grote maten Douwe Egberts Denkt U er aan? Immkmë® t is weer Oostvoorne's burgemeester stak eerste spa voor plan-Duinoord POSTZEGELS SUPER iet] TIJDELIJKE AANBIEDING HHBHMrapraHHnM SOLDAATJES WACini- VOENSDAG 13 NOVEMBER 1957 Vader zei juist:„Ik wou, dat er maar eens thee kwam!" En wie verschijnt meteen Moeder met een blad vol geu rende koppen thee! In gezinnen waar men zo op thee is gesteld, zult u haast altijd Pickwick Thee aantreffen, de Engelse melange van Douwe Egberts. Want dat is de thee, die theedrinkers en thecdrinksters maakt. Door zijn kernachtige smaak,zijn bij zondere geur en zijn rijke, gouden kleur. Bovendien munt Pickwick Thee uit door een opvallend royale afschenk! de fijne Engelse Melange smaak brengt wanhoop nabij Andrews spoelt alle narigheid weg. gezondheidszout Zend Uw soldaatjes tijdig in om nog vóór St. Nicolaas te profiteren van onze VOOR SLECHTS SO Dit is een greep uit de tienduizenden en nog eens tien duizenden geestdriftige antwoorden op onze grote Caltex enquête I Het duidelijke bewijs dat de Nederlandse autorijder wéét wat er onder zijn motorkap gebeurt wéét wat hij van goede benzine verwachten kan! Bijzonder fraai In alle standen buigbaar m Prachtige kleuren Ware grootte 15'/2cm Bonbonschaaltje 100 soldaatjes Zwaar verzilverd lepeltje 50 soldaatfes Chocolade beker 50 soldaatjes de benzine van morgen voor de wagen van nu Chocoladekop met schotel 100 soldaatjes Ook de damesmode-afdeling denkt deze week héél bijzonder aan de grote maten! Een fantastische aanbieding blouses, rokken, vesten en pullovers in modieuze combinaties voor extra lage C A prijzen Modieus pepitaruitje nu ook in No Iron poplin f Charmante overhemd-blouse voor de grote maten, met 3U mouw en kraagje dat open en gesloten te dragen is. Rose, grijs, bleu en beige. M 75 Maten 46-54 1^ Heerlijk jasje om even over te gooien. Van 100% zuiver wollen jersey met 2 kleine gepaspelleerde zak jes. In diverse mooie kleuren. 1Q75 Maten 48-52 17 van Pickwick Thee worden volmaakt beschermd door een speciale aluminium binnenverpakking. Prachtige rayon serge rok speciaal voor grotere maten Jeugdig slankkledend model met 2 dubbele plooien voor en 1 dubbele achter. Zwart, grijs en mo dern bruin. ■fQ75 Maten 48-54 17 Ceylon melange 108 ct Pickwick theezakjes Bijzonder ge schikt voor grotere maten is deze wollen Long Form- pullover. Vlot model met 3A ingezette moiiw en modieuze 1 cotelé garn. bij de halsinzet. Vele nieuwe winterkleuren. Maten J 75 46-50 10 Het Is zo Jammer om maar half van het leven te genie ten omdat er „van binnen" iets ..hapert. Onfrisse mond. beslagen tong een waar schuwing dat maag en inge wanden het niet aan kunnen. U voelt zich opgeblazen, loom en zwaar in het hoofd. Kort om, u is maar half mens; u heeft nergens zin in. Bruisend Andrews Gezond- heidszout werkt als een douche-van-binnen. Zo vlug en veilig: heerlijke smakelij ke Andrews, twee lepeltjes op eeiv glas water zetten maag en ingewanden direct aan het werk om zélf af te rekenen met al wat u dwars zit. Wat een verschil - van boven naar beneden schóón. Dat lucht op; u voelt zich weer honderd procent. Haal vlug een busje van 1.65. Neem elke dag heerlijk bruisend U kunt die-aandrang tot krabben direct wegnemen. Het helder Vloeibare D.D.D. Geneesmiddel dringt in twee tellen door tot de haard der ontsteking - diep in de huidporiën. Het doodt de ziekte kiemen,"- bedwingt het gevaar van infectie. Verrassend snel ge neest uw huid - wordt weer gaaf en kerngezond. D.D.D. is héérlijk om uw huid geregeld intens te zuiveren en op te frissen. Kleine flacon f. 1.20. Van kreukherst'ellen- de rayon gabardine is deze rechte slanke rok. Aardig zakje vóór en diepe