SNELHEID iglo sinaasappelsap Planta - even puur natuur als vers fruit eukomarkt van zuivere MOTORS co Drink nu volop gezondheid! GENT VRIJDAG 1 JULI 1960 Netherlands Branch 1 juli U te kunnen Een moment van voldoening - hét moment voor een Velasques! de nieuwe automobielen douanetariev 3t verkochte verdienen Het verse, pure sap van 10 a 15 sinaasappels! 'n Speciale aanbieding van Vita diepvries Puur... het woord dat bij Planta's plantaardige vetten past... dat Planta's natuur zuivere smaak volmaakt typeert. Bovendien... plantaardige voeding is goede voeding, moderne voeding. Sluit U -aan bij deze gezonde opvatting en breng elke dag Planta op tafel. Planta is even puur natuur als appelen, druiven, groenten... ^UXHALL.BEPrOR^f^^ - Société anonyms HOTTE' Kent U van Velasques ook de „Lerida"? Dat is een bolknak van kleiner formaat, zeer licht van smaak, echt een sigaartje voor de beginnende roker. Hij kost 17 cent en dat is een prettige prijs voor een bolknakje van die (prima) kwaliteit. De snelheid waarmede het nieuws de lezers bereikt Is belangrijk. Immers nieuws moet nieuw zijn. Een bericht heet van de naald wordt gelezen. Kers-ven van de pers ontvangt iedere daghladaboonee zijn krant In de bus vol nieuws. Elke dag wordt de krant met een zekere spanning tegemoet gezien. Nieuws trekt altijd, Iedere dag. Ook het advertentie-nieuws. Dagbladreclame la bijzonder effectiet door de aandacht die Iedere lezer Iedere dag voor ..zijn" krat-» lieeft. Verover en verdedig uw deotet met dagbladreclame. general I motors natuurzuivere 35ewt voffufe/ig&i Proef dit frisse sap van beroemde Florida sinaasappels. De lekkerste sinaasappels uit zonnig Amerika. Vers voor u be waard. Nu bijzonder voordelig. Eén blikje met het sap van 10 a 15 sinaasappels tijdelijk van f 1.55 voor slechts f 1.20. Let op de Eskimo! Alleen als er een Eskimo op de verpakking staat bent u zeker van de aller-, aller-beste kwaliteit diepvries Zoals de schil beschermt... zo bewaart de nieuwe wikkel de verse smaak van Planta. PM m.2W.?4041

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1960 | | pagina 8