RHEUMIN Nieuwe Schiüd jmsche Courent De krant kunt Uniet missen - geen dag! W.v.d. BURG Honderdduizenden moeders zijn het roerend eens Slimme Peter en het gevonden geld Hoi, Mam&f doorzijn we een wereldnaam in stoffen verstopping ROTTERDAM-CENTRUM. Coolsingel 80 ROTTERDAM-ZUID, Pleinweg 196 £15»- 20» 9» -14» kinder- en kleuterkleding koopt men bij C&A Kampioenen Natuurlijk N. g90 IQ90 w' èmmmmn BESTELBILJET „Nieuwe Schiedamsche Courant" per weekad f 0.59 doorhalen per maand ad f 2.54 per kwartaal ad f 7.40 wortU N S C DINSDAG 14 APRIL 1959 PAGINA 8 DAMESMODES Omdat de kinder- en kleuterafdeling van C A zo enorm uitgebreid is en alles, maar dan ook alles heeft voor dé kleuters en de kinderen. Omdat de kinder- en kleuterafdeling van C A zulke prachtige kwaliteiten brengt. Elke moeder weet: C£ A staat garant voor 100%. Ik kan niet miskopen. Omdat de kinder- en kleuterafdeling van C A zo op de hoogte is van kindermode. C A brengt de leukste, charmantste en nieuwste modellen uit heel de modewereld. Omdat de kinder- en kleuterafdeling van C A zo achter de moeders staat. Cs A kent alleen tevreden klanten, als iets niet goed is of niet past wordt het teruggenomen. Omdat de kinder- en kleuterafdeling van C A zo voordelig is. Iedere verstandige moeder wéét: Zo voordelig als hij C A koop je nergens. Ja, honderdduizenden moeders zijn het roerend eens: "We hebben vréêêêselijke trek in een MEKKA! 'Daar heeft Mams al op ge rekend want zij heeft steeds MEKKA' s in huis! C£ A. Van A tot Z WONINGINRICHTING NIEUWE BINNENWEG 288-294 ROTTERDAM TEL. 50066 Moeders die zuinig zijn en verstandig, die graag geld sparen en wat over willen houden. Al die moeders kopen kinder- en kleuterkleding bij C A. Nederland telt honderdduizenden verstandige huismoeders. Honderdduizenden moeders kopen kinder- en kleuterkleding bij Waarom? rawpp1! RHEUMIN helpt snél, zeker en veilig bij verkoudheid, maar ook b'j griep, hoofdpijn, keelpijn, kiespijn, zenuwpijn en maan dpü nen. Gecomprimeerde samen stelling, daardoor niet te grote tabletten, dus gemakkelijk in te nemen. Buisje a 20 Rheumin-tabletten 63 ct. 'n BROCADES-produkt, - dus volstrekt betrouwbaar! Wt ftVflN copy v n 7 DAM 18 SCHIEDAM TEI.EFOON 66152 Ondergetekende wenst zich tot wederopzegging met ingang van heden te abonneren op de en het abonnementsgeld te voldoen: Naam en adres: Bij verzending per post te frankeren als brief. De snelheid waarmede het nieuws de lezers bereikt ls belangrijk. Immers nieuws moet nieuw zjjn. Een bericht heet van de naald wordt gelezen. Kers-vers van de pers ontvangt tedere dagblad-abonnee ztjn krant In de bus, vol nieuws. Elke dag wordt de krant met een zekere spanning tegemoet gezien. Nieuws trekt altijd, iedere dag. Ook het advertenUenleuws. Dagbladreclame ls bijzonder effectief door de aandacht die iedere lezer iedere dag voor „zijn" krant heeft. Verover en verdedig uw debiet met dagbladreclame. LANGE KERKSTRAAT i9 Schiedam - Tel. 66135 Personeel gevraagd Serieus meisje gevraagd als leer ling-verkoopster. Leeftijd 1517 jaar. Enige bekendheid met een voudig verander-werk in dames kleding. Eigenhandig geschreven brieven S. 2582. Nw. Schiedam sche Courant. Dam 18. Gevraagd naaisters en leerlingen. Aanmelden Wortelboer's Confec tiebedrijf, Nieuwe Binnenweg 310 Rotterdam. Telefoon 34080. Hulp gevraagd in r.-k. jong ge zin voor één dag in de week. Flatwoning. P. Combrink. Deen- sestraat 17c, Rotterdam-W. Tel. 38990. Goederen aangeboden Te koop klein goed brandend haardje en kinderwagen, wit pit- riet. In goede staat Bil lijke prijs. Dr. Wibautplein 99. Handel en Bedrijf Schellings speciaalzaak voor ge makschoenen. Pedicure, steunzo len St.-Liduinastraat 27. Telef. 