Achttien blinden dolgelukkig met prachtige bandrecorders Hartelijk afscheid van directeur Veemarkt en Slachthuis Tuinier met meer Jongste Bediende (Vr.) Wala vormt de vrouw van vandaag BATAAN-... TARZAN DE AAPMEN5 De krant kunt U niet missen. Geen dag! 3? vrouwelijke adminisfr. kracht typistes en aankomende typistes een onderwijzer(es) MEUBELSTOFFEERDERS, Mr. J. Klaasesz reikt de eerste drie uit Permanent vermaaks centrum? Londense dubbel deksbus in R'dam ■TECHNIEK BEUKERS SCHIEDAM Geroutineerd CHAUFFEUR Oneerlijke tweeling door politie gearresteerd DE KRANT KUNT U NIET MISSEN, GEEN DAG! Dr. W. C. van Rosmalen kreeg „iets" in zes afleveringen WEST SIDE STORY toch naar Nederland Nederlandse in de Alpen vermist Zonierhollen Dahlia's Knolbegonia's Gladiolen Anemonen NSC DONDERDAG 27 APRIL 1961 PAGINA 8 Rust en vrede 18 gelukkigen Europese naam Musicus M. Cohn's Wijn- en Spiritualiënhandel n.v. GEMEENTE SCHIEDAM Gevraagd op handelskantoor Schiedam (centrum): Prettige werkkring Goede salariëring Zaterdag om de week vrij - voorlopig Met eventuele vakantie-afspraken zal rekening worden gehouden. Sollicitaties met verlangd salaris te richten onder nr. 86288 R aan bureau van dit blad. THEATER H00GSTR. 2a SCHIEDAM TEL. 68808 C. F.C. HERMES D.V.S KLEINE BEVER, DE OWAGA-INOMAN imu*u<4 \nt»r GOUDA, 27 april „Zelfs de Mr. met z'n bromfiets stopt en verleent voor rang aan een blinde als deze zijn wit te stok met rode banden in de hoogte steekt ten teken, dat hij wil over steken. Dat is geen kwestie van mystiek, maar van medegevoel. Want het gaat hierbij om een mede-mens, die zelfstandig door het leven wil gaan en zich met zijn wit te stok en eventueel geleidehond vei lig weet". Deze woorden sprak dr. J. G. W. F. Bik, voorzitter van het Zieken fonds „Gouda en Omstreken" gisteravond in schouwburg Concordia, tijdens een bijeenkomst van de stichting Voorzie ning technische hulpmiddelen aan blin den in Zuid-Holland. Maar liefst 18 blin den konden op deze avond gelukkig ge maakt worden met een bandrecorder. De commissaris van de Koningin in Zuid-Holland, mr. J. Klaasesz, was spe ciaal naar de Fijpenstad gekomen om de eerste drie van deze bijzonder nutti ge hulpmiddelen uit te reiken. In zijn welkomstwoord, zei de heer A. J. van den Tooren, voorzitter van I ROTTERDAM, 27 april De Maasstad is rijp voor een permanent vermaakscen trum, menen de heren J. Bakker en P. Escabaohe, kermisexploitanten. Met een aantal collega's staan zij nu op de kermis of Lunapark, zoals dat tegenwoordi™ heet aan de Goudsesingel op de Jacobsplaats. De eenheden van de exploitanten worden steeds groter en ingewikkelder en het opbouwen en afbreken vergt veel tüd. Zij vinden, dat Rotterdam, een der grootste havensteden met veel buiten landse bezoekers, een vermaakscentrum moet hebben, zo van Pasen tot oktober, in navolging van bijvoorbeeld Tivoli in Kopenhagen en het Prater in Wenen. Rotterdam was voor de oorlog de beste kermisstad van ons land maar het is nu de slechtste. In Groningen staan op een kermis 100 eenheden, in Eindhoven zelfs 200, maar in Rotterdam slechts dertig. In Tilburg komen op een normale dag wel 100.000 bezoekers, in Rotterdam nau welijks 6.000. Rotterdam is bij de kermisexploitanten in een kwade reuk gekomen. Jarenlang moest het Lunapark