Maak eens een groot gebaar /mü>\ DE) Belevenissen van een jong gezin M°se"sl Het daglicht bewijst 't U Sen gezellige thuiskomst In het lichthagelwit I Omodat wast pas smetteloos wit Hertog Lieverlui dan Moe MOOI PRACTISCH DEGELIJK! èillplif Geniet bij thuiskomst van een kop geurige, pittige koffie van Douwe Egberts. Die echt lekkere koffie, samengesteld uit het fijnste van de piantages Douwe Egberts koffie wordt op een speciale wijze gebrand en is, door de grote vraag, altijd vers bij Uw winkelier verkrijgbaar. P0LSER Ontdek zelf hoeveel beter nieuwe Omo wast! Geen sterker bewijs dan de „daglicht"-proef: wit, smetteloos wit is Uw goed. En wat is het wassen een genót met Omo! In 2 tellen opgelost, geeft Omo een frisgeurend, krachtig sop, met dik, stevig schuim- schuim dat nog staat als U al met de bonte was aan de gang bent! Ja, dat is Omo: onverbiddelijk voor 't vuil, maar zacht en vriendelijk voor 't goed, wasketel en wasmachineDat is pas wassen naar Uw hart, dat geeft een lijn vol stralend goed PAGINA J WOENSDAG 27 NOVEMBER 19d7 429. Zo, ben je al thuis? Ga alvast maar aan tafel zitten het eten' is in een paar minuten klaar! imm t smetteloos wit V 8. En even later ligt daar dan in 't water spart'lend de arme man.... Aan d' oever kon hij zo niet staan. Hij moest wel kopje onder gaan. Hoe luid roept hij om hulp de hertog! En o, wat lijkt die Dop toch ver nog! Maar ver of niet, Dop komt erbij, Wie liep ooit wel zo hard als hij? Hij neemt de hengel in de hand en sjort de hertog naar de kant. Dan tilt hij 'm netjes op het droge. Verdwaasd ziet Lieverlui uit d' ogen. Kom zegt Dop en hij lacht erbij, maar eig'lijk heeft hij medelij kom hertog, 't is een ongeluk. Wat niet meer heel is, dat is stuk. U kunt u zo niet meer vertonen. U gaat u eerst dus maar verschonen. Nieuwe Omo wast

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 20