....en als het dan meteen op en top mode is wordt het voor velen een uitkomst. Het kleedt zo slank af en het staat zo beeldig. Een wollen stofje met een klein nopje of een heel klein stipje erin. heel fijne pied-de-poule, effen jersey, pied-de-cocqhet is hèt van hèt voor zo'n „petite robe' En als je ons patroon eenmaal in handen hebt blijft het daar niet bij. Die keurige lange blouse zit er in! Je draagt die op elke gladde rok en je maakt ze in een wip uit een klein couponnetjedat anders misschien toch in de lappe- mand verdwijnt! Mooie lange blouse in gestreept jersey. Ronde gladde hals en ritssluiting in middenachter. 3/4 mouwen. Marie-Christiane. Kleine vison-staartjes garneren dit cocktail-hoedje in diep-blauw velours. Mooi bewerkte drapering. TROIKA" Gilbert Oreel. Op een prachtig avondtoilet wordt meer dan eens een stola in chinchilla gedragen, 'n Tokje in beige velours met een band in chinchilla-bont erop is dan wel het van hèt erbij. BOVEN: Kokerjapon in donkergrijze wollen jersey. In het V-vor- mig décolleté zit een wit en grijs gestreept befje (beige en grijs staat ook mooi). Korte ingezette mouwtjes. Beige tweed met een bruin spikkeltje erin is buitenge woon elegant voor deze japon. 3/4 mouwen en een gladde hals. De grote knopen en het laag zittend ceintuurtje in don kerbruin velours. RECHTS Wit-zwarte of beige en bruine pied-de-cocq is hèt van hèt voor een japon als deze. De halsuitsnijding is in de lengte getrokken en als u „en robe" uitgaat dan knoopt u er een zwart sjaaltje in als u zwarte handschoentjes draagt. Geen naad in midden voor en los gestrikt ceintuur tje. Patroon 373 X ia in "Scare grootte beschikbaar voor borstuijdte: 92 cm, 96 cm, 100 cm, 104 cm.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 10