met lede ogen zien, hoe de bezoekers wegbleven, omdat het terrein zo slecht was. Aan de West Kruis kade stonden de tenten vroeger op zand en koolas. Bij regen een modderpoel, bij droog weer een Sahara. Sinds vorig jaar staat het Lunapark nu aan de Goudse singel op een fraai betegeld plein en dat is een hele verbetering. De verregende kermis van vorig jaar op dit plein was nog beter dan het beste Lunapark aan de Kruiskade. De Jacobsplaats met het terrein aan weerszijden van het spoorwegviaduct zou een uitstekende plaats zijn, maar het is de vraag of de gemeente daar voor voelt. ROTTERDAM, 27 april Een Lon dense dubbeldeks-bus zal in de week van 6 tot 13 mei rondritten maken door Rotterdam. Deze sight-seeingtochten worden georganiseerd door Vroom en Dreesmann in samenwerking met de British Railways en de Stoomvaartmij Nederland. Via België komt de Engelse bus naar Nederland, waar zij eerst een week dn Den Haag zal toeren en vervolgens Rotterdam op het programma heeft staan. De ritten, die ongeveer een half uur in beslag nemen, en waarvoor men kaartjes bij V&D kan krijgen, lopen vanaf dit warenhuis aan de Korte Hoogstraat over de Coolsingel, het Hof plein, Weena, Beukelsdijk, Beukels- weg, Mathenesserlaan, Sohildersstraat, Korte Hoogstraat naar de Leeuwen straat- ROTTERDAM, 27 april Een 2i-ja- rige tweeling, E.D. en C.D., is door de politie aangehouden als verdacht van diefstal van tenminste vijf radio's, twee elektrische koffiemolens en twee scheerapparaten- De diefstal van een radiotoestelletje in de radiowinkel van M- aan de le Middellaindstraat is de tweeling nood lottig geworden. In de winkel hadden zij zich laten voorlichten over het in huurkoop nemen van een televisietoe stel en vriendelijk dankend waren zij met de benodigde invulformulieren vertrokken. Kort daarop vermiste de winkeljuffrouw een transistorradiootje ter waarde vain f 139.-. De politie kwam er achter, dat het toestelletje ergens in het noordelijk stadsdeel te koop was aangeboden. Dit leidde tot de arrestatie van de tweeling. Bij de mannen thuis vond de politie nog verschsine aan vraagformulieren voor de aankoop van televisietoestellen. Hierover aan da tand gevoeld bekenden zij tenslotte bo vengenoemde diefstallen. Zij vertelden dat zij geregeld strooptochten door de stad hadden ondernomen. Het op albe- taling kopen van een televisietoestel of een bandrecorder was één van hun voorwendsels. Vaak ook kochten zij een kleinigheid, om, als ze maar even de kans zagen, iets van hun gading te stelen. Voor zover bij de politie be kend werden door hen winkeliers ge dupeerd op de Goudsesingel, Bergweg, in de Karei Doormanstraat en te Schie dam. Er zullen vermoedelijk wel meer slachtoffers zijn- De recherche van het politiebureau Oostervantstraat is er zeer benieuwd naar. Vandaag zullen beide verdachten voor de officier van justitie worden geleid. het actie-comité Gouda en Omstreken, dat de blinde door middel van een bandrecorder uit zijn isolement wordt verlost. Momenteel beijveren 13 actie-co- mité's zich om alle blinden in Zuid-Hol land aan een bandrecorder te helpen. Tot nu toe zijn er ongeveer 60 uitgereikt. Er liggen nog 200 aanvragen te wach ten, waarvan er circa 100 urgent zijn. Het valt niet mee om het ideaal te verwezenlijken, want er zijn