658Ö8. Kredieten t.m. 4000 voor aan koop van meubelen en woningtex tiel. Rechtstreeks van fabriek. Enorme besparing. Soepele be taling en onder uiterste geheim houding. Vraagt vrijblijvend inl. Postbus 1083, Rotterdam. U kunt nu zonder moeite afkomen van Zó ktmt u deze lastige en on gezonde kwaal op eenvoudige wijze kwijtraken: Neem eerst een week elke avond twee CARTERS pilletjes - 2e week elke avond één - 3e week: om de andere avond één. Daarna niets meer. Want CARTERS Leverpille tjes zorgen voor de galtoe- voer die nodig is om het voed sel beter te verteren en de darmen te ontlasten: ze maken bovendien dat de in gewanden daarna op eigen kracht regelmatig blijven werken. Zó helpen CARTERS Leverpilletjes u helemaal van hardlijvigheid af. n is een ander mens. En mocht u later door zorgen, door te veel eten. overver moeidheid of gebrek aan be weging toch nog eens ver stopt raken, dan zün een paar CARTKRSpilletjes voldoende Iom u vlug weer op gang te helpen. Per flacon f 1.35. Zoekt u een exclusieve kop en schotel? Fa. Solingen heeft het. Hoogstraat 2. Telefoon 63143. Lessen Ned., Engels, Duits en Frans. Dpi. ex. handelscorresp. Bijwerken v'. scholieren. J. Hatenboer, Buys Ballotsingel 64a. Tel. 66561. Diversen Overgangsleeftijd? Migraine? On gezonde teint? Jeugdpuistjes? Verstopping? Vetzucht? Natter- mann's Bloedzuiverende thee no. 8 helpt! Groot pak 1,85 bij el ke drogist. 50 „Of dat 'werkelijk gebeurd is? Zo waar als ik hier voor u sta en zo zeker als tweemaal twee vier is!" zei die scha vuit van een Peter. „Gij neemt toch niet aan, dat ik hier een sprookje sta te vertellen? Gij kunt er rustig van verze kerd zijn, dat onze goede schout hier last genoeg van heeft. Stelt u de akeligheid eens voor! Ieder jaar zo'n aan lager wal geraakte bokkepoot op bezoek!" „Hé, hah, jasses! Schei och uit!" riep Grete. „Laten we liever wat doorlopen! Het regent gelukkig niet meer en hoe verder ik van het gemeente huis en de duivel weg ben, hoe liever het me is! Bah, wat eng allèmaal!" In zijn vuistje lachend liep Peter met zijn vrouw Grete naar de plaats waar de vosseval stond. En in die buurt daarvan gekomen zei hij: „Och, lieve wilt u zo goed zijn goed rond te kijken, want ergens hier in de omtrek moet mijn vossevalleke te vinden zijn." Ze doken samen het kreupelhout in, maar die slimme Peter zorgde wel, dat Grete de goede kant uitging. Zelf liep hij de verkeerde kant .op en hij ging rustig tegen een boom geleund staan wachten. Wat hij verwachtte, kwam natuurlijk precies uit. Na enkele minuten hoorde de schavuit zijig, vrouwtje gillen. „Oei, help! Bah! Och heertje! Help! Peeeee-t. e.. e. e.. e. .rü! Kom eens gauw! Gauw dan! roep ze. Onder een geweldig misbaar en 'spektakel brak Peter zich een weg door het kreupelhout in de richting van Grete. „Wat is er, Grete? Vanwaar uwe angst schreeuwen en hulproepingen?" vroeg de schelm met een bezorgd gezicht. „Eh brrr. er z.zit een z.. zalm in de vollevas, ehklosse vem, ehin de vosseval, in de vosseklem", stamelde Grete, angstig naar het bedoelde voor werp kijkend. ,Shop ot home -SCrVICG Desgewenst komen onze experts u thuis bezoeken zodat u de stoffen eigen omgeving kunt beoordelen. Belt u even) Tel. 50066 in uw t Van A tot Z wordt elk dagblad door duizenden, tienduizenden gelezen. Het nieuws. De speciale rubrieken. En de advertenties! Laat Uw artikel, Uw naam er niet ontbreken. Sportcolberts en blazers in de aller nieuwste streep- en ruitdessins. Prima bin nenwerk en perfecte afwerking. 6-13 jaar. No Iron kleuter pakjes voor jongetjes en meisjes van 9, 12 en 18 maanden! Frisse dessins, o.a. fleurige, doorgeweven streepjes! Kleuterblazertjes voor jongetjes en meisjes van 1-3 jaar! Afgebiesd met meerkleurige tres sen! Originele knopen en embleempjes!- Modieus jurkje in mo derne uni structuur, met grappig, ingewe ven ruitje! 5 Leuke voorjaarstinten 60-105 cm. Naar gr. CHOCOLADE De naam van Boussac, stichter en eigenaar van het beroemde modehuis Dior, geniet ook op het gebied van stoffen een wereldreputatie. Verzuim niet onze zojuist ontvangen collectie Boussac gordijnstoffen te komen zien. U zult onder de bekoring komen van de decoratieve ontwerpen en de geraffineerde kleuren: Bassano-rood, Dufy-zwart, Van Gogh-geel, Matisse-blauw, Ocre de Gauguin. U zult genieten van de stoffen... échte Boussac-kwaliteit. Prijzen van f. 7.95 tot f. 12.95 p. m.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1959 | | pagina 8