DRAADLOOS CONTACT T.V.-weekend DE RODE CIRKEL Tsbt m ue DE LAATSTE Alfredo SCHROOT DAGPUZZLE m Ti m 1 m I BB Foto-expositie spoorwegpersoneel daarom kiezen nu duizenden autokenners de BMW 700 f. 5495.- naar V B Vanavond Rotterdam Zondag D-day' Bond Zonder Naam Kwestie Nieuw-Guinea Door de eeuwen trouwstaat achter de regering 700- Prins Bernhard in Engeland Schip zinkt bij Wemeldinge Wij kijken naar MAANDAG 18 SEPTEMBER 1961 Nooit eerder werden zó veel goede eigenschappen in één wagen verenigd l krachtig „raspaard van eeirvermaarde stal"! 4-pers. limousine Imp.: N.V. ALIMPO - Den Haag- Tel. 184840 Je5„dp%!dov.,h.tg.h.leUrd Dealer voor w»pMTW? TV OOSTZEEDIJK 512 - Tel. 11.91.90 Rotterdam en omstreken SS 1» Wj ■MY.I.im.ill W Filiaal BREE 15 Tel. 17.58.75 Scenarioi Guy Hempay Tekeningen! Dierre Bro< PAGINA 99 Wab ERIC DE NOORMAN 5»i iiiiiiMfinn™Miii riTii Hilimiiini door P. H. DE WIT 1 2 5 4 6 7 fl 9 10 12 15 17 18 15' Zaterdagavond is de VARA een nieuwe qui? begonnen „Willens en Wetens". De foto toont hoe warm winnaar C. Butner (rechts) het had om M. de Jong uit te schakelen voor de tweede ronde. De hobby's waren „Suriname" en „Vogels in het wild". In het midden, op de rug gezien, Theo Eerdmans. BUSSUM, 18 sept. Hoogtepunt van het afgelopen t.v.-weekend viel onge twijfeld zaterdagavond toen de NTS een gedeelte van het laatste „prona- concert" in de Albert Hall in Londen Uitzond. Dit werd een prachtige weer gave van een heerlijk muziekfeest. Met als middelpunt Sir Malcolm Sargent, die niet alleen een voortreffelijk diri gent maar ook een uitstekend confe rencier is. Willem O'Duys verzorgde de commentaar en hij liet zich wel enigs zins meeslepen door zfjn enthousiasme. Maar dat was item in dit geval dan wel te vergeven. Alleen; was het nu met enig passen en meten nu niet zó te arrangeren geweest, dat men de hele concerthelft na de pauze had uitge zonden. Nu viel men er zo ganselijk onvoorbereid in. Theo Eerdmans begon vanavond met zijn nieuwe quiz „Willens en Wetens". Een „harde" quiz weer, die hem overi gens volop de gelegenheid bood om te laten zien hoe voortreffelijk hij. zulk soort zaken weet op te knappen. Eerd mans is een ideale quiz-master, har- telijk-menselijk en toegespitst nochtans op het spannende gebeuren. „Willens en Wetens" belooft voor het komende seizoen een mooi prog'ramma-onderdeel te worden. De Belgisch-Nederlandse uitwisse ling vond gisteren zijn einde. En wij kunnen niet zeggen dat wij er heel rou wig om zijn. Zaterdagavond overrom pelden onze Vlaamse broeders ons met een verschrikkelijke muzikale kitsch, die zij merkwaardigerwijs „Humoreske" hadden genoemd en gisteren gingen zij ons te lijf met een oor- en oog- verdovende „Breugheliara". Wij zul len alleen de Vlaamse omroepster Terry van Ginderen, die de program ma's met een vleugje charmante iro nie pleegt aan te kondigen, missen. Een goed stuk televisie was zondag avond weer de directe reportage uit West-Duitsland over de aldaar gehou den verkiezingen. De daarbij ingescha kelde commentator Henk Neuman deed voortreffelijk werk. Hij kwam met een terzake doende, instructieve toelichting als het nodig was en zweeg als de beelden voor zichzelf spraken. Vak