tal van charitatieve instellingen, die met de bus „rammelen". Mr. Klaasesz vond het verheugend, dat de bandrecorders zo snel beschikbaar konden worden gesteld en sprak de hoop uit, dat er op de juiste wijze gebruik van zou worden gemaakt. Dr. J. G. W. P. Bik, die namens het ziekenfonds „Gouda en Omstreken" het woord voerde, citeerde een fragment uit een boekwerk: „Het noodlot brengt beperkingen". De blinden voelen een beperking in een organisch vermogen maar al te zeer. Gelukkig bestaat er het comité, dat aan deze beperking iets wil doen, aldus dr. Bik. Hij haalde vervolgens een gedeelte uit „King Lear" van Shakespeare aan. De gevangen genomen hertog van Glou cester laat zijn ogen uitgraven en wordt daarna door een oude man naar Dover geleid. De hertog zegt dan: „Ga heen mijn vriend, ik vind mijn weg wel". Waarop de oude man antwoordt: „Gij kunt uw weg niet gaan, u hebt geen ogen". De hertog repliceert met de woorden: „Ik heb geen weg, ik behoef geen ogen. Ik struikelde toen ik ogen had. Het bezit daarvan deed me achte loos worden, het gemis brengt me rust en vrede. Hierop aansluitend stelde dr. Bik, dat het bezit van het leven ons roeke loos doet worden. Men kijkt maar eens op de grote wegen, waar auto's af en aan suizen. Men speelt daar met het leven. Namens het ziekenfonds bood dr. Bik een geschenk onder cou vert aan voor de aanschaffing van een bandrecorder. De voorzitter van de stichting „Voor ziening technische hulpmiddelen aan blinden in Zuid-Holland", de heer J. van Rossem, bood na de pauze de overige ■bandrecorders aan. Vijf gelukkige blin den waren verhinderd zelf naar Gouda te komen. De bandrecorders waren be stemd voor: de heer Noordermeer te 's-Gravenhage; mevrouw M. C. Vente- vogel-van Halen te- Bergschenhoek, de heer A. B. Maat te 's-Gravenhage; mej. M. L. Picavet te 's-Gravenhage; mevr. J. V. de Doelder-de Koek te Rijswijk; mevr. M. A. C. van der Ham; de heer H. W. Rensman; de heer C. M. Havelar en mevr. Harteveld, allen te Den Haag de heer J. van Rossem te Leerdam, de heer N. J. Dongelmans te 's-Graven- hage; de heer B. W. van Kalken te Was senaar, de heer P. J. Blok te 's-Gra venhage; de heer A. F. Knijff te Gouda, mevr. C. van Drunen te Delft, de hr. A. J. Hamers te 's-Gravenhage, de heer M Koster te Delft en de heer L. Zoutendijk te 's-Gravenhage. Ter afwisseling zong de bekende pia nist-zanger Jules de Corte enkele van zijn bekende liedjes. Onder meer het al leraardigste „Ik zing een liedje bij de tamboerijn" en het grappige liedje over het „Goede Boek". Met piano-begeleiding van Pleuni Kaars zongen Nel Vunderink en Liekelo Ham stra fragmenten uit de operette „Blume von Hawai" van Paul Abraham e ntwee liederen, onder meer „Fruhlingslied" van Franz Schubert. Daarnaast vertolkte Pleuni Kaars een polonaise van Chopin. Met een kort woord besloot de heer J. P. M. Beelaerts van Emmichoven. voorzitter van het provinciaal actie-co mité, deze bijeenkomst, die vele blinden bijzonder gelukkig heeft gemaakt. ROTTERDAM, 27 april. De sfeer van een besloten receptie ietwat stu dentikoos en bijzonder hartelijk te kende de man, die vandaag afscheid nam als directeur van zijn dienst, dr. W. C. van Rosmalen, die met pensioen gaat. Een kantine vol personeel van Veemarkt en Slachthuis hebben hem vanmorgen op