1 Sparta's 2-0 voor sprong vormde goede inspiratie voor ADO Van Dijk in briljante vorm Freek Bellaard in slotfase matchwinner voor D.F.C. Zwak EBOH liet zege aan Z.F.C. SVV kon liet tegen DHC niet bolwerken V. Fortuna VI. sloeg éénmaal toe en behaalde krappe zege Feijenoord zonder van der Gijp en Moulijn veel minder gevaarlijk I m Hwf&g mmwm DRAW OP SPANGEN Voetbalvlegel Verdiende 2-0 zege voor Delftenaren 1 Afwerking bijAlkmaar ontbrak ÉMN i i i f Cees Koch wierp discus 55,3 meter Ww het brandpunt' van alle goede merken! I «lilt-"•! (Jp MERCEDES- BENZ SHOW MAANDAG 2 OKTOBER 1961 (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, 2 oktober. Een briljant keepende Andries van Diik is voor ons de winnaar geweest van de ontmoeting tussen Sparta en ADO. In het zonovergoten Spangense stadion heeft de Sparta-doel- man vooral in de tweede helft door koelbloedig en resoluut ingrijpen zyn ploeg zeker voor een nederlaag weten te behoeden. Want de Spartaanse defensie betoonde zich deze middag niet het hechte blok, de onneembare veste, waarop in het verleden tevergeefs storm is gelopen. Het Sparta-hastion wankelde, er vielen grote gaten in, hoofd zakelijk door het onvoldoende spel van linkshalf Meijers en wanneer van Dyk niet in topvorm gestoken was, zou de ploeg al heel g^auw door de knieën zyn gegaan. Toch heeft Sparta de weelde gekend met 20 voor te staan, hetgeen evenwel toch niet voldoende bleek om de volle winst in eigen huis te houden. ADO kreeg volop de gelegen heid om terug te komen, waardoor het tenslotte 2—2 werd. Een uitslag, die overigens tot tevredenheid stemt en waarmee de Hage naars loon naar werken kregen. PAGINA 5 IglÉp' i MM Z&cn**', et**" K* AUTOBEDRIJF VICTORIA -3, -4. Neêrlahds grooisie haardenspecialist Midvoor De Visser van DFC is de beide backs van Go-Ahead Koning en Honde- ling voorbijgespurt en benut de voorzet van de op de achtergrond zichtbare links buiten Van Sluysdam (1-0). Doelman v. d. Voort ligt machteloos op de grond. Janssen zet zijn hoofd onder de op maat aangegeven voorzet van Van Ede (niet zichtbaar). De ADO-doelman Oostrum zal even later voor de tweede maal de bal uit uit het net moeten halen, waarna Sparta zich - ten onrechte - „op rozen" waant. ZAANDAM, 2 okt. Dat EBOH na 7 gespeelde wedstrijden nog geen enkel winstpunt heeft weten te behalen, ver wonderde de 2500 toeschouwers gister middag niet, want de gasten brachten er vrijwel niets van terecht, hoewel het aan tjver niet heeft ontbroken. ZFC had er niet de minste moeite mee en wanneer de ook ditmaal zwak spelende Zaandam- se voorhoede slechts alle opgelegde kan sen had benut, zou 'de score de dubbele cijfers benaderd hebben. Het enige doel punt van de bezoekers, toen de stand reeds 30 was, kwam uit een schot vanaf de middenlijn, waarnaar de Zaandamse doelman Ruiter geen hand uitstak. Met de beste voornemens bezield ging EBOH van start, maar geleidelijk werd het spel meer verdeeld en na dertien minpten kwam de Dordtse veste voor de eerste maal in gevaar. Been kwam alleen voor keeper Smit te staan, maar om on begrijpelijke redenen zag de ZFC'er toch nog kans naast te schieten. Direct hierop volgde weer een Zaandamse aanval, waar. uit Cor Smit met een schot in de hoek de score opende Tl0)- Vier minuten later loste de Graaf een onverwacht hard schot, dat de roos raakte (20). Tot aan de rust kreeg de thuisclub nog goede kansen, maar dit alles bracht toch geen wijziging in de stand. Ook na de hervatting bleef het een weinig interessante ontmoeting. Na tal van mislukte ZFC-aanvallen vergrootte van de Helvert de Zaandamse voorsprong (3—0) maar direct hierop kon Henk Visser met een schot vanaf de middenlijn de ach terstand verkleinen (3—1). De bezoekers wijzigden hun opstelling hierna, waarbij Henk Visser, de