werk. H. Hn. (Advertentie) NIEUW ADRES: TELEFOON010 -135910, 01896 - 3344 HILVERSUM, 18 sept. Na de ac tualiteitenrubriek „Memo" van Peter van Campen, waarmee de NCRV-tele- visie vanavond haar programma opent, kan men kijken naar een nieuwe afle vering in de serie „Vader weet het be ter". Onder het motto „Prinsjesdag in Engeland" wordt vervolgens een met medewerking van de BBC-televisie ver vaardigde documentaire uitgezonden, waarin, naar aanleiding van de ope ning van de Sta ten-Generaal, die mor gen plaats vindt, een vergelijking wordt getrokken met het kiesstelsel voor het Engelse parlement. Een relais uit Ba den-Baden, waar Joachim Ernst aan de jazz-liefhebbers een internationaal or kest voorstelt, wordt gevolgd door flit sen uit een bijeenkomst in het Amster damse Concertgebouw, waar de Her vormde en Gereformeerde kerken van Amsterdam de evangelisatie-arbeid in het nieuwe seizoen starten. In haar radioprogramma zendt de NCRV vanavond om tien over acht het eerste deel van „Pionier van het leven" uit, een hoorspel van Jan de Vries naar de gelijknamige roman van Morton Thompson. In de laatste aflevering van de rubriek „De grote vier van het kla vier" om vijf voor half tien worden re prises gegeven uit recitals in het Con- cergebouw te Amsterdam, gegeven door Rudolf Firkusny, Arthur Rubinstein, Eduardo del Pueyo en Nikita Magaloff. Voor de VARA-microfoon speelt van avond om vijf over acht een „Grand Ga la Orkest" onder leiding van Jan Cor- duwener. In een gezamenlijk program ma kan men om tien over half tien luisteren naar de eerste aflevering van de serie „Willem van Otterloo diri geert". Onder zijn leiding speelt het Radiokamerorkest het Concerto grosso opus 6 no. 6 in g van Handel, Varia ties en fuga op een thema van Johann Kuhnau van H. Andriessén en de Sym fonie no. 3 in D van Schubert. (Van een verslaggever) ROTTERDAM. 18 sept. Door sim pelweg een lint door te knippen heeft ir. J. Lohmann, president van de N.S. za terdagmiddag in het Hofpleinstation de zesde internationale fototentoonstelling van spoorwegpersoneel geopend. In de hal van het station sprak ir. Loh mann zijn waardering uit voor de Neder landse organisatie van deze expositie. Hjj meende, dat de verbondenheid van de spoorwegmaatschappijen in het vlak van hun personeel een belangrijk facet is. „De personeelsbanden zijn een der voorwaarden voor steeds betere inter nationale samenwerkingen tussen de Europese spoorwegbedrijven". Van de prijzen, die vooral op het ge bied van de kleurenfotografie voor het grootste deel aan Duitse amateurs ten deel vielen, werd een tweede prijs toege kend aan de Nederlander G. Baljet voor zijn kleurenfoto „Flessen". Hem werd tevens uitgereikt de Bronnermedaille, beschikbaar gesteld door het ministerie van O. K. en W., als waardering /oor het grootste aantal geaccepteerde wer ken. Een eervolle vermelding kreeg de heer Van der Laaken, organisator van de expositie, voor zijn kleurendia „Vloeibaar staal". HAARLEM, 18 september Zonder Naam houdt zondag De Bond zijn jaar lijkse D-day. In de Haagse Houtrusthal- len komen dan 10.000 promotoren en promotrices van de Bond bijeen met verdere belangstellenden. Pater Ch. Knibbeler SMM zal nieuwe acties