MOCCONA Belevenissen van een jong gezin *»- PHILIPS PHILISHAVE modern modieus en sportief, de beste keus bij van Haren Dit is het nieuwe van de nieuwe poederkoffie De krant kunt U niet missen - geen dag! Hertog Lieverlui AREN WOENSDAG 21 MEI 1958 vergroten het scheeroppervlak met 40°/o Douwe Egberts weet al 200 jaar lang hoe de Nederlandse huisvrouw graag koffie d***1' 2 95 24-26 4.95 27 30 5.95 FILIAAL TE SCHIEDAM HOOGSTRAAT 14-16 Douwe Egberts krachtige koffiede kleur zegt 't al 573. Kom binnen, kom binnen. Blij jullie te kunnen ontvangen! Je weet, hoeveel kost, op tijd klaar te zij11. Groot nieuws voor mannen, die zich beter, sneller, gemakkelijker willen scheren dan ooit tevoren. Philips brengt de nieuwe „Philishave 120" met gegolfde scheersleuven: het scheeroppervlak met 40°/o vergroot! Nog nooit ging het scheren zó prettig, nog nooit was u zo snel geschoren als met de nieuwe „Philishave 120". Nieuw Nieuw Nieuw gegolfde scheersleuven openverende scheerhoofdhouder verbeterde huidspanner Gracieus voorjaarsmodel In gebroken wit Compleet in etui In de volledige serie Philips droogscheerapparaten vindt u ook de bekende „Philishave" van f 39.75 (meer dan een miljoen in Nederland verkocht!) en het apparaat van £41.75, de „Philishave" voor batterij en accu. Camelkleurige suède wandelschoen met zeer luchtige perforatie Gemakkelijke pasvorm Heerlijke luchtige pump. In gebroken wit en modern beige IC 7 Soepele ballerina, 'n geliefd model. In mooi berkenwit en rood 11 Sportieve zwart yack-kalfs derby-molière. Geheel genaaid, dus zonder spijkers. Uiterst soepel Sierlijke meisjessandalet In parelgrijs yack-kalfs 27-30 Zorg donderdag 22 mei voor een Herenloafer in bruin of zwart leder met onverslijtbare poro-zolen. Handwerksysteem Uiterst flexibele kindermolière met door-en-door perforatie. In gebroken wit ^9 75 23-26 j: 27-30 9.75 Prima lederen sandalen, soepel en veerkrachtig In modekleuren 22-23 3.95 31-35 6.95 Ontdek nu hoe krachtig, hoe vol van smaak poederkoffie kan zijn U ziet het al aan de warme, diepbruine kleur. Moccona brengt U in de ware koffiestemming! Schenk een kopje in voor Uzelf en proef eens. Dat is de ver trouwde, lekkere Douwe Egberts koffie, krach tig, zuiver en vol van smaakMèt of zonder melk of room, Moccona is altijd en voor iedereen een tractatie De eenvoudige waarheid voor koffiekenners. Overal ter wereld wordt koffie gedronken, maar overal zijn de melanges verschillend en wijkt de manier van branden af. In Nederland zorgt Douwe Egberts al generaties lang voor het lekkere kopje koffie thuis. Hetzelfde fijne aroma, diezelf de krachtige smaak en dezelfde warmbruine kleur vindt U nu ook in Moccona Voor de zomerse dagen Uiterst sportieve herensandaal. q Maten 40/47 I CS rrvrnnim De snelheid waarmede het nieuws de lezers bereikt la belangrijk. Immers nieuws moet nieuw zijn. Een bericht heet van de naald wordt gelezen. Kers-vers van de pers ontvangt iedere dagblad-abonnee zijn krant in de bus, voi nieuws. Elke dag wordt de krant met een zekere spanning tegemoet gezien. Nieuws trekt altijd, iedere dag. Ook het advertenUenleuws. Dagbladreclame la bijzonder effectief door de aandacht die Iedere lezer iedere dag voor „zijn" krant heeft. Verover en verdedig uw debiet met dagbladreclame. dóór het glas ziet U direct de koffiekleurpure Douwe ES' Normaal potje (of bus) t. 2.36 - Gr 45. Wat echter zien onz' ogen thans? Een wonderlijk machien, aftands en lelijk en gelijkend op een stoommachine, die je op verjaardagen soms pleegt te vragen als het je ouders wij behagen. De toov'naar kan er gemakk'lijk in Eerst ziet men 't puntje van zijn kin, Dan komt hij meer en meer omhoog Vals licht zijn gruwzaam monklend oog Stoom blaast 't machien naar alle zijden, Als het op wielen was, ging 't rijden Maar dit is er toch mee bereikt, dat nu de tovenaar weer lijkt op een gewoon mens, die niet klein en onbeholpen hoeft te zijn Hij kón zich hiermee groter maken, Nu kan hij aan zijn doel geraken.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1958 | | pagina 8