beste speler van EBOH, in de voorhoede werd geplaatst. De Zaan. damse defensie kreeg toen meer werk, maar van veel gevaar kon toch niet ge sproken worden. Uit een voorzet van de Graaf maakte Hof er 4—1 van en hoewel ZFC acht minuten voor het einde door het uitvallen van spil Crok met tien man moest spelen kwam er in de stand toch geen wijziging meer. ROTTERDAM, 2 oktHet onbeheerste optreden van een kennelijk al te enthousiaste SVV-supporter heeft het politie apparaat bij de wedstrijd tegen DHC in Delft in werking ge bracht, om de heethoofd wat af te koelen. Omdat hij zich niet kon verenigen met een beslissing van de arbiter, sprong deze voet balvlegel over de afrastering heen en diende'de scheidsrechter een slag in het gezicht toe. On beheerst en onvergeeflijk. Het gejoel en gefluit, waarmee het publiek zijn afkeuring op de scheidsrechterlijke beslissing veel al kenbaar maakt is op zichzelf al afkeurenswaardigWanneer evenwel supporters tot handtas telijkheden menen te moeten overgaan, zouden zulke lieden onherroepelijk van de voetbal velden geweerd moeten worden. Afgezien van het feit, dat zij de eerbied voor het hoogste gezag op het voetbalveld niet kunnen opbrengen, ontbreekt bij hen alle fatsoensbegrip. Het voetbal is daarmee niet gediend! (Van onze sportredactie) DELFT, 2 okt. Bij de ontmoeting DHCSVV kreeg de scheidsrechter twin- minuten na de rust een hachelijk moment te doorstaan. De heer v. Male gaf een Schiedamse speler in verband met een overtreding een terechtwijzing; een voetbalvlegel klom over de afraste ring en diende de arbiter een ten dele mislukte slag toe. De scheidsrechter hield het hoofd gelukkig koel; de delinquent Was in minder dan geen tijd door een legertje politiemannen omringd en hier mede eindigde dit onaangename incident. Overigens had deze in beide kampen met spanning verbeide krachtmeting een normaal verloop De aloude rivalen aar zelden weliswaar niet hun extra grote belustheid op de zege te manifesteren, doch van onbehoorlijk optreden was zeer beslist geen sprake. Het spelbeeld werd markante wijze door de grote kracht yan de wederzijdse verdedigingslinies be ïnvloed. SVV's rechtsbinnen v. Feit ope reerde vrijwel voortdurend op een lijn met het backstel Romeijn—Ris plus mid- half v. Kampen en moest dientengevolge aaPvalswerk voor een groot deel aan ïjn vier medevoorwaartsen Het kwartet Slavenburg—Kaak—Putters ~jre,rwez kwam net iets te kort aan w ,vaardigheid en linieverband en kon cit gerenommeerde Delftse defensie slechts bij schaarse vlagen moeilijk ma ken. Has tegen het slot van de tweede helft kreeg Piet Lagarde enige gevaarlijk werk speelt te verrichten. DHC's goalie maakte ette-maar zijn sc SgjBj ty >- V"> -F - XX--TF/V" liike voorzetten van de Schiedamse vleu- gelspelers onschadelijk en ontnam door snel uitlopen Herwiz een goede kmas. Tap in het SVV-doel genoot m dezelfde fase medewerking van de geluksgodin; dSft was toen v. 1. Gijp uit vrije positie via de lat over schoot. Geen wonder, de onder de gegeven omstandigheden d doelpunten schaars waren en er pas in ae laatste minuut van de eerste helft ge scoord werd. Van Galen sprintte toe door op een dieptepass van v. d. .yHP keeper Tap, snel en ver uit zijn doei gekomen, kon deze doorbraak slechts ten koste van „hands" afstoppen. Automa tisch bouwde SVV het traditionele muur tje op, maar v. Buuren ontdekte een gaatje en deed het leder met een formi dabel schot regelrecht in de touwen be landen. Dat was dus 10 bij de rust. AchtUen minuten na de wisseling kwam de stand definitief op 20: de groenwit- ten sloegen een DHC-aanval onvoldoende af; Jansen vmg de bal op en stelde v. Galen in de gelegenheid een „zoever" af te vuren, die doelman Tap te machtig was. Na het hierboven vermelde incident zakte de stemming