Dagblad voor Schiedam en omstreken Moeilijkheden voor De Quay Economische Zaken, Oorlog en Volks huisvesting moeilijk te bezetten Verdwijnt het ministerie i Westchiitse boer beschiet Engelse colonne Ondeugdelijke helmen aan het Luxemburgse leger geleverd? A A r Koopt op tijd uw zekerheid 7 KVP-ministers, 3 AR, 2 CH en 3 VVD? Zaken Overzee Britse soldaat in arm gewond Met goedkeuringsstempel van de dienst Directoraat Materieel Landmacht Invoering van parkeermeters Churchill in mei naar Eisenhower Kanunnik Kirr stelt reis naar Rusland uit Dr. Lacour niet in vrijheid Oplichtingen voor vele tonnen imam g 11 april 1959 Weer 465 Algerijnen Zachter met later enige regen Het weer in Europa Overzeese rijksdelen hebben geen bezwaar Huwelijksplechtigheid in Tokio IN HET GEBIED VAN SENNELAGER Politie stelt bem 11a arrestatie weer op vrije voeten <ZTm Wetswijziging in voorbereiding NATIONALE LEVENSVERZEKERING-BANK Nationale federatie 25 jaar Strenger controle op maximum-snelheid De zaak-Lacaze De Gaulle naar Italië Burgemeester vogelvrij Vonnis: 2lh jaar President Kubitschek verbiedt Pele c.s. in Kaapstad te spelen Formateur prof. Oe Quay stuit bi] kabinetsformatie ep meiljjklie&n rrnèe'4samenhangt en aïles wat m Parijs gearresteerd Opvolger van Mao? - 1 Clls Geestelijke volksgezondheid N.V. Noord-Braband' 1843 Waalwijk Levensverxekering- Pensioen verzekering Groot moment voor kleine man Rassendiscriminatie nieuwe am sc courant (Van onze parlementaire redacteur) Prof. de Quay heeft vrijdag de eer ste ernstige moeilijkheden ondervonden tjjdens zjjn formatie. De pogingen op economische zaken een eerste klas vak man te krijgen zijn mislukt door de weigering van prof. dr. P. P. v. Ber- küm. Hoewel de formateur een per soonlijke vriend en oud-collega is van deze Tilburgse hoogleraar, heeft de •aatste het aanbod van de hand gewe zen. Men neemt aan, dat gebrek aan politieke ambitie bij deze man van de Wetenschap, die nooit kans heeft ge had zijn kwaliteiten als beleidsfiguur te tonen, daarvan de oorzaak is. Het begint voor de K.V.P. een pijnlijke zaak te worden, dat deze post, die men steeds heeft opgeëist, nog niet is bezet. Eigenlijk is het ook een pijnlijke zaak voor iedere Nederlander dat zijn ministeriabelen vaak zulke offers moeten brengen dat zij er om persoonlijke rcde- tten vaak niet aan kunnen beginnen. Wanneer prof. De Quay verder gaat zoeken naar een goed econoom zal hij wel bij een jongere generatie terecht moeten. J Een tweede teleurstelling die men in ingewijde kringen intussen wel had verwacht, was de weigering van de heer Andriessen om de portefeuille van volkshuisvesting te aanvaarden. Het schijnt dat hij om gezondheids redenen dit niet meer aandurft. De heer Andriessen is voldoende vakman, maar het ministerschap eist meer. In het kabinet komen tal van zaken van veel verdere strekking naar vo ren, waarover een minister van volks huisvesting niet zonder diepgaande studie op verantwoorde wijze kan mede beslissen. De minister van ■volkshuisvesting is bovendien ten nauwste betrokken by problemen als daarmee samenhangt. De vraag hoe het met de plannen van mr. Blaisse staat, die de buiten landse handel aan zich zou trekken, is hog niet te beantwoorden zolang mr. Luns niet met de formateur heeft ge sproken. De minister werd vanmiddag b.P Schiphol verwacht en zou vermoede- Ifjk nog vanavond een onderhoud heb ben met prof. De Quay. Het is niet onmogelijk dat hij met mr. Blaisse gaat samenwerken, wanneer aan deze laat ste een ministerschap zonder portefeuil- le of een staatssecretariaat wordt aan geboden. Volkomen onzekerheid bestaat om- Ip'nt het departement van oorlog, dat blijkbaar afschrikwekkende invloed uit oefent op iedere kandidaat-minister. ®rs. Korthals heeft het