Geniet steeds opnieuw Dat en nog veel meer kunt u met een Slimme Peter en het gevonden geld Tomatensoep Royco zfwmê towd&t kcuvijtas Van tomaten zoals U zelf zou kiezen wast witter i. en zachter Royco... soep, zoals U ze graag opdient VB WOENSDAG 6 MEI 1959 Beroemde orkesten, vocale en instrumentale kunstenaars treden voor u op wanneer u maar wilt. Want met de Philips bandrecorder legt u favo riete muziek en muziekfavorieten weergaloos zuiver vast op de band. Maar u stelt er ook uw eigen pro gramma's mee samen, u neemt er familie-evenementen mee op, en u controleert uzelf bij muziek- en talenstudie. Steeds opnieuw hebt u plezier van de Philips bandrecor der, óók - bij lezingen en vergade ringen - voor zakelijk gebruik. Belangrijke voordelen van de Philips bandrecorders Eenvoudige bediening: met toetsen of monoknop voor opname, weergave, in- en uitschakelen en snel op- en terugspoelen. Auto matische blokkering voor komt abusievelijk wissen. Betrouwbare construc tie: elk onderdeel is met uiterste precisie geconstru eerd. Hierdoor zijn een con stante bandsnelheid en een perfekte opname- en weer- gavekwaliteit verzekerd. Betere weergave: speciaal ingebouwde versterker met gedrukte bedrading. compleet EL 3516 G EL 3527 f398.- mmm Wat een mooie, frisse kleur, wat een zachte, kostelijke smaak heeft Royco tomatensoep. Ja, zo is de kleur, zo is de smaak van tomaten die U zelf zou uitzoeken. Royco kiest alles zoals U zelf zou kiezen. Laat Uw man en kinderen maar genieten van zoveel heerlijks. Dan geniet U dubbel. Zon verschil spreekt boekdelen! Radion wast wérkelijk witter. Al het goed wordt even fris en helder in het dikschuimende sop. Stevig sop, dat je pakken kunt, dat al het vuil in zich opneemt èn... dat voor zichtig is. Geen zorgen over Uw goed. Geen zorgen over Uw wasmachine. Radion is weldadig zacht, veilig als geen ander. PVGN copy philips bandrecorder PHILIPS f698.- Compleet (difect speel- klaar) met 360 meter band, twee spoelen, verbindings- snoer en microfoon. Drie snelheden. Speelduur tot jacht uren met één band Compleet (direct specl- klaar) met microfoon, 180 meter recorderband, twee spoelen, verbindingssnocr. Solide, moderne koffer. philips bandrecorders 68. Even later, liepen de graaf en de koddebeier het kasteel uit in de richting van Peters huisje. Ze zagen er grimmig en krijgshaftig uit. De koddebeier droeg natuurlijk zijn geweer bij zich, terwijl de graaf een groot pistool in de ene en een ca- valeriesabel in de andere hand droeg. Dapper liepen ze over de weg en toen ze bij Peters huisje waren gekomen, sloeg de ij koddebeier een krachtige roffel op de deur. „Doe open, in naam van de graaf!" riép hij bars. Peter hoorde dat natuur lijk wel, doch liet de deur voorlopig dicht. Doch toen de graaf dreigde een grote kogel door het hout van de deur te jagen, j, koos hij eieren voor zijn geld en opende hij de deur. Eerst trachtte hij nog hoog van de toren te blazen. „Wat verstout gij u, eenvoudige graaf", zei hij brutaal. „Ziet ge niet, dat ge met markies Petrus Primus van Zalcerborgh te doen hebt? Steekt weg uw roestige sabel en schiet u zelf niet per abuis een kogel door de domme bol". Doch de graaf trok zich hier niets van aan. „Houd je mond, en je handen omhoog!" beval hij bars. „Vooruit, mee nlar het cachot! We beschuldigen je van het bevestigen van valse kaarten aan gestroopte hazen, van stropen en van het vernietigen of vernielen van'huisraad, toebehorend aan Jan Janszoon van Jans, grafelijk koddebeier van Gansesteyn. Daar komt nog bij een diefstal van een mooie klok en een kostbare spiegel uit mijn grafelijke vertrekken! Dat gaat je levenslang kosten, mannetje! Vooruit, mee!" Peter werd helemaal bleek. „Hoe w. .w. eet u dat allemaal?" stamelde hij benepen. „Een nauwkeurig onderzoek leverde ons de bewijzen op", zei de graaf van Gansesteyn. „Maar nu geen gemier en geen gezeur meer, doch mee naar het cachot!" Royco kiest ook - net als U: de fijnste kip voor Uw kippcsoep roomblanke asperges voor Uw aspergesoep heerlijk mals vlees voor Uw rundvleessoep Roy 5-1 Jüi 2uCf6i simd, sjtMtMws

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1959 | | pagina 8