Heren 79.- 38 28 Jongens 38 39: 4 29: Heineken's Bier Snelheid Belevenissen van een jong gezin door Jorgen Mogenser Colbert costuums Sportcolberts Sportpantalons Regenjassen Sportcostuums Sportcolberts Sportpantalons Overhemden Herenmode Overhemden Vacantie-shirts Stretch-nylon ankiets Weekenders Tino-shirts Regenmantels met prezen alleen voor vrouwen Heliieto OvetezZ /zeéftteefó pe&ytóf De krant kunt U niet missen - Geen dag Avonturen van irof. Créghe VRIJDAG 5 JULI 1957 PAGINA 10 'Bet&i enaoed&opek/ ALLEEN VOOR MANNEN Smaken verschillen niet als 't gaat om Heineken's bier. Dat is „overal het meest getapt", 't Is het bier der-bieren. Smaken kunnen echter weer wèl verschillen als het bijvoorbeeld om mensen gaat. Wat vindt U van haar, de jonge vrouw in deze advertentie? Drinkt U eerst maar eens aandachtig Uw glas Heineken's leeg. Dan proeft U tenminste góéd wat U. drinkt. Heerlijk, hè? En nu maar eens dat meisje bestuderen. Geef haar voor de vier deugden, die hieronder genoemd worden, een cijfer. Van 1 tot 10, net als op school. Nog een glas Heineken's? 'n Réüze idee! Hoe het gaat Schrijf Uw cijferlijstje in de volgorde die hierbij staat aangegeven op een briefkaart, met naam en adres - voluit en in blokschrift. De beoordeling wordt in handen gelegd van een deskundige jury bestaande uit de heren Guus Oster, acteur, Drs. W. F. Graven- daal, psycholoog en Edo Spier, journalist. En nu de beloning voor de 1000 inzenders die de cijferlijst van de jury het meest nabij komen WAT VINDT U VAN HAAR? Uiterlijk: Charme: Karakter: Intelligentie een prachtige glazendrager (voor 6 glazenvan I tlMRlUtl (U weet wel: nr. 1 op het gebied van moderne, handige huis- houdartikelenWinkelprijs f5.50 Over uitslag of prijzen kan niet worden gecorrespondeerd. Er komen na deze nog 4 van zulke prijsvragenéén in de veertien dagen, forg dat deze keer Uw briefkaart vóór 12 juli 1957 in ons bezit is. Het adres: Heineken's Bier brouwerij Mij. N.V., Postbus 118, Amsterdam. De snelheid waarmede het nieuws de lezers bereikt is belangrijk. Immers, nieuws moet nieuw zijn. Een bericht heet van de naald wordt gelezen. Kers-vers van de pers ontvangt iedere dagblad-abonné zijn krant in de bus, vol nieuws. Elke dag wordt de krant met een zekere spanning tegemoet gezien. Nieuws trekt altijd iedere dag. Ook het advertentie- nieuws. Dagbladreclame is bijzonder effectief door de aandacht die iedere lezer iedere dag voor „zijn" krant heeft. Verover en verdedig uw debiet met dagbladreclame. 307. En hoe maakt je man het? Dat gaat best, maar hij wordt met de dag luier Vanmorgen vroeg hij nog, of ik hem met de was wilde helpen! L SsS. 7-60. Boos stapte Boudewijn uit de auto en liep op de mensen toe, die in de poort de weg versperd hadden. Het waren Tjerk Hommeles, de Franse chef-kok en een la kei. „Wat is er nou weer!" brieste Boude wijn, „meneer Hommeles, u gooit altijd roet in het eten! Waarom staat u ops hier in de weg, als we willen vertrekk^fc!" De detective lachte vriendelijk en zei: „Ja juist, omdat jullie gaat vertrekken, willen we even afscheid nemen en een bos je bloemen aanbieden!" Boudewijn Brok 'begon te blozen van verlegenheid. „Oh," zei hij, „ehum-haha, dat is aardig, geeft, u die bloemen maar hier!" Maar Tjerk Hommeles lette niet op hem, want met Boudewijn had hij niets te maken. Het was Créghel die vertrekken ging. „Meneer Créghel", zei de detective, „uit naam van het personeel van het paleis bied ik u hier een bos bloemen aan." „Dank je wel Hommeles", zei Créghel ontroerd, „je hebt een hoop domme dingen gedaan, maar dit is nu toch meer dan aar dig van je". Hommeles glom van blijd schap en stevig drukte hij de hand van de professor. Ook van de kok en de lakei nam Créghel vriendelijk afscheid. Alleen Bou dewijn Brok stond nog een beetje onthutst te kijken. „Alle mensen", mompelde hij, „dan denk je dat je een keer in je leven bloemen krijgt en dan zijn ze nog vcoi een ander". uitsluitend zuiver wollen kamgaren met Het allerbeste binnenwerk een collectie naar de nieuwste mode, in rijke dessins en kleuren zuiver wollen kwaliteiten, in moderne combinatie- kleuren vlotte autocoat modellen. Fijn geweven katoenen gabardine speciale Junior-dessins, in Italiaanse kleurstelling, met lange pantalon, 12 j. hoogste kwaliteit grootste keuze laagste prijzen sportieve wollen tweeds, vlotte modellen 12 jaar ijzersterke vigoureux, in middengrijs en anthraciet 12 jaar zuiver katoenen poplins, prima wasbaar, 6-8 jaar 9-12 jaar 3*90 13-16 jaar 4.90 originele merkhemden krimpvrije super-poplin Toscane Kerko Cable 9.90 open en gesloten te dragen, ideaal luchtig matting-weefsel speciale reisaanbieding open en gesloten te dragen, sportieve kleuren 6-8 jaar 9-12 jaar 5.90 13-16 jaar 6.90 onmisbaar voor de vacantie, bonte kleuren en dessins, alle maten prachtige poplin, modieuze modellen, speciale vacantie- aanbieding PeeluCloppenburg

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 10