Amsterdamse raad niet gelukkig met regeringsmaatregelen f FOOT De W aarbor g-f as met voering! 139.- Kreyrnborg L r f VERJEl DE WAARHEID IN UW RECLAME, MAAR DOE HET GOED. 6 1 I i s i i b\ I I F I r'T IS WEER RAAK 1 '"h ll Driftige vader schopte zoontje; kind aan gevolgen overleden f fl j 5 v Bestedingsbeperking op het Prinsenhof Kortlopende schuld van hoofdstad stijgt tot 280 miljoen Gemeenten zijn niet de schuldigen!" Eisenhower ontvangt financiële deskundigen Partij-invloed op intelligentsia is onvoldoende Huiselijk drama voor Rotterdamse rechtbank Spaak naar de V. S. NIEUWS TR'KÏ ALTIJD IEDERE DAG De E.E.G. en de overzeese gebieden Europees cultureel congres in Amsterdam Vrijere prijsvorming in landbouw bepleit Sovjets zetten maar schalk aan Turkse grens Scheepsbotsing in de- Rode Zee bij keurslager POOT KEURSLAGER J m 'Tl PASSAGE DE HEL DER VERLORENEN t K y H fi f ,JIgpè NSC DONDERDAG 24 OKTOBER 1957 PAGINA 6 „Een triest geval Zwakke punt Communistisch China: PROTEST TEGEN VER HOGING PTT-TARIEVEN NACHTTREINEN NAAR PARIJS RIJDEN NORMAAL Algemeen Orgaan Voedselvoor ziening richt zich tot Tweede Kamer ifpyy Deze week DUBBEL aantal zegels op: Speculaas per pak 500 gram 100 ct, 40*. Appelstroop beker 64«,m.. Chocoladepudding 2 p«Ri*« 1ft0, zegelkorting op alle 1\# Spar-artikelen, bijv: Choc, pasta «/t p- - .104 «.11*. Pepermunt 2 25 u Azijn literfles 45 ct, 9 1. Schelvis 2100 ZELFSTANDIGE KRUIDENIERS Bij Kreyrnborg: deze schitterende Waarborg-tweedjas met de warme Isothermyl- voering. Heerlijk licht in het dragen, maar zo warm als een bontjas. Een Waarborg-succes, dat zijn tweede jaar ingaat! Uitgebreide keuze in de nieuwste Waarborg-modellen. Alleen bij Kreyrnborg. Extra licht! Extra warm! Dit is C:- 7%cv r'- „Alle warmte blijft voor Uzelf I" ROBERT RYAN ALDO RAY N H N H M H H H NEDERLANDSCHE HANDELMAATSCHAPPIJ, N.V. DEVIEZEN BANK c ac acna: =c ac mazsKMi RSs N H H N K K w M j tele y V f? ll n (Van onze Amsterdamse redactie) Uitvoerig hebben de hoofdstedelijke vroede vaderen gisteren gediscussieerd over de bestedingsbeperking. Dit aan de hand van de op 27 september j.l. uitge brachte „nota inzake de financiering van de bestedingen der gemeente" en de ge specificeerde lijst van werken waarvoor al een krediet was toegestaan doch welke voorlopig niet tot uitvoering zullen komen; werken die in totaal een uitgave ver gen van f 70 miljoen. Het debat echter moest wel een onbevredigend verloop heb ben want men miste daarnaast een urgentieprogram van werken die Amster dam bestedingsbeperking of niet wel zal moeten verwezenlijken op grond van juridische verplichtingen, economische bindingen en last but not least de noodzaak van bepaalde publieke voorzieningen welke nu eenmaal in een levende wereldstad niet gemist kunnen worden. „Wij hebben feiten en cijfers over onze programmering nodig", betoogde de socialist drs. Den Uyl fel, „willen wij in Den Haag straks kunnen aantonen hoe groot onze minimale kapitaalsbehoefte is, een program dat zorgt dat ook wij het benodigde deel uit de geslonken pot krijgen!" Eerder had hij daarbij gesteund door de heer Burger, fractievoorzitter van de K.V.P. de beschuldiging van de hand gewezen dat het de gemeenten zonden zijn die door overbesteding de overspanning van onze nationale econo mie veroorzaakt zouden hebben. Er wordt door vooraanstaande financiers de gemeenten verweten dat zij maar in het wilde weg hebben gefinancierd en met deze apodictisch klinkende uit spraken „gaat men de boer op". Doch voor Amsterdam gaat dit zeker niet op; de hoofdstad werkt al jafen met urgen tieschema's. De socialistische woord voerder kwam hevig in het geweer tegen de propositie dat de gemeenten sluitpost op de nationale begro ting zouden worden. De