niet aangedurfd. Voor landbouw wordt ir. S. Herwetier, "irecteur van de cultuur-technische "lenst, genoemd. Hij heeft veel ver dienstelijk werk verricht voor de ont wikkeling van west-Brabant, zodat prof. Pe Quay hem gaarne een zetel in zyn cabinet zal toevertrouwen. Hij is van het kantoor van de FAO te Rome naar het Binnenhof onderweg. Over zijn po- htieke overtuiging wordt in prot. chr. hf'ing met enige twijfel gesproken. Dat heeft men vroeger echter wel meer ge- haan bij figuren die een zetel voor de P-H. aanvaardden. De C.H. schuift h'ükbaar geen mensen naar voren, zo dat de formateur wel genoodzaakt is 2elf een keuze te doen. Een ptjnlyke zaak is het op achtergrond raken van mr. van Aart- sen als derde A.R.-minister, nu voor drs. Korthals (V.V.D.) de portefeuil Ie van verkeer en waterstaat schijnt te worden gereserveerd. De A.R. zou met drie zetels wel wat sterk zijn vertegenwoordigd voor een party die bij de verkiezingen verlies heeft ge leden, terwijl de V.V.D. van 13 naar 19 is geklommen. Het is echter de vraag of de V.V.D. ooit aan drie zetels zal toe komen. Kan zij er wel twee opbrengen? De namen Korthals en Toxopeus (justitie) kunnen niemand bijzonder imponeren, al zijn het par lemenlaire figuren. Prof. Oud schijnt hartstochtelijk vast te houden aan po litieke ervaring en vakmanschap Vreest hij voor alles een harde poli. tieke 'strijd? Men hoort ook wel <le veronderstel ling uitspreken, dat drs. Korthals volks huisvesting zou krijgen. Zou yit niet het geval zijn dan zou de K.V.P. met zeven ministers (minister-president, buiten landse zaken, binnenlandse zaken, on derwijs, maatschappelijk werk, econo mische zaken en buitenlandse handel zonder portefeuille) in een kabinet staan tegenover drie A.R. (sociale za ken, financiën en volkshuisvesting), twee C.H. (zaken overzee en landbouw) en drie V.V.D.-ers (justitie, verkeer en waterstaat en wellicht oorlog). Dit alles is echter nog hoogst onze ker. De stemming op het Binnenhof is er vrijdag niet prettiger op geworden, maar de formateur denkt er nog niet aan het op te geven. Een festijn compleet met cham pagne en redevoeringen ter ge legenheid van de uitreiking van de Hans-Andersen-prijs van 5000 kro nen aan de Deense auteur Hans Brix moest worden afgelast nadat de gasten tevergeefs hadden ge wacht op de hoofdpersoon. Ten slotte gaven de organisatoren met een rood hoofd van schaamte toe, dat z\j hadden vergeten de prijs winnaar uit te nodigen. Dc politie heeft gisteren in geheel Frankrijk 465 leden van ondergrondse Algerjjnse nationalistische bewegingen gearresteerd, aldus melden Reuter en A.F.P. Er werden ledenlijsten van het verboden Nationale Bevrydings- front en contributies tot een bedrag van 60.000 gulden in beslag genomen. Gisteravond laat is ppnieuw een Al gerijn aangevallen in de Arabische stadswijk van Parijs. De man werd van korte afstand driemaal in het hoofd ge schoten en overleed kort na aankomst in een ziekenhuis. Hij had op een straathoek gestaan. (Van onze weerkCmdige medewerker) Wij hebben een koude april-week achter de rug met boven ons land tal vsn gure buien, vergezeld van hagel'en onweer. Deze groje buienactiviteit was oen gevolg van een hoeveelheid zeer 5°ude lucht in de hogere luchtlagen, ^hkele dagen bedroeg de temperatuur ooven ons land op vijfduizend meter ioogte 30 gr. C. Vandaar, dat vele "Uien ook van hagel vergezeld gingen. Ve temperatuur kwam weinig hoger ban lo12 gr. C. Ook gisteren waren buiëh nog aan de orde van de dag, "War vandaag nam de activiteit verder doordat in de bovenlucht al wat ginder koude lucht ging toestromen. fen vrij actieve oceaandepressie nadert ""'land, vergezeld van een regenfront "at inmiddels Z.W Engeland heeft be- r®ikt. Dit front zal in de komende vier