het slachthuisterrein met geschenken en goede woorden gehul digd en de ondertoon van aller toespra ken was: Jammer, dat u weggaat We mochten u bijzonder graag". f Dat zei ook wethouder J. U. Schilt- huis (Economische Aangelegenheden), die namens het gemeentebestuur sprak en zei, dat het college van B. en W. grote waardering voor persoon en werk van dr. v. Rosmalen heeft. Het idee van de koeling, zoals die nu werkt, kwam uit de directeur voort en het Rotterdamse koelhuis kreeg een Euro pese vermaardheid. „U is een bekwaam en deskundig directeur geweest, u hebt u geheel ingezet voor de belangen van 't Slachthuis en de Veemarkt. U is een man van grote activiteit, hartelijkheid, minzaamheid en doorzettingsvermogen. U toonde zowel mensenliefde als die renliefde". De wethouder zeide, met het vertrek van dr. v. Rosmalen een figuur te ver liezen, met welke hij op bijzonder pret tige wijze had samengewerkt. „U hebt goede grondslagen gelegd voor het werk van uw opvolger, dr. de Boer". Ten slotte wendde de wethouder zich met vriendelijke woorden tot mevrouw Van Rosmalen en tot de adjunct-directeur, dokter G. M. Vogely. De heer N. de Vries, chef hoofdafde ling Bedrijven, sprak namen „het stad huis" en herinnerde aan de „bloederige gesprekken" die vaak door dr. v. Ros malen ten stadhuize waren gevoerd. „U hebt", zei hij, „altijd op voortreffelijke wijze het klavier van het stadhuis be speeld. Wij zien u node heengaan". Dokter Vogely moest in drie rollen optreden. Hij sprak namens „het be drijf", als adjunct-directeur en namens de dierenartsencollega's. In zijn eerste functie zei hij, dat grossiers en slagers dr. v Rosmalen nog lang dankbaar zul len blijven voor zijn koel-initiatieven en het personeel voor de talrijke economi- fotoal'bum betreffende het slachthuis sche en hygiënische voorzieningen. Een vormde een herinneringsstuk van be- drijfszijde. Zichzelf beschouwde dokter Vogely als voortgekomen ..uit de school van Van Rosmalen" en hij vond het heel erg. dat zijn leermeester nu met pensioen gaat. De filosofische lessen zal hij wel zeer missen, maar hij had ze vervat in een tweedelig werk „Van Speenhoff tot Van Heutz", welk werk hij aanbood, benevens een envelop met als inhoud een bijdrage voor „bet eerste deel van het ding", een verklaring, die dr. Van Rosmalen de uit roep „Weet ik veel" ontlokte. Die bij drage werd geschonken namens de die renartsen-collega's, die altijd op colle giale en prettige wijze ,,de les was ge lezen". Portier Van Wijk. sprekende namens het jubileumfonds, hiejd een heel gees tige speech, waarin hij ook de dieren artsen Kloppert en Diemont ten tonele voerde, die met dr. v. Rosmalen een be faamd trio vormden. Waar „Wim. Hein en Guus" liepen, was er altijd wat aan de hand. Hij bood een plastiekje aan, voorstellende dr. Kloppert, een cadeau- tic voor een gezinsexcursie en het ve- lidmaatschap van het jubileumfonds. Hoofdopzichter E. Visser sprak namens de opzichters en bood het tweede deel van ..het ding" aan. Het derde deel kwam van de heer C. van Beek namens de „technische knobbel" van dr. v. Rosma len. Deze sprak nu een woord van dank tot allen, die aan het woord waren geweest en zei daarbij, dat hij altijd veKJ steun en begrip van de zijde van het gemeen tebestuur en van de ambtenaren had ge