SLAAP LEKKER ons mooi broek los jasje met smalle Hoe bestellen wij een patroon? We zijn met een hele sliert zusjes en broertjes en mams heeft heel wal te stellen om ons allemaal netjes in de kleren te krijgen. Daarom doet ze het dikwijls al met één patroontje of toch maar met hetzelfde modelletje. We verschillen natuurlijk in leeftijd maar het is wat leuk als we in eendei e slaappon naar bed mogen of in eenzelfde lekker warme kamerjas rondtippelen. 387 E Een gezellige warme slaap- jurk. Schattige leuke motiefjes zijn er bij de vleet en zowel grote als kleine meisjes zijn er dol op. Enkele ingeslik te koppeltjes komen uit de schouder naad te voorschijn en het gestrikt cein tuurtje is helemaal facultatief. 387 P Zelfde modelletje voor de kleinste hummel. De ruimte valt vrij uit de schoudernaad en is zelfs naar onderen toe nog wat geaccentueerd. Lange mouwen in een smal polsbandje toegerimpeld. 9. Ruitjes staan onze guitjes goed., en voor kleine jongens blijven ze zeker actueel. Het is al een hele kamerjas, bijna als die van papa. Wordt er effen flanel voor gekozen dan zorgen we voor een met de hand aangebrachte rijgsteek rondom de kraag, aan mid denvoor, mouwen en zakken. 387 L Voor ons kleine meisje in dit geval nu geen ruiten. Een genopt wolletje of flanel staat zachter. Kies zo'n leuke pasteltint: rose, blauw, groen. Anders wel hetzelfde modelle tje, maar de overslag aan de andere zijde. 7. Een hele baas voelt hij zich in zijn schooljas. Zelfde patroon als voor zus, maar dan natuurlijk geen cein tuur. Alleen maar flinke zakken, hoe meer hoe liever. Daar kan tenminste wat in. Erg lang hoeft hij niet te ko men, dat hindert alleen maar. Patronen beschikbaar in de maten: 4—6 jaar, 6—8 jaar, 8—10 jaar en 10—12 jaar. a. Alle bestellingen uitsluitend per brief' kaart te adresseren aan De Maasbode, afd. Patronendienst, Postbus 723, Rot terdam. b. Vermeld nauwkeurig nummer en Let ter van het patroon (en soort kleding stuk, bijv. japon enz.) en de maat. Verkrijgbaar zijn patronen in de maten die in de begeleidende tekst vermeld staan, en dan nog enkel in gevallen, waarin achter het nummer een letter staat. Voor kinderkleding leeftijd op geven. c. Vefmeld ook nauwkeurig uw naam en adres. d. Plak naast de postzegel van 8 ct. een bedrag van 50 cent aan postzegels voor de kosten. e. Patronen zijn te bestellen gedurende twee weken na het verschijnen van de krant, waarin de tekening werd afge drukt, en xvorden binnen Ij dagen toe gezonden. Halspatje en kraagje natuurlijk in hot mate riaal van de broek. Durf je? Geen patroon. 392 M Voor onze kleine hummels eerst en vooral comfort! Geen angst meer dat ze hun broekje of jasje tijdens hun slaap kwijt ra ken. Hier zitten ze direct helemaal in. Het voorpand is geheel uit één stuk met sluiting tot aan de broek. In het rugpand is het broek je aan het jasje gerimpeld. Dubbele boord in katoenen jersey aan polsen en enkels. Pa troontje voor 2 jaar, 4 jaar en 6 jaar. Beno digd: tweemaal de totale hoogte plus schootje in de rug (lijfje) plus 1 mouwhoogte. Naden en zomen niet vergeten (stofbreedte 0.90 m). 392 N Ook hier heerlijk warme zwane- dons of poplin met kleurige nopjes. Platstuk- je in voor- en rugpand van het jasje dat een klein opgezet zakje krijgt. Fijn om een zak doekje in te bergen. De pantalon wordt op gehouden met een elastiekje. Patroontje voor 4 jaar, 6 jaar, 8 jaar en 10 jaar. Benodigd: (in 0.90 m stofbreedte): tweemaal de hoogte voor broek en marinière plus 1 mouwhoogte en naden en zomen. Van de modellen waarvan het nummer ge volgd is door een letter zijn patronen ver krijgbaar in de aangegeven maten.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1958 | | pagina 10