PROPAGANDISTEN Belevenissen van een jong gezin Het behoeft geen kapitalen te kosten! kampioen - advertentie Zaterdagmiddag 3 mei deze wedstrijd en goed, dank zij Hertog Lieverlui VERZOEK AAN ONZE ABONNEES GEVRAAGD DINSDAG 29 APRIL 1958 ongehoord goedkoop deze 2 alleraardigste modellen, per stuk met de plaatsing van een kunt gij wellicht uw doel reeds bereiken. De Cupfinal - finale van de Engelse bekerwedstrijden - is het jaarlijks hoogtepunt in de Engelse voetbalwereld. Finale 1958: Manchester United-Bolton Wanderers. Op zaterdag 3 mei a.s. zien wij deze ongetwijfeld span nende wedstrijd en goed, want natuurlijk hebben wij Philips televisie. Waarom? Kijk en vergelijk: Philips televisie is méér waard, omdat u kunt rekenen op een helder, scherp, stabiel beeld; een betrouwbare werking van het toestel, zelfs onder de ongunstigste omstandigheden; dubbele service: de directe service van uw handelaar en de landelijke, unieke Philips service. Daarnaast is ook de prijs het vergelijken meer dan waard, want Philips geeft u gulden voor gulden meer techniek, meer service en bovenal meer betrouwbaar heid. Vestigingen door geheel Nederland ^uroviste-uitzencling mei a.s; DEMI-FINALE EUROPA-CUP kantoormachines hoofdkantoor Lange Voorhout 17 's-(fravenhage door Jorgen Mogensen Verdeel i a i cm Wella' form met de handpal men op het haar. Daar na even inborstelen en doorkammen en Uw L haar zit de hele i dag volmaakt. M, Uiteraard ook voor heren de beste haarcréme Tuben: f i.-, f 1.50, f a.65. Potten: f 1.50. WELLA, haarspecialisten sedert 1880, Keizersgracht 298-300, Amsterdam ROTTERDAM: Hoogstraat 157, West-Kruiskade 67, Jonker Fransstraat 132, Beijerlandselaan 120-122, Katendr. Lagedijk 392-394 Voor Rotterdam en omstreken kunnen bij een r.-k. dagblad enige actieve propagandisten wor den geplaatst. Alleen zij, die serieus willen wer ken en van goede getuigschriften voorzien zijn, gelieven te solliciteren. Brieven met opgaaf van leeftijd onder no. 5090 C te richten aan het bureau van dit blad. 20 woordeo 50 ets, elk woord meer 5 ets extra tot een maximum van 50 woorden bU vooruitbetaling Moffelen van rijwielen, gedemon teerd, gemonteerd, met bijleve ring van nieuwe kettingkast, spa ken. spatborden en jasbescher- mer 40,-. Frans Waltman, Rot- terdamsedijk 240. Tel. 68948. Wasmachines zo van de fabriek. 1 jaar garantie, 149,-. Ook ge makkelijke betaling. Komt zien Of vraagt inlichtingen. W. Klein. Fabristraat 29. Tel. 69552. Glasplaten, ruiten voor suitedeu ren, glas-in-lood, etalageglas,spie gels, enz. Loopiks Glasindustrie, Boterstraat 39, Schiedam. Tel. 58945. Inlijsten van platen, foto's en staaf lij sten. Schilderijlijsten. Scherpe prijzen en toch 2 jaar garantie. G. v. Loenen, Dam 41 en 43. Tel. 66192. Showroom Vlaardingerstraat 6. Zoekt u een exclusieve kop en schotel? Fa. Solingen heeft het. Hoogstraat 52. Tel. 63143. Goederen gevraagd Voor lompen en metalen naar W. Janssen, Noord vest. Telefoon 68134. Goederen aangeboden Wegens vertrek, Amerikaanse automatische oliestook, 220 volt Nieuw voor centrale verwarming v. Arembergelaan 12. Voorburg. Te koop! Witte trouwjapon maat 38 geheel compleet, witte zijden communiejurk lang. Lange zwarte japon chique, maat 46, 2 paar pumps maat 39 (nieuw) alles spotprijs. Edisonstraat 40. Handel en Bedrijf Voor pasfoto's naar K. van Vuu- ren, Hoogstraat 106. In een dag gereed. Huurt voor uw feesten e.d. mo derne klapstoelen en tafels, glas werk, kop en schotels, koffieke tels lo liter, enz. bij de Eerste Schiedamse Verhuurinrichting Simon Rosman. Frans Halsplein 43-45. Tel. G5800. Manchester United-Milan F Diversen Hoest? Keelpijn Nattermann's Bronchium Elixir helpt, lost taai slijm op. neemt de prikkel weg. Flacon 2,- bij elke drogist. U' kunt kiezen uit 6 SUPER-ONTVANGERS met buis-diameters van 43 tot 68 cm, in prijzen vanaf i 17 TX 210 A f 795.- 43.cm beeldbuis Dan stopt hij hem in een retort, waarop hij vreemde vloeistof stort. Dat hangt hij netjes boven 't vuur. Heer Lieveriui betaalt het duur. Het is alsof hij gaar moet stoven. Hij krijgt het warm als in een oven. Ja, boos is wel des toov'naars plan. Heer Liever moet eerste smelten, dan verandert hij hem in een kraai. Dop h'/Crt het vreeslijk lawaai. Hij wil proberen uit te breken. Hij tracht zijn mes in 't slot te steken 28. Hij maakt een plan, die tovenaar. Hij wringt zijn handen in elkaar en vals'lijk lachend tovert hij heer Liever naar omhoog en bij zijn kraag vat hij hem en doet weten dat Liever dit nooit zal vergeten. PHILIPS TELEVISIE Wat Philips biedt kunt U zien en horen in Philips Demonstratiezalen en Informatiecentrum, Mariniersweg 1, 0 Verkoop uitsluitend via de erkende handel. Geeft ons blad aan uw vrienden of kennissen, die nog niet op onze courant geabonneerd zijn, eens ter lszing. Wijst hen eens op een artikel, dat speciaal uw a heeft getrokken. 556. Nu, ik ga even dat schilderij ophangen!

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1958 | | pagina 12