kregen. Na een korte pauze voerden nog het woord de heren Lub namens de keur meesters. Meinders namens het terrgin- personeel, Hoets namens het personeel van de Veemarkt en Smits. Successieve lijk kwamen nu ook het vierde, vijfde en zesde deel van „het ding" in het bezit van dr. van Rosmalen. De onthulling er van _volgde aan het einde. Dat ding bleek te zijn een auto-radio, gecamoufleerd als een TV-apparaat. In de namiddag recipieerde dr. v. Ros malen in het Rijnhotel. ROTTERDAM, 27 april Thans staat vast, dat het Amerikaanse gezelschap van de musical „West Side Story" ook in Nederland zal optreden en wel van 4 t.m. 19 juli In het „Theater Carré" te Amsterdam en van 21 t.m. 27 juli üi „De Rotterdamse Schouwburg" te Rot terdam. De mise-enscene en de choreografie van „West Side Story" zijn van de be roemde choreagraaf Jerome Robbins. terwijl de muziek is gecomponeerd door de wereldvermaarde dirigent van 't Phil harmonisch Orkest te New York, Leo nard Bernstein. „West Side Story" is gebaseerd op een conceptie van Jerome Robbins, waarin het. Romeo en Julia-motief verwerkt is. Deze musical benadert op een positie ve wijze de problemen van de grote stadsjeugd. Zij liep jarenlang voor uit verkochte schouwburgen in New York en Londen, terwijl na 5 weken spelen voor volle zalen in Israël ook met groot suc ces één maand in Parijs opgetreden werd Oorspronkelijk was er een andere perio de voor het optreden in Nederland vast gesteld, maar daar in het kader van de Europese tournee geen aansluiting gevon den kon worden, leek het alsof „West Side Story" tenslotte toch Nederland zou passeren. Na veel onderhandelingen is tenslotte een oplossing gevonden. Vooral wat Rotterdam betreft, bracht dit ernstige problemen met zich, omdat op een vroeger tijdstip de Schouwburg reeds voor een periode van 3 weken ter beschikking gesteld was aan het gezel schap van Tom Manders, in welke perio de precies een optreden van „West Side Story" zou moeten plaatsvinden. Deze heeft zeer veel begrip getoond voor het belang, dat er voor Rotterdam aan ge legen is, „West Side Story" hier ter ste de te brengen. Het is dan ook dankzij zijn medewerking, dat het alsnog gelukt is „West Side Story" in de Schouwburg te brengen. Zijn gezelschap zal nu - na een aanvankelijk optreden in de Schouw burg gedurende de week. „West Side Story", Luxor bespelen, om daarna weer terug te keren naar de Schouwburg. De Nederlandse tournee wordt georga niseerd door J. van Doveren en Mr. P. A. Meerburg; in Rotterdam in samenwer king met de Rotterdamse Kunststichting De Gemeente Rotterdam verleende voor het optreden in Rotterdam een ga rantie van 40.000.- S. Stam uit Amsterdam wordt vermist sinds zij dinsdag in de Franse alpen door een lawine is verrast. Mejuffrouw Stam bevond zich in een gezelschap van dertien, dat een afdalng miaakte van de Col du Vallon de Fontenil. Negen leden van deze groep werden door de lawine bedolven, maar een zestal ko spoedig worde b- vrijd. Later werd og het lichaam van en inmidtels omgekomen Belgische deel nemer aan de afdaling gevonden. Be halve mejuffrouw Stam wordt nog een Fransman vermist. Men vreest voor bei der leven. De slechte weersomstandighed en een sneeuwlaag van bijna acht me ter bemoeilijken het zoeken door soldate gendarmes en