Nederlands pas vrijdag bekend Nederlandse amateurs geen partij voor sterk aan vallende Duitsers KRISTALLEN BOLLEN ffi t Y2 O 7/\Y 0FT Alfredo Canjels' blessure is vrij ernstig; Yan der Hart kan wel spelen Van der Linden middenvoor 1 Zondag begint de tenniseompetitie Honkbalteam W or stelwedstrij d wordt vechtpartij Moedig zwoegen van verdedigers De Beer terug in hockey-team luisteren Radio-V atiïeaoa llelevenim'ii van een Jong lilezin SCHWARTZ WEET HET NOG NIET STAATSSPORT IN NOORD-KOREA Vietnamees verslaat Japanse favoriet Dames-hockey krijgt uit de toto-pot Extra-treinen voor Holland—België Krijgt Heracles nog een speler uit Zuid-Afrika Young Boys wint met 1-0 van Reims Driebanden-toernooi in Eindhoven UW TAFELDRANK. Wij kijken naar Hockeyprogramma voor zondag UW TAFELWATER m V B DONDERDAG 16 APRIL 1959 PAGINA 4 Van Eijsden van Leimonias naar Hilversum Voor wedstrijd tegen België in Eindhoven Tafeltennis Parijs Agnes Simon uitgeschakeld in de kwart-finales Engelse league Portsmouth practisch gedegradeerd G.V.A.V. met 51 winnaar tegen Rot Weisz A.D.O. verliest met dezelfde cijfers van Borussia Europese voetbalbeker De Vroet gaat terug naar Be Quick Nederl. krachtsportbond deelt zware straffen uit Militair elftal geeft B.V.V. geen kans: 51 Dames B-team hockey tegen Zuid-Afrika - Voor familiegebruik, in 1/1 literschroef flessen Voor famiiiegebruik, in literschroef flessen DE AVONTUREN VAN KUIFJE EN BOBBIE B ohbJe, waf aren gr Oef!.Is dót. lopen by Uitgeverij Casterman Naar verdorie !'t /s de hoed waartegen de kapitein zoeven 'n schop gaf! Daar En laaf dat smerig ding nu verder liggen Hi er, Bobbie L ttier!...Wilje die hoed daar laten Noemje dat gehoorzamen? ToetdatspeJ/efje heeft nu tang genoeg geduurd en ais iemand kou vat, dan komt doordat hij een heleboel kleine beestjes bij zich heeft heten bacillen en ze zijn klein.. zó dat je er wel honderd keer klein tegen moet zeggen. Te elfder ure heeft de bondscoach van de K.N.V.B., Elek Schwartz vooral tot teleurstelling van de Belgische journalisten die naar Den Bosch geko men waren besloten de opstelling van het Nederlands elftal nog niet be kend te maken. Hij volstond gister avond, na afloop van de laatste cen trale training in het sportpark De Vliert met het bekendmaken van de namen van vUftien spelers, die in aanmerking komen voor het Nederlands elftal, dat zondag tegen België speelt. Schwartz zal het elftal vermoedelijk pas vrijdag definitief samenstellen. De geselecteerde spelers zijnDe Munck (DOS)Pieters Graafland (Feij- enoord), Wiersma (PSV), Kuys (NAC), Van der Hart (Fortuna), Kraay (DOS), Notermans (Fortuna), Klaas- sens (VW). Van der Kuil (Ajax), Rijvers (Feijenoord), v. d. Linden (DOS), Moulijn (Fejjenoord), Bosse- laar (Sparta), Lenstra (Enschede) en Canjels (NAC). De Belgische voetbalbond zal de sa menstelling van de nationale ploeg vanavond bekendmaken. Men kan overigens veilig aannemen, dat er weinig verrassingen op komst zijn. De enkel-blessure van Canjels blijkt ernstiger te zijn dan aanvankelijk gedacht werd. Canjels was wel bij de training aanwezig doch bleek niet in staat deze te volgen. De kans dat hij vóór zondag zover zal zijn hersteld, dat hij in de