MOCCONA Lekasin! li? Belevenissen van een jong gezm Douwe Egberts De ware vitamine-fabrikanten Het behoeft geen kapitalen te kosten! kam pioen-ad verten tie fssjs Avonturen PAGINA 3 DINSDAG 15 OKTOBER 1957 pluk een roos. •zet 'm op je hoed dan ben je morgen weer goed! Door een nieuwe vinding van Douwe Egberts is Moccona thans extra-krachtig, pittig en vol aroma. De nieuwe Moccona wordt verkregen uit versgezette koffie, waaruit het water in enkele seconden wordt verwijderd. Op dat moment ontstaan talloze kleine koffiebolletjes, waarin het aroma van de koffie is opgesloten. Deze koffiebolletjes lossen onmiddellijk op wanneer U er heet water opschenkt. U hoeft dan alleen maar suiker en melk naar smaak toe te voeaen om van een lekker kopje Douwe Egberts koffie te kunnen genieten! Lijnbaan 56 Kies een veilige pijnstiller Kies Lekasin! zwemmen In de zee! 0 m Degelijkheid is „hoofdstuk nummer één" in alle Waarborg-jongenskleding. Hoe U Uw jongens ook kleedt: in zo'n prachtige autocoat (net als vader heeft), in zo'n warm suède ,weer en wind" jacket of in een sportieve trui Waarborg-jongenskleding staat zijn mannetje. Naar kwaliteit! Naar model! Naar prijs! Vis» is het Latijnse woord voor „kracht". met de plaatsing van een kunt gij wellicht uw doel reeds bereiken. §Xfï§ ft Cstn«5" cU&Ai c?ave' gïfeï door Jörgen Mogens Maar ik ben er niet helemaal zei van, of ik er niet liever een had, zich niet zo nat maakte. 393. En Rita, ben je blij met je nieuwe pop? Proef de nieui MOCCONA En als mama ]e dan dit prachtige zuiver wollen velours jasje aandoet, zul ie nóóit meer boos kunnen zijn. Het is ook een feest om zoiets te mogen dragenLeuk ingezette mouwen, peau de pêche kraagje en satijnzijden voering. Kan ook met ceintuur gedragen worden. Kleuren: koningsblauw, ice bleu en donkerrood. Leeftijd 5-12 jaar 5 jaar 66,90 Onze Ie etage is een Internationaal centrum van modieuze modelletjes voor moderne jongens en meisjes van 8-12 jaar! haute couture in miniatuur Helpt snel en veilig. Onschadelijk voor hart j en maag. Geen versuffende werking. Na het innemen kunt U aan Uw werk blijven en U 1 veilig in het verkeer begeven, terwijl de pijnen verdwijnen. Week-pnd bus f 1.36 Normale bus (of potje) f2.40 Gezinsbus f8.90 hebt U van dit heilzame concentraat slechts een onmerkbaar-kleine hoe veelheid nodig. Voor kleuters: 3 Hali- tran-druppels in de pap. Voor ouderen: 2 capsuletjes per dag. Zo krijgt elkeen ziin dagelijkse gezondheidsdosis A en D prettig en gemakkelijk! Halitran is een natuur-echt concen traat, bereid uit de verse levers van jonge heilbot en andere edelvissen, die zich voeden met het vitaminenrijke plankton in de arctische zeeën Doordat Halitran circa 60 maal zoveel Vitaminen bevat als gewone levertraan, Voor ouderen 2 capsules per dag. Vlotte moderne autocoats Sterk, heerlijk warm en licht. Nieuwe des sins: kleine en grote ruiten, streepjes en effen tinten 12 jaar v.a. 41.50 Suède jackets Wasbaar en ijzersterk. Gevoerd met serge of Teddy. Roestbruine tinten. Onverslijtbare ritssluiting. Hawi-suède 12 jaar v.a. 55.- Ons Norzon-jacket 12 jaar v.a. 32.50 Zuiver wollen truien In grove ep fijne steek. Sportieve modellen In raglan of met ingezette mouwen. Effen en fantasiedessins 10 jaar v.a. 18.25 §°bSS.Va>n 14 1 Sportcolberts 10 jaar v.a. 24.50 Lange pantalons 10 jaar v.a. 13.75 - in Terlenka 10 jaar v.a. 29.- Overhemdjes 5 jaar v.a. 6.25 Overhemdjes No-Iron 5 jaar v.a. 9.45 Sportkousen en ankiets 3 jr. v.a. 1.95 Jongenspetten v.a. 4.75 Cr, V BINNENWEG - EENDRACHTSTRAAT ZWARTJANSTR. 60-64 - BEIJERL ANDSELA AN 87-93 NW. BINNENWEG/AELBR.KADE - ROTTERDAM Uie,.7 -it) zitten wachten op de terugkomst van onze vrienden, slaakte een zucht van verlichting. „Alle haaien",, riep hij vrolijk, „ik had nooit gedacht dat ik u nog levend terug zou zien, meneer Créghel, dat sardineblikje leek me echt niet zuiver op de graat". erg blij was de professor en de anderen weer te zien. Créghel stuurde de kogel net jes naar de wal en opende toen het luik boven in de kogel. „Daar zijn we weer vrienden", riep hij vrolijk en tilde Sniffel met één hand boven het hoofd. Michiel, die aan boord van zijn schip met spanning had 8-85. Samen met een paar negers liepen Kits en Knots naar de waterkant en zagen hoe de kogel met een sierlijke boog op het water landde. „Hoera, daar is de kogel weer. Hij strijkt gepast op het water neer", rijjnde Knots en ook Kits deed net of hij

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 8