voor 1962 aankondigen. De dag begint met een plechtige H. Mis. In de namiddag is er een groots en feestelijk middagprogramma, waar aan dertig kleinkunstenaars medewer ken. Bovendien is er een „kermis der goochelaars", met medewerking van onder anderen de drievoudige wereld kampioen goochelen Fred Kaps; Rudi Carrell is de conferencier. DEN HAAG, 18 sept. De stichting „Door de eeuwen trouw" heeft in het weekeinde in het conferentie-oord „Woudschoten" haar jaarlijkse confe rentie gehouden. Tijdens deze conferen tie heeft de stichting in enkele conclu sies haar houding vastgelegd ten op zichte van bepaalde situaties. In deze conclusies wordt onder meer gezegd, dat „Door de eeuwen trouw" de strijd van de republiek der Zuid-Molukken met alle legale middelen zal blijven steunen. Met betrekking Nederlands Nieuw- Guinea staat de stichting volledig achter de bij herhaling gepubliceer de doelstelling van de Nederlandse regering, de bevolking van Nieuw- Guinea in de korst mogelijke tijd te leiden tot een volledige uitoefening van het zelfbeschikkingsrecht. „Door de eeuwen trouw" veroordeelt het streven van groepen en personen om Nieuw-Guinea aan Indonesië over te dragen. De stichting noemt dit stre ven „ultra-koloniaal". Aangezien vol gens haar zulke personen zich gerech tigd achten om zonder de instemming van de Papoea's te bepalen wat voor hen het verkieselijkst is. (Advertentie) KIJK om de prachtige sportieve lijn, de sublieme afwerking, de comfortabele, royale zitplaatsen en de grote bagage ruimte... om zijn unieke wegiïgglng en oersterk® motor, om de luchtkoeling-zonder-zorgen, het lage benzine verbruik (1:16) en om zijn moderne topsnelheid Yan 120 km per uur. inclusief verwarming, aircondi tioning, ruitensproeiers, achter- uitrijlamp etc. Maar begrijp dar? focrt ba 6 ik boor Legrebbe bewakenbe werkelijke schuld the wil verleiden tob roekeloosheid ff Eureka., probeerJij heb hem uib be loggen... Ik geef 'b op Heb je gehoerd inspecteur zei p Ik. begrijp al leen ba t Us ten onrechte Lui'steh be oud -oom van be neep van de schoonmoeder van de betovergrootvader van mijn vader, nam in I7ge deel aan de Slag van M/e gaan de Weer in werking dellen On verbeter!ijk. f Dat is geluktLegreb wordt ver dachb... Macu~ ik moet toch op mijn tellen passen Inspecteur-, ik begrijp niets van Eureka 's verbaal. hij zelf ook nieb zegt u CV- LC8 19 18. De Noorman knikt grimmig; het verbaast hem eerlijk gezegd niet. Ze trekken zich geruisloos terug in het gewelf, terwijl achter hen de sluipende vilten tred van de Hun langs de trap nadert. Dan is het eensklaps stil, dreigend geladen stil. Het drietal durft amper te ademen. Heeft de krijger hun aanwezigheid gemerkt? Behoedzaam loert Eric om de hoek. Met de boog in de aanslag staat de kleine, pezige gestalte halverwege de trap en tuurt in het donker. Dan laat hij de boog zakken en bukt zich om een paar handen goudstukken van de grona te graaien, waarna hij zich schielijk uit de voeten maakt. Kennelijk voelt de steppenkrijger zich in deze duisternis weinig op zijn gemak. „Hij heeft ons niet bemerkt," fluistert de Noorman, „we heb ben geluk gehad. „Jaja," gromt Svein somber, „gelukje bedoelt zeker, dat we nu tenminste