verhoog de industrialisatie zal mede be taald moeten worden en is betaald door hogere uitgaven van de ge meenten. Als deze sterk in hun moge lijkheden worden bekrompen, zal dit alleen maar nadelig kunnen zijn voor de economische ontwikkeling van het land. Het rijk en hier toonde hij zich de doctrinaire socialist in optima forma dient door belastingverhoging en met andere middelen de gelden bijeen te za melen om de gemeenten in staat te stellen verantwoorde uitgaven te doen. van Amsterdam worden veel grotere offers gevraagd dan in de Miljoenen nota was gesuggereerd. „Wanneer we nu een gat laten slaan in tal van voor zieningen, zullen we er straks voor boe ten", zo waarschuwde hij. Amsterdam hoeft zich echt nergens voor te scha men, zo besloot drs. Den Uyl. De bekende financier Bernard Baruch heeft dinsdag een bezoek gebracht aan president Eisenhower. Hij weigerde mede te delen, of zijn onderhoud betrekking had op de koersdaling van de laatste dagen in in Wall Street. President Eisenhower heeft ook de vroegere president van de groep economi sche adviseurs van het Witte Huis, Ar thur Burns, ontvangen. Officiële woord voerders hebben verklaard, dat het be zoek van Burns slechts een beleefdheids bezoek was. Financiële kringen in New York vonden echter in deze bezoeken aanleiding te veronderstellen, dat de pre sident zich op de hoogte wenste te stel len van de betekenis van de huidige flauwe stemming op de effectenbeurs. De communist Seegers zag een heel gemakkelijke methode om uit de moei lijkheden te geraken: de regeringscir culaires naast zich neerleggen en niet aan bestedingsbeperking doen. In (com munistisch) Finsterwolde handelden B. en W. immers ook zo! Hij vroeg wat er waar was van de geruchten, dat er niet meer dan 25 in plaats van 70 nieu we trams zouden komen. De heer Burger (K.V.P.) noemde de nota een specimen van het huidige tijdsgewricht, een triest geval, hoewel ze z.i. wel van realiteitszin getuigde. Men hoede zich echter voor een paniek stemming, een pessimistisch dof berus ten. De gemeenten zijn in diskrediet ge raakt door de valse voorstellingen dat zij op grote voet leefden. Integendeel, zo riep de kath. woordvoerder uit, er is door Amsterdam als handelsstad geen sou te veel uitgegeven doch eerder te sober met geld omgesprongen. Het rijk laat de hoofdstad voor tal van taken „opdraaien" die van nationaal belang zijn. Ook deze spreker meende dat de ge meenten aan handen en voeten ge bonden worden, en dat de regerings maatregelen meer dan alleen maar vervelende repercussies zouden heb ben was voor hem niet twijfelachtig. Hij waarschuwde voor de grootste voorzichtigheid want aantasting bete kent. afbraak. Een „glimmend jasie zal de hoofdstad niet staan, en even min een stuk in de kraag. En zo zal het „pak" er uit gaan zien als men op allerlei voorzieningen moet krimpen- De liberale heer Le Cavelier speelde de verongelijkte toen hij zinspeelde op zijn suggesties van verieden jaar om destijds al bezuiningingscommissies in te stellen. Men helpt de stad niet door bestedingen, waarvoor geen geld is, te beperken maar door werkelijke bezui nigingen door te voeren waar die mo gelijk zijn en door b.v. tunnelingenieurs die door het stilleggen van de IJ-tun- nelbouw. ander werk te geven in het belang van de directe opbouw van Am sterdam. Nadat de communist Gortzak nog een retorisch betoog had gehouden, waar in natuurlijk de defensie aangehaald werd. kwam laat op de avond wethou der Van Wjjck (K.V.P.) aan het woord. Het zwakke punt was volgens hem de kapitaalschaarste en de steeds stijgende kortlopende schuld welke voor Amster dam begin '57 ongeveer f 60 miljoen bedroeg en tegen het einde van dit jaar za| zijn opgelopen tot maar liefst f 280 miljoen. En