MOCCONA RITMEESTER Belevenissen van een jong gezin door Jorgen Mogen. bebben gezegd: „Nd kan het." Nu kunnen wij onze gezinnen datgene geven wat zij zo nodig hebben! 2.000.000 fijnproevers Ü0CC0N4 en sparen op elk pakje zeker 25 cent! Profiteer daarvan. Haal nu ROOMBOTER in huis! Lekker, gezond engoedkoper dan ooit: trots Een waarheid als een koe! Hertog Lieverlui dan Moe IDEAAL GRACIA DONDERDAG 19 JUNI 1958 Douwe Egberts weet al 200 jaar hoe de Nederlandse huisvrouw graag koffie drinkt Douwe Egberts krachtige koffie... de kleur zegt 't al /ƒ1, trots omdat de éérste Nederlandse bolknak een Ritmeester bolknak was. En vooralomdat U nu nog graag dezelfde merken rookt, die Ritmeester 25 jaar geleden op de markt bracht; U weet dat ROOMBOTER een natuurprodukt is. Uw gevoel zei U al, dat ROOMBOTER gezonder moest zijn. En nu is ROOMBOTER bovendien binnen ieders bereik! Ritmeester - kwaliteitssigaren sinds 1887 Meesterlijk zo'n 597. Dank u, mama! Prachtig Rita, ik hoor graag, dat kleine meisjes dankbaar zijn. Nu, als u nog wat jam op mijn D terham doet, zal ik weer bedankeJ Krijgt U morgen bezoek Tracteer dan eens op Xloccona, De ware koffiekenners hebben hun keus gedaan! Voortaan diepbruine Moccona, de pure, krachtige poederkoffie van Douwe Egberts. Een ware tractatie voor iedereen, die als fijnproever weet wat lekkere koffie is! Al generaties lang is de naam Douwe Egberts een symbool voor typisch Neder landse. huiselijke gezelligheid. Die traditie blijft proeft U, de nieuwe, krachtige Moccona maar eens Drink Moccona-naar-smaak U zult al gauw ontdekken dat een beetje extra zorg bij de bereiding van Moccona rijkelijk wordt beloond. Een flinke theelepel per kop is meestal de beste maat, maar wie graag wat mildere koffie drinkt kan iets minder gebruiken. Daarna schenkt U heet water op: half vol bij gewone melk; driekwart vol als U koffiemelk gebruikt. De suiker voegt U naar smaak toe./ cnsaretfi? dóór het glas ziet U direct de echte diepbrutne koffiekteur pure Douwe Egberts koffie Normaal potje (of bus) f. 2.36 Grote bus f. 8,75 Wet een bewijs voor de uiterste zorg, die Ritmeester steeds weer aan kwaliteit besteedt. Steek ook eens op en U proeft het een Ritmeester bolknak geeft U méér voor Uw geld. 11. Een wagen met Arabisch hooi, Staat juist onder het venster! Mooi! Daar vallen Lieverlui en Dop met d'Arabier boem! bovenop. De voerman schrikt zich haast een hoedje. Hij schreeuwt: Wat is dat zeg?! Wat moet je?! Nou, wat ze moeten, dat is klaar. Ze willen weg uit het gevaar. Maar leg dat zo maar even uit. Je weet toch niet, waarop je stuit. Die voerman is misschien een rover, of geeft hen aan Hasbasji over. Gelukkig echter komt de baas van 't zaakje er ook bij. Een haas gelijk, schiet d'Arabier op deez' man af. „Dat ik je hier moet treffen, roept hij. Hoort o vrinden, ik mocht mijn kameraden vinden!"

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1958 | | pagina 8