op ons gemak en ongestoord dood kunnen gaan van de honger." Het wordt onplezierig stil in het gewelf, als het hopeloze van hun toestand goed tot het drietal doordringt. „M-mo- gelijk zijn er nog een paar van die boeren ontsnapt," fluistert Axe, doch het klinkt weinig hoopvol. De ongelukkige boer ligt nog in de' zelfde houding bij het ijzeren hek, als ze omzichtig te voorschip komen. „Je zou zo denken, dat-ie wel eens vaker van ons soort-eh-ga® ten gehad moet hebben," mompelt Svein, terwijl hij peinzend de go"0* stukken, die achter het hek terecht gekomen zijn, bij elkaar scharrc' Hij grijnst schaapachtig. In ieder geval kunnen ze nu van mij zcgëe dat ik als een rijk man gestorven ben, hèhèhèhè." Doch Eric n°c Axe kan lachen om zijn galgenhumor. „Hoop, dat die boeren, als nog leven, terug zullen komen voor ons, hoef je niet te hebben," ze^g Eric. „We kunnen weer aan het graven gaan, met de kans dat a Hunnen het merken en dan zijn we er bij. Houden we ons stil, i ontdekt de een of ander onze geraamtes misschien over een jaar wat. Proberen we de aandacht van die Hunnen te trekken, dan...--' Onzeker kijken Eric en Axe elkaar aan en hun gezichten weerspie# len dezelfde gedachte. Ze zfjn ten dode opgeschreven! Copyright P. I. B. Bo« 6 Cop.nhog.n MOCO GUILFORD (Eng.) 18 september (Reuter) Prins Bernhard heeft gis teren hier 1.300 leden van de „Saint John Ambulance Brigade", een vrjjwil- ligers-organisatie voor het verlenen van eerste hulp, geïnspecteerd. De prins was vergezeld van de Nederlandse ambas sadeur in Engeland, mr. A. W. C. baron Bentinck van Schoonheten en de mari ne-attaché van de ambassade. Later woonde do prins in de nieuwe kathedraal een dienst voor de leden van de brigade bij. Hij werd ontvangen door de bisschop van Guilford en las een gedeelte uit de bijbel voor. lllillllllilllllllllllllllllllB Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiif 52 „Ik hoe ook niet veel te doen, als mijn schip pers maar veel te doen hebben, dan komt het bij mij vanzelf!" „Gaat het goed met je, wordt er verdiend?" „Laat mij maar rooien, dat gaat best. Ik kan hier strakkies een filiaaltje van de „Noordstar" begin nen. Kijk maar." En hij toont Verdam een paar oude liertjes, welke hij voor een habbekrats van een schipper heeft gekocht en nu weer opgekalefaterd aan de man tracht te brengen. „Als je mij maar niet al te veel concurrentie aandoet, maat," lacht Verdam. „Ik geloof, dat ik je in de gaten moet houden." „Daar hoef je niet bang voor te zijn. Ik zal mijn zaak niet uitbreiden van het begin tot aan het eind van de Leuvehaven. Dan moet ik te veel lopen en dat gaat niet." „Ik zal je toch maar eens in de kijker houden. Ik als jouw president-commissaris." Potverdri. dat is waar ook. Na beurstijd zou hij van Elzen van de „Vulcania" in de Bodega aan het Plan C ontmoeten. Goed, dat hi) daar over president-commissaris sprak Met hem zou hij de zaak Van Berckeiaer nog eens bespreken, voordat het m de aandeelhoudersvergadering kwam. „Wat zou je als president-commissaris?" vraaet Van der Stap. „Jens vertellen, dat ik er was. Misschien is er wel een kopje koffie voor mi) in de kan." „Voor jou altijd en wel twee ook." Dirk loopt naar achter in