berggidsen. I ZOMERBOLLËN direct stok plaatsen begonia anemoon dahlia gladioolA" PLANTDIEPTE BEGONIAS opgepotte knollen in de bak PUNTEN K-gesproten plan- Jf ten in mei uitzetten VOORKIEMEN ANEMOON 4 draad rijshout STEUN VOOR GLADIOLEN GLADIOLEN DAHLIAS POMPON CACTUS HALSKRAAS HOOETE 160 MIENON decoratief cactus halskraag pompon mignon DECORATIEVE DAHLIA 30 40 60 30 AFSTANO Een kleurrijke aanvulling van de tuinbeplan- ting vormen de bol- en knolgewassen, die in de zomer bloeien. Bij een goede behandeling hebt u er verschillende jaren achtereen plezier van. Sommige soorten kan men als knol (gla diool, anemoon), andere ook als stekplant (dah lia, knolbegonia) kopen. In april worden de knollen van dahlia en knolbegonia wel in bloempotten gezet en inge graven in de koude bak of op een beschut plek je in de tuin (beschermen tegen nachtvorst). Eind mei worden de uitgelopen knollen voor zichtig uit de pot gehaald en in de bloemvakken uitgepiant- Direct na het planten een stok erbij zetten en ze later regelmatig aanbinden. Verlangen volle zon en een beschutte plaats, vooral de hoge soorten. De plantafstand is af hankelijk van de groei. De belangrijkste groe pen zijn: CACTUS- en DECORATIEVE DAH LIA'S. De eerste hebben opgerolde, de tweede vlakke bloembladeren, in beide groepen vinden we een rijke kleurschakering en vaak zeer grote bloemen. Uitstekende snijbloemen, ze krijgen een plaats achter in de border, of beter nog op een afzonderlijke hoek voor snijbloemen. POMPONDAHLIA'S. Bloemen kogelvormig, in de hoogte staan deze tussen de vorige en de volgende groepen in. Heel goede snijbloemen, vooral voor bloemstukjes! HALSKRAAGDAHLIA'S. Een rozet van klei ne bloemblaadjes wordt door een grote „kraag" omgeven, een zeer sprekende bloemvorm. MIGNONDAHLIA'S. Lage groep met vele rijkbloeiende vertegenwoordigers, die tot de besle perkplanten behoren. Geven een langdu rige en egale bloei, vooral als de uitgebloeide bloemen regelmatig worden weggenomen. De cultuur komt overeen met die van de dahlia's, ook deze planten moeten niet voor half mei in de volle grond worden uitgezet. Op aroge gronden moeten de knolbegonia's tegen te felle zon worden beschermd. In vochtige grond ver langen ze voor een rijke bloei meer zon, al kan men op een lichtbeschaduwde plaats wel bego nia's kweken. Ze vallen tussen de andere bloem planten op door de grote bloemen en heldere kleuren. Plantafstand 1520 cm. Ook onder deze bloemen komen vele kleuren voor, bijzonder mooi zijn de variëteiten met een afstekende vlek in de keel van de bloem- Ze zijn geschikt om in groepjes van 10—15 tussen de vaste planten te worden gebruikt: als rand iar.gs het pad of afzonderlijk gekweekt voor de snij. Omdat de grote bloemstengels gauw om waaien, moeten de gladiolen worden gesteund; door ze aan stokken te binden, draad tussen de planten te spannen of er rijshout tussen te plaat sen. Plantafstand 10 cm. De in de zomer bloeiende anemonen (Ane mone de Caen, St.-Brigid) worden begin maart buiten uitgeplant op een zonnige plaats. Onder de heldergekleurde bloemen treffen we enkele halfgevulde variëteiten aan. Plantafstand 1015 cm. vraagt 's-ZATERDAGS VRIJ. Eigenhandig geschreven brieven worden inge wacht bij de N.V. Frits M. Beukers Verwarmïngs Maatschappij, Lange Haven 39, Schiedam. zoekt voor spoedige indiensttreding een in bezit van alle rijbewijzen. Eén zaterdag ner 14 da gen vrij. Aanmelden Willemskade 1, Tel. 64710. toestel 3. 