entwintig uur de Noordzee passeren en ^allicht ook in ons land tijdelijk wat e8en brengen, gevolgd door zonnige "arioden. Het voordeel is. dat wij in -h veel zachtere en. wat vochtige "chtstroming komen, waardoor het g'eer voor ons gevoel een belangrijk ahgenamer karakter zal krijgen. Voor- jh in Zuid- en Oost-Europa zijn de tem- '"faturen de laatste dagen sterk ge- tegcn, plaatselijk tot boven 25 gr. C. Statie iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiimiiiiiiiiiiiii In verband met berichten, die de laat ste dagen de ronde doen, als zou bjj dc formatie van het nieuwe Nederlandse kabinet mogelijk het departement van Zaken Overzee worden opgeheven, heeft het A.N.P. zich tot de gevolmach tigde ministers van Suriname en de Ned. Antillen in Den Haag, de heren Pos en Lampe, gewend met de vraag, of hun hiervan iets bekend was. Beide minis ters verklaarden, dat zij over deze kwestie van geen enkele zijde zijn be naderd en ook, dat zij zich er op geen enkele wijze over hebben uitgelaten. Intussen ontving het A.N.P. uit Wil lemstad, Curagao en Paramaribo de mededeling, dat de premier van Suri name, mr. Emanuels, in antwoord op een vraag over het standpunt van zijn regering, inzake het voortbestaan van het departement, verwees naar de be sprekingen van 1954 bij de vaststelling van het statuut. Toentertijd was het de mening van Nederland, do Nederlandse Antillen en Suriname, dat er in de nieuwe rechtsorde geen plaats meer zou zijn voor het ministerie van Zaken Overzee. Sedert 1954 heeft, voor zover bekend, Suriname nimmer medegedeeld, dat het van mening veranderd is. In deze belangrijke aangelegenheid worden thans de gevoelens van de volksverte genwoordiging gepeild. De Antilliaanse minister-president, de heer E. Jonckheer, deelde desgevraagd in Willemstad namens de landsregering mede, dat de Antillen zeker geen be zwaar hebben tegen opheffing van het ministerie van Zaken Overzee. •*»V Een Britse soldaat, die met zijn een heid aan oefeningen in fiet gebied van Sennelager, ten zuidwesten van Hanno ver, deelnam, is donderdagavond door een Duitse boer beschoten en in zijn arm gewond, aldus heeft een woord voerder van het Britse Kijuleger vol gens Keuter meegedeeld. Dit geschied de, toen een konvooi van twintig Brit se vrachtwagens bij de avondoefening verdwaalde en op een boerenerf terecht kwam. De bevelhebber van het Britse konvooi reed op dit morzent in een jeep achter zijn vrachtwagens aan. Na dat het eerste schot was gevallen, liet hij liet konvooi keer maken en nam plaats in de voortste wagen. Daarna liet de commandant de grote lichten aandoen, waarop prompt weer werd geschoten. Dit tweede schot, evenals het eerste gelost uit een automatisch pistool, "erwondde de Britse soldaat. De Britse bevelhebber zond een bood schap naar de Duitse politie. Toen deze ter plaatse wag, begaf hjj zich in hun gezelschap naar de boerderij. Zij wer den te woord gestaan door de 27-jarige Gerhard Welschon. die toegaf twee maal te hebben geschoten, omdat de Britse militaire vrachtauto's over het erf van de boerderij waren gereden. De Britse commandant verzocht de Duitse politiemannen daarop Welschon, Vóór de huwelijkspieci,jghgid in Tokio poseerde de Japanse kroonprins Akihito met zijn bruid Mitsjiko Sjoda voor de fotografen. De bruid diaagt de eerste orde van de heilige Kroon.; (Telefoto) (Van onze correspondent) Een lid der directie en een verkoop leider van de ti.v. Verenigde Blikfabrle- ken (Verblifa) te Doesburg zullen zich naar alle waarschijnlijkheid voor de Arnhemse rechtbank hebben te verant woorden op grond van een aantal be schuldigingen met betrekking tot de le verantie van enkele duizenden te lichte en dus ondeugdelijke helmen voor het Luxemburgse leger. De helmen waren