Lente-mode KOE BESTELLEN WIJ EEN PATB00N Bij de tekeningen Van de twee onderstaande modellen zijn geen knip patronen beschikbaar. Lanvin-Castillo Klassiek tailleur, waarvan de taille maar héél even is aangeduid. Ronde schouders en glad ingezette mouwen en zak-kleppen. Jacques Heim Avondjapon in bedrukte tafzijde. De japon is duidelijk korter van voor en langer naar achteren. Bovendien komt er nog eén kleine sleep bij. eenvoudig. Laag ingezette mouwen, die onder de elleboog in een band vastgemaakt zijn. Platte, regelmatig verdeelde plooien in de op vorm geknipte rok. 5 m X 0.90 m. 345 B. Praktisch ensemble in blauw of beige. De bij de jurk gedragen ronde bef wordt ge knipt in hetzelfde materiaal als de hoed (wit katoen met blauwe of kaneelkleurige nopjes). Laag ingezette mouwen voor de jurk. Soepel- gestrikte ceintuur. Vrije hals voor het manteltje. Let eens op de kleine steek-zakjes en de rechte knoopsluiting. Zevenachtste mouwen Wol. 3.25 X 1.40 m. 345 E. Deze tailleur bestaat uit een eenvoudige koker japon, met erboven een soepel passend vest. Het kraagje hoort bij de japon en is schuin geknipt. De hals blijft vrij. Rechte knoopsluiting in middenvoor en laag ingezette driekwart mouwen. 3.25 m X 1.40 m. 345 F. Dit elegante deux-pièces is helemaal geïnspireerd op de nieuwe mode. U ziet het al. Zo soepel en natuurlijk als het maar kan. Grove lichte jersey als materiaal doet het uitstekend. Recht naar onder toe versmallende rok. De coupe-naadjes sluiten aan het middel. Er is een rechte knoopsluiting en kort schootje. Laag ingezette mouwen. 3.25 m X 1.40 m. 1. Praktisch en comfortabel is deze mantel in eischaalkleurig jersey. Let op de originele mouwen. Ze zijn laag ingezet en wijd boven aan. Naar de pols worden ze smal zodat we de mouw kunnen opschuiven. We verkrijgen zo doende een mooie drapering. 2. Elegant en toch weer niet te „gekleed" ziet er dit ensemble uit. Bolero en rok zijn vervaar digd in mosterdkleurige wollen stof. De rechte rok staat even rond om de heupen. Hieraan hebben de kleine neep-plooitjes schuld. De bolero heeft -mouwen en reikt tot even boven de taille. Van de hals afstaande kraag. 1,90 X 1,40 m. 3. Soepelheid vóór alles. Voor dit jurkje ge bruiken we dus stopverfkleurige jersey. Het omgeslagen kraagje loopt puntig uit in de rug. Vandaar vertrekken waaiervormige plooien. 345 A. Deze leuke, kokette chemisier-jurk is bedoeld om in zijde of katoen-satijn te worden uitgevoerd. Neem blauw. Liefst met witte noppen. Zowel in de morgen, als in de middag bij de thee, kunt u er mee voor de dag komen. En zonder uit de toon te vallen. De hals is vrij gelaten, maar afgewerkt en opgesierd met een op vorm geknipt kraagje. De knoop-sluiting is Alle bestellingen uitsluitend per briefkaart te adres seren aan De Maasbode, afd. Patronenaienst, Postbus 723, Rotterdam. Vermeld nauwkeurig nummer van het patroon (en soort kledingstuk, bijv. japon, mantel, enz.) en de maat. Verkrijgbaar zijn alleen patronen in de maten 42, 44 en 46, tenzij een letter achter het nummer vermeld staat. Voor kinderkleding leeftijd opgeven. Vermeld ook nauwkeurig uw naam en adres. Plak naast de postzegel van 7 cent een bedrag van 50 cent aan postzegels voor de kosten. Patronen zijn bestelbaar gedurende twee weken na het verschijnen van de krant, waarin de tekening werd af gedrukt, en worden binnen 14 dagen toegezonden.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 10