enigszins en boette het spel aan kwaliteit in. Geen goaltjes meer en dus een nuttige zege voor de Delftenaars! Het is wellicht de grootste fout van de Rotterdammers geweest, dat zij een consequente mandekking verwaarloosden. De beweeglijke ADO-ers profiteerden veelal goed van de hun geboden vrij heid en namen de Sparta-veste dan ook constant onder schot. Nauwelijks vier minuten was de wed strijd oud toen Pietje de Vries, na be heerst. de ADO-linkshalf omspeeld te heb ben Bosselaar lanceerde. De Sparta links binnen met de foutieve opstelling van keeper Oostrum direct doorgrond hebben eri hij prikte dan ook zonder aarzelen een beheerst boogballetje in de doelmond, De te ver voor zijn heiligdom opgestel de Oostrum deed nog een vertwijfelde poging de bal te keren, maar het leer daalde buiten zijn bereik in de touwen (1—0). ADO reageerde fel op dit onverwach- doelpunt. De Sparta-defensie kwam dan ook onder druk te staan, waarbij Van Dijk zich keer op keer onderscheid de Mickey Clavan ontpopte zich als de grote inspirator voor de Haagse aanvals- linie, waarbij hij Schuurman en Den En gelsen veelal in zijn acties betrok. De uitvallen van de Rotterdammers evenwel waren zeker niet van gevaar ontbloot. De Vries, die zich vooral in de eerste speelhelft een actief en at tent voetballer betoonde, omspeelde Villerius eenmaal op voortreffelijke wijze. Alleen voor keeper Oostrum faalde zijn schot echter. Kort daarop werd het formidadele schot van mid denvoor Jansen vroegtijdig in de grijp grage armen van de ADO-doelman gesmoord. Nog geen minuut later kreeg dezelfde Jansen, alweer na goed voor bereidende werk van de Vries, de kans van zijn leven. Voor open doel zoals dat klassiek heet faalde de Spar taan volkomen. Het spel verplaatste zich snel, hetgeen voor de ca. 18.000 toeschouwers zeker boeiend was te noemen. Rijnvis, in goe de schietpositie vond Van Dijk op zijn weg en ook de voortreffelijke combi natie tussen Clavan-Schuurman en Trom mel werd door spectaculair keeperswerk van Van Dijk onschadelijk gemaakt. Sparta kreeg het in deze periode zwaar te verduren, whnt de aanvalsgolven der Hagenaars rolden af en aan. Bij een der uitvallen van Sparta werd Bosselaar in het strafschopgebied door Haak gehinderd, waarvoor arbiter Van Leeuwen een indirecte vrije schop aan de Rotterdammers toekende. Bosselaar speculeerde er terecht op, dat zijn schot via een Haags been in het doel zou ca ramboleren. Ce ADO-ers waren evenwel attent genoeg om in dit geval van de bal af te blijven, zodat het schot dat doel trof inderdaad niet geldig kon zijn. Na de thee kroop Sparta al direct door het bekende oog van de naald, omdat het felle schot van Trommel door de ijveri ge Visser net iets van richting veranderd werd, waardoor Van dijk volkomen uit cadans geraakte. Het schot ging even wel net naast, zodat de Sparta-aanhang kon herademen. minuten voor het eindsignaal blunderde de Sparta-achterhoede ophieuw, waardoor een ogenschijnlijk ongevaarlijke Haagse aanval een sterke nuancering onderging. Trommel gaf Van Dijk voor de tweede maal het nakijken nadat deuitpositie gespeelde Sparta-defensie zich haar dek- kingsfouten te laat realiseerde (2—2). E)e kansen lagen wederom gelijk, en met boeiende actie trokken beide ploegen van lr. Mt s laatt krntaoinshrdluV2 van leer. Met een laatste krachtsinspan ning werden nog aanvallen opgebouwd, maar het snerpende fluitje van de scheidsrechter maakte aan alle illusies op een eventuele winst voor'beide ploe gen een abrupt einde. (Van onze sportredactie) DORDRECHT, 2 oktober Feitelijk komt de zwoegende rechtshalf Freek Bel laard de eer van de overwinning van DFC toe. Hij was het die in de slot fase van de strijd een vrije schop vlak bij de middellijn zo geraffineerd nam. dat doelman Van de Voort de met