MAAR DOE HET GOED houdt de mond fris en gezond, de klok rond Dubbele stuks aanbieding maar de bloeiende Keukenhof móet in gloeiende bestrijdt tandbederf Agfa maakt de goede.kleurenfotografieigoedkoperl W DONDERDAG 14 APRIL 1960 Deze naaktejwinterboomJtaivprachtig in zwart-vit yf^jjascoSor, ïn negatief- en omkeerfilmsfl Agfacolor negatief-rolfilms in prijs verlaagd 0 QK van f. 3.80 nu-si* X.7J Voor nog geen cent per keer sluit u een levensver zekering voor hun tanden. Zorg dat er altijd een tube Prodent tandpasta in huis is (met een goede Prodent tandenborstel, die horen bij elkaar). Alleen Prodent bevat het dubbel-actieve Dispergon-A.dat langduriger èn krachtiger bescherming biedt tegen tandbederf. Maak het een vaste regel: 's morgens en 's avonds poetsen met lekker-smakende Prodent tandpasta. de film met het rijke kleurenpalet Normale tube Uh ct Familieverpakking 13S ct Een voortreffelijk paasmaal! Om uw vingers bij af te likken! Kreymborgt zet iedere man in een speciaal Paaazonnetje. Al wat nieuw is in de herenmode 1960 vindt hij in de uitgebreide Waarborg-collectie. Nieuw zijn de prachtige kleuren (o.a. grijs, blauw/groen enz.) en dessins, nieuw de modellen. De kwaliteit ként U. Die is als vanouds: Waarborg-kwaliteit Kleding waarvan U dubbel lang plezier hebt I De fijnste engelse kamgarens. Nieuwe kleuren en dessins. Wollen kameelharen binnenwerk. Pantalon plooihoudend (Si-Ro-Set) Waarborg-sporteolbert Modern 3-knoopsmodel ln uitgelezen tweeds. Exclusieve dessins in lichte en donkere tinten. Daar zijn ze speciaal voor uitgezocht en-opgefokt. Zorgvuldig voor u geplukt en schoongemaakt. Om u't plezier te geven van een braadkuiken dat zó lekker, zó mals is... Ja, dat moet u heus zélf eens proeven! Waarborg-pantalon Terlenka 55/45. Modern model: nauwe pijpen zonder omslag. In diverse tinten grijs en multi-colors. 75 Waarborg-eostuum met pas in moderne ruit- en streepdessins. Ankiets stretch nylon - zeer sterke kwaliteit per paar 2/5 per 2 paar 3»95 25 zaken in Nederland Kleurenfoto's zijn geen luxe meer.' Met Agfacolor niet! Reken maar: een Agfacolor rolfilm kost nog maar f. 2.95. Kleurenfoto's zijn geen vals- zoete plaatjes meer. Met Agfacolor niet! Kijk dan toch: alle nuances komen nu zuiver en briljant tot hun recht. Ziet U die zachte „Vermeer- tinten"? Bewondert die harts tochtelijke „Van Gogh-vlammen"? Allemaal dank zij Agfacolor! Want Agfacolor pakt die kleuren... écht...' natuurlijk... onverdoezeld. Wat een waarachtige fotovreugde geeft dat! Wat een uitbundig boek wordt ,zó Uw fotoalbum Beter dan ooit kunt U thans met elke goede camera kleurenfoto's en kleuren dia's maken Het béste materiaal - Agfa is een wéreldnaaml-staatdaarvoorborg. Zowel de negatieffilm voor vergrotingen als de omkeerfilm voor sprankelende dia'sschenken Ueen onbetaalbaargenot t^gen een zéér betaalbare prijs! Gaat U naar de Keukenhof? Vraag dan Uw fotohandelaar om een formulier voor de Agfacolor Keukenhof Fotowedstrijd. Zó opent Agfa het kleurenfoto- ert filmseizoen: Agfacolor negatief- rolfilms in prijs verlaagd I Van 3.80 nü 2.951 Agfacolor kwaliteit nu ook in de prachtige smalfilm CT 13 (8 en 16 mm) met een grote belichtings-speelruigntel Waarborg-eostuum

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1960 | | pagina 10