voorzien van het goedkeuringsstempel an de dienst Directoraat Materieel andmacht, hoewel deze dienst met de ze oor het buitenland geleverde hel men uiteraard niets te maken had. stenipel zou zjjn aangebracht een keurmeester, die intussen a eens een gevangenisstraf van twee °ckijoifn Kuxemburg KC'e rri',in ikturi ^."nvhen ë.'lr'rh ®n4ve "ome temp neersi Weer heden max atgel 7 uur gist 24 'jui regen 2 3 19 regen 2 6 30 zWaar bew. 5 8 1 zwaar bew. 5 9 0.3 geheel bew. 5 8 1 geheel bew. 3 7 3 zwaar bew. 4 10 0 onbewolkt 13 13 0 zwaar bew. 5 8 2 zwaar bew. 5 8 3 licht bew. 2 6 1 regenbui 4 6 7 zwaar bew. 4 6 9 onbewolkt 3 10 0 geheel bew. 11 11 11 Nu Peking heeft bekend gemaakt, dal het centrale comité van de Chinese communistische partij „zijn kandidaten heeft gesteld voor de functies in de lei ding van de staat en vooral voor het presidentschap van de republiek", wordt in de kringen van politieke waarnemers te Taipeh op Formosa aangenomen, dat maarschalk Tsjóe Teh, die nu vice-pre sident van de Chinese volksrepubliek is, de opvolger zal worden van Mao Tse Toeng. (Van onze Haagse redactie) Tussen het ministerie van verkeer en dat van financiën is thans overleg gaande over de formulering van een wetswijziging, die het gebruik van par keermeters mogelijk maakt. In princi pe heeft de minister van financiën zich reeds tot een dergelijke wijziging bereid verklaard. Nadat de wijziging tot stand zal zijn gekomen, zal ook het we genverkeersreglement worden veran derd. Minister Van Aartsen heeft dit aan de Eerste Kamer meegedeeld. De minister is ook bereid een proef te nemen met de zgn. „parkeerschijf" die echter het nadeel heeft dat meer controlerend personeel nodig is. Advertentie Zon op Zon onder jaar heeft gekregen wegens fraude bij de keuring van helmen, die voor het Nederlandse leger waren bestemd. De directeur en de verkoopleider van de Verblifa hebben tegen de tenlaste legging bezwaar gemaakt. Na hen in raadkamer te hebben gehoord, heeft de rechtbank te Arnhem hen echter laten weten, dat zij in openbare zitting te Arnhem zullen moeten terechtstaan. De verdachten hebben daartegen hoger be roep aangetekend, zodat thans het ge rechtshof te Arnhem in raadkamer zal beslissen, wat er zal gebeuren. Deelt het hof de opvatting van de rechtbank dan blijft dc verdachten nog slechts de mogelijkheid open van een beroep in cassatie by de Hoge liaad. Op dinsdag a.s. 14 april zal de Na tionale Federatie voor Geestelijke Volksgezondheid in het Kon. Instituut voor de Tropen te Amsterdam een ju bileumbijeenkomst houden ter herden king van haar 25-jarig bestaan. Bij die gelegenheid zal de voorzitter prof. dr. A. Querjdo een overzicht geven van de ontwikkeling van de zorg voor de gees telijke volksgezondheid. Zijne Excellen tie prof. dr. L. J. M. Beel, minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, zal eveneens het woord voeren. De direc teur van de World Federation for Men tal Health, dr. J. R. Rees, zet bjj die gelegenheid de internationale situatie van het geestelijke volksgezondheids- werk uiteen, waarna prof. dr. H. C. Rümke, hoogleraar in de psychiatrie aan de Rijksuniversiteit te Utrecht, over de toekomstperspectieven op dit gebied zal spreken. De viering van het 25-jarig bestaan der Federatie staat in verband met het begin der activiteiten, welke in Neder land zullen worden uitgevoerd tijdens het Internationale Jaar voor de gees telijke volksgezondheid, dat in i960 over de hele wereld wordt gehouden. Op een en ander komen wij nog nader terug. (Van onze Haagse redactie) Minister Van Aartsen heeft de aan dacht van zijn ambgenoot Van justitie gevraagd voor de wenselijkheid van strenge handhaving van i|e voorge schreven maximumsnelheid binnen de bebouwde kom. Hij heeft hem