zware landenwedstrijd tegen de Belgen kan uitkomen, is bij zonder klein. Dan blijft er maar één kandidaat over voor het leiden van de Nederlandse aanval: Van der Linden. Voor de overige vier plaatsen in de voorhoede zijn voorts in feite maar vier kandidaten: Van der Kuil, Lenstra Rijvers en Moulijn. In de middenlinie zal de vervanging (Van onze tennismedewerker) Zondag begint de tenniseompetitie. In de samenstelling van de ploegen vóór de hoofdklassen A en B is heel weinig verandering gekomen. De voornaamste wijzigingen zijn wel, dat Van Eijsden niet meer voor Leimonias zal spelen, doch Hilversum in de hoofdklasse B gaat versterken. Voorts zien we Krijt, die vorig jaar voor de Metselaars een paar wedstrijden speelde, vermeld bij Toeg-Hillegersberg (hoofdklasse B)._ In de eerste ploeg van de landskampioe nen Leimonias zal de jeugdkampioen Schneider uitkomen. Hij maakt daar mee een promotie van de overgangsklas se, in Oranje TC II, naar de hoofd klasse A. De ploegen in hoofdklassen A en B zijn de volgende: Hoofdklasse A. Leimonias: mej. F. en mej. J. Marinkelle; mevrouw Schul- ier-Sauter; Maris, Van de Weg, Schnei der en Joh. Koerts. D.D.V.: mej. Mo- ritz, mej. van Rijn, Bouwer, Heyblom Kloezen, Stradmeyer en Volksmaars Thor-RW: mej. Fikenscher, mej. Fe rir, Karamoy, Biesheuvel, F. Koerts en Lodeisen. Iwoo: mej. van Kuijk, mej. Janssen, Dehnart, Goris, Van der Lely en Hoogendoorn. Hoofdklasse B. afd. I: Dash: mevr Salomé, mej. van Buuren, Hughan, Van Zoelen, Marré, Herok. Hilversum: me vrouw Peters, mevr. Thung, Van Eijs den, Frederikse, Hoecke, Lansdorp en Meier Mattern. Joy: mevr. Baars-Wie- nese, mej. Wilmink, Bitter, Gurowitsch, Kramer en Weidema. P hilharmonie: mej. Grosveld, mevr. Mesmaekers, Ta- miniau, Beukers, Passtoors, Adan, P. en A. Mesmaekers. Afd. II. D.D.V. II mevr. Hlousek, mevr. Wu, mej. Krui- singa, Kuijpers, Nolten, Lisaauer, Rap- pange en Weijerman. Toeg-Hillegers- berg: mevr. Hennink, mevr. Roolker, Krijt, Den Hoed, Van Toor en Stoop Alta: mevrouw Dirks, mevrouw Potter, Groenweegen, Keijzer, Dirks, Van Dijk en Hehenkamp. Enschedese LTC: me vrouw de Jager, mej. Commandeur, me vrouw Rommelaar, Breukink, Hylkema N. Menko en De Jong. Het programma voor de eerste zondag is als volgt: Hoofdklasse A: Thor-RW—Leimonias DDVIwoo. Hoofdklasse B. Afd. I: Philharmonie— Joy; Dash—Hilversum. Afd. II: En schede—Alta; ToegHillegersberg DDV II. Het Nederlands honkbal-negental dat zaterdag te Eindhoven tegen België zal spelen, is als volgt samengesteld: Werpers: Brands en Smidt. Vangers: N. Tromp en Roosenkrantz. Eerste honk: R- Kok, tweede honk: Keulemans, derde hong: H. Kok. Kortestop: Kops. Linksveld: Houtkamp, Midveld: Oos- terbaan, rechtsveld: B. Tromp. Het is de bedoeling van de -coach Jole om zowel de beide werpers als de beide vangers vier en een halve innings te laten spelen. Ook de sport zal in het communisti sche Noord-Korea voortaan door de staat geregeld worden. Atletiek, zwem men, gymnastiek en voetbal zijn tot .volkssport" verklaard en zullen op iedere school, universiteit, bedrijf of produktiegemeenschap gestimuleerd worden. Gymnastiek wordt reeds ver plicht beoefend door alle arbeiders en scholieren. Voorts