de stad komt er niet uit. als het rentcgamma waartegen geleend mag worden van regeringswege niet losgelaten wordt. Spreker beklemtoonde nog eens, dat de gemeenten het geld niet over de balk hebben gegooid; ze zijn alleen maar slachtoffers van de omstandighe den. Het zal desastreuze gevolgen voor de gehele bevolking hebben als de ge meenten niet in staat gesteld zullen worden aan de elementairste levensbe hoeften te voldoen, aldus de wethou der. die nog aankondigde spoedig de lijst van wél uit te voeren werken te zullen overleggen, niet alleen aan de raad maar ook aan ..Den Haag", dat tenslote hulp "i moeten verlenen m uit de moeilijkheden te geraken. Om half twaalf werd de vergadering «eschorst. Over veertien dagen zal het debat, dat in eerste instantie nu al meer dan vier uur vergde voor be perking van de spreektijd voelen de raadsleden blijkbaar helemaal mets worden voortgezet. Dan komen eerst de andere wethouders aan het woord. De Chinese communistische partij heeft aangekondigd een duizendtal partij functionarissen, onder wie 137 hoge partij leiders. te zullen bestemmen voor „het front voor opvoedkunde en cultuur", ten einde daar de „leidende rol van de partij" duidelijker te laten uitkomen. De partij reeft openlijk toegegeven, dat deze maatregel een gevolg is van de les, die men getrokken heeft uit de recente woelingen in de universitaire en literaire wereld. Deze hadden duidelijk doen blij ken, dat de partij-invloed op de intelli gentsia onvoldoende was gebleven. Op 1 juli jl. heeft zich ten huize van de 34-,iarigc fabrieksarbeider C. A. A, A. in de Rloemstraat te Rotterdam een hui selijk drama afgespeeld, waarvan het laat ste bedrijf dinsdag werd behandeld door de Rotterdamse rechtbank en dat eindig de met een eis van twee jaar gevangenis straf met aftrek tegen A. Hij zou zijn vierjarig zoontje hebben mishandeld, ten gevolge waarvan het kind is overleden. Uit het verhoor bleek, dat A. op 1 ju li wegens ziekte thuis was. Hij was uit bed gekomen om aan tafel te gaan zit ten. Zijn ö'/s-jarig dochtertje en 4-jarig zoontje waren bij een buurtgenootje ge weest. Het ventje had van zijn moeder een stuivertje gekregen het meisje wilde ook iets en kreeg vijf centen. Toen begon het iongetje te jengelen en A. probeerde het kind uit te leggen, dat vijf centen het zelfde is als een stuivertje. Het knaapje begreep het niet en het eind van het lied je was, dat de vader zich zo opwond, dat hij met zijn blote voet het ventje schop te. Het kwam anderhalve meter verder tegen een deurpost terecht en bleef hui lend liggen. Samen met het kind ging A. te bed liggen en gewacht werd °P de komst van de dokter, die om 1 uur voor de vader zou komen. De arts heeft di rect het kind laten opnemen, doch dit heeft niet meer mogen baten. Tegen de buren en de dokter werd gezegd, dat het jongetje van een hobbelpaard was ge vallen. Doordat een buurvrouw de hui zen daar zijn nogal gehorig geen rust had met de gang van zaken is tenslotte de ware toedracht van het geval aan het licht gekomen. De getuige-deskundige, dr. J. Zelden- rust, patholoog-anatoom te Den Haag. wees er op, dat sectie had uitgemaakt, dat de lever grotendeels was doorge scheurd en hersenoedeem was ontstaan, twee letsels, die beide de dood tengevolge hebben. Uit het reclasseringsrapport bleek, dat A. twee keer was veroordeeld, in 1943 bij de S.S. was gegaan en daaruit gedeser teerd was Meermalen zou hij als een dolleman in zijn gezin tekeer zijn gegaan en het psychiatrisch rapport noemde hem verminderd toerekeningsvatbaar. Mishandeling de dood tengevolge heb bend. meende de officier van justitie, mr. J. C. Louet Feisser. die A. iemand noem de. die de verantwoordelijkheid voor zijn gezin niet heeft beseft en