Te zien in onze showroom schoonmaak? nieuws voor rokend Nederland Vertel de waarheid in Uw reclame, maar doe het goed 3 belangrijke wensen door Roxy vervuld! De sensationele wagen met dwars opgestelde motor NOBEL - ZUIVER - TROUW De krant kunt U niet missen Wie heeft dit ooit voor mogelijk gehouden. Ruim plaats voor vier volwassenen in een wagen van goed 3 meter langMet overvloed van bagageruimte, met <een topsnel heid van 120 k.m. per uur bij gering benzineverbruik! Morris heeft dit thans mogelijk gemaakt. Dank zij een geniale uitwerking van het idee der dwarse motor-op stelling creëerde Morris de 850, de ruimste kleine 4-persoons automobiel met de beste rij-eigenschappen in de ge schiedenis van de automobielbouw. De grootste inwendige ruimte bij de kleinste buitenmaten. Deze wagen is de verwerkelijking van een ideaal. Het ideaal om een verdubbeld rijcomfort te brengen aan miljoenen Nooit tevoren werd een wagen van dergelijke kwaliteit, met dergelijke prestaties, zuinigheid en betrouwbaarheid tegen een dergelijke lage prijs aangeboden. De Morris 850 is de best doordachte wagen die ooit werd geconstrueerd. Vier volwassenen vinden er, met hun bagage, ruim plaats in. De krachtbron is een volwaardige 4-cilinder motor van beproefd ontwerp, die even rustig zijn werk doet bij 15 k.m. per uur als bij de hoge kruissnelheid van 90Het zuinige verbruik betekent een besparing van tientallen guldens op Uw benzinerekening. De ruimte-gevende dwarsopstelling van de motor valt direct op; nog opmerkelijker is de compacte montage van motor, wisselbak, aandrijving en stuuroverbrenging in één geheel. De onafhankelijke vering der vier wielen volgens geheel nieuw systeem elimineert alle schokken, zelfs op de slechtste wegen. De voorwielaandrijving zorgt voor een uitzonderlijk goede wegligging bij lichte besturing. De Morris 850 is zijn tijd tenminste tien jaar vooruit. J blijvend mooie handen met VB DONDERDAG 31 MAART 1960 PAGINA 12 •vv.-yj Twaalf maanden gegarandeerd door de British Motor Corporation. Uitgebreide service-faciliteit over de gehele wereld. Zuiver roken - fijner roken dank zij nieuw sigarettenpapier! Het nieuwe e/^W-sigarcttenpapier van Roxy is zo ragdun dat niets meer de edele tabakssmaak versluiert. Dit is wat iedere roker verlangt: zuiver roken. Roxy geeft u het verkwikkend genot van louter tabak. Koeler roken - onbezorgd genieten! Door duizenden onzichtbare openingetjes in het speciale 6/^>7-sigarettenpapier wordt rookverkoe- lende lucht mee aangetrokken. Elke trek is nu een aangename streling. Nieuw panat». „Klaar-open" pakje Geen lastig openscheuren i van het pakje meer. Ver- R OX Y Bfc wijder met het stripje de bovenkant van het cellofaan ij enhet pakje vouwt open. H Daarna kunt u het weer keurig sluiten! I Voor wie er nog meer van wil weten: Sinds bet ontstaan van de sigaret is het e^/7-sigarettenpapier van Roxy het belangrijkste nieuws voor iedere roker. Het is in de lengte uitgedund (u kunt het zien!) en zó ragdun dat het geen papiersmaak geeft. U proeft alleen de edele Amerikaanse tabakken waaruit Roxy is samengesteld. voer dat en dit uw kat... uw hondt Wat heet Is, proeft men tuinder goed; wat koel is des te beter. Welnu, Roxy rookt koeler! Talloze onzichtbare openingetjes in het eJJÏn» sigarettenpapier laten bij elke trek lucht binnen, die de rook koelt. Daardoor geeft Roxy méér voldoening, van de fijnste Amerikaanse tabakken. De snelheid waarmede het nieuws de lezers bereikt ls belangrijk. Immers nieuws moet nieuw zijn. Een bericht heet van de naald wordt gelezen. Kersvers van de pers ontvangt Iedere dagbladabonné zijn krant ln de bus, vol nieuws. NU geniet meer dan ooit van de fijne geur en de volle smaak van de beste tabakken uit Amerika. Kies nu ROXY - en u proeft het direkt: U kunt zich uw sigaret niet beter wensen. Elke dag wordt de krant met een zekere spanning tegemoet ge zien. Dagbladreclame ls bij zonder effectief door de aandacht, die Iedere le zer Iedere dag voor „zijn" krant heeft. Ver over en verdedig üw debiet met dagblad reclame. Nieuws trekt altijd, iedere dag. Ook het advertentie- nieuws. Niet krabben. De helder vloeibare D.D.D. kal meert de jeuk in enkele seconden, doodt de ziek tekiemen en geneest tot diep in de huidporiën. f 1.20 per flacon. geneest uw huid VLOEISTOF - BALSEM - ZEEP

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1960 | | pagina 12