worden in alle gro te steden van het land sportvelden aan gelegd, stadions gebouwd en accommo daties voor de verschillende takkem van sport in orde gemaakt. van de geblesseerde Van Wissen door Notermans naar alle waarschijnlijkheid de enige wijziging zijn, temeer daar de dijbeen-blessure van Van der Hart ge nezen blijkt te zijn. Nederlands B-elftal Het Nederlands B-elftal, dat zater dagmiddag in Brugge tegen de Belgi sche B-ploeg uitkomt, is als volgt sa mengesteld: Doel: Van Dijk (Sparta); achter: Brull (Rapid JC) en Van der Lee (Sparta); midden: Verhoeven (Sparta), Schilder (Sparta) en Munsters (Fortu na); voor: Theunissen (Vitesse), Ben- naars (NOAD), Van der Gijp (Feijen oord), Rutten (MVV) en Bouwmees ter (NAC). Reserves zijn: Onderstal (NOAD), Veldhoen (Feijenoord), Engelander (Blauw Wit) en Luiten (DOS). De wedstrijd wordt geleid door de Fransman Devillers. De titel in het heren enkelspel van de internationale tafeltenniskampioen schappen van Frankrijk is gewonnen door Van Tiet uit Vietnam. Hjj ver sloeg de Japanner Murakami met 17 21, 13—21, 21—16, 21—12, 21—16. De damestitel was voor Fujie Eguchi uit Japan, die in de finale haar landgeno te Kimiyo Matsuzaki versloeg met 15 21, 21—14, 21—7, 14—21, 21—13. Het da mes dubbelspel was voor de Japanse meisjes Eguchi en Matsuzaki, het gè- mengd dubbelspel voor de Japanse combinatie Matsuzaki en Murakami. De in Rotterdam woonachtige Hon gaarse speelster Agnes Simon is in de kwartfinales uitgeschakeld door de wereldkampioene, de Japanse Matsuza ki, in drie games: 2117, 2114, 21 14. Door een royale schenking van 7000 uit de pot van de K.N.V.B.-toto zal het wereld-hockeytoernooi voor dames, (Jat van 25 april tot en met 7 mei a.s. in Amstelveen wordt gespeeld, finan cieel geen moeilijkheden opleveren. Door de steun van de K.N.V.B. is het totaalbedrag dat nu beschikbaar is, op gelopen tot 55.000. Aan het toernooi zullen elftallen deel nemen van Engeland, Australië, Schot land, Wales, Ierland, Zuid-Afrika, Ar gentinië, Duitsland, België, Frankrijk, Verenigde Staten, Canada, Zwitserland, Nieuw Zeeland en Nederland. De opening en de vlaggenparade op zaterdagmiddag 25 april in het hockey- stadion te Amstelveen zullen door h.k.h. prinses Beatrix worden bijgewoond. De degradatie van Portsmouth uit de Eerste Divisie van de Engelse league is vrijwel een feit. De ploeg verloor namelijk gisteren practisch de laatste kans, op ontsnapping aan het gevaar, door thuis met 2-3 van Everton te ver liezen. Voorts verloren de bekerfinalis ten, Luton en Nottingham. Luton werd met 2-0 geklopt door West-Bromwich en Nottingham met 1-3 door Chelsea. In verband met de voetbalwedstrijd Nederland-België, die aanstaande zondag in Amsterdam zal worden ge speeld zullen extra treinen ingelegd worden. Om 10.10 uur vertrekt een extra trein uit Eindhoven, die om 11.59 uur in Amsterdam zal aankomen. Deze trein gaat 's avonds om 17.24 uur van Amster dam naar Eindhoven terug. Uit Leeuwarden vertrekt een extra trein om 9.14 uur, en uit Groningen om 9.18 uur. Deze treinen vertrekken 's avonds uit Amsterdam om 18.22 uur. Voorts zullen vijf extra treinen wor den ingelegd op de lijn Rotterdam- Amsterdam. De eerste