aangekund. Mr. F. Hammings, verdachtes raads man. die ook nog de geestestoestand van zijn cliënt naging vroeg een gedeeltelijk voorwaardelijke straf. Uitspraak op 5 november a.s. „De rigoureuze verhoging van de post- tarieven en van enkele andere dienstver richtingen door de PTT is in lijnrechte tegenspraak met het beroep, dat van de zijde van de regering wordt gedaan op het bedrijfsleven om prijsverhogingen tegen te gaan." Aldus werd opgemerkt lijdens een gisteren te Alkmaar gehou den vergadering van de Kamer van Koop handel voor Hollands Noorderkwartier. Na bestudering der begroting van het PTT-bedrijf is de KvK van oordeel, dat met een geringere verhoging had kunnen worden volstaan. Deze mening werd door de voorzitter, de heer Le Blanch met enige cijfers uit de begroting verduidelijkt. „Wij kunnen niet aan de indruk ontko men", aldus spreker, „dat het rijk wel de vruchten plukt van de winsten, maar niet de eventuele verliezer wil dragen, zelfs niet door afboeking op de daarvoor ge vormde reserve, die reeds enkele jaren een onveranderd bedrag van 40 miljoen gulden aanwijst." Aan het eind van de vergadering werd in overweging genomen, contact op te ne men met andere Kamers van Koophandel, teneinde gezamenlijk een actie te onderne men. Paul Henri Spaak, de secretaris-gene raal der N.A.T.O. is gisteren per vlieg tuig uit Parijs naar de Verenigde Sta ten vertrokken. Het geldt hier een offi cieel bezoek. Spaak zal in de V.S. besprekingen voe ren met president Eisenhower, minister Foster Dulles, diens ambtgenoot van Landsverdediging. McElroy, en generaal Twining, voorzitter van de commissie van stafchefs. In tegenstelling met wat gisteren werd bericht, delen de N. S. mede, dat de nachttreinen tussen Amsterdam en Parijs zowel in de nac t van 24 op 25 als van 25 op 26 oktober a.s., normaal zullen rijden. Egypte, Libanon, Liberia, de Oekraïne, Polen en Joego-Slavië hebben er gisteren bij de Verenigde Naties op aangedrongen voortdurend toezicht te houden op het plan de Afrikaanse en Aziatische gebie den, die bestuurd worden door vier van de zes landen van de Europese Econo mische Gemeenschap, te verbinden aan deze gemeenschap. Vorige week hebben reeds landen in de beheorschapscommissie van de Algeme ne Vergadering uiting gegeven aan hun bezorgdheid over de gevolgen van de ver wezenlijking van dit plan. Het plan betreft de overzeese gebieds delen van België, Frankrijk. Italië en Ne. derland. De Franse vertegenwoordiger, zei vorige week, dat de Verenigde Naties niet bevoegd zijn zich met deze kwestie in te laten. Het gaat hier om een zaak van dëze vier en de twee andere landen van de gemeenschap, de Duitse Bondsrepu bliek en Luxemburg, aldus de Fransman. De Egyptenaar Abd El Hamid zei gis teren. dat zijn land het niet eens is met het Franse standpunt, dat het thans nog niet de tijd is over de gevolgen van uitvoe ring van het Plan te spreken. Het plan zou ertoe kunnen leiden, dat er een stroom blanke immigranten naar de overzeese gebiedsdelen gaat. Hij wilde weten of er een grens was gesteld aan de verplaatsing van blanke arbeidskrachten naar deze gebieden en of een dergelijke verplaatsing wederkerig zal geschieden. De Oekraïner Neklessa zei. dat het plan alleen maar een andere vorm van ko lonialisme betekent, namelijk in plaats van dat van één land afzonderlijk, dat van meer landen gezamenlijk. De gebieden waarom het gaat, zijn: Frans West-Afrika, Frans Equatoriaal Afrika. Frans Togoland, Frans Kameroen Belgisch Kongo, Italiaans Somaliland en Nederlands Nieuw-Guinea. o (Van onze Amsterdamse redactie) Ruim 800 uitnodigingen heeft de Fonda- tion européenne de la Culture doen uit gaan aan prominente figuren uit de we reld van de industrie, handel, verzeke- rings- en