tevens verzocht daarbij te overwegen of niet op runner schaal gebruik kan worden gemaakt van apparatuur, zoals in ge bruik bij de politie van Wassenaar. De minister meent dat dit nodig is, omdat na een aanvankelijk zeer scher pe daling van het aantal ernstige ver keersongevallen in de steden, nu een lichte stijging merkbaar is. Er blijken nog automobilisten te zijn die zich slechts door de vrees te worden gever baliseerd laten weerhouden van het overschrijden van de maximumsnel heid. Sir Winston Churchill, de Britse oud premier, zal 4, 5 en 6 mei de gast van president Eisenhower zijn in het Witte Huis. De perschef van het Witte Huis zei volgens Reuter dat het bezoek een informeel karakter zal dragen. Sir Winston was al lang geleden voor dit bezoek uitgenodigd. H\j was vorig jaar verwacht, doch hij moest toen zijn reis wegens ziekte uitstellen. (Van onze Parijse correspondent) De hoogbejaarde kanunnik Kirr is met zichzelf en andere betrokkenen nog eens in nader beraad getreden en liet gevolg daarvan is gisteren geweest dat de nestor van de Nationale Vergadering en burgemeester van Dyon, terugko mend op een enige dagen geleden be kend gemaakt besluit, er toch de voor keur aan geeft 18 april persoonlijk de honneurs van zijn stad waar te nemen tegenover president De Gaulle, die er die dag op bezoek komt. Het is derhal ve het bezoek van de kanunnik-burge meester aan de Sovjet-Unie dat, ten ge volge van de griep van de president, tot een nader vast te stellen datum wordt uitgesteld. Zoals bericht was dit bezoek gearrangeerd om te Leningrad de samenkoppeling te vieren van de voormalige Russische hoofdstad met Dyon. Er zij hierbij nog opgemerkt dat reeds eerder een jumelage heeft plaats gehad tussen de Bourgondische hoofdstad en Dallas (Texas), zonder dat dit tot dusverre bij ons weten tot een uitstapje van de ondernemende kanun nik-burgemeester naar de Verenigde Staten heeft geleid. De zo geheten „Kamer van besehul diging" aan het Parijse parket heeft gistermiddag afwijzend beschikt op een door tnaifre René Fioriot namens zijn cliënt, dr. Lacour, een der voornaam ste persmen in de zaak-Lacaze, inge diend r.^:..oek tct .oorlopige invrijheid- stelling. Cliënt en advocaat waren bij de Kamer in beroep gegaan van een reeds eerder door de rechter van in structie Batigne gegeven afwijzende beschikking. Zoals de lezer zich zal her inneren werd dr. Lacour, vriend en lijfarts van mevrouw de weduwe Wal ter, ex-weduwe Guillauine, en eveneens zeer bevriend met Jean Lacaze, 15 maart op bevel van de rechter van in structie Batigne in verzekerde bewa ring gesteld onder beschuldiging van poging tot moord op Jean-Pierre Guil- laume, adoptiefzoon van mevrouw de weduwe Walter. De negatieve beschik king van de kamer van beschuldiging drie magistraten vormden het tribu naal is gebaseerd op de overweging dat het tegen dr. Lacour aangevoerde materiaal bezwarend genoeg is om handhaving van zijn hechtenis te recht vaardigen. Bij deze gelegenheid is voor de eerste maal in een zaak van eerste grootte een ingrijpende vei'nieuwing in de Fran se procedure van strafrechtsvervolging in werking, getreden. De advocaten van beide partijen, de beklagende en de verdedigende, hebben tijdens de zitting van de Kamer van beschuldiging monde ling voor hun standpunten kunnen plei ten. Hoewei dit slechts summier mocht geschieden, heeft elk van beide advoca ten, de twee meest vermaarde leden van de Parijse balie maitre Maurice Gargon voor Jean Pierre Guitlaume en maitre René Fioriot voor dr. La cour toch ongeveer drie uur het woord gevoerd. De zitting was besloten, maar het verluidt dat het betoog van maitre Gargon bijzonder bezwaarlijk was en dat van maitre Fioriot hoogst briljant. President De Gaulle van Frankrijk zal