trein vertrekt om 9.37 uur. De volgende twee ver trekken respectievelijk om 19.07 uur en 10.37 uur. Voor de terugreis na afloop van de wedstrijd zijn drie treinen inge legd, om 17.36 uur. 17.50 uur, 18.07 uur, die zullen rijden van Amsterdam naar Rotterdam. (Van onze sportcorrespondent) De volgende maand zal Heracles zeer waarschijnlijk de beschikking krijgen over nog een Zuidafrikaanse speler: Herbert Zuma, die reeds voor het Zuid afrikaanse naturellenelftal uitkwam en in zijn eigen contreien een van de meest favoriete voetballers is. Wanneer Zuma inderdaad voor Heracles zal gaan spe len, zal het aantal Zuidafrikaanse spe lers van deze ploeg weer op twee zijn teruggebracht, want Mokone, die twee jaar geleden vanuit Engeland naar Al melo kwam, heeft te kennen gegeven deze club weer te willen verlaten. Hij speelde dit seizoen samen met zijn land genoot Dhlomo voor Heracles. Het feit, dat er zondag vanwege de interlandwedstrijd Nederland-België nauwelijks competitie voetbal zal zpn, is voor enkele clubs aanleiding geweest om buitenlandse tegenstanders uit te no digen. Van die clubs heeft GVAV voor een grote verrassing gezorgd. Het ver sloeg in Groningen voor 13.000 toeschou wers de Duitse club Rot Weisz (Essen) met niet minder dan 51. Dins dag verloor Feijenoord van Rot Weisz. Even fors was de uitslag bij de wed strijd in Den Haag tussen ADO en Bo russia (Dortmund). Hier echter greep de Duitse ploeg met 51 de winst. In de eerste wedstrijd van de halve finales van het toernooi om de Europe se Voetbalbeker tussen l'oung Boys (Bern) en Reims, hebben de Zwitsers met 10 gewonnen. Het doelpunt werd voor rust door Meier gemaakt. Er wa ren ongeveer 60.000 toeschouwers. De beslissing viel al in de vijftiende minuut, toen Meier een pass van Flückiger afrondde. Tevoren had Wech- selberger reeds gescoord, doch de arbi ter keurde deze treffer af. In de eerste helft waren de Zwitsers sterker dan Reims. Schneiter had pech toen een van zijn harde schoten door de paal werd gekeerd. Na de hervatting namen de Fransen het initiatief over. Zij speelden echter zonder veel overtui ging zodat de overwinning volkomen verdiend naar Young Boys ging. (Van onze sportcorrespondent) Arie de Vroet keert bij het Groning se Be Quick terug als oefenmeester Een paar jaar geleden ging De Vroet van Be Quick naar SVV, omdat toen de mogelijkheid groot was, dat Be Quick naar h°t amateurisme zou te rugkeren. Het bestuur van de Koninklijke Ne derlandse Krachtsportbond heeft naar aanleiding van ongeregeldheden, die op 28 maart jl. tijdens een worstelwedstrijd tussen de verenigingen De Halter en Olympia in het clubgebouw van De Halter te Utrecht hebben plaatsgevon den, een ernstig onderzoek ingesteld. Naar aanleiding hiervan is besloten met ingang van heden geen toe stemming meer te verlenen voor het houden van openbare wedstrijden in de clubgebouwen varr De Halter en Olym pia. Een lid van de vereniging De Halter zal vermoedelijk geroyeerd worden. Een ander lid zal gedurende drie jaar geen wedstrijden mogen bezoeken en niet als verzorger of vertegenwoordiger van zijn vereniging mogen optreden. Een lid van Olympia is tot 1 januari 1960 geschorst. De voorzitter van