bankwezen en uit de wereld van de cultuur en de wetenschap in acht tien Europese landen voor het IJzeren Gordijn om deel te nemen aan het eers te congres, dat de stichting van 22 tot 24 november zal organiseren in Amster dam teneinde een Europese cultureel fonds op te richten. Over deze belangwekkende bijeen komst waarop o.m. dr. Konrad Adenauer Paul Henri Spaak het woord zullen voe ren en die door Prins Berhard gepresi- deerd zal worden, hebben we reeds eer- der bericht. Op een persconferentie in Amsterdam heeft de algemeer gedele- b.d. Terence Airey, het een en ander verteld over de Fondation die eind de- cember in Genéve is gesticht, o.a. door Robert Schuman en prof. H. Brugmans, van het Europa-College te Brugge. Pnn® Bernhard werd tot voorzitter benoemd en van Nederlandse zijde narrj_ verder in het bestuur zitting dr. Paul Rijkens, oud directeur van de Unilever. De nieuwe organisatie die tot doel heeft Europa's cultureel zelfbewustzijn te schragen, te beschermen en te ontwik kelen, is vorig jaar met haar werk be gonnen. Zij kon dit doen door financiële hup! van industrieën, particulieren en fondsen uit enkele landen. In Nederland heeft het Prins Berhardfond"- en de over koepelende werkgeversorganisatie de Fondation reeds gesubsidiëerd. Met deze gelden heeft men reeds jonge Europese componisten gesteund en verder een prijsvraag onder de jeugd uitgeschreven. Het spreekt echter vanzelf dat men meer wil doen en het congres in Amsterdam zal. zo hoopt men, daarvoor de basis kunnen leggen. Mr. Airey beklemtoonde dat de stich ting geen enkel politiek doel heeft; de woordvoerders op het congres spreken dan ook niet namens hun regeringen of politieke partijen. Het fonds dat men wil stichten zal ongeveer dienen te werken naar het. voorbeeld van de grote Ame rikaanse fondsen, waarvan dan ook een vertegenwoordiger zijn ervaring op dit gebied ter beschikking zal stellen. Lord Rennell, directeur of de Morgans Bank In Londen zal op het congres de plan. nen van de Fondation uiteenzetten. Het Algemeen Orgaan voor de Handel on het gebied van Landbouw, Visserfi en Voedselvoorziening, bepleit in een nota aan de Tweede Kamer een vrjjere prijs vorming in de landbouw. Hierbij zal nien voor het garanderen van een redelijk inkomen moeten werken met toeslagen, waarvan de hoogte onafhankelijk dient te zijn van de door de boer geproduceerde hoeveelheden van de betrokken produk- ten. Gedacht kan daarbij worden aan toeslagen per ha of per produktie-eenheid. De gelden voor de toeslagen, voor zover nodig althans, zouden voor een deel kun nen woeden verkregen door heffingen bij import van produkten, waarvan ons land niet voldoende produceert, door heffin gen op het binnenlands verbruik van produkten, waarvan de marktprijs aan zienlijk beneden de kostprijs ligt en an dere bronnen. De nota van het Algemeen Orgaan Voedselvoorziening staat ook stil bij de E.E.G. en vrijhandelszone. Men is van oordeel- dat de autarkische en protectio nistische tendensen van de Europese Eco nomische Gemeenschap zo spoedig moge lijk dienen te worden doorbroken ten gunste van een verruiming van het han delsverkeer met derde landen in Europa en ook buiten Europa. De voorkeur moet daarbij worden gegeven aan het gelijk trekken van douanetarieven voor zoveel mogelijk produkten. ook al zou dit moe ten leiden tot speciale arrangementen met het Ver. Koninkrijk en het Britse Gemenebest. Een regionale Sovjet zender die giste ren in Londen werd opgevangen, heeft gemeld, dat de Sovjet onderminister van defensie, maarschalk Fokosofsky, het bevel over het Transkaukasische militai re gebied (het grensgebied met Turkije) heeft overgenomen. De 60 jaar geleden in Polen geboren maarschalk Antonin Rokossofsky was een van