effect ingezette ba! liet glippen, waardoor links buiten Van Sluysdam het winnende doel punt kon scoren. De strijd moest veelvuldig onderbro ken worden als gevolg van botsingen tus sen de spelers onderling. Toch werd er niet onsportief of onnodig hard gevoet bald Juist het tegendeel is waar. Hoe wel Go-Ahead als verliezer de arena moest verlaten, verdient de Deventerse ploeg alleszins het „epitheton ornans" de beste te zijn die tot nog toe in dit seizoen aan de Krommedijk opereerde. De onderbrekingen werden talrijker in het laatste kwartier, toen vooral bij de Deventenaren de vermoeidheid een woord ging meespreken. Er werd teveel geleund en te traag weggewerkt, kortom het tempo, het zeer hoge tempo van de eerste helft was toen nog slechts bij vlagen aanwezig. Blijkbaar hadden roet name de gasten in de eerste helft teveel van hun krachten gevergd. Die eerste hlft was prima. Aan beide zijden. Bij DFC speelde invaller Van Rosmalen voor de Vos een buiten gewoon nuttige partij. Opvallend was voorts de knappe techniek van de buiten spelers De Jager en Van Sluysdam. Minder plezier beleeft DFC tot nu toe aan de van EBOH overgekomen De Vis ser, die nog e langzaam is en wiens be faamde schot nog steeds niet de goede richting heeft gevonden. Als DFC 'n aan valsleider had als Go Ahead zou dat -een aenwinst betekenen. Wat 'n tacitcus is die zwervende Niehaus. Onophoudelijk stónd hij in vrije positie en ongedekt. Stopper Los van DFC mocht hem niet volgen om niet een vacuum te veroorza ken in zijn verdediging. Rechtshalf Faber was de architect van de Deventer aanvallen. Hij vormde en nuttige assistentie van spil Goedhart, die vooral tegen het einde die hulp wel nodig had. Na verscheidene goede aanval.en vlot en kundig opgebouwd roet kansen voor Van Sluysdam en Van Linstee ener zijds en rechtsbuiten Ten Brmke ander zijds, duurde het ruim een half uur. eer na fraai samenspel van Van Rosmalen en Van Sluysdam laatstgenoemde schijn baar succes had. Schijnbaar, want de bal dreigde voor het Deventer' doel langs te gaan. Dat zag de nu actieve De Vis ser, hij stormde naar voren en tikte de bal in het doel van de machteloze van de i Voort, 10. Grote rveugde bij de 5500 toe schouwers. Maar korte vreugde. Onmid- delijk uit de aftrap snelde midvoor Nie haus met de bal aan zijn voet gekleefd langs drie vier Dordtse verdedigers, tik te op tijd naar de vrijstaande Butter en het was 11. Inmiddels was linksbuiten Pfeiffer van Go Ahaed reeds vervangen door Wuste- veld. Nauwelijks was er vijf minuten in was een verrassend schot van Butter te veel voor de zwaar gehinderde goalie He lenaar, 22. Was in het begin van de tweede helft de Deventer verdediging enige tijd de Visser een droomkans voor het scoren van het winnende doelpunt grandioos miste. Dat deed niet juist voor het laatste fluitsignaal Van Sluysdam. toen hij een foutie van doelman Van de Voort uitbuit- - i_ .,:a kluts kwijt even later overkwam de,te, die zoals gezegd de uit een vrije Dordtse hetzelfde. Beide defensies kre- schop ingeschoten bal liet glippen, waar in üjd zich te rerstellen. waarbij De 1 door het 3-2 werd. (Van onze sportredactie) Fortuna, die te zamen met spil Jansen VLAARDINGEN, 2 oktober In een het aanvalskwintet van Alkmaar tot een boeiende wedstrijd' heeft Fortuna Vlaar-stelletje figuranten degradeerde, dingen verdiend met 1-0 van Alkmaar De Alkmaarders sprongen hierbij bij- gewonnen. Verdiend, omdat het spel der zonder kwistig met de kansen om, ter- Vlaardingers van meer technisch kun-1 wijl het schieten te veel te wensen over- nen en inzicht getuigden. Wanneer ech- tiet. Actief zijn de bewoners uit de kaas ter de beschermvrouwe Fortuna, die stad wel geweest, waarbij het Vlaarding- haar naam aan de Vlaardlngse club se doel vooral in de tweede