De Halter kreeg een berisping. Het voorlopig Nederlands militair elftal heeft woensdagavond in Den Bosch met 51 gewonnen van BW. Berkelmans maakte het enige doel punt voor BW. Door doelpunten van Swart (Ajax) en Loo (Rapid JC) leid den de militairen echter bij de rust reeds met 21. Na de hervatting zorg den Loo en Theunissen (Vitesse) twee keer er voor dat de eindstand 51 werd. Dezer dagen opgerichte eerste Eind- hovense driebandenclub houdt op vrij dag 17, zaterdag 18 en zondag 19 april in café St.-Paulus een nationaal drie banden-toernooi om de Lichtstadbeker. Deelnemers zijn Popeyus, Henny de Ruyter, Louwers, Scholte en Moret. (Van onze sportcorrespondent) Met een bewonderenswaardige moed en groot elan hebben de Nederlandse amateur-voetballers woensdagavond in het Sportpark Diekman te Enschede tot ver in de tweede helft stand gehouden tegen het oppermachtige nationale Duitse amateurelftal. Ongeveer tien duizend toeschouwers, waaronder een groot legioen luidruchtige Duitsers, heb ben zich met stijgende verbazing afge vraagd hoe lang de afweerslag zou kun nen duren. Welaan, de beslissing viel na een kwartier in de tweede helft. Dat na een half uur nog een tweede doel punt werd gemaakt, betekende voor de Duitsers slechts een schrale beloning voor hun overtuigende meerderheid. Uit deze woorden is al direct de conclusie te trekken, dat de achter hoede van het Nederlands amateur elftal een verbeten kamp heeft moe ten voeren. Zij is dan ook de enige linie in de Nederlandse ploeg ge weest, die royaal een voldoende haal de. In het doel heeft de niet meer zo jonge Koers van Hengelo knappe din gen gedaan. De wijze waarop hij in de zeventiende minuut de felle dia gonale schuiver van rechtsbuiten Kei ler uit de hoek ranselde, gaf de ach terhoede de extra ruggesteun, die zij deze avond zo bijzonder goed kon ge bruiken. Want het was van de aan vang af al duidelijk, dat het door re genvlagen spekglad geworden terrein een groter handicap betekende voor de amateurs van Oranje dan voor de beweeglijker Duitsers. In de eerste minuten vloog al een schot van rechts angstig dicht voor het doel langs en telkens weer zouden de Duitsers blijven terugkomen, voorlopig echter nog met combinaties, die intel ligent waren opgezet, maar waaraan het dodelijke schot ontbrak. In de ze ventiende minuut moest de Duitse spil Schafer worden vervangen door Gerdau. maar deze lange reserve betekende geen verzwakking. In het verdere ver loop van de wedstrijd zou hij bij de spo radische Nederlandse uitvallen alle kop duels winnen. De Nederlandse voorhoede was uiter mate zwak. De Ajacied Westra mocht dan eens in een lange rush ver opruk ken, wanneer hij de bal afgaf, kwam die op een verkeerde plaats terecht. De buitenspelers Bosma van Heerenveen en Hollander van DWS-Amsterdam openden zeker geen perspectieven voor de aanvalskracht van de ploeg en Derks (de Spartaan en De Kreek (Feyenoord kwamen er evenmin aan te pas. Zij misten toch wel duidelijk de technische basis, die hun harde zwoegen doel en inhoud had kunnen ge ven. Hun energie werd nu doelloos ver spild, al bleef zij wel de Duitse ach terhoede tot waakzaamheid nopen. Behalve van Koers betekende het spel