Sovjet-Ruslands hoogste bevel hebbers in de laatste wereldoorlog. Voor dat hij in november jl. als plaatsvervan gend minister van defensie werd aange steld, was hij zeven jaar lang minister van defensie in Polen (van welke functie hij werd ontheven na de „democratise ring") die door Gomulka werd ingevoerd. Vijfentachtig overlevenden, onder wie zes passagiers zijn gisteren vroeg op gepikt door de Deense tanker „Skot- land". nadat de 8934 ton metende Britse vrachtboot „Shillong" in de Rode Zee was gezonken. De „Shillong" war daar ter hoogte van Ras GharT- tijdens storm achtig weer in botsing gekomen met de Belgische tanker „Purfina Congo" (11.134 brt.). Volgens een mededeling uit Suez zou den drie opvarenden van de „Shillong" zijn omgekomen, maar de kapitein van de „Skotland" seinde gisteren aan zijn rederij, dat hij alle opvarenden op twee na had kunnen redden. De gered den zijn inmiddels in Suez aan wal ge zet. De „Shillong" was op weg van Enge land naar Japan. Dr „Purfina Congo' voer, geladen met olie, van de Perzische Golf naar Europa. Het Belgische schip is naar Suez gesleept. Met diep leedwezen geven wij kennis, dat na een kort stondige ziekte is overleden, onze medewerkster, Mejuffrouw ANS TIMMERMAN op de jeugdige leeftijd van 21 jaar. Wij verliezen in haar een zeer gewaardeerde kracht en beminde collega. Zij zal in onze herinnering blijven voortleven. DIRECTIE EN PERSONEEL „RUTIMEX" N.V. Schiedam, 24 oktober 1957 Kommiezenlaan 16. Maandag 28 oktober ho pen DE HEER L. ARTS het heuglijke feit te her denken, dat hij vóór 50 jaren en MEJ. M. BOUWMEESTER dat zij vóór 40 jaren in dienst traden bij MEIJER BLESSING Receptie van 2.30 tot 4 uur Irenezaal, Restau rant Engels, Groothan delsgebouw. Getrouwd: LOUIS P. J. GEMMEKE Notaris en MARGUERITE BONHOMME Maastricht, 17 oktober 1957. Sint Lambertuslaan 6. Geen ontvangdag. Speciale aanbieding filterpotjes in de kleuren geel, reseda, bor- deau-rood. In de prijzen van 2.39, 2 69, 3.49. Bokhorst, Groe- nelaan 36, Hoogstraat 34. Voor regenachtige dagen hebben wij een ruime sortering fröbel- artikelen. puzzels en gezelschap- spelen, Bokhorst, Groene laan 36, Hoogstraat 34. HARST-KARBONADE 1.89 FIJNE RIBLAPPEN 2.48 DOORREGEN RUNDERLAPPEN vanaf 1.65 Alles per 500 gram Voor de boterham: 100 gram HAM en 100 gram PEKELVLEES S samen 96 cent ent 3 stuks GEKOOKTE WORSTJES 75 ct Probeer wederom ons HACHé-VLEES 300 gram met zakje zout en kruiden1.28 KOM KIJKEN KIEZEN EN KOPEN BIJ Broersveld 159B - Schiedam geldig van 24 tot 31 oktober Nu bij 1 blik Poederkoffie Spar 248ct 250 gr. Croquette biskwie voor 10 ct èn 52 zegels pot 62ct,«t. zonder suiker 6426 z. met suiker 60«>Mi. Winterbonbon8 200 gram 66«,mi. Schouderham 100 gram 52 ii*. Gehakt in jus i>iik340gram 106«t. Eierbeschuit roi30 tz. Tom. soep m. rijst per pot. 58et.m. Shampoo P«r 6esj«70rt. 14i. Ei-shampoo per fiesi». 75 is Levertraan 0.4 nt.r145 KabeljaUW p.pak430gr.. .115ct,23z. SchOl J (.lle.n voor wlnlt.N.ri in het bezit van diepvriescontainer) Reeds vanaf BINNENWEG - EENDR ACHTSTE A AT ZWARTJANSTR. 60-64 - BEIJERLANDSELAAN 87-93 NW. BINNENWEG/AELBR.KADE - ROTTERDAM -t""> Een prachtige, glanzende voering van een nieuwe kunstvezel. De isolerende eigen schappen v.«a deze voering voorkomen dat lichaamswarmte verloren gaat. Zelfs bij 't koudste weer voelt U zich in deze jas nog behaaglijk!" SCHIEDAM TELEFOON 69563 DAG. 2-815 ZAT EN ZOND. 2-4.15-7.9.15 Regie: Anthony M#W» DONDERDAGAVONO GEEN FILMVOORSTELLING Joop Wa/viS aan hei orgel NOVA Men in wsr)i Eén ademloze SPANNING :B3 sBS 94 KANTOREN IN NEDERLAND AIXK BANK-, EFFECTEN ea ABSUHANTUKKAKEN b'1 'C id< it .1' lie" «f ,r°j Pl ,5tr 0«'[ ,0» I oj I L \h Üt f

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 6