het pakhuis en trekt daar aan een bel. Een venster van een koekoek gaat open en een stem klinkt van boven. „Ja, wat is er?" „Jans, mijnheer Verdam is er, is de koffie al klaar?" klaar?" „Natuurlijk. Waarom kom je niet boven met mijnheer Verdam. Wat is dat voor een manier om zo te staan schreeuwen." „Je hoor het, mijn eerste standje heb ik al te pakken vandaag." „Ja Dirk, neem je vrouw op je handen, dan krijgt ze haar op de tanden. Je zich dicht bij d'r, het zou wel vreemd zijn als ze niet op je paste. In haar plaats zou ik het ook doen. Zie je nu wel, dat je een best leven hebt. De zon, je vrouw dicht bij je, koffie op zijn tijd, een goed lopende zaak, wat wou je nog meer!" „Geen beter leven, dan een goed leven, zeg ik dan maar," is Dirks stelling, waarin hij een gangbare levenswijsheid sublimeert. Ze zijn door een deur in het pakhuis in het nauwe portaaltje gekomen, dat ta) van deze huizen kenmerkt. Jans wacht haar gast bovenaan de trap. „Dag mijnheer Verdam! Vertelt Dirk, dat hij zo'n goed leven bij mi) heeft? Hij moest eens wagen iets anders te beweren." „Wat dee. je dan?" vraagt Dirk. „Er uit trekken?" „Man, dat is al zoveel jaren geleden, dat is be graven en vergeten." „Voor mij niet. Want weet u, dat is het begin van het goeie leven voor mij geweest." „En het bewijs, dat een borrel ook nog wel eens een goeie uitwerking heeft." Precies uitkomen doet de berekening van Verdam niet meer. Want Jans dringt erop aan, dat mijnheer Verdam bij haar een boterhammetje zal eten. „Gaan eten bij Boneski? Niks hoor. Boneski dat is hier!" is haar degelijk argument. „Eten in zo'n dure zaak! Mijn boterhammen zijn net zo goed!" Als Verdam eindelijk op kan staan moet hi) hard lopen om de Beurs te halen. En juist voor het hek gekomen, tingelt de Beursklok half twee. Zijn voet staat reeds op de drempel, maar een beambte haakt de ingang met een ketting dicht. Verdam legt zijn kwartje neer. Zonde, maar toch een ontmoeting met Dirk en Jans meer dan tienmaal waard. Meer waard dan een vriendschap met Gerard van Bercke iaer. Van het hekje, waar Frans zijn kwartje heeft moeten offeren, naar Je grote ha! /an de koopmans beurs is slechts enkele stappen. Hij is opgewekt en goed gehumeurd. Hij zou zelfs in staat zijn een roe keloze speculatieve aankoop te doen, daartoe geïn spireerd door een optimisme, dat opgebouwd noch gefundeerd is op het pessimisme van anderen. Uit de hal zoemt hem het geroezemoes van de krioelen de, wriemelende, dringende, ellebogende en jach tende menigte tegemoet. Het zwelt aan als het ge luid van een in woede ontstoken volk ener ontredder de bijenkorf, een miljoenenzwerm, die rusteloos gon zend een plaats zoekt om zich te kunnen neerzet ten, een uiteenspattende atoomgroep, welke aantrek kend en afstotend zich hergroepeert. Een luid ge lach klinkt op uit een rumoerig groepje naast een ander, dat in een diep ernstig gesprek is gewikkeld. Er wordt gelachen, gefluisterd, geroepen, gepraat, geschreeuwd en zwijgend genoteerd. In enkele se conden breiden groepjes van drie zich "it tot tien, ploffen uit elkaar en groeien weer aan. Dikke wol ken rook trekken omhoog in de koepel en welven zich als een ondoorzichtige stolp, die allen gevan