van de achterspelers Donner van Sportclub Enschede en Claus van Hel mondia, met daartussen in de stoere Van Ierland van Willem II, een moed- gevende verademing. Zij vochten grimmige lijf-aan-ljjf-duels uit met de in hoog tempo opererende Duitse aanval, al konden zij daarbij de blij vende steun van de halfspelers Woo ning (RCH) en Van Bruggen (DFC) niet ontberen. De achterhoede heeft enorm veel werk verzet en dat het voor de Nederlanders geen regelrech te débacle is geworden, dankt men aan deze trapvaste defensie. Daarmee is het beeld van de wed strijd getekend. Tot de rust bleven doel punten op vaak wonderbaarlijke wijze uit. Na een kwartier in de tweede helft viel echter de eerste treffer. Van Ierland had toen al twee keer het leer van de doellijn weer het veld ingezon den. Op een bekeken kopbal van mid- voor Stein uit een voorzet van links moest Koers echter verstek laten gaan (0-1), In de achtentwintigste minuut was het weer Stein, die met een on verwacht schot aan alle Duitse onzeker heid een einde maakte, een onzeker heid, die voor de Nederlandse toeschou wers echter reeds lang niet meer be stond. Het Nederland- hockey-elftal, dat zaterdag 25 april in Londen tegen En geland speelt, heeft na de wedstrijd te gen West-Duitsland alleen in de voor hoede een wijziging ondergaan. De Beer (Tilburg) is op de middenvoorplaats te ruggekeerd. Om studieredenen is Van 't Hooft (Hilversum) niet beschikbaar. De ploeg voor de strijd tegen de En gelsen ziet er dus als volgt uit: doel: Honnebier (BMHC); achter: J. Terlin- gen (Be Fair) en van Gooswilllgen (SCHC); midden: Marres (Laren), Overdijkink (Delftse Stud.) en Van Djjck (Kampong); voor: Hooghiemstra (SCHC) Dekker (Delftse Stud.), De Beer (Tilburg), Zwier (SCHC) en Van Erven Dorens (Laren) Reserves: De Ruiter (DKS) en Kris ten (DKS). IJet Nederlands B-elftal (dames), dat zondag op het terrein van B.M.H.C. tegen Zuid-Afrika speelt, is als volgt samengesteld: doel: Laura Dekker (B.D.H.C.)achter: Bea Terlingen (Be Fair) en Mia van Erven Dorens (Be Fair); midden: Dini Hietbrink (Allian ce), Pauline Hissing (Amsterdam) en Eugenie Kuypers (Groen Geel); voor: Loes Smit (TOGO), Marijke Teppema (Groen Geel), Riekje Molenburg (BD H.C.), Els Haagsma (H.G.C.) en Mar- ga Schuijers (Union) Advertentie VRIJDAG HILVERSUM I, 402 m. KRO: 7.00 Nws 7.15 Gram. 7.40 Gram 7.45 Morgen gebed en lit. kal. 8.00 Nws. 8.15 Gram 8.50 V. d. vrouw. 9.35 Waterst 10.05 1 Gram. 11.00 V. d. zieken. 11.40 Gram 12.00 Middagklok-noodklok 12.03 Gram. 12.30 Land- en tuinb'.meded. 12.33 Nederl. liedjes. 12.50 Act. 13.00 Nws 13.15 Zon newijzer. 13.20 Lichte muz. 13.45 V. d. vrouwen. 14.00 Kamerork., -koor en sol. 14.25 Gram. 14.45 Chansons. 15.30 V. d. zieken. 16.30 Muz caus. met ïllustr 17.15 Kinderkoor. 17.40 Beursber. 17.45 Sopr. en piano. 18.05 Gram. 18.45 Gram. 18.50 Regeringsultz. 19.00 Nws. 19.10 Act 19.20 V.V.D., pol. caus. 19.30 Verz. progr v d. militairen 20.05 V.V.D., pol. caus 21.00 Amus. muz. 21.30 Brabants halfuur 22.00 Promenade-ork. en sol. 22.50 Caus 23.00 Nws. 23.15-24.00 Jazzmuz. HILVERSUM II, 298 m. VARA. 7.00 Nws 7.10 Gymn. 7.20 Gram. 8.00 Nws 8.18 De ontbijtqlub. 9.00 Gymn v. d, vrouw. 