1. 'American Look' beha. Voor de moderne hoge .buste-lijn 'en perfecte separatie (cups C, D, E, -lang model C 13.50) Cup C 2. Speciaal verstevigde onder cups! Opgeknipte rugpandjes en soepel gebaleineerd maag stuk maken centimeters slanker! Wit Sanfor poplin, cup D. E, F cup D II95 3. Bijzonder charmante beha met voorsluiting. Verstevigde kanten cups. Geeft zowel aan voor- als achterzijde een vol maakt gladde lijn. Cup D, E, F cup D ia95 4. Flex-Front corset - geeft alle steun die u verlangt - wit broché 1975 5. Soepele corset-gaine. Ste vige figuur-corrigerende elas tiek. Wit 9*%75 Bij de GEMEENTELIJKE WONINGDIENST te Schiedam kan een worden geplaatst. Aanstelling zal geschieden op arbeidsovereenkomst. Salaris nader overeen te komen waarbij rekening zal worden gehou den met leeftijd, genoten opleiding en/of erva ring. Eigenhandig geschreven sollicitaties dienen binnen 10 dagen na verschijning dezer advertentie te wor den ingezonden aan de Directeur van de Gemeen telijke Woningdienst, Lange Haven 145 te Schiedam ROTTERDAM: MEENT 67 NOORDSINGEL 39 BURG. BAUMANNLAAN 124 GR. HILIEDIJK 267 - DORDTSELAAN 112 SCHIEDAM: ORANJESTRAAT 17 VLAARDINGEN: GEO: 8IERSL00T Nisuvn Binnenwig 254 Zwartjanstrjat 14 - Kleiwjg 100 Schiedamaewaj 25 - Pappefweg 71 Sfadhouderaweg 133 Goudserijwag 8-De Slings 185-187 Beijerlandselaari 59 - Pleimeg 1 ST. LIDUINASCHOOL Burg. Le Fèvre de Montignylaan 13, Rotterdam-13 vraagt voor spoedige indiensttreding voor de derde klas L.O. 36 leerlingen. Brieven aan J. R. Verbeek, Nieuwe Damlaan 735, Schiedam. 28 APRIL tot en met 4 MEI A VOND voorstellingendagelijks 7.00 en 9.15 uur: (M.G.M.) (Zij vochten als helden) ROBERT TAYLOR - GEORGE MURPHT THOMAN MITCHEL18 jaar MIDDAGvoorsteliingen: dagelijks 2 uur (zondag en maandag 2.00 en 4.15 uur): Technicolor JOANNA BARNESS - DENNY MILLER 14 jaar Donderdagcyclus: The true and the Brave 2.00 en 9.00 uur 14 jaar (VERRAAD) CLARK GABLE - LANA TURNER - VICTOR MATURE ALIGGIBMONr HALFWAS en LEEKLING-STOFFEEKDEKS gevraagd. MEUBELFABRIEK „DE WALVIS", Walvisstraat 6, Schiedam, telefoon 66778. SCHIEDAM 4% Obligatielening 1958 Het Bestuur brengt ter kennis dat, overeenkomstig de voor waarden. de uitlotmg van f 3000.— obligaties heeft plaatsge vonden. UITGELOOT zijn de nummers: 32 33 43 44 74 75 76 77 111 112 185 186 237 271 300. alle aflosbaar met f 100. Serie A: 301 320 321 322 354 355 369 376 377 390 403 404 405 410 411 412 413 438 439 442 455 463 466 479*480 I Serie D: 307 308 311 326 327 328 329 331 367 375 383 384 394 397 401 402 431 432 434 435 441 488 500 518 520 526 550 551 560 562 573 584 597 598 599. allee aflosbaar met f 25. Bovenvermelde uitgelote obligaties zijn per 1 juni 1961 aflos baar gesteld en kunnen ter verzilvering worden aangeboden elke zaterdag in juni 1961 in het Clubhuis, Sportpark Harga Schiedam, tussen 4 en 5 uur n.m„ of na telefonische afsDraak (uitsluitend onder no. 65715). HET BESTUUR ■0.11 JAAV f on machtig baak cowboys. h»t lovon 4a grot» strijd toston i todtarton In d9 prairie «f n Mm.v raaéA «lOMOf «W - utmiWl

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1961 | | pagina 8