speelhelft Andries van Dijk in topvorm. naam aan gaf, de Fortunezen niet begunstigd had, zou de strijd zeker niet met de volle winst voor Fortuna geëindigd zjjn. Een gelijk spel zou dan deker geen onbevre- de^weede" helft" gespeeld. of "êën di'agö-digende uitslag geweest 2«n- naai schot van Van Rosmalen uit een Dat de Alkmaarders het evenwel met pass van De Jager verraste de Go-Ahead- tot «en draw hebben banken doelman volkomen, 2—1. Twintig mmu- zeker niet op de laatftó P(aats te tanken ten later lag de strijd weer open. Weer geweest aan doelman Hooymans van Een spelmoment uit de wedstrijd DHC —SVV (2—0). Wim van der Gijp om- Schiedamse achterhoede. Na acht minuten kwam het fraaiste doelpunt van deze middag, toen van Ede in een snelle sprint langs de lijn links back Haak achter zich liet en Jansen op maat kon lanceren. De aanvalsleider der Rotterdammers aarzelde niet en met een harde kopstoot versloeg hij keeper Oos- trun> (20) Even leken de Hagenaar ontmoedigd. Sparta leek op rozen te zitten 'en waan de zich al twee punten rijker. Om deze i plezierige positie te consolideren ging Sparta tè defensief voetballen, waardoor de ADO-aanvallen in hun opzet meer relief kregen. Na ongeveer 20 minuten kon Schuur- man de achterstand voor zijn ploeg ver kleinen en het was bepaald jammer dat de sympathieke doelman van Sparta hier bij niet geheel vrijuit ging (2—1). Dat dit doelpunt een sterk stimulerende uit werking op de ADO-ploeg uitoefende laat zich zonder meer begrijpen. De SPartaan- se achterhoede, die toch al met haar beste middag had, kreeg het nu zeer zwaar. Eenmaal moest de paal redding brengen, terwijl een reeds verslagen Van Dijk de bal op de doellijn nog gekeerd zag door de attente van der Lee. iien C V. S. chot zalrakelinq naast qaan mwrnmm a (Van onze sportcorrespondent) MAASTRICHT, 2 okt. Zwaar ge handicapt heeft' Feijenoord in Maas tricht een veer moeten laten. Behalve Van der Gijp ontbraken ook Kreycr- maat en Moulijn op het appèl, hetgeen vooral merkbaar is geweest aan de slagvaardigheid van df- Rotterdamse voorhoede. Een compleet M.V.V. had waarschijnlijk de kans kunnen waarne- 'men om Feijenoord zelfs met le*e han den naar het Stadion terug te sturen. Maar bij M.V.V. sukkelt stopper Van Dijk met een blessure. Het gevolg was, dat Haenen aan de aanval moest wor den onttrokken ten behoeve van de ver dediging. Hoe voortreffelijk hij als stop per ook midvoor Temming uitschakelde, op zijn plaats in do Maastrchtse voor hoede waarin Loo geen partij bleek voor Hans Kraay, werd toch wél erg gemist Temeer, omdat dank zij het goede ver dedigen en meesterschap op het midden veld de Maastrichtse voorhoede ruim schoots de gelegenheid kreeg om de Rot- terdamse verdediging onder druk te zet ten Mocht het dan soms al kritiek wor den in de Rotterdamse defensie, toch heeft doelman Peters Graafland beslist i geen moeilijke middag gehad. Zijn over- buurman Körver kreeg altijd nog heel I wat méér te stellen met de niet bijster gevaarlijke Rotterdamse voerhoede; Schouten, Bennaars. Temming, Bouw meester en Bergholtz Uiteraard had men in Maastricht nog speciale belang stelling voor de prestaties van Bergholtz, ongesteld als linksbuiten. Rechtsback Brull betwistte hem echter elke meter grond. Maar Bergholtz werd te weinig m het spel betrokken om een wezenlijk ge vaar voor zijn vroegere clubmakkers te kunnen zijn. Een moeilijke middag kregen Klaas- sens en Bak. die het middenveld al te dikwijls aan de Maastrichtenaren moes ten laten. Over het geheel genomen kon MW daardoor ook het meest in de aanval zijn. In de eerste helft kreeg Pie- ters Graafland slechts één moeilijk schot van Coenen te verwerken, maar hij pluk te de bal fraai uit de bovenhfeek. Na de hervatting richtte Coenen op de beneden hoek, doch Pieters