gen houdt, over de bezoekers heen. In hun kleren nestelt zich een penetrante nicotinegeur, welke zij in colberts en overjassen mee naar huis drager Hier worden kopen gesloten en transacties aangegaan met een onverschilligheid, alsof geld verdienen een bijzaak is. Dat is de beurs. Verdam baant zich een weg naar de assurantiehoek, waar voor hem het meeste zakelijke nieuws te ver nemen valt. Hij houdt zich nog even op bij de scheepvaart. Hier is zijn verschijning ai even ge woon. Zaken zijn er voor hem vandaag niet veel te doen. Het is maandag, een dag, waarin de sluimeren de zondag, na in de zaterdag het hoofd reeds te heb ben neergevleid, nu nog zijn voeten uitstrekt. Nog even kijken, hoe de „Noordstar" genoteerd staat (en die staat uitstekend), dan naar de Bodega Oporto aan het Plan C, waar hij Van Elzen hoopt te ontmoeten. Van Elzen is er nog niet. Zeker opge houden. Hij kijkt op zijn horloge. Drie uur. Dan is hij toch verdraaid laat. Hij houdt ervan op tijd te zijn. Hij heeft de afspraak toch niet gemaakt. Daar komt Van Elzen eindelijk aandrijven. Het kon wel waf vlugger, als je te laat bent. (Wordt vervolgd) VLISSINGEN, 18 september Zater dagmiddag is in de buitenhaven van Wemeldinge het 349 ton metende Bel gische „Georges" gezonken. Het schip werd aangevaren door het Belgische motorschip „Pierre", kreeg onder de waterlijn een gat en begon snel water te maken. Kort daarop verdween de „Georges" in de diepte. De schipper en zijn vrouw konden worden gered. KRUISWOORDRAADSEL Horizontaal: 1 Europeaan - 4 gebrek 6 opstand 8 voegwoord - 9 ter ge dachtenis (afk.) - 10 ingewand van naring - 11 water in Utrecht - 12 land bouwwerktuig - 14 zangnoot - 15 trei teren - 18 plaats in België 19 bijbelse figuur. Vertikaal: 1 vreemde munt - 2 struis vogel - 3 duivenhok - 4 bereid - 5 mannelijk zoogdier (mv). 6 neerslag - 7 plaats in Drente - 13 honingbij - 16 vluchtige stof - 17 vertragingstoe- steL OPLOSSING 15 SEPT. 1 drom - 2 rose - 3 osei 4 melk 5 turf 6.uier - 7, rede - 8 fret - 9 .port - 10 olie -11 riem - 12 tema -13 stal. - '14 tali - 15 alle - 16 lief. DINSDAG HILVERSUM I, 402 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. VPRO: .750 Dagopening. AVRO: 8.00 Nws. 8.15 Gram. 9.00 Gym. v. d. vrouw. 9.10 De groente man. 9.15 Gram. 9.35 Waterst. 9.40 Mor genwijding. 9.55 Boelcbespr. 10.00 Gram. 10.50 V. d. kleuters. 11.00 Radiovolksuni versiteit: Klassieke kunst I. 11.30 V. d. zieken. 12.00 Zang en piano. 12.20 Rege- ringsultz.: V. d. landb. NATIONAAL PRO GRAMMA: 12.30 Nws. en meded. V. land en tuinb. 12.45 Gram. 12.55 Rep. van de opening der staten-Generaal. 13.15 Troon rede d. H.M. Koningin Juliana. AVRO 13.45 Gram. 13.55 Beursber. 14.00 Blaas- kwintet. 14.30 Gram. 14.40 Schoolradio. 15.00 Gram. 15.25 Nws. 15.30 Voordracht. 15.45 Kamermuz. 16.15 Gram. 16.30 V. U. jeugd. 17.30 Hammondorgelspel. 18.00 Nws. 18.15 Pianospel. 18.30 Radio-Volks- unlversitelt: De ontwikkeling van de kern energie voor de elektricitelts-produktie I. 19.00 Paris vous parle. 19.05 Lichte muziek. 19.30 Gram. 20.00 Nws. 20.05 Her haling v. d. Troonrede. 20.30 Lichte muz. 21.25 De Miljoenennota. 21.40 Gram. 22.00 Kamermuz. 22,30 Nws., beursber. v. New York en meded. 