plooi achter. Zwart, grijs, bruin, marine. Maten 44-54 4471: GENEESMIDDEL TEGEN i HUIDAANDOENINGEN Verzorg uw overgevoelige hu!d met luchtige D.D.D. BALSEM en desinfecterende D.D.D. ZEEP. ZOEK TE KOOP h contant, belangrijke VERZAMELING of partij Brieven TW 180 aan Bolrek, Koningsplein 1, Amsterdam. DIT GRAPPIGE POPJE creidisr tor 5 december 1957 CADEAU 9 li mil «uw Uil evenals voorheen 100 soldaatjes} Enkele van onze fraaie cadeaux Kwatta-soldaatjes spaan U snel...want vele Kwatta- artikelen zijn voorzien van een soldaatje: op de wikkel (bij de Kwatta Manoeuvre Repen} of meeverpakt jbij de Kwatta-pakjes, de Kwatta chocoladeletters en de Kwatta bonbondoosjes). Dus iedere keer één Kwatta soldaatje méér. En dan die andere prachtige cadeaux,. die U met Kwatta soldaatjes kunt sparen. Vraag het Kwatta Spaarblad met de volledige cadeauxlijst bij Uw win kelier of rechtstreeks bij Kwatta, Breda jafd. cadeaux). BEVAT ICC Ignition Control Compound voorkomt kortsluiting In do bougie, en voortijdige ontitoklngt Laat Uw kinderen smullen van die heerlijke Kwatta Manoeuvre Repen endenk nu al aan de verrukkelijke Kwatta Chocoladeletters 't heerlijkst van 't heerlijk avondje. uitdrukte: Oostvoornc mag geen tweede Knokke of Wassenaar worden. Daarom ook is de bebouwing van het vier hectare grote terrein, waarop het plan Duinoord geprojecteerd is ruim ge houden. De huiden krijgen grote voor- en achtertuinen en er komt veel ge meentelijke plantsoenaanleg. Punt van bespreking was de verklaring van herkomst in het kader van de Euro- markt en de vrijhandelszone. Aanwezig waren Duitsland, Nederland, Frankrijk, Noorwegen, Zweden (tevens vertegenwoordiger van Denemarken! en Zwitserland. De vergadering kwam tot een gemeenschappelijk advies, dat zal worden uitgebracht aan de kledingindu strie, aangesloten bij de „Association Euorpienne des Industries de l'Habille- ment". In dit advies wordt gezegd, dat de se cretarissen unaniem van oordeel zijn, dat de procentendefinitie/ waarbij de her komst wordt bepaald naar rato van de omvang der handelingen, die aan de grondstof zijn verricht, zonder meer als „unworkable" moet worden verworpen. Het plan Duinoord omvat de bouw van 137 woningen, daarvan 113 vrije midden standswoningen met vier of vijf kamers en 24 kamerflats, en 101 garages, qnder architectuur van de heren Lockhorst. Kol- dewijn en Van Eyck. De woningen die bestemd zijn voor de verkoop en hier bij denkt men vooral aan het leidingge vend personeel van de bedrijven, die zich in het Botlekgebied gaan vestigen kun nen nog geheel volgens de oude premie regeling gebouwd worden. De prijzen van de woningen die voor rekening van het aannemingsbedrijf worden gebouwd, zul len variëren van twintig tott weeender tigduizend guiden. Er is bij de bouw alleen de restrictie gemaakt, dat het werk in viei etappes moet worden uitgevoerd, dit om de ar- De burgemeester van Oostvoorne, mr. W. H. Sprenger Is maandagmiddag gedu rende 'n luttel aantal minuten in dienst geweest van 't aannemingsbedrijf F. van Welzenes, want, voordat de burgemees ter de eerste spade in de grond stak voor het bouwplan „Duinoord", moest hy conform de wettelijke bepalingen een werknemersverklaring tekenen. En, nadat burgemeester Sprenger zich met enige moeite zijn spieren, zo ver klaarde hij, waren niet op dit soort werk berekend van zijn taak gekweten had, werd hij wederom eervol ontslagen. Toch vestigde burgemeester Sprenger klaarbiykelijk zonder dat hij er enige no tie van had, een record: hij was, zo ver klaarde de heer Van Welzenes, de slechts betaalde werknemer geweest, die ooit in dienst van de firma had gestaan.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 8