Graafland son nog net' roet een been bij de bal. Met Haenen als voortreffelijk vervanger voor Van Dijk, kreeg Temming geen been aan de grond. Rechtsbuiten Schouten was feite lijk de gevaarlijkste en ook meest schot vaardige man, zodat doelman Körver, het Maastrichts? overwicht ten spijt, nog verschillende malen zijn beste kwalitei ten moest tonen, ook bij schoten van Bouwmeester en Bennaars. Hoe meer de tijd verstreek, hoe dui delijker het werd, dat de verdedigingen aap beide kanten oppermachtig waren. Hoe langer hoe meer ook toonde men zich tenslotte bereid te eindigen zoals men was begonnen: 00. Voor ieder een punt. Behalve van de spanning om de mo gelijkheid, dat er tóch nog een doelpunt zou kunnen vallen, is er voor de 17.000 toeschouwers overigens niet zo bijster veel te genieten geweest. Hetgeen ook wel het gevoelen zal zijn geweest van bondstrainer Elek Schwartz, in gezel schap van bondsarts dr. Pannekoek, De M.V.V.-doelman Cörver verkeerde in goede vorm. Op spectaculaire wijze wist lij zijn doel gedurende tweemaal drie kwartier van Feijenoord-smetten te vrij waren. Op de achtergrond Veldhoen nog net zichtbaar. herhaaldelijk onder zware druk gezet werd. Het succes bJaef evenwel ook nu uit. De strijd was overigens het aanzien volop waard. Met boeiende acties be woog het spel zich snel op en neer. Reeds in de eerste minuten vond Van de Berg doelman van Drecht herhaaldelijk op zijn weg, terwijl aan de andere kant keeper Hooymans aller bewondering af dwong door zijn bijzonder snelle en doel treffende reactie op een onverwachts schot van Blok. Het ljchte veldoverwicht van Alkmaar waarbij vooral middenvoor Kooge en rechtsbuiten Engelsma opvielen, bleef echter zonder resultaat. Geïnspireerd door goed werk van de Fortuna doelman konden de Vlaardingers geleidelijk aan de bakens verzetten. Het succes zou ech ter na de thee komen. Hoewel de Alk maarders ook na de rust het meest op de helft van Fortuna opereerden, slaag den zij er niet in te doelpunten. In de 27e minuut van de tweede speelhelft zag van de Berg zijn goed voorbereidende werk beloond. Dc Vloeiende combinatie eindigde in een beheerst tikje van de knap spelende Hagenaars, die doelman van Drecht kans loos maakte. Dit enige doelpunt beteken de uiteindelijk de overwinning voor de Fórtuna-ploeg, die in de resterende tijd nog aan een fel offensief blootstond. De Alkmaarders weigerden zich neer te leg gen bij deze achterstand, maar keeper Hooymans, gesteund door Vrouwe Fortu na, hield goed stand. ROTTERDAM, 2 okt Tijdens de Rotterdamse clubkampioenschappen, die zondag op de Nenijto-Sintelbaan werden I gehouden heeft Cees Koch (P.P.) een- voortreffelijke prestatie geleverd bij het discuswerpen. De Rotterdammer kwam na een serie goede worpen tot 55,30 me ter. Op de 200 meter horden liet Peter Nederhand (ALO) 25,2 sec. afdrukken en Piet Kortleve (Minerva) zegevierde op de 400 meter in 51- sec. Bij de dames won Corrie Huigen (Hollandia) het dis cuswerpen met 44,98 meter. Tevens werd het nationaal kampioenschap Kogelslin geren voor Junioren verwerkt. De titel ging naar de Hagenaar Schoenmaker (L.D.A.) met en worp van 41,80 meter, Dijkstra (GAC, Hilversum) werd met 31,05 meter tweede en de Geus (Pro Patria) derde, met 24,56 meter. (Advertentie) vanaf morgen 3 October t/m a.s. Vrijdag In Gebouw EMPORIUM, Kipstraat 27. Naast vrijwel alle MERCEDES-BENZ personen wagens In de nieuwste uitvoering, is een bijzondere plaats Ingeruimd voor de nieuwe typen 190 en 190 D. Als curiositeit: een BENZ-VELO automobiel van 1894. Geopend van 10-22 uur VRIJ ENTREE Zwaerdecroonstraat 2-23 - Rotterdam - Tel. 59550 Strlckledeweg 99 Schiedam Tel. 64780 Showroom: Groenendaal 29 F - R'dam Tel. 123666

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1961 | | pagina 9