22.45 Act. 23.00 Gram. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II, 298 m. KRO: 7.00 Nws. 7.15 Gram. 7.45 Morgengebed en overweging. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.50 V. d. vrouw 9.40 Schoolradio. 10.00 V. d. kind. 10.15 Lezing. 10.25 Gram. 11.00 V. d. vrouw. 11.30 Gram. 11.50 Volaan vooruit. 12.00 Middagklok. 12.04 Ben je zestig? NATIONAAL PROGR.12.30 Ope ning der Staten-Generaal. KRO: 13.45 Gram. 14.00 Gram. 14.05 Schoolradio. 14.35 V. d. plattelandsvrouwen. 14.45 Hoorspel. 15.30 Gram. 16.00 V. d. zieken, 16.30 Zie- kenlot. 17.00 V. d. jeugd. 17.40 Beursber. 17.45 Regerlngsuitz.Reclassering. 18.00 Lichte muz. 18.20 Regerlngsuitz.: Reisin drukken over West-Afrika (II). 18.30 V. d. jeugd. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.25 Gram. 20.30 Radiofilharm. ork„ koor en sol. 21.40 Lezing. 22.00 Gram. 22.25 Boekbêspr. 22.30 Nws. 22.40 Gram. 23.00 Gram. 73.55- 24.00 Nws ENGELAND, BBG Home Service, 330 m.12.1)0 Ork. conc. 15.30 Gram. 19.00 Ork. muz 20.15 Gram. 20.30 Amus. muz. 22.30 Kamermuz. 23.06-23.45 Kamermuz. ENGELAND, BBC Light Progr., 15U0 en 247 m.12.00 Gram. 12.31 V. d. arb. 13.00 Gevar. progr. 15.00 Dansmuz. 15.31 Muz. b. h. werk. 16.34 Gram. 17.31 Lich te muz. 18.00 Gram. 19.31 Gevar. progr. 20.00 Gevar. progr. 20.31 Gevar. muz. 21.31 Gram. 22.40 Gevar. muz. NDR-WDR, 309 m.: 12.00 Amus. muz. 13.15 Operamuz. 16.00 Kamermuz. 17.20 Pianorecital. 17.45 Gram. 19.15 Jazzmuz. 19.45 Gram. 21.15 Gram. 23.20 Ork. conc. 0.10 Dansmuz. 1.00 Weerber. en gevar. muziek. FRANKRIJK 3, 280 en 235 m.12.10 Ork. conc. 14.15 Kamermuz. 14.45 Gram. 17.00.Kamermuz. 18.30 Gram, 23.10 Gram. Golflengten: 25,55 m; 31,10 mi 196 m. Uur van uitzending: 22.15 uur- MAANDAG 18 SEPTEMBER Ze zeggen, dat Italianen zo'n moo» stem hebben! WOENSDAG 20 SEPTEMBER .nhaalprogram: Ontmoeting in e Romeinse straat. VRIJDAG 22 SEPTEMBER De wereld zou niet zo ongelOvt" zijn, als DAGELIJKS 21.00 UUR Gezinsrozenkransgebed in het L tijn o.a. op 196 m. (N.B.: Programma-wijziging v°°C behouden vanwege aktualiteitm BRUSSEL 324 m.12.02 Gram- 14$ Operettemuz. 13.-15 Kamermuziek. - kSfj-p- Gram. 14 30 Bach-Werken te y- 1961: Koor on sol. 16.21 Gram. 17.1° ^1' mermuz. 18.20 V. d. sold. 18.50 19.40 Gram. 20.00 Gram. 20.15 "UI" 21.00 Zangrecital. 21.40 Jazzmuz. Gram. 484 m.: 12.32 Lichte muz. 14.03 dSj 14.30 Amus. muz. 15.30 Gram. 17.1 rfly; varieerde muz. 18.30 Lichte muz- -jpfil' Intern, muziekfestival v. Praag Symf. ork koor en sol. NTS: 12.50-13.40 Opening Staten raai. 20.00 Journaal. 20.20 Opening B Generaal (herh.). 21.10 Speelfilm. DUITSE TELEVISIEPKOGK- 17.00 V. d. jeugd. 17.30 V. d. (Kegionaal progr.: NDR: 18.25 eï)e overz. 18.30 Die Nordschau. 19.25 des Meeres. WDK: 18.40 Hier and 19.15 Amus. muz.) 20.00 Joum. overzicht 20.20 Filmrep. 21.10 Tv 22.15 Laatste nieuws. FRANS-BELG. TELEVISIEPRO^'rtV 19.30 Natuurwetenschappen. 20.00 «7 20.30 FUm. 22.15 Lectuur voor alleh' Journaal. VLAAMS-BËLQ. TELEVISIEPROG^'oO 19.00 Jeugdkron. 19.30 V. d. jeug4-nék'. Nws. en weeroverz. 20.25 Het rasP, T» 20.30 Eurovisie: Atletiekwedstr. 21-" spel. 21.50 Ork. conc. 22.50 Nieuws.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1961 | | pagina 2