9.10 Gram. VPRO: 10.00 Caus. 10.05 Morgenwijding. VARA: 10.20 V. d vrouw. 11.00 Zangrecital. 11.40 Gram. AVRO: 12.00 Jazzmuz. 12.20 Regerings- uitz. 12.30 Land- en tuinb.meded 12.33 Sport en prognose. 12.50 Pianospel 13.00 Nws. 13.15 Meded. en gram. 13.25 Orgel en zang. 13.55 Beursber. 14.00 Saxpfoon- donderdag 16 april 17.00 uur - De Nederlandse or ganist Feike Asma speelt muziek van Bach, Mendelssohn en Drif- fil. Golflengten: 31ml0: 41m21; 48m47: 196m2. vrijdag 17 april 22.15 uur - Wat denkt de H. Stoel over (N.B.: Programma-wijziging voor behouden vanwege aktualiteiten FRANKRIJK, progr III (Nat. progr.), 280 en 235 m: 12.J5 Ork. conc. 16.55 Gram. 19.16 Kamermuz. 20.00 Madame Butterfly, opera. BRUSSEL, 324 m: 12.00 Omr. ork. 12.45 Gram. 13.11 Orgelrecital. 14.00 School radio. 15.45 Gram. 16.02 Operamuz. 16.30 Opera-aria's. 17.10 Gram. 18.00 Gram. 18.30 V. d. sold. 20.15 Ork. conc. 20.45 Kunstkaleidoscoop. 21.00 Ork. conc 22.15 kwartet. 14.25 Boekbespr. dr 14.45 Koor- jazzmuz. 22.45 Gram. 434 m: 12.00 Gram. 13.15 Ork conc 14.00 Gram. 16.05 Dansmuz. 17.10 Gram 20.00 Kamermuz. NTS: 20.00 Weekjourn. 20.30 Chaplin 70 jaar. 21.00-22.00 Gevar. progr. (telerecor- ding v. d. Vlaamse T.V.). DUITSE TELEVISIEPROGR. 17.00 V. d. kind. 17.15 Idem. 17.35-18.00 V. d. jeugd, 18.45-19.25 Hier und Heute 20.00 Nws. 20.20 Progr. t.g.v. de 70e ver jaardag v. Charlie Chaplin. 20.50 Docu mentair progr. 21.30 Interl. wedstr. Ama- teurboksenDuitslandFrankrijk. FRANS-BELG. TELEVISIEPROGR. 19.00 Kath. uitz. 19.30 Belgische films. 20.00 Nieuws. 20.30 Documentair progr 21.00 Act. 21.35 Le train de I'espoir, T.V - spel. 22.30 De tijd en het werk. 23.00 Wereldnws. VLAAMS-BELG. TELEVISIEPROGR. 19.00 V. d. Jeugd. 19.30 Nws. 20.00 Ge- 22.10 Örk. conc. 23.15 Moderne muz 0.10 var. progr. 20.30 Feuill. 21.10 Quizprogr Lichte muz. 1.15-4.30 Gevar. muz. 22.10 Nieuwe films. 22.40 Nws. zang. 15.10 Cabaretprogr. VARA 16.00 Muzikale caus. 16.30 V. d. zieken 17.30 Orgelspel. 17.55 Act. 18.00 Nws 18.15 Vlaamse notities. 18.20 Dansmuz. 18.50 Caus. 19.10 Jazzifiuz. VPRO: 19.30 Het platteland nu. 19.45 VPRO-nws. 19.55 Hoorsp. 20.55 Nws. VARA: 21.00 Hoorsp. 21.20 Lichte muz. 21.35 Pol. cabaret. 22.05 Jazzmuz 22.25 Buitenl. weekoverzicht. VPRO: 22.40 Gesprek. VARA: 23.00 Nws 23.15-24.00 Brabants ork ENGELAND, BBC Home Service, 330 m: 12.00 Gevar. muz. 13.00 Gevar muz. 17.00 Schots ork. en soliste. 21.00 Ork. conc. 22.45 Recital. 0.06-0.36 Cello en piano. ENGELAND, BBC Light progr., 1500 en 247 m: 12.30 Nws. en ritm. muz. 13.00 Gevar. muz. 13.30 Nws. en gevar. muz. 14.00 Dansmuz. 16.00 Harmonie-ork 16.45 Lichte muz. 17.45 Sportuitsl. en gevar. muz. 18.30 Nws. en gevar. progr. 21.00 Lichte muz. 22.15 Ork. conc. 23.40 Oude dansmuz. 0.30 Nws. en orgelspel. NDR/WDR, 309 m: 12.00 Gevar. muz. 13.15 Omr. ork. en solist. 16.00 Ierse volksmuz. 17.45 Gram. 19.20 Dansmuz. Heren Westen: KampongBe Fair, BMHC—HHIJC. Zuiden: HTCC—Venlo, Push—Tilburg, EMHCHMHC. HTCC-beker: DKS—Delftse Studenten. Kampioenschap van Nederland: SCHC Groninger Studenten. Dames. Westen: TOGORBC. Advertentie f V MOCO Copyright P. I. B Bo* 6 Copenhagen

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1959 | | pagina 4