan het roer te zitten, maar toen even later een heerlijke baklucht zijn neus ging strelen, 6-23. „Zeg Michieltje, om je de waarheid te zeggen, ik zou best wat lusten", sprak Créghel, „ik heb nog bijna niets gegeten, en zeelucht maakt hongerig." „Wel", zei Michiel, „ais u het roer even overneemt, dan zal ik als de drommel een stapel panne- koekenbakken, waar u van opkijkt". „Afge-

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 8