in juni een bezoek aah Italië bren gen, aldus meldt Reuter. Het wordt zijn eerste buitenlandse bezoek als president Wegens ..poging tot moord op een Britse militairte arresteren. Zij weigerden dit eerst, waarop de commandant ver klaarde in dat geval de boerderij met zijn manschappen omsingeld te zullen houden, totdat de Duitser in arrest was gesteld. Tenslotte werd Welschon gear resteerd. Hij is gisteren weer op vrije voeten gesteld. De in de arm gescho ten Britse soldaat is in het Britse mili taire ziekenhuis te Rinteln, nabij Sen nelager, opgenomen. Hij maakte het gisteravond goed. Een woordvoerder der Duitse politie te Paderborn, nabij Sennelager, heeft verklaard dat Welschon heeft meege deeld gemeend te hebben dat hij met dieven te maken had en daarom waar schuwingsschoten had gelost. Hij heeft hieraan toegevoegd in de krant te heb ben gelezen over dieven, die zich in auto's verplaatsten en die achthonderd hennen hadden gestolen. De woordvoer der zei dat de politie gelooft, dat Wel schon de waarheid spreekt. Zij over weegt echter nog of hij kan worden aan geklaagd wegens „onvoorzichtig hande len, dat heeft geleid tot het toebrengen van een verwonding." Advertentie rfcVARffrc wr-v Toen H.M. Koningin Elizabeth van Engeland tijdens een tocht door het graafschap Oxfordshire een bezoek bracht aan het stadje Witney, een be kend centrum van de fabricage van wollen dekens, viel een jongetje, de driejarige Charles Early, een grote eer ten deel. Charles mocht aan de Koningin een blauwe wollen deken uit de fabriek van zijn vader aanbieden voor prins Charles, de prince of Wales. Oe burgemeester van Oua Vossemeer, mr. J. J. Versluys, 25-jarig ambtsjubileum. De burgemeester'"was1 'verzocht''de"nemaI^tJ3*^,fSS 5yn te verlaten, opdat het dorp versierd kon worden. Aangezien de burgervadeZdaar niet op ingegaan is, heeft het feestcomité hem vogelvrij verklaard. Aan de school kinderen werden waterpistolen uitgereikt om dc burgemeester onder vuur te nemen, zodra hy zijn ambtswoning zou verlaten. Aldus geschiedde vrijdagmorgen. Het Haagse gerechtshof heeft een 31- jarige meubelhandelaar wit Zwijndrecht veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar en zes maanden niet af trek van voorarrest. De meubelhandelaar zou zich in het najaar vun 1956 hebben schuldig ge maakt aan een reeks omvangrijke op lichtingen voor vele honderdduizenden guldens ten nadele van geldschieters. De man heeft thans een schuld van ruim zeven en een halve ton. Hij heeft toegegeven dat hij geldschie ters tot het geven van geld had bewo gen met leugenachtige verhalen over enorme transacties, die hy kon afslui ten. Hy toonde de geldschieters dan vervalste facturen, kwitanties en za kenbrieven. De Braziliaanse president Kubitschek heeft zijn minister van buitenlandse zaken opdracht gegeven de Braziliaanse voetbalclub Santos de club van Pele te verbieden in Zuid-Afrika een wedstrijd te spelen. Dit is het gevolg van het feit, dat donderdag vier spelers van Santos gedwongen zijn aan boord te blijven van het schip, waarmee het elftal in Kaapstad arriveerde. Drie vier spelers zouden niet in het hotel toegela ten worden, omdat zij negers zijn. De vooriztter van de Zuidafrikaanse voetbalbond, de heer Hosking, toonde zich nogal gebelgd over de houding van de Braziliaanse autoriteiten. Hij ver klaarde, dat de Zuidafrikaanse bond geen voorwaarden betreffende de samenstel ling van de ploeg heeft gesteld, toen het Braziliaanse aanbod om te komen spe len aanvaard is. „Naar mijn mening hadden de Braziliaanse organisatoren van de toernee moeten bedenken hoe i' toestand op raséengebied hier is en cc zaak dienovereenkomstig moeten re- geien", zei hij.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1959 | | pagina 1