HOOFDPRIJS i 30.000 100 lOOO Verzoek aan onze abonnees uit één builtje Elke werkdag 100.-! Elke zaterdag 1000 Voor jonge mensen, een volwaardige, geheel metalen camera De camera, waar een wereldnaam achter staat. DONDERDAG 21 MEI 1959 De Si-Si kroonkurken wed strijd is per sé geen geluks- zoekerij! U hebt zelf in de hand om te winnen. Hier zijn enkele wenken: 8 Denk eraan dat elke fles Si-Si - groot of klein - gesloten is met een gemerkte kroonkurk. 9 Zo moet uw briefkaart eruit zien: Deze geldt voor één serie. 3 Verzamel kroonkurken bij kennissen, familie vrienden. Spaar desnoods samen! serie 4 Ruil met andere verzamelaars uw „dubbele" lettergrepen, zodat èn anderen de series sneller compleet krijgen. Si-Si fabrieken Postbus 1 BUNNIK waard 5 Bedenk, dat ook in juni, juli, augustus en september nog elke dag prijzen gewonnen moeten worden. Dan kunnen velen niet in- zenden door buitenlands verblijf. Velen geven het sparen straks op, omdat ze ongeduldig worden of.... al gewonnen hebben! Precies wat hij nodig heeft! De prijswinnaars van vorige week waren Leerlingen Gemeentelijke Technische School Zeist. zijn haar met Vi-Shine wast heeft beslist van roos geen last. r - - \\A, Geef ons blad aam Uw vrienden of tennissen, die nog niet op onze courant geabonneerd zijn, eens ter lezing. Wijs hen eens óp een artikel dat speciaal Uw aandacht heeft getrokken. CRYSTAL-JELLY SHAMPOO Howntre» N.V. Amsterdam Knoop dat goed in uw oor, Mevrouwéén Van Nelle's thee builtje, groot formaat, geeft u met die heerlijke, krachtige melange minstens 4 a 5 lekkere koppen thee. U kunt dus heel het gezin laten genieten van die heerlijke, krachtige afternoon melange, Dit is de prettigste, gemakkelijkste methode. Wees modern, wees practisch ga óók over op deze ideale manier van thee schenken met Wij kiezen Miss ILFORD 1959. Elk aardig meisje kan het zijn. Wij vragen geen filmschoonheid, geen opmaak of pose. Een leuk, vrolijk meisje met karakter een meisje, dat prettig is om te zien. Krachtige thee, uit één builtje, genoeg voor de gehele familie In elke camera de beste resultaten met 's werelds beste rolfiim Goedzo! i V 'jf Weekend-blou- son die ook WWo** door-de-week heel fleurig staat. Leuke ruitdessins. 8 jaar £t25 Daarbijstevig katoenen broekje met rekbare band en 3 zakken. Beige, grijs, marine. 8 jaar A 25 7 Er zijn 6 verschillende kroonkurken in ge lijke hoeveelheden in omloop, nl.: „Si-Si" (een hele serie waard) en GE-VI-TA-LI- SEERD (sèmen een serie waard). Hier het aantal series, dat u in uw bezit, op één adres, heeft. I Stuur, desnoods, elke dag een opgave in. De ene dag wint u niet, maar de volgende dag misschien wel met hetzelfde aantal series. 2 Eis bij elke fles Si-Si, ook in restaurants, cafés e.d. de kroonkutk! U hebt er recht op! Gooi uw eigen kans niet weg! IritittA Onder elke Si-Si kroonkurk staat één lettergreep. GE of VI of TA of LI of SEERD. Wie de meeste keren het woord „gevitaliseerd" van zijn kroonkurken kan vormen wint een prijs! Soms vindt u het woord SI-SI en géén lettergreep onder de kroonkurk. Dan hebt' u geluk! Want dat ene woord Si-Si telt voor 'n hele serie. Doe mee. Spaar óók! Wie aan 't eind van de wedstrijd, in september, de meeste kroonkurken met „Si-Si" (aan de onderzijde) heeft, ontvangt f 30.000.-1 En... u hoeft uw kroon kurken nooit op te sturen'; U kunt dus elke werkdag weer meedoen! Elke werkdag kans op f 100.-! Elke zaterdag kans op f 1.000.-! EN TENSLOTTE i 30.000.-! Zend geen kroonkurken op. Stuur een briefkaart naar Si-Si, Postbus 1, Bunnik. Zet naast dit adres één enkel cijfer. Dit ene cijfer moet aangeven hoeveel series u heeft. (5 kroonkurken te zamen „gevitaliseerd" vormend is één serie, het woord „Si-Si" is ook één serie, dus samen twee series). Zet daaronder uw eigen naam en adres. U doet mee op de dag dat,uw briefkaart in Postbus 1 tc Bunnik is ontvangen. Er wordt gecontroleerd of de door u opgegeven series kroonkurken op uw adres aanwezig zijn. Alléén de kroonkurken van de prijs winnaars worden voor verdere deelname vervallen ver klaard en medegenomen. Doe zo vaak mee als u zelf wilt De wedstrijd eindigt over ongeveer vier maanden. Parmantig speelpakje met frisse strepen, splitjes en steekzak- ken. Sterk katoen. 2 jaar 6.^® Plaats 10 Elke winnende opgave wordt gecontroleerd op het opgegeven adres. 11 Zoek bos, hei en strand af naar verloren geraakte Si-Si kroonkurken. Zoek kennissen op, die niet mee-verzamelen en vraag hun de Si-Si kroonkurken aan u te geven. 6 Sommigen beseffen niet, dat op zaterdag de prijs duizend gulden groot is en dat er dan veel grotere opgaven worden gedaan. Mevr. T. Vosters, Eindhoven; mevr. P. Kooyman, Blokker; B. Melgers, Ede; A. Corton, Renkum; B. Kruyze, Roermond. Op elke fles gevitaliseerde Si-Si een waardevolle kroonkurk*. Si-Si fabrieken - Bunnik ROTTERDAM-C. BULGERSTEYN (BIJ ERASMUS) ROTTERDAM-Z. BEIJERLANDSELAAN -SCHIEDAM - DELFT-DORDRECHT Vi-Sblhe is een Crjrstal- Jelly Shampoo, een geheel nieuwe, ongeëvenaarde shampoo, die méér, veel meer doet dan U eigenlijk van een haarwasmiddel zou verwachten. Prijs per tube voor vele wassingen fl.60. fl.1000 op Uw foto Kijk eens om U heen, Miss ILFORD is misschien Uw jonge vrouw, Uw verloofde, Uw zuster, of zo maar een leuk buurmeisje. Maak nu een mooie foto van Uw uitverkorene. Elke amateur heeft kans, De foto van Miss ILFORD verschijnt in de krant. Zij ontvangt haar eervolle onderscheiding, f 1000.- kontant en nog andere verrassingen in Amsterdam. De maker van de foto wordt ook niet vergeten, hij of zij ontvangt een prachtige camera met toebehoren ter waarde van f 250.-. Doe mee, 'c is een leuke originele wedstrijd. --* Vraag Uw fotohandelaar ZjmSZf een deelname-formulier. per doosje van 20 stuks

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1959 | | pagina 10